Červen 2013

Uteklo to.

11. června 2013 v 0:47 | Yone Yeanling
Když jsem byla v prváku, někdy na začátku září, udělala jsem si souhrn o spolužácích. Jsem ráda, že jsem to udělala, protože to teď můžu porovnat... co se změnilo? (Přinejmenším to, že nepíšu mezi kažou větou tisíce teček. XD)
Jak mě se po nich bude stýskat! Pár věcí se nezměnilo. Pořád mám zpětně pocit, že jsem se celé ty čtyři roky jen dívala, jak se oni skvěle baví. Je mi z toho trochu smutno. Během prváku do naší třídy přibyli další dva lidé- Segi a Verča. Polovinu druháku u nás byla ještě Bára H., než nadobro odešla ze školy, ale to je jiný příběh a ten si budeme vyprávět jindy (nebo taky ne). Ve čtvrťáku přestoupil z jiné umělecké školy Anton.

Segi: Můj nejlepší kámoš ze třídy. Můžu to tak říct, jelikož jedině s ním jsem se vlastně za ty čtyři roky bavila víc. To proto, že on jako první projevil zájem se mnou komunikovat. Mám slíbené, že mně o prázdninách vezme na sushi... a příští leden bude znovu zkoušet přijímačky do Plzně, kde já budu studovat.
Komunikativní a přátelský kluk, co si najde společný zájem snad s každým. Poslouchá širokou škálu hudby, dívá se na širokou škálu filmů. Zajímá se o grafický design a je mezi čtyřmi nejlepšími grafiky ve třídě (podle mne). Cigarety kouřit přestal a zase začal.

Prokop: Můj oblíbený spolužák. Kouzelník, showman, hudebník, filmař... talentovaný a líný. Člen mojí grafické 4. XDPřestože se na maturitu skoro neučil, je z nás nakonec za největšího premianta. Na plese jsme nastupovali spolu a já byla ráda. Jeden ze dvou lidí, kteří se se mnou na rozlučce rozloučili polibkem na tvář. XD (Ou jé, líbací třída... dostala jsem pusu i od učitelky! :D). O vysvědčení to byl on, kdo mě přesvědčil, abych šla na druhou rozlučku (ne že by mě přemlouval... mě nikdy nikdo nepřemlouvá. Ale zeptal se asi třikrát, jestli přijdu... nakonec to byla párty já a kluci, ale to je jiný příběh a ten si budeme vyprávět jindy.)

Filip: Introvert. Mlčí a spí, jediný člověk, kterého znám, co dokáže půl dne strávit koukáním do prázdna (nepište mi lidi, že to taky děláte, nevěřím vám ani slovo! Tohle jste neviděli. :D). Má plackovač, kterému vděčím za krásné placky k maturitní práci. Hlásil se na stejný obor jako já, ale nedostal se.

David: Milej a hodnej kluk. Dobře vaří a je asi úplně nejlepší grafik ze třídy. Dostává zakázky a vydělává peníze... a pak utráci za kvalitní potraviny. Trochu workoholik. :D Na jeho zahradě se konala páteční rozlučka. Jde do Plzně na grafiku, takže jsme vlastně pořád spolustudenti.

Anton: Flákač. Nastoupil k nám na začátku čtvrťáku a pěknou dobu mě ročiloval svejma flákačskejma řečma. Nakonec jsem si zvykla a o maturitě jsme se spolu bavili a byla to docela sranda. Jo, je vtipnej... ale lempl. Do třídy zapadl snadno, úplně jsem se divila- asi některé z nich znal z dřívějška, protože jeho přítelkyně je minulá absolventka našeho oboru.

Markéta: Nejvíc se změnila. V prváku mi s Ester říkali, že sjem roztomilá, ve druháku se se mnou dělila o sváču, ve třeťáku si nepamatuju a ve čtvrťáku náš vztah nějak ochladl. Nakonec mne ale na rozlučce objala. :D

Ester: Hezká a milá slečna. Spolupracovali jsme spolu na maturitních otázkách. Nakonec jsem její část celou upravovala, ale i tak mi to pomohlo. Byla jediná, kdo se do toho pustil dostatečně včas... roztomilá s osobitým způsobem vyjadřování a slovníkem, jehož výrazy přešli do užívání celého oboru.

Verča: Kouzelná kráska. Verča se mi nejvíc líbí. I od prvního dojmu se mi nejvíc líbila... holka z lesa se smečkou psů. Milá s hezkým smíchem. Když k nám nastoupila, hrozně jsem doufala, že budem nejlepší kamarádky, ale nakonec si víc rozumněla s Esterkou. Vždycky, když jsme spolu prohodili pár slov, byla jsem hrozně šťastná.

Anežka: Prostě Anežka. Ani nevím, co bych o ní řekla. :D Ne že by nebyla výrazná osobnost, to ano. Čte knihy, chodí do divadla, přátelí se s Martinou...

Martina: Skvělá vypravěčka. :D I když říkala ty nejobyčejnější věci, znělo to zajímavě. Nejstarší ze třídy, největší sportovkyně. Sympatická, milá, přátelská.

Bára: Extrémní extrovertka. :D Tanečky, zpívání, herecké výkony... cílevědomá, sebevědomá a trochu přehnaně vztahovačná, věčně trpícím pocitem, že je všecko proti ní. Na začátku jsem s ní měla největší problém, přišla mi negativní a nepřátelská. Nakonec se mi jí všach podařilo lépe poznat a pochopit její reakce na věci. Příští rok studuje v Plzni grafiku- další ze čtveřice nejlepších grafických designérů v bývalí 4BP.


No, tak to by bylo stručně...