Ze školy (teď sedím na chodbě a je 16:22)

22. dubna 2013 v 16:22 | Yone Yeanling

Dneska jsme dostávali vysvědčení. Byla jsem jediná, kdo třídnímu přinesl kytku. Ale lidi od nás z oboru mu koupili společně dárkovou bednu. (Našli na oboru nějakou takovou tu dřevěnou, podobnou jako ty, co se v nich vozí banány, ale menší.) Obsahovala Cigarety (červené Startky), pivo v plechovce, tatranku, klobásy, čokoládovou růži velice směšného vzezření, Thank You čokoládové bonbony od Milky a já nevím co ještě. Na krabičku s bonbony jsme se podepsali my, studenti Propagační grafiky, napsali jsme jména i těch, kteří nebyli přítomni (Prokop… za poslední dny se ve škole sotva objevil, a Sergej, který je asi na vyndávání stehů v nemocnici. Zakopnul o kocoura, propadl skleněnými dveřmi a minulý týden měl ruce ovázané až po lokty.) Myslím, že měl třídní radost, z takového originálního a vtipného daru.
Dostala jsem vyznamenání. Čtyři dvojky- z Češtiny, Ekonomie, Dějin umění a Praktických cvičení (zajímavé je, že mi Král dal jedničku z technologie, ale dvojku z praktických… ale nestěžuji si). Docela úspěch, doufám, že maturita také dopadne takhle dobře.
Přemýšlela jsem nad tím, že to je možná naposled, co sedíme všichni spolu jako třída - kdoví, jak to bude s maturitními testy.
Když píšu tenhle článek, sedím ve třídě a čekám, až bude mít Král čas. Problém je, že přede mnou jsou na konzultaci ještě Bára a Ester a ještě k tomu přišel na audienci ještě kdovíkdo kdovíodkud. (Ha! Právě teď ten člověk přišel k nám do třídy. Vypadá jako hipster!) Holky si tady povídají a já nejsem schopná se soustředit na psaní.
Přemýšlím, že se půjdu kouknout na malbu, zajímalo by mně, co vytvořili. Ale jenom, když se mnou půjde Tamara, sama se bojím…
Štve mě, že jsme si dneska nevzala do školy tablet, kdybych ho tu měla, tak si dám zatím nějaký ten speedpaint, nebo něco. Ale asi bych spíš měla pst obhajobu- akorát že já nevím, co do ní dááát!
Cestou do školy jsem přemýšlela o Shaunovi a jeho úloze v příběhu. Ale vlastně o něm sem nic nechci napsat. Všecko je to moc tajné.
No nic, kašlu na to. Ukládám článek. Je 13:08. Možná si pak najdu čas a zajdu k počítačové učebně, protože jinde není wifi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yu Yu | Web | 25. dubna 2013 v 15:48 | Reagovat

Zakopnul o kocoura a propadl skleněnými dveřmi? Hahaaaaaa, neměla jsem se smát! Jsem zlý člověk! Ale to je tak vtipnéééé.

2 Yone Yone | Web | 25. dubna 2013 v 23:33 | Reagovat

[1]: No jo no. :> Teď už se smát můžeš, teď už je díky Bohu jistý, že je v pohodě. Ale mohl umřít, protože si poškodil tepnu a tehdy to vtipný nebylo. Ale přežil to, tak bude mít alespoň co vyprávět. :>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama