Ples bratrancův

19. března 2013 v 20:57 | Yone Yeanling
"Jdeš s náma pak ještě kalit?"
"Asi neee... já mám zejtra školu."
"Ale no taaak, do školy nemusíš, to si nějak omluvíš, ne?"
"Když já bych se pak nedostala domů..."
Ples bratrance byl fajn. Hlavně to skákací představení lidí ze skupiny hopsej.cz, ti byli fakt hustý, na těch skákacích botách... a co uměli dělat za salta! A jako hudbu měli Skrillexe. :>
No... a bratranec a jeho klučičí třída všichni navlečení do baletních trikotů a sukýnek taky stáli za to. XD (Půlnoční překvapení).
Většinu času jsem se bavila akorát s tetou a prarodiči, jednou jsem šla tančit se strýcem a na závrčené "diskotéce" (lol) jsem trsala s bratrancovým bratrancem (to je asi... bratranec přes koleno?) a to on mně přemlouval, abych šla i na after. Bratranec se mě neptal... ono by bylo divné, kdyby mě tam nějak výrazně chtěl, když já mu na mém plese řekla, že moc nechci, aby šel na mojí afterparty. Ale nejsem žádným příznivcem střískávání se do němoty a po těch pár sklenkách vína jsem usoudila, že už mám dost a odjela jsem s většinou rodiny k prarodičům.
Babička mi připravila ráno skvělou snídani a dostala jsem velkou sváču, takže jsem nemusela trpět hlady... a když se Král s Bárou vypravili do té restaurace, pro kterou děláme takovou zakázku, zamířila jsem opět do městské knihovny, kde mi padla do oka kniha o Alexejovi a já si hned vzpomněla na Skye. XD Jinak jsem si půjčila dva díli Death Note (protože zrovna měli první a já jsem strašně pateticko-nostalgický člověk) a taky nějakou knihu o českém komixu- musím se přeci trochu vzdělávat!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 20. března 2013 v 20:30 | Reagovat

Ha ha, baletní sukýnky byly prý i na našem plese...nechodí tvůj bratranec náhodou k nám do školy? xD

Jé, Alexeeeej :3

2 Yu Yu | Web | 21. března 2013 v 12:06 | Reagovat

Páni, baletní oblečení. (nostalgie zapnuta, jdu se vybrečet nad svým baletním oblečením xD) Ale musela to být sranda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama