Nevím co dřív

19. února 2013 v 20:48 | Yone Yeanling
Asi mi to všecko padá na hlavu.
Vyrobit si korunku na ples- holky vymysleli, že budem super originální a místo šerp budem mít koruny. Těžko říct, jestli mi to přijde lepší, já jsem usedlá, asi bych raději tu šerpu. XD Ale možná to bude hezké... jek kdybch se tomu začala věnovat dřív, když ples je už příští čtvrtek! a to mi ještě chybí boty a punčochy... a sehnat kadeřnici!
Moje zdraví na tom také není nic moc a měla bych si zajít k doktorce- vím, že měla ale trochu se bojím, mám takovou vadnou ordinaci.
Kreslení nestíhám, obraz pro strýce nestíhám...
A dneska ve škole jsem strávila spoustu vyučovacích hodin (asi děvět) tím, že jsem střídavě četla knihu (Mistr a Markétka od Bulgakova) a spala s hlavou zamotanou do svetru a položenou na topení. Bolela mě hlava a kluci si pustidi "Džanga" a ten film je tááák uřvanej.
Maturitní otázky z technologie jsem ještě ani nezačala, a pořád mi přijde, že nic neumím...
Z posledního testu z ekonomie jsem dostala za pět- v pátek mám psát opravu. Ale já se učila! a přijde mi, že tuhle látku stejně nepochopím nikdy. Češtinu taky dost nedávám- příští tejden chce začít zkoušet čtenářské deníky. A já jsem na tom tak nějak zoufale.
Aby toho nebylo málo, necházím se v docela pochybném psychickém stavu- už delší dobu. u___u ale o tom vám vykládat nebudu.
Musím dát do obálky ty ACEA, která musím odnést na poštu, protože... jsme prostě strašná. A chtěla jsem naskenovat kinixuki ten obrázek, který mi nakreslila, ale... zapomněla jsem ho ve škole v deskách s přípravou na test z maturitních otázek, do kterého jsem si jej uložila, aby se nezničil! D8

Uaaa... jdu pryč. XD Dneska jsem ztratila času až moc...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yu Yu | Web | 20. února 2013 v 19:32 | Reagovat

Tenhle obrázek. <3
Hmm, máš strašně moc práce ve škole. Škola je tak k ničemu! D: Zabírá tolik času, který by se dal mnohem lépe využít.

2 Yone Yone | Web | 20. února 2013 v 21:51 | Reagovat

[1]: :"3
Jo.. je to šílený. Snad to bude lepší, až bude po plese, protože takhle se stresuju hlavně kvůli plesu- potřebuju si opatřit všecky ty věci, spolužáci vymysleli, že budem Králi udělovat řády (je to pro něj překvápko, takže ve škole se o tom musí potichu) a já vůbec nevím, co vymyslet.
Jo, když se učím, hrozně si uvědomuju, jak je to vlastně bezcené- to co v životě potřebuješ tě život naučí, nějaký šrocení vůbec nemá efekt. Pravda je, že já bych se asi o důležité věci (dějiny a tak) zajímala sama- spousta lidí ne. Ale tahle studijní rutina mě stejně štve. D8

3 Yu Yu | Web | 20. února 2013 v 22:40 | Reagovat

[2]: Jéé, to zní dobře. Vymysli něco vtipného. :3 (Já chci řád OvO!)
Mě to taky štve. Už jenom, že mi to zabírá víc jak půl dne, ale že se musím někdy i třeba hodinu nebo dvě učit, to je fakt k zbláznění. Jak bych teď asi mohla být dobrá, kdybych měla čas u animace/kreslení trávit víc jak 4 hodiny? D:

4 Yone Yone | Web | 21. února 2013 v 22:19 | Reagovat

[3]: Haha... vymyslím něco, co bude... tematické a výstižné. (No, nakonec na mě připadně něco usedlého jako "řád za trpělivost"- ten si rozhodně zasloží.)
Já poslední dny nekreslila skoro vůbec. ;n; včera, když jsem byla celej den doma, jsem nakreslila jen jedno úúúplně jednoduchý aceo a dodělala pár detailů a popisky k Linovým referencím (a pak nakrásně zjistila, že sjem pro Lina měla dřív vymyšlený o něco lepší oblečení... ojojoj.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama