Nevěřím tomu

14. února 2013 v 13:31 | Yone Yeanling |  Sním
Nevěřím tomu, že jsem tu. Protože jsem tu nebyla dlouho... Protože jsem si myslela, že už sem nikdy nic nenapíšu. Ale četla jsem si blog Skye a dolehla na mne nostalgie.
Vypracovávám maturitní otázky. Je to hrozná otrava... a marnost. "Marnost nad marnost, všechno je marnost!" řekl Kazatel...
(nějak to nedokážu dostat z hlavy).
Poslouchám déšť. Mám ráda zvuk deště... A za chvíli půjdu kreslit ten návrh na booklet té kapely. Školní úkol... ale je to docela psina a asi za to dostanu nějakou tu stovku (řekněme tři), poněvadž jest to reálná zakázka- a zatím běží jen o skicovné. Jeden z nás "kreslířů" ze čtvrté bé pé bude v úterý vybrán, aby se na tom projektu podílel nadále a zbytek zase bude mít klid. Já moc vybrána být nechci... kluci z kapely na mne kdovíjaký dojem neudělali- spousta velkých řečí, ale hudbu svou nám nepustili, tak jak si má človek udělat obrázek?
Dostala jsem se na vysokou. Příští rok budu studovat komix a dětskou ilustraci v Plzni a kinixuki bude moje spolužačka. Přijali i našeho kamaráda z ArtCampu, a teď s ním na facebooku (ano, jsem trapná, mám facebook) probíráme bydlení. (Já nejsem úplně přesvědčená, zda je správně, abychom spolu my tři bydleli, tedy zvlášť jsem napochybch ohledně toho, jestli je v pohodě bydlet s klukem, který sice působí jako hodný a milý člověk, ale dohromady ho znám tak kolik? čtrnáct dní? (to zní uhozeně) (ArtCamp, den otevřených dveří, KomixFest, jeden výlet do čajky, když byl v Praze + čtyřdení přijímací zkoušky). Ale On skutečně je hodný a milý a navíc máme na některé věci docela podobné názory...)
Posunula jsem se s příběhem. Mám celou osnovu první části, kterou chci vecpat do deseti kapitol, a do konce roku jsem si dala jako výzvu za úkol napsat celou zbylou osnovu -tedy druhou a třetí část- a k tomu dopsat kapitoly první části. Zatím mám první, kterou musím spojit s těmi dvěma dalšími (přepisovala jsem začátek první kapitoly a nějak se to roztáhlo...). Taky chci do konce roku nakreslit reference všech mých postav. (Ty co mám jsou k vidění zde).
A za dobu, co jsem nepsala na blog jsem taky trochu vyrostla. Podařilo se mi alespoň z části (teď ve čtvrťáku) nalézt své místo v kolektivu a teď, po tom týdnu talentovek v Plzni (na UUD se hlásilo spoooouuuusta lidí od nás ze školy) se na chodbách zdravím i s pár lidmy z jiných oborů. :") Je to skvělý pocit!


No... stalo se toho hodně. Tenhle článek by mohl být ještě dlouhý. Ale na to nemám čas, je půl druhé a já mám spoustu práce.

Stejně si to tu píšu jen pro sebe a já to všechno přece vím. XD

YONE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natálie. Natálie. | Web | 14. února 2013 v 13:38 | Reagovat

Gratuluji k vysoké! :)) Jinak dokonalý obrázek :))

2 Yone Yone | 14. února 2013 v 13:45 | Reagovat

[1]: Děkuju. :") (hmmm.. dokonce je i trochu tématický, když dneska máme toho valentýna, to jsem si prvně ani neuvědomila, spíš jsem jen vybrala úplně náhodný obrázek ze složky, který ještě nikde nebyl zveřejněn...)

3 Yu Yu | Web | 14. února 2013 v 16:34 | Reagovat

To je divné. Co je u huebníků důležitější než jejich hudba?
Gratuluji k tomu spřátelení. :> (A k vyoské jsem ti už gratulovala, je to supeeer.)
A ten obrázek je krásný. Ta jeho žena je fakt super, vypadá mile, takovou bych si vzala klidně i já. xD

4 Yone Yone | 14. února 2013 v 16:53 | Reagovat

[3]: XD no, oni právě hrozně tvrdí, jak to pro ně je strašně důležité a že nikomu nechtěj nic pouštět, než to bude úplně dokonalé... tak sjem to alespoň pochopila, ale taky mi to přijde uhozený.
OuO Děkuju.
<3 To jsou Mintovi rodiče.

5 Skye Skye | 15. února 2013 v 21:24 | Reagovat

Jéé, ty jsi vážně napsala článeeek xD A já nevím, co k němu napsat, protože většinu těch věcí už vím xD
Hmmm, ale gratuluju k osnově xD Osnovy jsou důležité xD
(a hezký obrízek :3)

6 Yone Yone | 15. února 2013 v 22:20 | Reagovat

[5]: <3 Jo, dokonce jsem dneska chtěla napsat další, ale přišlo mi to jako brzo... možná nepíšu zejtra něco o sraze, záleží na tom, jak se povede...
Děkuju. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama