Vrány všudeee

11. listopadu 2011 v 17:23 | Yone Yeanling
Viděla jsem spoustu vran. Miluju vrány. Cestou, když jedu domů autobusem, projždímě kolem pole na němž sedí spoooouuusty vran. Vrány jsou taky na lampách a létají nad námi, když jdeme po ulici. A možná to nejsou vrány, ale havrani... ale to je pro mě jen detail, protože miluju jak jedny, tak druhé. (no dobře... jsou to havrani. v____v ale stejně jim říkám vrány.) Asi by se ten článek měl jmenovat havrani všude, ale vrány jsou pro mě přecejenom důležitější, ať už je kolem sebo vidím, nebo jsou jen v mých představách.

Kreslení studií je únavné. Mám toho tolik, co chci nakreslit! a moje věci se mi chtějí kreslit víc, než kdy dřívě. Nakreslila jsem si do nápadovníku moji žraločí slečnu ze sna... ale jinak bych moc kreslit vlastní věci neměla, protože... protoože tenhle journal na da: Yesterday-Art-university
Taky jsem nakreslila sketch Metyho otce. OuO Hrozně mě baví přemýšlet o rodičích postav mého příběhu... teda.. o těch, kteří by mohli být pro příběh důležití. (třeba rodiče Claude a Vivian určitě vymýšlet nebudu, protože na těch nesejde). Mám ráda Metyho otce... má ještě... horší charakter než Mety. (ve smyslu- je ještě větší obětavý idiot. Proto to s ním nedopadlo dobře)
A vymyslela jsem hrozně kňá věci, které vyřešili pár menších děr v plášti příběhu. Dneska asi budu psááát.
(haha... už zase nemám ani kapitolu. Začínání od znova po milionté ftw.)

Ano, tenhle článek je zbytečný... ale je 11/11/11... a já dneska utekla ze školy o hodinu a deset minut dřív... tak se mi chtělo něco nepsat. mám dobrou náladu....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KaThea KaThea | Web | 11. listopadu 2011 v 18:05 | Reagovat

Nevěděla jsem, že máš ráda vrány. o_o Proč?

Já o příbuzných moc nepřemýšlím... Nejsou pro mě důležití. Navíc skoro nikdo z mých postav nežije s rodiči. xD Ale mají místo nich rodiče náhradního. On je třeba za své děti nebere, ale já to tak vidím. xD Já přemýšlím hlavně o minulosti postav. Už jsem se při přemýšlení o minulosti postavy z minulosti postavy Kopie dostala až 80 let zpět! Do budoucnosti jsme se dostala nejdále tak o 30 let...

My jsme dneska psali písemku z angličtiny a uprostřed písemky Martina najednou řekla: "Dneska je 11. 11. 2011 a je právě 11 hodin a 11 minut a možná to bude už i 11 sekund." xD (Jako by neměla lepší věci na práci než sledovat čas.)

2 Yone Yone | 11. listopadu 2011 v 18:25 | Reagovat

[1]: Příběh. X"D Ale měla jsem je ráda vždycky, akorát ne tak šíleně. Vrány mají klíčovou úlohu v příběhu... rozhodně ve vzhledu prostředí. Moje město je.. trochu zamořené vranami.

X"D Já o nich dřív taky tolik nepřemýšlela. Ale koncem prázdnin jsem s tím nějak začala. Momentálěn píšu jeden náhodný rozhovor odehrávající se mezi Metyho rodiči. <3
O minulosti postav přemýšlím taky hodně. třeba Matsumi měl hrozně kňá minulost... OuO
V mém příběhu je většina postav sama svým zákonným zástupcem. Jediné postavy, u kterých se dá mluvit o nějakém rodičovském vztahu jsou Ryuu a Lin. (a Terukiho otec se třeba... vůbec nedá brát jako jeho otec... haha) Do budoucnosti moc nepřemýšlím.

Jééé! A já si to hlídat zapomněla. X"D jsem hrozný blázen do tadyctěch čísel. ouo Asi... si to budu hlídat na jedenáctou v noci, i když v českém čase to není ono. v____v 11/11/11 11:11 PM ftw.

3 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. listopadu 2011 v 19:16 | Reagovat

Já myslela že na tom obrázku byly náhodně.. Víš že je to po dlouhé době něco co si můžu zapsat? xD

Jéé.. Ta žraločí slečna je dobrá! owo Fakt by mě zajímalo o čem se ti zdálo, tyjo. :D

Jak vypadá Metyho otec?

Já taky dnes utekla ze školy dřív. xD Ale když bylo 11:11 tak jsem nejspíš zrovna usínala u Matky Terezy..
Btw. Dnes je úplněk, docela dobré načasování.

4 Yone Yone | 11. listopadu 2011 v 19:36 | Reagovat

[3]: X"D Ne nebyli. Vráááány jsou podstatné. <3 Ale obecně v příběhu nejsou moc dlouho... tak moc jako teď jsou tam jenom asi od začátku šk. roka, co jsem se rozhodla tam dát jednu hrozně kňá věc, která byla původně v jiném, daleko starším příběhu.

Zdálo se mi, že jsme byla ta slečna a měla jsem toho žraloka na řetězu, kterého neviděl nikdo kromě mě. Byla jsem na nějaké obří křižovatce, kde jezdilo spousta aut a kamionů a po chodnících chodilo docela dost lidí... měla jsem za úkol najít někoho, kdo je zabíjel, pomocí... něčeho jako byl můj žralok, ale ta jeho potvora pro mě byla neviditelná. Ani toho člověka jsem do poslední chvíle neviděla. X"D Probudila jsem se ve chvíli, kdy jsem si byla jistá, že mě ta jeho potvora každou chvíli zabije.

Metyho otec vypadá.. moc hezky. Mety je hodně po něm. (ve všem. X"D)

Jooo.. je úplněk. A u nás byl dokonce vidět takový ten červený. OuO (ale já ho viděla až ve chvíli, kdy tak strašně červený nebyl. v____v)

5 KaThea KaThea | Web | 11. listopadu 2011 v 20:58 | Reagovat

[2]: Město zamořené vranami? Hustý... No jo, ono to je vidět na tom posledním obrázku na devu.

Já ti jdu spočítat své "rodičovské vztahy". 83 Pouze mezi lidmi, které oba počítám mezi postavy, třeba adoptovaná Woem se nepočítá.
Co mám dělat, když má jeden člověk trochu otcovský vztah ke dvěma lidem? xD A oni navíc oba mají své vlastní rodiče. XDD Tak já to budu počítat jako jeden vztah, stejně má více otcovský vztah k jednomu...
Hm... Vyšly mi jen čtyři náhradní rodičovské vztahy. Ale to jsem nepočítala lidi, kteří jsou adoptovaní, přičemž jejich rodiče do postav nepočítám. To by byly další čtyři.
Ale ještě víc mám opatrovatelských vztahů. 8D Má nejoblíbenější forma vztahu dvou postav. XD Jdu si spočítat opatrovatelské vztahy. 8D Když jednoho člověka opatrují dva lidi, počítám to jako dva vztahy... (Héj... Ke Kalovi mají opatrovatelský vztah tři lidi. X"D A to jsem do toho ještě nepočítala jeho rodiče a bratrance! Kal je takový chudáček...(Ne proto, že se o něj někdo stará, ale proto, že to potřebuje.)) (Jéj... Já nevím, jestli mám počítat vztah toho chlápka k Hagovi jako opatrovatelský vztah. X"D To je dilema... Stejně je vadnej, vytvořit si vztah k Hagovi... X"D No... ale není to ten typický opatrovatelský vztah...) Takže mám 5 a půl vztahu. X"D Nemůžu se rozhodnou, který mám nejradši. Nejlepší jsou dva. 8D V obou figuruje Tim. Ale pokaždé jiný Tim. xD Miluju vztah Valdora a Safróa. OuO Nebudeš mi to asi ani schopna věřit, ale jedná se o opatrovatelský vztah Safróa k Valdorovi. xD Valdor je labilní a Tim ho utěšuje, když je smutný, a stará se, aby si neublížil. :3 Valdor se totiž sám k sobě někdy chová docela... nepěkně. 83 Nikoli s úmyslem se nějak poškodit.
Ten druhý vztah jistě uhodneš. 8D
(Teď mě napadla vtipná scéna mezi Timem Safróem a Valdorem. XD Ale nechce se mi ji zapisovat, to je nuda, přemýšlení je lepší... Né, přemůžu se. XD)

Hahá... Úplně jsem odbočila od tématu, ale mě se prostě chtělo ti to napsat. xD Předpokládám, že ti to nevadí (doufám).

6 Yone Yone | 11. listopadu 2011 v 22:08 | Reagovat

[5]: OuO v originále jich je tma ještě víc. Je jich tam straaašně moc. (jsou všude)

Tak to máš docela.. nebyté různými opatrovatelskými a podobnými vztahy. OuO
Já... mám málo postav, takže bych k takovému číslu určitě nedošla. X"D Ale moje postavy jsou hrozně samostatné.... takže bych k takovému číslu nedošla ani kdybych jich měla tolik.
Heej.. tak to mají Valdor a Safró opravdu mco roztomilý vtah. :"D Jé, čím víc o Valdorovi vím, tím ho mám raději. OuO

To nevadí <3 ráda čtu o tvých postavách. OuO

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. listopadu 2011 v 22:48 | Reagovat

[4]: Máš hodně starých příběhů?

Jůůů! To zní úžasně. 8D Takové správné sny bývají.
Noo.. zajímalo by mě, proč se člověk vždycky ve snu před smrtí probudí.. Asi protože se lekne.
Já mám žraloky ráda. :3

Myslela jsem si to. xD Ale stejně je  "obětavý idiot" skvělý popis postavy. :D

Já ho viděla když byl hoodně červený.. a velký. owo (A v tu chvíli na mě zrovna tryskal kůň. xDD Dnes jsem byla u Míšy a fotila s ní trénink. <3)

Btw. Co jsi za znamení? (Sluneční)

8 Rybožrout co se nechce přihlašovat Rybožrout co se nechce přihlašovat | 12. listopadu 2011 v 2:11 | Reagovat

Hej! Hej! Praštila jsi aspoň svojí ruku za tohle? Ono se to počítá x"D *sama dneska kreslila do nápadovníku, protože neodolala datumu...ale byla to jen místnost!* ... *failnutá místnost*
(btw. tomu času nevěř.)

9 Yone Yone | 12. listopadu 2011 v 8:28 | Reagovat

[7]: Jo.. mám jich celou spooouuustu. OuO Psala jsme hrozně moc věcí. X"D Asi bych je ani nedokázala spočítat.. první vážnější příběh jsem začala psát ve čtvrté třídě. (uplně první v jakmile jsem se naučila psát... ale to bylo... no, neměla jsem takov vztah k postavám. A já počítám je příběhy, kde jsou ho už měla)

Mě jednou ve snu zabili. Zastřelili mě a nevzbudila jsem se. Prostě potom všecko jako zhaslo... pak už se mi žádný sen nezdál.

Je. X"D Ale on... je vážně takový. Metyho otec byl hrozný případ.

Jééé.. závidím. ouO já ho vždycky moc chtěla vidět...

Huu.. jako myslíšzvěrokruh? já na tohel nevěřím, ale.. když to chceš vědět, tak Blíženec. jako malou mě to štvalo... chtěla jsem být lev, nebo beran.. protože to byla zvířata.

[8]: X"D Něěěěě...
ale... když to se nedá. D"8 Béééé... já chci kreslit vlastní věci. Jako na potvoru mám nápady... a zrovna nesmím. D8 D8 Musím kreslt alespoň do toho nápadovníku. D8 bylo to skoro... týden, co jsem nic vlastního nenakreslila. D8 D8
Třeba... ten člověk přeháněl, třeba to tak nemyslel! *lže si do kapsy*
No dobřeee... tak jo. Ale... stejně to nevydržím. D8<

Místnosti krelslit můžeš. X"D Ty se fakt nepočítají. OuO

Já šla spát pár minut předtím, než jsi tohle napsala, zrůdo.

10 KaThea KaThea | Web | 12. listopadu 2011 v 19:14 | Reagovat

[6]: Haha... Myslím, že mé postavy moc samostatné nejsou. Vždycky jim někdo pomáhá. Myslím, že to mají po mně. xD Haga by taky tohle všechno nedokázal sám. (Heh... Ty ale nevíš, co myslím "tím vším". x"D) Jenže on má pocit, jako by to sám dokázal... Pro něj totiž ostatní lidi vůbec nic neznamenají. Ale kdyby mu "ten chlápek" (nemám pro něj jméno X"D Tedy mám jeden návrh, ale ještě nevím, jestli mu ho dám) nepomáhal, tak... No nevím, kam by to bez něj dotáhl. Možná by už byl mrtvý, protože mu párkrát zachránil život. X"D Ale nejsem si jistá, zda si na něj Haga kdy vzpomene poté, co odejde. Nebo spíš... práskne do bot bez rozloučení. (spoilery) Ale možná mu aspoň nechá na papírku napsané "DĚKUJI"... což je u Hagy asi projev hodně velkého vděku. X"D (ještě víc spoilerů)
Zase jsem se odklonila od tématu a úplně jsem zapomněla, co jsem chtěla říct. X"D Ale máš tady nějaké spoilery. XDD Nevím vlastně, jestli je chceš slyšet. *shrugs*

11 Yone Yone | 13. listopadu 2011 v 15:07 | Reagovat

[10]: X"D Haha.. tak to já taky nejsem samostatná. X"D

Chtěla. :"D Kdoví, kdy si o Hagovi budu moct něco přečíst. (mám o něm řekla bych docela dobrou představu, jelikož jsme četla tvůj magadlouhý komentář u Miharu. X"D X"D)
Jéééé.. to je roztomilé. Máš moc roztomilé. haga je roztomilý. Seznámila bych se s ním.. ale pro jistutu bych si vzala nějakou tělesnou stráž. OuO (Pokusy na lideeeech ftw. Věděla jsem, že to bude on, už když jsi o něm psala ten článek)

12 KaThea KaThea | Web | 14. listopadu 2011 v 21:16 | Reagovat

[11]: Joo, doufala jsem, že si ho přečteš. :D Tedy nevím, jestli jsem v to doufala, ale jsem ráda. XD Kdybys po mně chtěla víc informací o Hagovi, odkázala bych tě na ten komentář.

Haga není roztomilý! X"DD To je mylný závěr, ke kterému můžeš dojít, když ho znáš příliš málo... Nebo naopak příliš mnoho, což je zase můj případ. XDD Někdy si říkám, že je ňunísek, ale neměla bych, protože Haga ňunísek není. D: A... prostě není správné, abych si o něm myslela takové věci, když má ze všech mých postav nejhorší povahu. X"D Ale... já mám jeho povahu z nějakého důvodu ráda. Protože je zvláštní. Není jen jednoduše špatná. Je špatná... složitějších způsobem. X"D Není typický psychouš. Necítí potřebu ani touhu zabíjet lidi. Ubližovat jim, to ano, ale zabití nikdy není jeho cílem - pokud z něčí smrti nemá nějaký užitek. Řekla bych, že má rád krev, ale nemá žádné potěšení z toho, když jeho oběť umře. Pak si musí hledat novou a kde má ty lidi pořád brát? xD Občas má chuť někoho rozřezat vejpůl, ale stejně by byl nejradši, kdyby mu z toho neumřel. xD Je to čistě z praktického důvodu. No... ale teď jsem mluvila hlavně o starším Hagovi. Mladému Hagovi okolnosti nedopřávají nějaké velké pokusy na lidech. (Ale malé pokusy si neodpustí. V nízkém věku je dělá hlavně na sobě, protože nemá ty možnosti...)
Začala jsem Hagu považovat za svou třetí nejlepší postavu. :3

Myslím, že od jistého Hagova věku by ti tělesná stráž jen těžko pomohla.

Jak jsi to věděla? D: Ty mi čteš myšlenky! Jsem si jistá, že ti jako první dojde spojení mezi Hagovým příběhem a Kopií. (Bude to nejen díky tvé brilantní dedukci, ale také díky tomu, že toho o něm víš nejvíc... nebo rozhodně budeš! XD)

13 Yone Yone | 15. listopadu 2011 v 19:26 | Reagovat

[12]: Když o něm mluvíš... zníš hrozně podobně jako já, když se doma rozplývám nad Teru. :"D (ne... fakt... většina toho, co jsi teď napsala by se dala říct i o něm. V___V ale stále si nemyslím, že by si byli moc podobní. (teda.. nedá se říct, že byx nebyli vůbec... ale s kinixuki máme větší podobnosti v postavách *facepalm*))

Já myslím, že by mi tělesná stráž pomohla, kdyby to byla dostatenčně mocná tělesná stráž. A o některých mých postavách se rozhodně nedá říct, že by byli bezmocní...

Já jsme totiž L! X"D Ne... ale mojí schopnosti odhadování cizích postav na základě toho, co vím o autorovi, příběhu a prostředí a mnoha dalších věcech se dá docela věřit.

14 KaThea KaThea | Web | 16. listopadu 2011 v 21:43 | Reagovat

[13]: A co přesně mají společného? :O I to, že nemají potřebu zabíjet?

Mocná v jakém smyslu? Kdyby měla nějakou nadpřirozenou moc, tak by ti mohla k něčemu být. :"D Ale musela by přesně vědět, proti komu stojí. Což neví, protože ty to nevíš a nemůžeš jí to říct. X"D Taky záleží na tom, jak by se ta stráž chovala. Kdyby na něj zaútočila z úkrytu, tak by měla šanci. Ale předpokládám, že asi nechceš na Hagu útočit. X"D (Proč to tak rozebírám? X"D) On by ti ale asi nic neudělal. Neubližuje každému, koho potká na ulici. X"D Jen by na tebe nebyl moc milý (pokud by tě nechtěl využít xD). Néé... Nedá se o tom uvažovat, když vůbec neznám okolnosti. Co bys mu jako řekla? :"D (A s jak starým Hagou by ses chtěla setkat? X"D To je taky důležité. Počkat... říkala jsi vůbec, že se s ním chceš setkat? x"D)

15 KaThea KaThea | Web | 17. listopadu 2011 v 17:20 | Reagovat

[14]: PS: Už jsem na to přišla. xD (Dneska jsem o tom hodně přemýšlela.) Hagova největší potřeba není zabíjet lidi ani jim ubližovat. On má potřebu provokovat a štvát lidi. xD Má rád, když se na něj někdo hněvá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama