Říjen 2011

Moje pracoviště

30. října 2011 v 9:09 | Yone Yeanling
Jen tak. X"D Přemýstila jsem svoje hlavní působiště z postele pod postel. Na těsném stole se přecejen kreslí lépe než na vyndané poličce ze skříně.
Ale je tu fakt těsno. v_____v

Tak já jdu zase kreslit. Kopírovací skicáku, těš se! >8D

říkala jsem si...

22. října 2011 v 13:57 | Yone Yeanling
...jestli si nezaložím nový blog, když to tady tak zamrzlo.. stýská se mi po psaní výlevů... papírový deník prostě někdy nestačí. A twitter taky ne. Tweety jsou moc omezený. A... vlastně nemám žádný konkrétní důvod, proč píš tenhle článek. Blogy na které jsem chodila jsem neviděla už dlouho... jediný blog, na který občas zajdu je ten KaThein, ale ta už taky straašně dlouho nepřidala žádný článek a vůbec... když se na to podívám z širší perspektivy, vidím, jak moje internetová působnost upadla. Všera jsem se zbavila 2581 obrázků, co se mi nahromadili ve schránce na DA a ještě na mě čeká 15 odpovědí.
Co se týče mne, mám zánět průdušek, proto si můžu dovolit spamovat tady s tímhle nesmysleným článkem, který si přečte asi jen kinixuki, která stejně všechny tyhle věci ví.
Nejde mi kreslit... a taky nějak nemám náměty a představy- ale ty jsem asi neměla nikdy. A došel mi kopírovací skicák a nemůžu si jít koupit nový, protože do papíráku swe dostanu nejdřív ve středu, po cestě od doktorky.
Strávila jsem hromadu času hraním pokémonů =_____= a nejsem sto se donutit k dělání něčeho pořádného.

A něco mi říká, že zase píšu pěkně zbytečné, otravné a nudné lehce depresivní žvásty.

Hodně času trávím rozplýváním se nad charaktery postav mého příběhu, ale ani to mě nevede k tomu, abych nějak aktivněji psala. Můj příběh se zase změnil...

no nic.. končím. zapomněla jsem, co jsem původně chtěla říct. Včera jsem se koukala na Harryho Pottera a kámen mudrců. Strašně bych chtěla žít ve světě kouzelníků. Achjo, proč jenom jsem mudla? V_______V