Můžete mi vysvětlit...

10. července 2011 v 13:01 | Yone Yeanling
...proč mám pocit, že kreslím zatraceně málo, ačkoli tomu věnuju většinu času? Já to totiž prostě...nechápu. Prostě KAŽDÝ kdo se kreslení věnuje má víc obrázků než já a v kratším čase. Bůůů...
a tenhle týden jsem se ještě k tomu flákala u moře a nenakreslila skoro nic. Za celou tu dobu mám pouze a jen sečťěno podtrženo 4 strany v A6 skicáku na čmáranice- a to jsou jakože FAKT čmáranice. Př.:

Jo, je to fakt odporný. X"D A co.. mě je to jedno. Kreslila jsem to pro ségru.. a kreslila asi pět minut. (kecám. Bylo to alespoň deset.. a při mojí pomalosti to možná klidně mohlo táhnout ke čtvrt hodině, co já vím) Líbí se mi jen to slunce... ale každopádně to co běží jako retard je Špinzor a to co se tak tváří je Rudy (v nafukovacím kruhu).

A vůbec... dneska ode mě nic inteligentního nečekejte- neb jsem se právě vrátila od moře a dva a půl hodiny jsem strávila odpovídáním a komentováním tak po různu- taká ztráta času!

Jinak, dovolená nebo chcete-li pro nás nepracující prázdiny (neb náš skvělý třídní říkal, že si nemůžem psát do omluvenek dovolená, protože žádnou dovolenou nemáme) u moře (v Chorvatsku. Je to hrozně vtipná země... ale to pochopí jen zasvěcení. (Jen Kyuu) a možná to ještě pochopí lidi, co mají podobný názor) byla fajn. (jéé.. tolik závorek. Kdoví kdo se v tom vyzná.)

Celý ten čas mě provázeli dvě písně. Obě pochopitelně z mého dětství, neb mě nikdy neprovází jiné věci, než ty z dětsví- už proto, že jsem dítě (ačkoli plnoletá) ale toto byli písně z času.. tak kolem třetí třídy.

Ta důležitější je píseň, kterou nás na prvním stupni na školách v přírodě budily učitelky. Napíšu vám text, ale vygooglit se nadá. T___T jaká škoda- neumím ji celou a chtěla jsem.

Zpívá se v ní:
Padýdadam, zpívám si vesele
a půjdu ven, až vstanu z postele.
Vstávejte děti, bude snídaně,
kdo bude v pyžamu ten nic nedostane.
Padýdadam, zpívám si vesele
a půjdu ven, až vstanu z postele....

A takhle jsem to jela dokola, protože se to prostě dá.

Celý týden jsem se zabývala příběhem a zejména svými postavami. Hrozně se mi zalíbila představa, že by tuhle píseň zpíval Ryuutarou, ale lidem, co neznají můj příběh (takže všem krom tak tří lidí) to stejně nic neřekne. A stejně jsou ty stane s podsadou super (takhle jsem si to nepředstavovala, ale i tak...) Vlastně vám asi spíš bude připadat, že jem vadná.

Ségra nakreslila taky super obrázek k té písni... chtěla jsem ho naskenovat k tomuhle článku, ale je zahrabaný v zavazadlech v autě. =_____=

Druhý den, co jsme tam byli se mi podařilo chytit do podběráku malou rybku. Asi byla nějaká trochu mimo... protože se mi to pak už nikdy nepovedlo zopakovat. Ale vánoce jsem z toho měla i tak a stále jsem opakovala něco o tom, že Claude bude mít večeři- nehledě na to, že on je daleko lepší rybář než já. Vůbec jsem celý ten týden mluvila hlavně o něm a o Metym. Hlavně kvůli té spoustě ryb a voooodyyyyy.

Joo! a hrozně mě baví se kreslit se svými postavami. :"D Je to hrozně vtipné... nehledě na to, že to tady Metymu nesluší. A mě o naopak sluší moc- v reále tak krásná nejsem.
Pojmenovala jsem to "Pride of author" anglicky- protože česky to vůbec nezní kůl a navíc jsem to chtěla dát na tumblr a ne sem.
To v levo co se tváří... méně zle, než je obvyklé je Teru, to uprostřed je mé krásné já a v pravo Mety <3 To píšu pro těch pár lidí, co se v mých postavách neorientuje. I když... myslím, že není nikdo, koho by to zajímalo tolik.
Chtěla jsem to vybarvit v počítači a nastavit jako ID na DA- potřebuju nové- a možná to udělám... záleží na náladě.

Jo.. já chtěla udělat ten výčet nakresleného.. takžeee....
4 strany A6 skicáku
2 a půl strany A5 skicáku
1 a půl strany A4 skicáku
10 stran kopírovacího skicáku (překreslovala jsem knížku lidské anatomie. Kosti a svaly)

A.. tenhle článek je dlouhý. A.. mě pořád něco napadá. No jo.. dlouho jsem nepsala. =___= dokonce jsem vynechala článek o tom, jak jsem byla na výkend u kinixuki. D8
Achjooo.. ale teď mám přece kreslit! chci dodělat ty free sketche za včasu.

Končím. Tenhle článek je fakt vadnej.

Větřím, že se za něho budu jednou stydět.
A ty strašné překlepy... nechci ani vidět.


Yone
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KaThea KaThea | Web | 10. července 2011 v 15:29 | Reagovat

To, co jsi uvedla jako příklad čmáranice není. =_=" Čmáranice je to, co kreslím já. Já kreslení popravdě věnovala málo času a nakreslila jsem jen kousek sketche na tvůj dárek a pokračovat nemůžu, dokud se tě nezeptám na pár věcí, protože se bojím, že tam udělám chybu. >_> (Faktická chyba je horší než chyba při kreslení.)  ...+čmáranice.
Děláš si srandu? O_O" Deset minut? Já bych to kreslila hodinu. Samotný sketch Lina mi trval hodinu...

Komentování Kopie je ztráta času... T__T ... Aha. Tys to ještě ani nečetla. V___V

Mám pocit, že mezi ty tři lidi, co znají tvůj příběh, nepatřím. v__V (Fakt nemám pocit, že bych ho znala, i když jsem začátek četla.)

Vůbec bych nepoznala, že na tom obrázku jsi ty...

2 Yone Yone | 10. července 2011 v 15:44 | Reagovat

[1]: X"D Ale jee.. a je to hrozná čmáranice. I když kreslím i čmáranicovatější. Občas...
Zeptej se. <3 Ale raději v notech, nerada píšu věci "veřejně"

Nenííí.. promiň. X"D Já to ještě nečetla. Ne že bych na to zapomněla úplně... ale z části sjem zapomněla. Chtěla jsem si to nechat na konec. A neříkej takové věci.

No.. myslím, že lidi, kteří můj příběh znají... jsem já. Ségra... a kinixuki možná, protože jsem jí řekla vvšecky spoilery. Ale můžu za to já- protože nikdy nic pořádného neřeknu.

Já vím. Protojsem to tam napsala. Já bych to taky nepoznala- když jsem se koukala do zrcadla, zase jsem zjistila, jak vypadám.. děsně. =____= fakt se musím ostříhat, takhle dluhé vlasy mi nesluší.

3 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 10. července 2011 v 20:14 | Reagovat

Hej, to je epic čmáranice. xD Špínaaa. 8D Nechtěl by mi někdo (ty, tvá ségra) dát přečíst scénky s ním? x3

Jo, Chorvatština je vtipná. :D

Kdyby mě někdo budil písničkou.. *_* To by bylo skvělé. xD

Mučedníku. D: není moje vina že tvůj příběh neznám. xD (Určitě se jednou vymyslí zabezpečení na ochranu dat v příběhu.. Nedivila bych se kdyby to nazvali 'Yone Yeanling'. xD)

Co ti na to Claude řekl? :3

Tak tady jsem tě vážně nepoznala. xD
Nemáš nějaké delší vlasy než normálně? :O (Na většině obrázků je máš o dost kratší. xD)
Pak že neumíš holky. Jsi hezká. 8D

Hej.. Náhodou kreslíš hodně. o_o Víc než já. A to jsem byla doma. Sakra, teď mě to dost deprimuje. x,D

4 Sikar Sikar | Web | 10. července 2011 v 21:06 | Reagovat

Když tak hledím na výčet počmáraného papíru, říkám si, že jsi skoro tak aktivní jako naše soudy. Jen oproti nim kreativnější a nenasekáš tam mraky chyb.

5 KaThea KaThea | Web | 10. července 2011 v 22:50 | Reagovat

[2]: Čekala jsem, že mi to nebudeš chtít říct na blogu, protože to budeš považovat za spoilery... Ale sms jsem ti poslala proto, že jsem nevěděla, jestli budeš online a chtěla jsem odpověď hned.

Přesně to jsem si myslela, když jsem o tom později přemýšlela. =.=" Kinixuki, ségra a ty. (I když jsem myslela, že sebe bys nepočítala.) Když se setkáme, budeš mi taky spoilerovat? 8D Jinak by to nebylo fér. :(

6 Yone Yone | Web | 10. července 2011 v 23:06 | Reagovat

[3]: Ségra ty scény nepíše.. ty scény píše život. X"D To je pořád něco jako "Nee.. Špinzor už zase..." něco. Nenapadá mě příklad. Ale ségra vždycky komentuje co právě dělá.

Mě budili písničkou často. :"D Třeba i na skoro všech táborech, co jsem byla... (byla jsem asi na deseti táborech.)

Snad mučiteli, ne? >8D Mučedník je ten, kdo je mučen. X"D
Hahaa... to by bylo fajn. >8D A museli by mi platit za to, že se to jmenuje podle mě! *to jsem právě vymslela*

Claude mi na to raději nic neřekl. On te nekomentoval... ale možná byl rád. Na něm se to těžko pozná. <3

Jo. Mě totiž narostli. X"D Dřív a hodně dřív jsem si kreslila hodně krátké. Ale jak rostou, musím kreslit stále delšííí. No.. brzo se zase asi ostříhám. X"D

Myslíš? =____= Ale... oni ty strany nejsou moc plné.

[4]: X"D No jo.. když se koukám na ten počet... tak docela spotřebu papíru mám- hlavně ten kopírovací skicák. Ale... na obrázky je to málo. =___=

[5]: Jsou to hrozné spoileryyy... já vím, že ti tahle obava bude přijít absurdní.. ale mě přijde, že když ti takové věci říkám, tak z toho nebudeš nic mít- absurdní je to.. kvůli mojí rychlosti psaní. =____=

Jo... ale jediný, kdo sskutečně ví jsem já- a já vlastně taky nevím dost. X"D ZA ten týden jsem stihla příběh proděravit a znovu zašít. Docela se bojím, jaká slátanina z toho vznikne. kinixukin přehled už taky není zdaleka úplný... a já se bojím spoilerovat i proto, že to pořád měním.

:"D :"D Bojím se, že se neudržím. =___= kinixuki jsem úplně prapůvodně spoilerovat nechtěla- a dopadlo to tak. X"D

7 KaThea KaThea | 11. července 2011 v 15:09 | Reagovat

[6]: Já z toho nebudu mít nic právě, když mi žádné spoilery neřekneš, vzhledem k tomu, že nevím, jestli tu povídku vůbec někdy dokončíš. =__="

8 Yone Yone | Web | 11. července 2011 v 15:19 | Reagovat

[7]: T^T Já vím... když já hrozně nerada spoileruju. Až se uvidíme, určitě ti něco řeknu. OuO
Osobně spoileruju docela ráda. Ale... když to píšu, nemám z toho dobrý pocit.

9 Yin Yin | Web | 12. července 2011 v 10:41 | Reagovat

Možná že jiní mají více obrázků za kratší dobu, ale zase nedosáhnou tvé kvality :)
Sluší vám to na tom obrázku ^_^

10 Klára Klára | Web | 12. července 2011 v 11:49 | Reagovat

(Acris) Já jsem byla v Chorvatsku jednou a vůbec se mi tam nelíbilo, moře bylo plné ježků a neustále se kontrolovat, abych na nějakého nešlápla, je hrozně otravné :D
Nicméně je vtipné představovat si tě, jak lovíš ryby XD To dělala vždycky moje mladší sestřenice.. Vzala si takový kyblíček na písek a chodila po pobřeží v takovém divném podřepu s vystrčeným zadkem a ruce s kyblíčkem měla natažené nad vodou.. A taky se hrozně rozčilovala, protože nemohla žádnou chytit XD.. Ty si pašák! Protože si jednu chytla :D
Ale vypadá to, že se ti tam líbilo, to je dobře :)

Stejně jsou nejlepší ty tvoje zmenšeniny sebe, vždycky jsou hrozně vtipně roztomilé XD 83

A ten obrázek vás tří je taky skvělý.. I když jsem tě nejdřív nepoznala, napadlo mě, že bys to mohla být ty.. Víš co je nejdůležitější? Že ty vypadáš jako holka a oni jako kluci, s tím mám pořád problém XD A taky mám problém s tím, že jsem poslední obrázek nakreslila 5. března XDD - to není vtipné, potřebovala bych někoho, aby mě donutil něco dělat.. Výrazy kluků jsou skvělé, jak hezky kontrastují s tím tvým :D.. A nejlepší je vychrtlý Teru! 8D 8D 8D

Jinak promiň, že jsem se tak dlouho neozvala.. Vlastně jsem četla všechno, ale měla jsou takovou delší komentovací krizi, hlavně po tom, co jsem zrušila blog..

11 Yone Yone | Web | 12. července 2011 v 14:39 | Reagovat

[9]: :"D No... oni i ti lepší nakreslí za stejný čas daleko daleko víc- ale to je pochopitelné, když jseou lepší. =____= A ti, co jsou na podobné úrovni jako já taky za stejnou dobu stihnou víc. :"D
Ale děkuju. <3
[10]: Jůůů.. co že si říkáš Klára? *předpokládám, že je to reálné jméno*
Já nebyla v cizině nikde jinde, než v Chorvatsku. X"D Ještě jsem vlastně jednou byla na slovensku- ale tam je to jako u nás.
Jinak jako země mě chorvatsko teda nijak nebere. X"D Chorvati jsou hrozně vtipní... a chorvatština taky.
Já lovila s potápěčskými brýlemi (i když v nich každý vypadá strašně. >___<) vždycky jsme ty ryby pronásledovala... a zapomínala, že potřebuju dýchat. Pak jsem rychle musela vyplavat ty tři metry nahoru a lapat po vzduchu. X"D To bylo obzvlášť vtipné.

Kreslit zmenšeniny mně mě baví! Je to hrozně vtipnééé! ale asi trochu sebestředné. je to... skoro jako fotit se v zrcadle. (néé.. to zase ne. X"D)

Já se nedivím. Protože se pokaždé kreslím stejně... a narostli mi vlasy. A odrostla patka. (budu se zas muset ostříhat... ono mi to takhle moc nesluší)
:"D Děkuju. OuO
Cože? O_____O"" jak jsi mohla vydržet tak dlouho nic nenakreslit? já jakmile den něco nenakreslím, hned mám špatnou náladu. O____O

12 Klára Klára | Web | 12. července 2011 v 15:04 | Reagovat

[11]: Jo, je to moje reálné jméno :D.. Já nevím, to asi proto, že má teď můj blog trochu jiný význam než ty ostatní před ním, ale přezdívka Acris mi pořád zůstala, koneckonců ji mám na deviantARTu, takže mi tak pořád můžeš říkat :D
Taky si v životě neviděla nikoho, kdo by s potápěčskými brýlemi nevypadal hrozně? XD Já v nim vypadám dokonce hrůzně XD
Na obrázku vypadají ty vlasy dobře, ale ve skutečnosti si tě s nimi nedovedu moc představit.
To netuším.. Škola mě znechutila život natolik, že se mi odpoledne a večer už nikdy nechtělo nic dělat.. Měla bych teď o prázdninách něco nakreslit.

13 kinixuki kinixuki | Web | 17. července 2011 v 21:27 | Reagovat

Pro nepracující prázdniny ; ; hahaaaa...nemám prázdniny. Neeeeee, neměla bych to takhle brát, "práci" vlastně mám jenom nějaké celkem tři týdny...ale...x"D (asi sjem od tebe dneska chytla ten smích, směju se úplně všemu a jak idiot)
Hum...tak mě napadá, nosíš ty v reále vůbec tílko? *žije v domění, že jsi říkala, že ne*
(btw, mně je pořád strašně blbě z toho autobusu i jídla xDDD)

14 Rézinka/Rozárka Rézinka/Rozárka | E-mail | Web | 20. července 2011 v 11:21 | Reagovat

no wow! Na to ani nic jiného říct nejde! :D prostě Wow! Taky kreslím ale tuto bych nedala ani kdybych chtěla! :D

15 Babe Babe | Web | 8. srpna 2011 v 9:00 | Reagovat

mně to připadá ghůl :D

16 weronika90 weronika90 | Web | 27. srpna 2011 v 0:52 | Reagovat

moc hezky kreslíš :)

17 Don Quijote de la Mancha Don Quijote de la Mancha | Web | 29. srpna 2011 v 16:51 | Reagovat

nič si nerob z toho, že kreslíš pomaly :-) ja už som sa tiež vzdala nádeje, že niekedy niečo nakreslím rýchlejšie než spolužiaci XD to sa skrátka nedá.
Tiež mám problém že mám málo obrázkov (chjo) a to mi ich treba na VŠ T_T
Ten druhý obrázok je super :-) a ten prvý je vtipný :D

18 Krystof Krystof | E-mail | Web | 1. března 2012 v 15:02 | Reagovat

Já se vrátím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama