Červenec 2011

Můžete mi vysvětlit...

10. července 2011 v 13:01 | Yone Yeanling
...proč mám pocit, že kreslím zatraceně málo, ačkoli tomu věnuju většinu času? Já to totiž prostě...nechápu. Prostě KAŽDÝ kdo se kreslení věnuje má víc obrázků než já a v kratším čase. Bůůů...
a tenhle týden jsem se ještě k tomu flákala u moře a nenakreslila skoro nic. Za celou tu dobu mám pouze a jen sečťěno podtrženo 4 strany v A6 skicáku na čmáranice- a to jsou jakože FAKT čmáranice. Př.:

Jo, je to fakt odporný. X"D A co.. mě je to jedno. Kreslila jsem to pro ségru.. a kreslila asi pět minut. (kecám. Bylo to alespoň deset.. a při mojí pomalosti to možná klidně mohlo táhnout ke čtvrt hodině, co já vím) Líbí se mi jen to slunce... ale každopádně to co běží jako retard je Špinzor a to co se tak tváří je Rudy (v nafukovacím kruhu).

A vůbec... dneska ode mě nic inteligentního nečekejte- neb jsem se právě vrátila od moře a dva a půl hodiny jsem strávila odpovídáním a komentováním tak po různu- taká ztráta času!

Jinak, dovolená nebo chcete-li pro nás nepracující prázdiny (neb náš skvělý třídní říkal, že si nemůžem psát do omluvenek dovolená, protože žádnou dovolenou nemáme) u moře (v Chorvatsku. Je to hrozně vtipná země... ale to pochopí jen zasvěcení. (Jen Kyuu) a možná to ještě pochopí lidi, co mají podobný názor) byla fajn. (jéé.. tolik závorek. Kdoví kdo se v tom vyzná.)

Celý ten čas mě provázeli dvě písně. Obě pochopitelně z mého dětství, neb mě nikdy neprovází jiné věci, než ty z dětsví- už proto, že jsem dítě (ačkoli plnoletá) ale toto byli písně z času.. tak kolem třetí třídy.

Ta důležitější je píseň, kterou nás na prvním stupni na školách v přírodě budily učitelky. Napíšu vám text, ale vygooglit se nadá. T___T jaká škoda- neumím ji celou a chtěla jsem.

Zpívá se v ní:
Padýdadam, zpívám si vesele
a půjdu ven, až vstanu z postele.
Vstávejte děti, bude snídaně,
kdo bude v pyžamu ten nic nedostane.
Padýdadam, zpívám si vesele
a půjdu ven, až vstanu z postele....

A takhle jsem to jela dokola, protože se to prostě dá.

Celý týden jsem se zabývala příběhem a zejména svými postavami. Hrozně se mi zalíbila představa, že by tuhle píseň zpíval Ryuutarou, ale lidem, co neznají můj příběh (takže všem krom tak tří lidí) to stejně nic neřekne. A stejně jsou ty stane s podsadou super (takhle jsem si to nepředstavovala, ale i tak...) Vlastně vám asi spíš bude připadat, že jem vadná.

Ségra nakreslila taky super obrázek k té písni... chtěla jsem ho naskenovat k tomuhle článku, ale je zahrabaný v zavazadlech v autě. =_____=

Druhý den, co jsme tam byli se mi podařilo chytit do podběráku malou rybku. Asi byla nějaká trochu mimo... protože se mi to pak už nikdy nepovedlo zopakovat. Ale vánoce jsem z toho měla i tak a stále jsem opakovala něco o tom, že Claude bude mít večeři- nehledě na to, že on je daleko lepší rybář než já. Vůbec jsem celý ten týden mluvila hlavně o něm a o Metym. Hlavně kvůli té spoustě ryb a voooodyyyyy.

Joo! a hrozně mě baví se kreslit se svými postavami. :"D Je to hrozně vtipné... nehledě na to, že to tady Metymu nesluší. A mě o naopak sluší moc- v reále tak krásná nejsem.
Pojmenovala jsem to "Pride of author" anglicky- protože česky to vůbec nezní kůl a navíc jsem to chtěla dát na tumblr a ne sem.
To v levo co se tváří... méně zle, než je obvyklé je Teru, to uprostřed je mé krásné já a v pravo Mety <3 To píšu pro těch pár lidí, co se v mých postavách neorientuje. I když... myslím, že není nikdo, koho by to zajímalo tolik.
Chtěla jsem to vybarvit v počítači a nastavit jako ID na DA- potřebuju nové- a možná to udělám... záleží na náladě.

Jo.. já chtěla udělat ten výčet nakresleného.. takžeee....
4 strany A6 skicáku
2 a půl strany A5 skicáku
1 a půl strany A4 skicáku
10 stran kopírovacího skicáku (překreslovala jsem knížku lidské anatomie. Kosti a svaly)

A.. tenhle článek je dlouhý. A.. mě pořád něco napadá. No jo.. dlouho jsem nepsala. =___= dokonce jsem vynechala článek o tom, jak jsem byla na výkend u kinixuki. D8
Achjooo.. ale teď mám přece kreslit! chci dodělat ty free sketche za včasu.

Končím. Tenhle článek je fakt vadnej.

Větřím, že se za něho budu jednou stydět.
A ty strašné překlepy... nechci ani vidět.


Yone