Zase kreslím. :"D

21. května 2011 v 13:25 | Yone YeanlingYeeees!
Pro včerejšek ustoupila moje kreslící krize! X"D Nevím ještě, jak se to bude vyvýjet dnes, jelikož jsme ráno strávila tři hodiny akčním úklidem. (rodina odjela pryč, tak jsem si řekla, že to dole uvedu trochu do pořádku. Uklidila jsem podlahu spíže, odvezla několik pytlů odpadků do konteineru (tři cesty tam a zpět na bruslých), dvakrát vymyčkovala a zamyčkovala, utřela stůl, vyčistila výlevku a složila prádlo. Jsem mrrrtvááá. A to jsem neudělala ani polovinu toho, co by bylo potřeba udělat. >___<)

Je to skvělý oddech kreslit všecko, co vám zaútočí na mozek, bez nějakých větších očekávání a prostě se snažit užívat si kreslení. :"D Fakt hezký pocit... už jsem skoro zapomněla, jaké to je.
Za včerejšek mám stranu a půl obrázků a dvě strany kpírovacího skicáku... jéééj. Když se to řekne, nezní to jako moc. Ale na mě to oprvadu moc je. Jsem totiž hrozně pomalá. :"D

1) náhodný ptačí týpek s myší... ale jestli jí hodlá sníst nebo ne vám neřeknu. >8D

2) Předesignovaný Micka. Pravděpodobně nikoho jako je on v příběhu mít nebudu, ale to nevaaa. Vzpoměla jsem si na něho a uvědomila si, že tak jako dřív by prostě vypadat NEMOHL. Hrozně by mě to iritovalo. :"D (navzdpory tomu, že jsem ho z příběhu vyhodila dávno dávno... ale mám celkem ráda kočičí týpky.)


3) Zase Fan Art k Charliemu. :"D Momentálně čtu po čtyřech letech Kuličas a fakt mě to ba, když se nesoustředím na opakující se jména.
Moje oblíbená scéna kdy si Gabriel, který má schopnost cítit pocity lidí, jejich oblečení má na sobě, navlékne rukavičku patřící ženě, jíž její vlastní syn úmyslně rozdrtil prsty na zárubni dveří. Je to hrozně fajn... zvlášť to, že ji potom nemůže sundat. :"D (ale divím se, že je nenapadlo ji třeba rozstříhnout)
Sice jsem si příliš pozdě uvědomila, že jsem mu ji nakreslila na pravou ruku místo levé, ale to je detail. X"D
Lysandr a Charlie vypadají poněkud divně....


Hůůů... Mám u sebe ještě pár věcí, ale ty sem nedám. Schovám si je pro další články, kdybych zase dlouho nedokázala nic slušného vlastního nakreslit.
Je skoro pů drhé a v ten čas zase začnu kreslit- rozhodla jsem se totiž začít pečlivě počítat, kolik času tomu vlastně věnuji, abych měla přehled. Asi si zavedu i něco jako zápisník na zapisování kolik jsem toho jaký den stihla...Edit: Dnes jsme zase vyhrabala někde v počítači tohle. X"D Na Kuroshitsuji 2 jsem se dívala někdy kolem Vánoc.. a úplně jsem na to zapomněla. X"D Prostě.. jsem si nemohla pomoct. Hrozně mi přišlo, že Sebastian s Claudem hrajou famfrpál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kinixuki kinixuki | Web | 21. května 2011 v 16:29 | Reagovat

HOOOO, to nemyslší vážně. Jeden a půl stránky vlastních obrázků a k tomu dvě copyskicákové? D8 Chytnu z tebe depku. Myslela jsem, že to spravím stránkou copyskicáku denně a KONEČNĚ nakreslením něčeho do domácího skicáku a byla jsem šťastná...a ty uděláš tohle. Jen tak dááááál, jsi dobrá 8"D

PTAČÍ TÝPEK. Asi mi právě přestalo záležet na tom, jak moc lidští jsou, protože tenhle je ňuch.

Mick je...je...ten růžový? Vůbec si někoho s timhle jménem nepamatuju...ale ať už jo nebo ne, tenhle vypadá dobře *___*

A Gabriel má dobrý záhyby na rukávu *___* Hahaha...rozdrtit prsty...

Lepšííííš se. Vážně. Takže si přestaň myslet že jsi salát. (což jak sjem zjistila je ten můj nejstarší skicák. Náhodou sjem o něj dneska zavadila a nějak se...rozpadl v ruce. Ještě se šuplíkem a dobrou půlkou tuhy do pentilky =___=)

2 Sikar Sikar | Web | 21. května 2011 v 21:48 | Reagovat

Tak teda ptačí týpek mi vyrazil dech. Ten by normálně mohl být ilustrací v Tvorech světla a temnoty od R.Zelazného, v nichž vystupuje egyptský bůh Hór.

Akorát ten tam nejedl myši... hmm, asi nejvíce mi utkvěla pasáž, v níž, cituji "si odhrnul bederní roušku a začal s obsluhou ženy-orákula" (nebo tak nějak. byla zpola stroj a věštila, dokud "poskytoval potěšení". Ano, ta  kniha byla hodně velký mindfuck)

3 Babe Babe | E-mail | Web | 22. května 2011 v 17:44 | Reagovat

řekni jeslti ho sní :( :( :( :D

4 Yone Yone | 22. května 2011 v 21:37 | Reagovat

[1]: Ty ze mně? depku? Heeej.. to je přece nesmysl. >8I Ale řekněme, že to třeba budu brát jako komplement, ačkoli si nepřeji, aby ze mne kdokoli chytal deprese...

No.. já bych chtěla dávat dvě nějak.. přiměřeně zaplněné stránky kopírovacího skicáku+ něco vlastního denně, ale to je asi nesplnitelné. X"D Ale já.. většinou začínám tím kopírováním.

X"D ňunííís. Myslela jsem na tebe, když jsem ho kreslila. Ale je hodně náhodný- v podstatě jsem při začátku vůbec neměla představu o tom, jak by měl vypadat.

Jo.. růžová zrůda. X"D Ve hře tak vypadal.. ale do mého příběhu se od začátku nehodil. Takovýhle by se tak docela hodil...

:"D Děkuju. Od (z mého pohledu) mistra záhybů to potěší. :"D

Hmmm.. děkuju. :"D Já.. vím, že se lepším, jen ta rychlost v poměru k úsilí není podle představ. =_____= ale snad to jednoho dne bude pořádně vidět.

Jéééj.. chudák! D8 Je kroužkový? pokud jo, tak je to blbé.. ty nekroužkové se alespoň dají lepit.

[2]: :"D

Oj... podle pasáže bych si knihu asi nepřečetla. X"D řekněme... nejsem na takové věci.

[3]: Nesní, ale pssst.

5 kinixuki kinixuki | Web | 22. května 2011 v 22:12 | Reagovat

[4]: Aspoň víš, jak se kvůli tobě cítím >8l na druhou stranu mi teď sloužíš jako výborná motivace ^^
Dvě stránky copyskicáku a ještě škola...hej, to už toho máš fakt moc D: Já nehraju.

Jéééé, je na mě myšleno při kreslení ptačích týpků 8D

... ... CO? Jdi si hledat mistry záhybů jinde. Třeba Shilin. <3

Porovnej si starší orbázky (orbázky ftw) s novějšíma. A UVIDÍŠ.

Není kroužkový (a proto se asi začal rozpadat), ale já bych lepení brala jako moc velké zasahování D:
Houuu...pamatuješ si, jak jsem ho tehdy vytáhla v tom takovym tamtom...CČM a "Hoplá. On se rozpadl..." xD

6 Babe Babe | E-mail | Web | 24. května 2011 v 15:53 | Reagovat

[4]: a budou mít yaoi pár :D

7 Yone Yone | 24. května 2011 v 16:22 | Reagovat

[5]: Nee... to je opačně. Alespoň Ty víš, jak se já kvůli tobě cítím. >8D Protože je nesmysl, abys ty kvůli mě chytala deprese- mimochodem.. takové pokreslovací skóre jsem pak už nikdy nedala. A můj copyskicák je oproti tvému určitě odfláknutý.

X"D Myslela jsem na Adeleraie.

Pro mě jsi v nich prostě dobrá. Ne že bych se od tebe učila... ale... kreslíš je dobře. Oproti mě.

Jasně.. uvidím, že jsem tehdy byla ještě větší lama. X"D svým způsoběm je to povzbudivé, to ano... ale byla bych raději, kdyby se mi moje orbázky prostě líbili...

:"D *má slepené skicáky* (ale lepila jsme je ještrě před pokreslením, právě proto, aby se nevytrhaly- byli jak trhací kalendář.)

[6]: Nied. To teda nebudou. D8 Nemám ráda Yaoi.

8 kinixuki kinixuki | Web | 24. května 2011 v 16:38 | Reagovat

[7]: Já to věděla už dávno D: A moje nejlepší kreslící skóre je...tři stránky. Dala sjem to asi dvakrát, ale nikdy nepřekonala...leda že by se počítal nový rok jako den před tím, než jsem šla spát. To by byly čtyři...myslím. Nebo tři a půl?
Já ho ale MÁM odfláknutý. Hlavně posemaniacs. To jsou jenom obrysy...

Adelaraiiiiii :la: ale jo, jakmile jsem uviděla tadytoho ptáčka, vzpomněla sjem si na anthro ptáčka ve snu xD

_-_ (<--- reakce hned na dvě věci najednou)

9 Leila Leila | Web | 24. května 2011 v 18:23 | Reagovat

Kuroshitsuji II. sleduju právě teď :-D jak se ti to líbilo? Navíc, mě připadá jako moc, to co kreslíš :D Já nakreslím jeden obrázek tak za dva týdny a to ještě přeháním... Měla bych začít taky více kreslit:D

10 Yone Yone | 24. května 2011 v 19:37 | Reagovat

[8]: Moje nejlepší kreslící skóre... taky asi nad tři A4 nejde. Možná jsem ani tři A4 za den nikdy nedala. :"D sopyskicák je A5.
Hůůů... tak ho máš učitě plnější. X"D Já mám prvních asi pět stran jen 2 posemaniacs na stránku. (to jsem dávala ve škole. Jeden den jsem dala dva a půl strany ve škole. X"D (pět posemaniacs) Vlastně... můj skicák je skoro celý okupovaný bezkožnatci. X"D

X"D Haha.. tohle je trochu reakce na to, že jsem četla úsek tvého komentáře na DA, kde říkáš, že Adelerai byl ve snu anthro pták. X"D

_-_

[9]: No... Kuroshitsuji 1 bylo daleko lepší. Já tohle viděla někdy před vánoci (asi za dva dny) a... pár věcí se mi na tom dost nelíbilo. Ale celkem mě to bavilo, to ano. (Ale.. ten konec... naštval mě. D8 CHudák Sebastian)
Haha.. mě by to ještě před rokem taky připadalo jako hodně. X"D I když.. před rokem jsem se kreslení už věnovala docela hodně. (každý den alespoň něco). Před dvěma lety jsem oproti tomu kreslila tak mááálo. Ale... máms vé limity. A musím je dodržet! D8 (to znamená, že dnes jdu spát tak ve 12, abych to splnila. X"D

11 kinixuki kinixuki | Web | 24. května 2011 v 19:45 | Reagovat

[10]: A5? ... A5. ... aha. *právě se stala mnooooohem klidnější* 8"D
Ale já ho nemám moc plný...teda, zrovna teď se mi podařilo dostat na stránku 4 bezkožnatce, ale obvykle mam tak 3 obrázky na stránku...a taky mam většinu bezkožnatců xD Veeeelkou většinu.

*___* a fešný anthro pták. A měl plááášť a byl za stolem ve výklenku, který je mnooohem tmavší, než sjem nakreslila a rozpřahoval ruce a...kouzlil. Skoro. *___*

_-_

12 Yone Yone | 24. května 2011 v 19:51 | Reagovat

[11]: X"D Mě by se A4 nechtěl s sebou tahat. A Tak nějak jsem... klidnější, když mi ubývá rychle. :"D
A4 ale na stranu taky narvu. >8D Když je nakreslím malé a narvu je hodně k sobě. Na posledních stránkách jsem se i docela snažila zaplňovat prostor... ale první jsou docela prázdné.

No nee.. :"D To zní hezky. :"D :"D

13 kinixuki kinixuki | Web | 24. května 2011 v 20:28 | Reagovat

[12]: Chápu xD důvod, proč mě neuvěřitelně štval první školní skicák tenhle rok byl kromě naporsto pitomého papíru i jeho a4 velikost xD je to strašně vidět...a my by jsme si fakt neměli kreslit xD Hej hej, vtipná věc. Nakonec jsme jich tam narvala 5 *___* když mam málo místa, ale zíroveň ještě hodně, tak se taky snažim zmenšovat, ale...mně to nejde =___=

A kouzlil tak, že mně chytly ruce. Myslím že na jedný byl červený plamen, na druhý modrý. A musela jsem nějak uhodnout, co je ta správná. Nevim přesně co všechno jsem si už spojila sama po probuzení, ale musela jsem najít jistý předmět a dotknout se ho správnou rukou xD jaaaaj. Někdy ti to na icq celý řeknu *___* byl to epiiiic sen.

_-_ (+ "ale Eclipsi, máš tam tři...")

14 Yone Yone | 27. května 2011 v 10:19 | Reagovat

[13]: X"D U nás kreselení při hodině naštěstí většina prefesorů moc nehrotí.
Já jich tam taky dokážu narvat 5. >8D Na A5ku. A teď už mám nový skicák... a ten je 80ti listový, takže vyjde nastejno jako tvůj A4 40ti listový. (pokud máš takovýhle...) já ten svůj chci dát do konce vekých prázdnin... a jsem zvědavá, jestli to dám. :"D (nepravděpodobné. X"D)

Jooo.. to si pamatuju, tenhle sen už jsi mi vyprávěla. :"3

15 kinixuki kinixuki | Web | 27. května 2011 v 20:18 | Reagovat

[14]: Hooo, skicák s 80 stránkama...trochu bych se ho bála. Na druhou stranu, počet stran v mym normálním skicáku je zhruba kolem tohohle...já bych svůj současný copyskicák ráda stihla ještě do začátku práznin, ale sporťák mi asi trochu naruší každodenní stránky xD ale mohla bych to stihnou...

Celý? Hmmm...vůbec si nepamatuju, že bych ho vyprávěla...i s tím co bylo před tím? Jak se to opakovalo?

16 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 28. května 2011 v 21:53 | Reagovat

A dost. xD Prostě už ty komentáře napíšu aby bylo zase víc práce. xDD

Yay, udělej si vlastní slovník. xD "Vymyčkovala a zamyčkovala" To jsou úžasná slova. :,3

Kdyby moje rodina nebyla doma tak uklízení je asi to poslední co mě napadne. xD Takové chvíle já využívám ke kreslení, cvičení a psaní. 8D

Není moc? Za jeden den? Mně to teda přijde hodně. o_o

Jooo, ptačí týpek! Je dobrý, má fakt pěkné peří a zobák. :O A je oblečený! 8D
Já myslím že jí nechce sníst. :3 Na to se tváří moc kultivovaně. xD

Micka.. Já vím kdo to je! 8D Přišla jsem na tvůj blog asi dva dny poté co jsi článek s Panem Mickou zveřejnila. x,D
To je ale megózní změna. xD No vážně, kdyby jsi nenapsala kdo to je tak to  nepoznám. xD
Ale vypadá čubrňácky. :3

Jéé. ♥ Je Gabriel i v knížce takhle hezký?
Charlie je ten s krátkými vlasy, viď?

Ty to bereš fakt vážně. :O Trénuješ opravdu hodně.^^

Jó, máš pravdu. xD Přímo jako by letěli za zlatonkou. :3 "A Sabstian na poslední chvíli chytil zlatonku! Phantomhivé získavají 150 bodů a vyhrávají!" xD

17 Yone Yone | 30. května 2011 v 16:58 | Reagovat

[15]: X"D No... mě teď bylo.. hodně nearušeno rozdělení stránek, takže taky nevím. Ale rozpočítané to nemám.. hůů... bylo by zajímevé si to rozpočítat. :"D (heej! denně 2 strany a mám to za 40 dní! hustěěě! ale já si postačím s.. do konce prázdnin)

Já si to nepamatuju.. ale vím, že jsi mi ho vyprávěla. X"D

[16]: Tahle slova mám do Flekušky. (takhle si nikdo neříká... to je zkomolená přezdívka, abych nemusela psát jméno)

Haha... já jsme tak trochu byla zaúkolovaná- ale mje mise zněla jen "trochu pokliď dole" což jsem mohla zkrouhnout na těch myčkách. Na druhou stranu ale vím, že... to prostě bylo potřeba udělat. A maminka z toho měla radost. :"D

Mě to přijde teď už taky hodně... =____= od toho dne už jsem to netrumfla.

^_^ Jo... nechce jí sníst. :"D

ňunííís. :"D Jo.. změnila jsem ho. I jeho roli v příběhu a hodně povahu jsem změnila. X"D Jééj... ve hře to byla hrozně vtipná postava. Říkali jsme mu Kočičák a choval se vtipněěě.
Čubrňácky. :"D To je ňunís slovo...

To asi není... popis je... protáhlý obličej, myší vlasy (pod tím jsem si dlouho představovala šedé, ale nakonec je to nějaká taková divná světlá hnědá), vysoký, hubený, pomalu a asi nejistě se pohybující. Je mi 13. (Charliemu je 10)
Jo... ^_^ To s dlouhými je Lysandr. Ale failnula jsem ID. Asi by měl vypadat jinak...

Jo.. zase jsem začala. X"D

Jo jooo! a stejně mě našvalo, jak to Kuroshitsuji 2 dopadlo. Viděla jsi to?

18 kinixuki kinixuki | Web | 30. května 2011 v 19:39 | Reagovat

[17]: ...vrtá mi hlavou, jak toho dokážeš tolik nacpat na jednu a5 o___o *občas se musí pěkně smrsknout bay se jí tam vešly poslední a není jí to zrovna příjemné* ... *a navíc má pocit, že z těch miniatur má velký houby*

Pamatuješ si, že jsem ti to vyprávěla, nebo to, co jsem vyprávěla? xD (ale já fakt žiju v přesvědčení, že jsem to neříkala...a jsem si tím docela jistá o___o;) (má paměť = nechutně velký fail)

19 Yu Suzukei Yu Suzukei | 30. května 2011 v 22:07 | Reagovat

[17]: "Flekuška" je nějaká kamarádka z minulých blogů? :)

Ňuňo, já chci taky maminku co by z toho měla radost! 8D Jeden z důvodů proč tyhle věci nedělám: Většinou dostanu vynadáno že jsem to udělala špatně. xD

Nemusíš trumfovat, stačí když ty obrázky budou pořádně, rychlost zase tak důležitá není, neříkej že nejsi ráda, že obrázky neflákáš. xD

Vidíš, rozumím ptáčkům! 8,D

Kočičák? Hahaha.. *právě TEĎ jí kočičák*
Že jo. :3 Čuprňácká a krutopřísná slova jsou super. xD

V tom případě by jsi měla té knížce dělat ilustraci. x3
Hele.. Tohle je na knížkách skvělé. Protože většinou, když tam není postava nakreslená, jen popsaná, tak nejsi tak svazovaná správně-nakreslením. :3

Začala? Ty jsi někdy vůbec přestala? xD

Jo, viděla. Ale když si to vezmeš, mohli dát shonen-ai konec. Sebastian miluje Ciela, Ciel miluje Sebastiana. xD Nebo mohli nechat Ciela umřít.
A každý jiný konec by nejspíš byl podivný. xD
Ale dkdkyž jsem na to koukala, taky jsem z toho byla dost vyvařená.

20 Yone Yone | 31. května 2011 v 11:59 | Reagovat

[18]: Hmmm.. pět jsem jich tam asi nenarvala. X"D Jen jsem měla ten pocit... ale možná bych to dokázala. :"D
Mě zase trochu deprimuje to, že to ty nedáváš. O____O""" To to kreslím tak miniaturní? I tak mi přijde, že když tam narvu tři, zbývá mi tam moc místa. (ale do toho místa se většinou už nic nenarve. X"D)
Neee... D8 Já ten pocit teda nemám, že zmenšování je úplně k ničemu. X"D Ale... deprimuje mě, že ty ten pocit máš. D8

[19]: Ne.. to je reálná osoba. X"D Ono to vždycky používala.. chodili jsme spolu na základku. ^_^

D8 To kdyby někdo chtěl vynadat mě, tak mu taky vynadám. X"D Teda... párkrát se mi stalo, že jsem dostala zadáno... a pak mě napomenuli, že jsem to udělala špatně nebo odflákla a já pak byla uražená... ale já se většinou snažím všecko dělat dobře. :"D (ahaha.. tak asi přeháním. Ale většinou se fakt snažím.)

Ale... ty obrázky NEJSOU pořádné. =_____= tohle jsou jen... čmáranice z hlavy. Nejsou vůbec propracované ani nic takového. Jsou právě tak.. na zaplňení papíru. X"D A pro pocit, že dělám i vlastní věci.

CO je to kočičák? to jsme nejedla.. je to alespoň z koček? :"D

Hahaa... X"D jéééj.. to by mě bavilo. V té knížce ilustrace jsou- nad kapitolami. A některé postavy jsou i na obálkách. Ale já na tyhle podoby většinou kašlu. X"D

Noo.. jeden čas jsem nekreslila tolik. Jenom jsem... kreslila. Ne, fakt.. měla jsem období, kdy jsem to tolik nehrotila.

Mě to naštvalo! D8 Chudák Sebastian. Já jsem chtěla, aby ho sežral! a teď nemůže... chudááák.

21 kinixuki kinixuki | Web | 31. května 2011 v 16:47 | Reagovat

[20]: Já neříkám, že zmenšování je k ničemu! Určitě k něčemu je. Ale nerada se snažím něco cpát do miniaturního prostoru, když přesně vím, jak to může být...*tak desetiletá snaha výtvarkářek se konečně vyplácí* ...prostě to vidím tak, že zmenšování znamená zkreslení. Když trénuješ a vidíš to před sebou v jisté velikosti, tak čistě teoreticky by bylo lepší to moc nezmenšovat.
Ale jakmile se potřebuješ bránit před potřebou přidávat všude detaily, je zmenšování dobré. Hahahaaaa...rychlodesigny postav na pozdější rozebrání...na to, že mi to přijde jako úžasný nápad, to docela flákám. /znovu zabít

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 31. května 2011 v 17:47 | Reagovat

[20]: Aha. :O Byly jste kamarádky?^^ ak to ses mi ještě o všech kamarádkách nezmínila. xD Nevynechávej a povídej. 8D

Hoho, "vynadám"? To by sis teda s mojí mámou užila. x,D Upozorňuju, že dává zaracha i na kreslení. T_T
Já taky. xD Protože když už to dělám.. Tak to aspoň udělám pořádně. xD (Ale někdy tyhle věci dělám dobrovolně, když mám uklízecí náladu. xD)

TOHLE že jsou čmáranice? Tak to závidím. T^T Proč by to mělo být propracované když je to hezké ? D: (Tahle věta takhle zní jako velká blbost. xD Špatně se vyjadřuju. xD Ale chtěla jsem tím říct, že se mi líbí všechny tvoje obrázky od náčrtů, sketchů až k tabletovým a dvanáctihodinovým pracím. :3)
Jééj, já bych nemohla nedělat vlastní věci. Já vždycky dělám dva obrázky trénink a jeden vlastní. :,D

www.toprecepty.cz/fotky_nahled/0003/n_p1060324.jpg (Snad se mi to neoznačí za spam. x,D)
Možná se tomu říká i "lepenice"..
Každopádně je to dobré. xD Je to kyselé zelí, kmín a brambory. A dá se tam popřípadě dát ještě knedlík. : D
Z koček to nejníí, to bych nepapala. :,3

Tak už máš další věc co by jsi mohla v budoucnu dělat. xD
Mně se většinou obrázky nelíbí. D: Protože jsem si všechny představovala jinak. x D

A nebyl to náhodou listopad-prosinec? x,D To by byla telepatieee. xD

.. Tady někdo nemá rád Ciela. xD
Ale měl fakt vtipný výraz. x,D Když zjistil že Ciel už není člověk. :3

(To zas bude dlouhé.. xD)

23 Yone Yone | 2. června 2011 v 21:32 | Reagovat

[21]: Hmmm... to jo. X"D Ale... já to asi ani nezměnšuju. Přinejmenším né moc. Někdy si to tisknu, takže se může stát, že to už vytisknu zmenšené... takže to kreslím menší. Každopádně se mi většinou na stranu vejdou tři- dva na výšku a jeden... leží- pokud není vysloveně ležící, kterém ho třeba z jiného úhlu, abych využila prostor.

Já bych.. tu potřebu dávat všude detaily právě potřebovala. Miluju detaily, ale moje obrázky mi přijdou příšerně jednoduché. =_____=

[22]: Ještě stále jsme. Akorát se vídáme hrozně málo... od doby, co jsem odešla ze základky jsem ji viděla asi čtyřikrát. Je to... jedna z nejlepších křesťanek co znám. Určitě by mi dokázala odpovědět na spoustu otázek, kdybych našla příležitost, vést s ní nějaký vážný rozhovor. Ona je.. hrozně inteligentní. Možná nejinteligentnější člověk, kterého znám.

X"D Ve tvém věku bych si to taky nedovolila. Ale já svým rodičům nevynádávám.... asi by to pro mě taky nebylo úplně dobré.

mělo by to být propracované tak... jakože hezčí šrafura, právnější záhyby, lepší vystižení struktury a taaak. Správnější anatomie...

Dva obrázy na tréning a jeden vlastní je dobrý výkon... já na to ještě donedávna kašlala úplně, takže musím s tréninkem přidat. =____=

jůůůj.. na té fotce to nevypdá moc chutně. X"D

No.. já taky viděla docela málo knih, ve kterých by ilustrace vystihovali postavy, jak si je představuju já, ale i tak se mi třeba líbí. (i když... četla jsem i knihu s takovými ilustracemi, že jsem je při čtení musela zakrávat rukou. XD)

No, moje oblíbená postava moc není. (nejlepší je Finny! <3)

24 kinixuki kinixuki | Web | 2. června 2011 v 22:13 | Reagovat

[23]: Hm. Asi jsem z toho mluvení o tom to zmenšování chytla 8"D ale...dneska mi to házelo samý stojící lidi a já chtěla využít co nejvíc místa...takže mam pět + fotku na jedný stránce *headdesk* a navíc sjem to asi fakt začala trošku, malilililililililnko propracovávat. Hrrrrrrm 8l

Vtipné je, když se tam ty detaily snažíš usilovně narvat, ale neumíš je, jakože vůbec. (města města města...)

25 Yone Yone | 6. června 2011 v 18:18 | Reagovat

[24]: Haha.. já nedávno zjistila, že zmenšuju opravdu hodně. X"D (porovnávala jsem to tak, že jsem přiložila list skicáku na obrazovku)

Města mi nejdou vůbec... >__< ale! tím, že budu fňukat si nepomůžu. Detaily a všecko se prostě musím aktivně uči! >8D

26 a-little-psycho a-little-psycho | 16. června 2011 v 9:12 | Reagovat

[23]: Yey, to není pěkné.. Dej si si se všemi sraz. >.< S kolika lidma už jsi se takhle dlouho vůbec neviděla? o_o

Ooou, inteligentní člověk. Pociťuji strach. xD Každopádně by se hodila jako kapesní tahák na test. :,D (Ale mě by tížilo svědomí, já nepodvádím. x,,D)

Ale já bych jim stejně nenadávala.. Já bych tak maximálně urážela.. Já mám ttiž velkou hubu a na všechno odpověď. xD Boj se mě. >8D

To už máš ale fakt jen kousek od dokonalosti. :,D Mně se tvoje anatomie líbí. :I Dobře, já to asi moc nepoznám, ale aj tak, mně se líbí. xD

No někdy stihnu jenom jeden obrázek denně. x,D Kdy jsi začala trénovat?

Jo, ono to ani v reále nevypadá chutně, ale náhodou je to velmi dobré. xD

To byly ty ilustrace tak hrozné nebo tak jiné než podle tvé představy? xD

Moje taky ne.. Ale je dobře rozmazelný. xD Finny je skvělý. :3 Ale.. Já mám nejradši pana Tanaku. xD Po Po Po!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama