Malá významná jednička

3. května 2011 v 19:34 | Yone Yeanling

Dostala jsem jedničku z anatomie. :"D Ne obyčejnou jedničku, ne nějakou hloupou jedničku z testu a ani žádnou nijak významnou jedničku... Ale... pro mě významná je. Protože jsem ji získala v hodině figurálního kreslení.

Naše učitelka na anatomii (asi moje druhé nejoblíbenější učitelka na škole) má kabinet vedle naší učebny figury, takže se občas stává, že je na našich hodinách. (To je skvělé, protože umí hrozně dobře upozorňovat na chyby a je hrozně hodná. :"D) Na konci hodiny odevzdat našemu učiteli domácí úkoly, protože na mě zapomněl, a moji spolužáci už šli pryč... Spolu z domácími pracemi jsem mu ukázala i můj kopírovací skicák(jehož většinu zabírají kopie lidí z posemaniac, jelikož chtěl vidět nějaké moje další tréninkové práce, aby mi škrt pětku z úplně prvního úkolu (asi před půl rokem). Jeho reakce byla popravdě daleko pozitivnější, než jsem čekala. :"D Pak se na ně přišla podívat i profesorka anatomie a... dala mi jedničku. :"D :"D :"D
Víte, zrovna včera jsme z anatomie psali písemku. Já byla jediná v celé třídě- a to nepřeháním- úplně jediná, kdo neměl tahák a byl rozhodnut nepodvádět. Když jsem zjstila, že jsme jediná, hrozně mě to žralo- ne proto, že bych litovala, že jsem si ho taky neudělala- to jsem mohla, klidně jsem si ho mohla od někoho okopírovat, jako všichni- ale to, co mě vadilo bylo, že oni všichni podváděli a já, která se to učila budu mít nejhorší písemku, i když to pravděpodobně umím skoro nejlépe. =____= Písemky z anatomie nikdy nejsou moc přísně známkované a učitelka to vůbec moc nehrotí (ani s ostražitostí ohledně taháků)... dostanu nanejhůř dva mínus- a mě o známky nejde. Jsou to jen čísla... Tady šlo prostě o princip.
Seděla jsem sama, v první lavici uprostřed a za mnou byla celá řada prázdná.
Proto mě tahle vyjímečná jednička, kterou jsem dostala jen já, tak moc potěšila. :"D Na známkách mi nezáleží.. jsou to jen čísla. Ale ten pocit, ten pociiit.
Ještě mi řekli spoustu hezkých věcí a rad, co zlepšit... aaaaaaahhhh... byla jsem tak ráda. :"D
---

<= Prostě jsem je... chtěla nakreslit. :"D Včera mě zase chytla ta nálada.
Je tam hodně chyb (třeba Ranya má vadnou nohu) ale... ta nálada. :"D
Mimochodem... můj druhý příběh (teď mluvím o Dětech času) je taky dost v troskách. =_____= To se stává, když založíte příběh jen na postavách a jejich vztazích, nemluvě o tom.... že to byla podobná slátanina jako Král Šamanů (to neznamená, že nemám ráda Krále Šamanů! Ne! miluju to! Pořád jedna z mých nejoblíbenějších mang...) ale je to trochu mix všeho, co k sobě nepasuje a já to tak mít prostě nechciiii. >_< Celkem se mi líbí, jak jsem před rokem napsala tu kapitolu, ale zbytek je jedna velká díííííra. D8 Bude potřebovat pořádně zašít a vyzáplatovat. A předesignovat postavy. (hlavně oblečení).
Achjooo... já bych se na to příběhování tímhle stylem spíš měla vykašlat. =____= Neumím vymyslet nic pořádného, co by za něco stálo. Jen ty momenty, nálady a jednotlivé scény vytržené z kontextu. To mi jde skvěle...


Yone
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kinixuki kinixuki | Web | 3. května 2011 v 20:44 | Reagovat

TEN SKETCH JE NAPROSTO ÚŽASNÝ *___* *+blogfav*  
Tý nohy jsem si ani nevšimla hned xD dokonce ani není tak velká, jak se zdá, protože Ranya sedí jako...machrrrrrr. A Kamzíííííík. Jednou, jednou si zapamatuju, jak se jmenuje normálně. No, už si to vlastně pamatuju, jde o to si umět vzpomenout. Mam to na jazykuuuuu...ha! ha! Mikayu?

Jednička dobrá = D tohle mě nehrozí...i když příští týden asi ponesu starý copyskicák na kroužek, protože v tom mam úkol (nakreslený ještě před tím, než byl zadaný xD) ale dost se bojím copyskicák obecně ukazovat...heeeeej, pořád jsi mi neukázala tvoje bezkožnaté naháče. Já je chci vidět D:

2 Sikar Sikar | Web | 3. května 2011 v 21:00 | Reagovat

Anatomie... přes pár asociací se mi vybavila na základce jedná písemka. Učitelka neznámkovala podle toho, co jsme napsali, ale kolik jsme toho napsali. Když chtěl zásady první pomoci při zloměnině nohy, já vypsal zásady pro ruku... ale bylo toho dost, za jedna.

Mně se příběhy se do trosek dostávají obvykle tak, že děj změní v trosky prostředí.
Miluji jaderné údery.

3 Yone Yone | Web | 4. května 2011 v 18:15 | Reagovat

[1]: Noo.. ona právěže ta noha původně vůbec špatně nebyla, nevím, jak se mi to podařilo takhle zvorat (asi když jsem kreslila rám toho okna, uááá). (a ani opravit by to nebylo těžké.. já si toho všimla pozděěě...)
Mikayu. :"D Už si nepamatuju, jak to jméno vzniklo...

Já jsem byla.. tak straaašně ráda. :"D :"D Odcházela jsem s velice šťastným úsměvem na tváři.
Co jste měli za úkol?
[2]: Tak to je dobré. X"D
My se naštěstí učíme jen anatomii pro výtvarníky- takže hlavně co je vidět a nijak moc podrobně. Není to tak těžké... v písemkách máme většinou jen kreslit a popisovat.

Hm... tak to je ta dobrá cesta. Když je zničení v rámci děje, rozhodně to příběh nezabije jako celek.

4 op-pineapple op-pineapple | Web | 4. května 2011 v 18:44 | Reagovat

Ještě aby ti anatomie nešla z té fůry fešných paňáců. ^^ My na ZŠ sice žádné figurální kreslení nemáme (D:) ale anatomie mi taky jde! Co se přírodopisu týče... :D
Chodíš na uměleckou školu jó? A kam? Není-li to příliš drzé. :D
em... štve mě, že jsem tak stručná, to mají všichni nějakou rozepisovací schopnost... :C
Tak o obrázku. Přijde mi trochu smutné stát na druhé straně okna , když sněží... a oni si válejí šunky v teple s čajem D: Dodává tomu atmosféru skutečnost, že mi mrznou nohy... Nakreslené je to exkluzivně. A popíchnu si k anatomii- Ranya má krátké ruce :D alespoň myslím, tedy. Doufám, že ze sebe neudělám blbce. :D

5 Yone Yone | Web | 4. května 2011 v 19:31 | Reagovat

[4]: X"D Myslím, že neexistuje základky, kde by byl vysloveně tenhle předmět. :"D A mě na základce kromě výtvarky nešlo nic, chodila jsem do třídy s nejlepší kamarádkou a učení bylo to poslední, co mě zajímalo.
Momentálně chodím na sups.cz -boužel. =____= škola pro samé flákače. Ale alespoň umělecká...
Já jsem většinou nestručná. Okecávám, jak nejlépe to jde.

:"D Já nad tím takhle nepřemýšlela. X"D Já tentokrát ani moc nepřemýšlela nad tím, co kreslím a neměla žádnou představu. Sníh původně nebyl.
Jo.. krátké ruce. X"D To bych měla víc hlídat- často se mi stává, že dělám ruce buď dlouhé, nebo krátké... ale tohle je jen sketch, co ani nehodlám barvit (je malý- asi jako tady u článku. Ale nechala jsem ho v naskenované velikosti (po rozkliknutí) protože se mi to tak celkem líbí)

6 kinixuki kinixuki | Web | 4. května 2011 v 21:09 | Reagovat

[3]: Chodidlo je schované za rámem, toho se nemusíš bát xD (jak nejlépe vy(případně zne)užít prostředí xD)
Já bych určitě odcházela se stejným úsměvem.
Náš úkol byl nakreslit strom xD je to několikafázové, první měl být neolistěný a teď máme mít už s listama...už vidim, jak ten muj zrovna žádný mít nebude XDDD

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 5. května 2011 v 20:19 | Reagovat

Kdo je nejoblíbenější učitelka? :)
Posemaniacs jsou dobříí, dá se na tom skvěle trénovat. xD
Wahah, ale za tu tvou jedničku jsem ráda, taková věc potěší. x3
Ranya a Kamzííík. 8D Konečně už trošku líp vím o koho se jedná. x D Ranya má super očiska. :3
Hej, jak to, že je Kamzík tak hezký? ( A proč má tak podobnou čelenku jako Süretliox? x,D)
A.. myslím že mají.. Velké okno. xD VVVelké. xD ALe je boží. 8D Dřevěná oknaaa.♥

8 Yone Yone | Web | 5. května 2011 v 21:19 | Reagovat

[6]: Dokud za ním schované nebylo, tak právě.. vypadalo normálněji. :"D Ale to neva... smířila jsem se s tím, že dělám chyby, a že jsou vidět- to ale neznamená, že senebudu snažit, abych je nedělala a aby nebyli.. prostě jen.. ještě neumím kreslit. Ale budu uměěět!
Jistě. :"D
Ahaa... kreslíte strom ve čtyřech ročních obdobích? :"3

[7]: Naše učitelka na výtvarku. Je hrozně milá... a navíc nás nutí pracovat! :"D Což je skvělé.. vždycky dá zadání a termín a do termínu všichni musíme dokončit.
Práávě. :"D Zejtra si zase nějaký vytisknu do školy. (často tisku věci na kopírování a kreslím ve škole kopie, protože na vlastní věci si před spolužáky moc netroufám. =_____=)

Jo.. Ranya vypadá hrozně podobně jako Claude. =____= Proč vymýšlím postavy z podobnými vzhledy? Teda... ve skutečnosti mají jen stejné vlasy a vypadají úplně jinak, ale... já neumím kreslit. (Hlavní rozdíl- lícní kostiii. A oči a oblečení. X"D)
Kamzík.. je normálně hezký. Rozhodn nemá být ošklivý. ix dééé... nemám ošklivé postavy.
Neznám Süretlioxe, ale má dobré jméno. Čelenku má proto... že je... něco na způsob indiána? X"D Ve skutečnosti s nimi nemá tak moc společného, ale vnikl podle jednoho skvělého vtipu a indiánovi a kovbojovi. Ale boužel se ten vtip nedá vyprávět (je ukazovací) asi... ho nakreslím.
Mě to okno.. nepřijde tak velké. Každopádně v tom domě takhle okna nevypadají... tam to... není tak zachovalé.

9 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 5. května 2011 v 22:40 | Reagovat

[8]: Jéé.~ Chci taky na umělkuu.♥ Ale na na tu tvojí, bez urážky. xD Chci někam kde se to tolik nefláká. =,=
Termín? Jakože dvě hodiny nebo týden? xD
Jůů, super nápad! Ale nám nejde
kopírka. :< Takže se nemůžu opičit, mám smůlku. x,D
Neuznávají tam anime jako umění? (A stejně např. anatomii máš dost reálnou.)

Hmm, je mu docela podobný, ale ne tolik. xD I když to je možná kvůli tomu že z téhle strany jsem Claudův obličej neviděla..
Nemáš? :O Proooč? Jsou fajn, zvlášť takové ty typu Snape. xD (Ale mi Snape připadá sexy, no. xDD)
Joo, kdyby jsi uměla ázerbajdžánsky (Ano, ten jazyk existuje. xD), věděla by jsi, že to znamená Rychlý šíp, tudíž též indiánský tvor. xD
Mikayuovi je 14, že ano?
Joo, nakresli. :3
Asi tak velké jako to naše. Já kdybych si sedla, tak se tam vejdu asi tak stejně jako Ranya. xD Velké. O.o

10 Opti-Mystique Opti-Mystique | E-mail | Web | 6. května 2011 v 11:20 | Reagovat

Stačilo mi kliknout na ten odkaz - wow :D :D tak to bych asi nedávala ani omylem :D teda nakreslit to. Teď bych byla schopná ti maximálně pojmenovat většinu svalů :D
Jsi borec, že jsi dostala jedničku ;) A navíc bez taháku! :D :D Nějaký takový cíl si dávám v literatuře, ale stejně to nemá cenu :D Takže radši tahák... :D

11 Yone Yone | 9. května 2011 v 14:26 | Reagovat

[9]: Hahaa... tak jdi... na hollarku nebo na hellichovku. Říká se, že je to tam lepší... ale jinak další školy moc neznám. Naše je.. třetí nejslavnější v Praze. (nutno pznamenat, že má lepší jméno, než si zaslouží)

Termín bývají většinou dva týdny. To je... moooc hodin vyučovacích. Ale já to většinou stíhám... tak akorát.

Nooo.. to je ralativní, zjistila jsem. Ono když se řekne manga, většina lidí spředstaví nějakou sračku. Když se to vidí, není to tak hrozné... třeba učitel figury a učitelka anatomie viděli i nějaké moje trochu mangoidnější kopie. ()

Až se naučím kreslit, tak si podobní nebudou vůbec. :"D

Nemám.. žádné postavy, co by mi přišli ošklivé. Příčilo by se mi o nich psát... ale třeba o Terukim se nedá říct, že by byl nějaký krasavec, vzhledem k tomu, že vypadá... staře.

No neee! X"D To je fakt krutopřísný. Jakože fakt? Nečekala ybch, že se fakt trefím do nějakého takového jména.
Myslím.. že mu je spíš 15 a možná 16... aleono na tom moc nesejde. Pokaždé by se choval stejně.

Ahaa... ale Ranya může být.. menší, než ty. X"D On není moc vysoký. (i když oproti Rennymu je. Rennymu je totiž jenom 13. Jaaaj.. já mám.. tak hrozně mladou postavu jako téměř hlavního hrdinu. Ojojojoooj. (ale stejně je úplně nejhlavnější Valo, jen bych z jeho pohledu moc nedokázala psát.)

[10]: X"D No.. ono to u nás není těžké. A já fakt nevím, co mám z testu, to ještě neříkala. Tu jedničku jsem dostala bokem. Z hlabvy bych to přesně asi fakt nedala.. já dělám jenom kopie. :"D
A taháky neuznávám. Když někdo není schopný se naučit, měl by se se špatnou známkou smířit. Ono dostat jedničku když ten, co to umí lépe než ty má třeba trojku není fakt vůbec fér. D8
(a ty hesla jako "kdo nekrade okrádá svou rodinu" nebo předělaně: "kdo nepodvádí podvádí sám sebe." fakt nežeru.)
AHhaa.... mám pocit, že sjem hrozný.. správňák. X"D

12 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. května 2011 v 22:05 | Reagovat

[11]: Hahaha, a budu to psát znova, včera se mi vypnul net. xD
To je v Praze/ u Prahy, ne?

Hmm, to je na střední tak akorát, myslím, což?

Hah. No ale ty kreslíš takové.. Víc realistické. xD Věřím že kdyby jsi tam měla špičatý obličejík, obrovské uši a malinkou pusu + skoro bez nosu, učitelé by moc nadšení nebyli. xD (A to nic proti tomu typu, že.)

Yayay, uvidíme. xD

Cooo, Teruki že není krasavec. xD Tak proč ho tak kreslíš? =,=

YAY, jsme se nepochopily. x,,D
Odpovídala jsem na to "Neznám Süretlioxe, ale má dobré jméno." x,D

15.. 16. Asi si začnu dělat i poznámky na tohle, což? xD

Hej, 13? Jka můžeš psát o tak mladší postavě? Se dokážeš vžít? xD
A dost, ty poznámky už si zakládám! x,D

13 Yone Yone | 13. května 2011 v 14:56 | Reagovat

[12]: V Praze. XD Mimopražské školy neznám...

Asi jo..

No, asi by se na mě moc nesmáli, no. Řekla bych, že tak jako tak považujou mangu za kýč. X"D Ale já jsem asi kýčař, tak neva.

Jo... kreslím o něco realističtěji. :"D Mě to jinak nejde.

Protože se mi líbí a mám ho ráda. Ale hezoun fakt jako není...

Aha, no.. stane se. Mě se často stává, že se s někým nepochopím a reaguju na něco jiného. X"D A že mi to přišlo divné...

Když jsem s tím příběhem začínala, tak mi bylo 15. A Rennymu bylo 14- žádný velký problém... ale... já prostě zestárla, no. Tak se bude chovat jako starší, ale bude mu 13. Protože ten věk už moc měnit nemůžu...

14 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. května 2011 v 23:15 | Reagovat

[13]: Yayay, jenže na střední do Prahy nemůžu. xD Ani se tam nedostanu. xD

Kýčař? Viděla jsem horší než tebe, vážně. xD Okej, nevím jaký by na to měl pohled profesionál, ale amatér (ve všem xD) -já na to má pohled > Kýč? Houba, všechno je dokonalé. xD

Mám popletené představy, kreslíš ho hezky, i když hezký není. xD To pak nevím jak správně vypadá. D:

Tyhle věci se stávají koloběhem života.. Stejně jako sebezabití na rovině a narážení do zavřených dveří. xD

15? .. Skoro tři roky. owO
Zestárla jsi tak jsi ho rok omladila? xD

15 Yone Yone | 16. května 2011 v 20:51 | Reagovat

[14]: Proč neee? Né, já to chápu. X"D

Haha.. jo, horší taky jsou. X"D Mě se líbí jen málokýčovité věci, které jsou zároveň hezké.

No.. ale já ho.. nekreslím hezčeji, než vypadá. Myslím, že... on se mi daří nejlépe vystihovat podle mojí představy. X"D Vypadá staře, vychrtle a má děsivý úsměv.

Sebezabití na rovině... asociace: nedávno sjem slyšela o umělci, co se zabil na plátno a to co vzniklo se prodalo za veeelké prachy.

Jo.. už to je fakt dlouho. O____o i když... tři roky ještě ne. Ty to budou až někdy kolem vánoc.
Hmm... asi ne. Já to předtím tak plácla. Ono mu původně bylo asi kolem těch třinácti dvanácti. A stejně se mi ségřin příběh hrozěn líbí... má skvělou náladu. X"D
Prostě ňunííís:

"Přesně jak si Renny myslel, přišel za ním Valo. Dokonce si ani svůj úšklebek nezapomněl.
"Ah… ty chceš kamarádku, co?"
"jo ale..." Renny se odmlčel a pak ještě dodal "Proč mne tu držíte?"
Na tohle se ptal vždy, když Valo přišel.
"Proč? Sám to moc dobře víš. Protože jsi nenormální."
Renny sklonil hlavu.
" A ještě k tomu si myslíš ty…" Pokračoval Valo "že ti dám kamarádku jo?"
" To už si nemyslím.''Řekl Renny.
"Aha! Tak čau." Valo se ušklíbl a odešel. Dveře se za ním zavřely. Renny tupě zíral do dveří a mumlal si sám pro sebe..."

Prostě ňuníís. Jasně... asi tam některé věci vyznívají.. divně, ale je to úplně nejrozkošnější. X"D

16 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. května 2011 v 9:08 | Reagovat

[15]: Já hlavně nemám důvod být v Praze, koneckonců, bydlet bych mohla u mámy, ale..
Praha je ošklivá. D8 (Bez urážky, já mám prostě radši Budějce. xD)

Takže je hezký. Hotovo. xD Nebo neumíš kreslit ošklivé postavy! 8D Fakt průser.
Joo, ale ten děsivý úsměv je pěkný. x,D

No né! Zajímavé.. Ale zase bych to brala jako zneuctění památky tak trochu. x,D

Ale tak stejně, je to přes dva roky.
Héle. Jsem stejně stará jako hlavní postava, pěkné. xD
Depresivní? xD

Jó, to jsem četla. Ale už nevím kdo tam pak k němu přišel. x D
Mučené postavy ve vězení jsou supeeer. 8D *taky pár vlastní*

17 Yone Yone | 17. května 2011 v 15:54 | Reagovat

[16]: Hmm.. já nevím. Já nikdy nebyla dlouho jinde, než v Praze. X"D Ale je fakt, že je tu docela hnusně... i když mám Prahu ráda.

Je... hezky ošklivý. Krásnou ošklivost jsem včera řešila s Kyuu. Jsem hrozěn ujetá na krásně ošklivé lidi. X"D

Hmmm... já bych to brala jako.. umění. Ale je mi docela líto toho dotyčného. =_____= fakt bych nechtěla být takový blázen.

:"D
Pěkné. Depresivní.. trošičkuuu.
Mě se líbí ty obraty jako: "Přesně jak si Renny myslel, přišel za ním Valo. Dokonce si ani svůj úšklebek nezapomněl."
a
"Aha! Tak čau." Valo se ušklíbl a odešel."

POdle mě je to.. hrozně roztomilé. X"D I když v mojí verzi se takhle Valo už nechová...

Pak za ním přišel Ranya. X"D Ranya měl být úplně původně stejně starý jako Valo.. docela vtípek. X"D

18 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 28. května 2011 v 22:02 | Reagovat

[17]: To je docela přirozené. xD
Mně by vadilo žít v tak velkém městě. :O ..Ale ty nežiješ někde, ve středu, co se pamatuju, ne? .. xD
Jaké máš v Praze nejoblíbenější místo? :3

Ňuňoo! Já mám taky ráda krásně ošklivé osoby. 8D
Někdy bych chtěla Terukiho potkat. Sice bych asi nedopadla nejlíp ale bylo by to fajn. x,D A vyfotila bych si ho! >8D

Hey, on to jako udělal záměrně? :O
Já myslela že to byla nehoda. x,D

Yey, tohle je dost jiný druh roztomilosti než znám. xD Když se řekne roztomilé, většinou si vzpomenu na jahodu s anime očima. xDD
Ale ten obrat "dokonce si ani svůj úšklebek nezapomněl" je vážně
ňuňatý. <8D

Počkat, neměla tam přijít holka? xD
Jako Valo? Takže do třiceti? xD Haa, tak to se ti teďka trochu liší. xD
Ale to by asi musel být i Kamzík starší..

19 Yone Yone | 30. května 2011 v 16:48 | Reagovat

[18]: Jo.. já bydlím v satelitním městečku na kraji Prahy. X"D Všecko je odtud dalekooo... (všechny obchody i všichni přátelé. DO nejbližšího většího obchodu to mám čtvrt hoďky autobusem... u nás máme jen potraviny)
Oblíbené místo... aaaaa... no... mám to celkem ráda na Černém Mostě. Máme tam takové místo skoro v lese a taky je tam Globus... Na Čerňáku vždycky zevlujem s Tayou a Kyuu... (nééé! Tayu už jsem neviděla... od ledna. D8 D8 D8)

Hahaha... možná.. že by ti ani neublížil. (on je... gentleman. Neubližuje holkám. X"D Nebo.. ne tak často. Prostě ho to tolik neba.) Ale fotit by se nenechal... D8 To bys možná nepřežila.

Jasně. X"D Právě to je na tom umělecké...

HAhaha... to jo, tak to vníme většina lidí. X"D Ale... copak to není roztomilé?

Ne... holka přijít neměla. Protože Renny si sice přál mít kamarádku, ale to neznamená, že tam Ranya přišel splnit jeho přání. On za ním přišel... jen tak. A ségra to asi psala trochu stylem jak jí napadlo. X"D
Kamzík je... víc jak o rok starší postava než Renny, Valo a Ranya.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama