"uaaaaaarrrrrrr"..."rrrrrrrrrrrr"

10. dubna 2011 v 20:17 | Yone Yeanling
Zase píšu pozdě. Chtěla jsem ten článěk napsat předevčírem, ale nějak jsem to nezvládla... včera jsem na to zapomněla úplně a dnešek taky utekl rychleji, než by měl. D8

Tohle dneska pořád jedu... hrozně se mi to líbí, i když tu skupinu vůbec neznám (a má ošklivého zpěváka)


<=našla jsem tohle! :"D Je to staré skoro rok a půl... což je na obrázek u mě hodně. Před rokem a půl jsem kreslila.. vtipně. Chtěla jsem nakreslit knížku... tedy přesněji asi kolem 20-30 takových obrázků o dětství mě a mých přátel a dát to dotyčným k Vánocům 2009... ale nakreslila jsem jen tři. (A tady nejlíp vypadám stejně já. X"D Hrozně nesnáším, když kreslím takové brázky a nejlépe nakreslím sebe...)

---

V pátek jsem byla zase venku s Kyuu! Po dvou týdnech. To je... úžasný výkon! (předtím to byl sraz po čtvrd roce.) zato Tayu jsem neviděla od ledna a... nevím, kdy se uvidíme.

Každopádně ten sraz byl úplně parádní. (nejmíň u pěti věcí co se staly jsem řekla, že si o tom napíšu článek na blog a slibovala jsem, že bude už předevčírem, ale skutek utek. ix dé.)
Snažili jsme se nakoupit nějakou hostinu, jako minule, ale měli jsme velice omezené finance- 67 korun. Asi hodinu jsme chodili po Albertovi a hledali slevy. Ach, jak miluju tenhle svůj socka-syndrom. Smáli jsme se smutným věcem... třeba když jsme stáli před regálem s dorty a podobnými věcmi a koukali na punčáky za 49 korun. Kyuu vymyslela, že tam budeme stát a plakat, dokud nepřijde nějaký hodný člověk, co nám to koupí. Myslím, že by to zabralo... X"D Teda- pokud by nás odtamtud dřív nevyvedli. A když jsme konečně stáli u pokladny, ta paní pokladní s vtipným obočím nějak divně posunula tím pásem a "Euro Shopper Citron" pití (3 90,-) se nám zřítilo přímo na donuty (jeden za 9 korun) a rozmáčklo je. ("To neeeeeeeeee! D8 D8 D8) Takový záchvat smícho-pláče jsem neměla už dlouho... vůbec jsem se nedokázala přestat smát celé té situaci- a ta prodavačka pořád divně koukala... bála jsem se jí. Ale naštěstí se mi podařilouklidnit se dřív, než začala markovat náš meganákup.

Cestou na černý most jsme se bavili o samých socka tématech.. nepamatuji si, co to bylo přesně. Měli jsme v úmyslu jít na schody u fitka jako obvykle, ale ta zrada! D8 CČM se teď nějak přestavuje a byl tam zakázán vstup. Tak jsme si místo toho šly sednout k Pandě.

A v CČM mají úplně dokonalý Zveráč! a v něm dokonalého papouška, jen za 75 000,- chci ho domů! Myslím, že by mu to nevadilo, docela jsme si pokecali- v jeho řeči.Umím takový parádní zvuk jako on dělá... a když jsem na něho promluvila prvně, začal se houpat, ale než jsem ho přiměla, aby odpověděl chvíli to trvalo. X"D "uaaarrrr"- jaj, to se nedá napsat. Nahraju vám to! No dobře.. tak ne. Dokud jsme byli u jeho klece, dělal skoro pořád jen "rrrrrrr", ale když jsme se přemístili k andulkám, kanárkům a zeřičkám vedle, začal dělat i "uaaaaaarrrrrr" a pak hlasitěji a hlasitěji.. na chvíli jsem se vrátila a byl v pohodě... ale po tom, co jsme zašli za roh ke králíkům, začal náš milý Ara řvát na celý zverimex, až z něho zešílelo i všechno ostatní ptactvo a všechno to tam pištělo a řvalo, dokud se majitelům nepovedlo je uklidnit.
Králíci... Jsou rozkošní. Našla jsem mezi nimi reinkarnaci Tobiho! (Tobi byl sestřin králík.. nejúžasněší zvíře, co kdy žilo pod naší střechou. Byl tak strašně hodný! Když jste vešli do pokoje, přiběhl vám k nohám a chtěl drbat za ušima. A kamarádil se úplně s každým- i s lidmi, co u nás byli prvně. Ale před pár týdny umřel po operace abscesu.) Ten králík tam vypadal úplně stejně... nebo mu byl hodně hodně podobný. Kdybych je viděl vedle sebe, tak Tobiho poznám, ale když byl sám, vypadal přesně jako on. Ale přesto bych si tohohle králíka nikdy nekoupila... nemám ráda tohle nahrazování zesnulých zvířat podobným.
Taky tam měli malou fretku, činčilu a dva psouny. :"D :"D


Celé odpoledne uteklo jako nic jiného. To tahle setkání s přáteli vždycky... doufám, že se zase brzo uvidíme.
(hůůů.. v pátek by mě napadlo víc věcí co napsat.. ale alespoň takhle)

---
:"D Starý sketch. Asi z ledna.=>
Nííí... já ho tak miluju! *chorobná láska k příběhu a postavám*


Yone
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaThea KaThea | Web | 10. dubna 2011 v 20:42 | Reagovat

Ty se u skupin díváš na zpěváky? o_O (A nebo tam bylo video?) Ale ta písnička je dobrá. :D
Ty jsi takhle kreslila před rokem a půl? O_O Ale to ses hrozně rychle zlepšila. A nezdá se mi, že vypadáš nejlépe, vypadají všechny stejně.
Prej jen 75 000,-. xD To je dražší než Myth of the Moon Goddness. D: To ti nějaký obyčejný papoušek přijde lepší než nádherné dokonalé pero? Proč ses na mě tak zlobila (aspoň mi to tak přišlo, ale mě asi často přijde, že se na mě někdo zlobí, i když se nezlobí :"D), když jsem řekla, že ho chci, když teď prohlašuješ, že chceš nějakého papoucha za 75 tisíc? To je lepší než všechny ty fixy a vodovky nebo cos to chtěla?

2 Sikar Sikar | Web | 10. dubna 2011 v 20:52 | Reagovat

To se dělá, poňoukat papoušky k black metalové produkci?!?!

3 Yone Yone | Web | 10. dubna 2011 v 20:53 | Reagovat

[1]:: Já bych si toho papouška přece nikdy nekoupila. X"D Koupila bych si papouška nenejvýš za 1000, víc by mi přišlo škoda. Chtěla bych ho, ale ne za ty peníze- nedala bych je, ani kdybych měla. (asi jsem to tady uvedla ve špatném světle.) A nezlobila jsem se.. jen to prostě nechápu... že by někdo mohl dát tolik za pero. :"D

No... já od té skupiny poslouchala víc písniček, protože se mi líbily a u jedné z nich byl klip, tak jsem ho náhodou viděla.

Před rokem a půl jsem kreslila i líp.. tohle byl jenom takový.. styl, kterým jsem kreslila tohle. Ty obrázky potom nezabrali tolik času a nevypadali tak tragicky. :"D Tou dobou jsem kreslila třeba i poslední strany toho komixu před Dětmi Času.

4 Yone Yone | Web | 10. dubna 2011 v 20:55 | Reagovat

[2]: :"D Já si chtěla jen přátelsky popovídat...

5 kinixuki kinixuki | Web | 10. dubna 2011 v 21:34 | Reagovat

Zákeřná voda xD máš pořád na ruce tu etiketu? 8D
Oni vám zabránili stalkování! Zažalovat.
A ten papoušek...mě pořád rozesmívá xD choď ho navštěvovat častěji xD

Jééé, jéééé, Claude a Ryba...haha, fakt si vůbec nepamatuju, že bych to viděla xD *headdesk* timhle tempem mi přestaneš ukazovat obrázky, protože si je nepamatuju D:

6 KaThea KaThea | Web | 11. dubna 2011 v 6:59 | Reagovat

[3]: A říkala jsem snad já, že si ho koupím? Říkala jsem, že ho chci, stejně jako ty... A myslím, že kdyby jsi byla tak bohatá, že bys 75 000 měla, tak by ti nevadilo utratit to za papouška. :"D

Ten styl je zvláštní, protože tam máš propracované oblečení, ale ne obličeje. :"D

7 Yone Yone | Web | 11. dubna 2011 v 7:41 | Reagovat

[5]: Nemám... nějak vadně jsem s ní otočila a nešlo mi to napravit, tak jsem ji sundala. :"D *Kyuu mě zabije*
Zabíííít! Doufám, že ty schody nezboří... D8 D8
Já ho nenaštvala... naopak, mám spíš pocit, že se do mě zamiloval.

Je možné, že jsi ho neviděla (na sejném papíře je totiž ještě takový hrozný fail)... i když mám pocit, že jsem ti ho ukazovala (pamatuju si to kvůli tomu failu. X"D)
To máš s nespaní! lidi co málo spí mají špatnou paměť. D8<

[6]: Znělo to tak... :"D Já měla pocit, že jsi říkala, že už víš na co šetřit- to znamená, že jsi o tom přinejmenším ukazovala.
Já bych 75 za papouška nedala. Kdybych opravdu byla tak bohatá... s penězi se dá dělat spousta daleko prospěšnějších věcí, než si kupovat papouška, který stejně může kdykoli umřít a nikdo ti nezaručí že přežije. Já na tohle mám docela smůlu...
kdybych měla 75 a nevěděla co s nimi... dala bych je někomu, kdo by s nimi naložil lépe než já. Já vím, zní to jako hrozné klišé... ale myslím to vážně. (to říká spooouuusta lidí a někdo je na tyhle řeči alergický, LOL. Ale... o chudobě a podobných věcech přemýšlím až moc na to, abych neuvažovala takhle.)

Myslíš? mě přijde.. že nemám propracované nic, ale všecko zhruba na stejné úrovni. :"D I když ty to asi myslíš tak, že každý má na sobě něco jiného, ale obličeje mají stejné... ale to je tím, že obličeje reálných lidí se těžko vyjadřují, tak jsem nakreslila oblečení, které si pamatuju že jsme často nosili. :"D

8 Opti-Mystique Opti-Mystique | E-mail | Web | 11. dubna 2011 v 18:01 | Reagovat

Nesnáším, když vidím v obchodě nějaký úžasný pečivo, dám ho šetrně do nákupního košíku a mamka ho zavalí milionem dalších věcí až je z toho placka!! Grr :/ :D :D
Ach jo - a je normální zamilovávat se do postav CIZÍCH příběhů? :D :D :D

9 Yone Yone | Web | 11. dubna 2011 v 18:42 | Reagovat

[8]: Já to taky nesnáším! Taková škoda. Takové plítvání... :"D Jééééj.. úplně jsem do toho článku zapomněla napsat o tom, jak jsme v to Albertu našli na zemi ležet mufin. D8 Plakala jsem nad tím, že ho už nikdy nikdo nesní. Kyuu říkala, že je mu to určitě líto... že se musí cítit méněcený. T^T Jak smutný úděl...

Huuu.. myslím, že to je normální. X"D

10 KaThea KaThea | Web | 11. dubna 2011 v 20:30 | Reagovat

[7]: Dělala jsem si trochu srandu. XD (Ale je fakt, že o tom uvažuju. Ale kde mám jako vzít 40 tisíc? xD)

Myslím spíš ty záhyby... Já před rokem a půl asi záhyby vůbec nekreslila. XD Já nevím... Nepamatuju si, jak jsem kreslila.

11 Yone Yone | Web | 11. dubna 2011 v 21:38 | Reagovat

[10]: Aha... :"D No dobře... tak jsme na tom stejně- teda ne. fakt! za oho papoucha bych nedala ani těch 40... ani o tom neuvěžuju. :"D

X"D Já je kreslila špatně... ale... vždyť tady skoro žádné nejsou. :"D Jen pár.

12 kinixuki kinixuki | Web | 11. dubna 2011 v 21:47 | Reagovat

[7]: Já neříkala, že jsi ho naštvala! Říkám, že se mu stýská. BYLA JSI U NĚJ DNES?

A ta paměť není z nespanííííííí. To bych jí před tím musela mít lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama