S hlavou v oblacích

22. dubna 2011 v 9:31 | Yone Yeanling

<= Obrázek, jež absolutně nesouvisí se článkem, ale nemám nic, co by se hodilo. Poslední dny... moc čtu Charlieho. X"D
Původně jsem k Billymu chtěla nakreslit místo kočky toho psa (jaksetojmenujevoriginále?) ha! Blessed? (český překlad je Blaženín. Ix dé...) Ale Mňoukalinda prostě skvěle mluví! "Vítej Billy, já Mňoukalinda. Kvůli sobě jsem ráda, že tu tu byldlet, ale líto mi tě je." Ňunííís.
---
Včera! Byl jeden z nejlepších dní za X času. :"D
Po... zhruba dvou měsících další sraz s kinixuki. Kdybych ten článek začala psát už včera po návratu, věděla bych daleko lépe, jak to všecko popsat, ale když jsem se kolem deváté hodiny večer vrátila domů, byla jsem již příliš unavená a ve čtvrt na jedenáct už jsem dávno byla v říši snů.
Po X letech (přesněji- asi po devíti nebo deseti) jsem byla na Matějské pouti. Nebyla jsem tam tak dlouho, protože... no, řekněme že nejsme zrovna bohatí, mám spoustu sourozenců a tahle zábava je na nás příliš drahá. Ale to to beru oklikou- prostě a naplno řečeno, jsem kinixuki vlezla do peněz. *a moje svědomí není rádo*
Byli jsme na skoro všech těch více zabijáckých klotočích, nutno poznamenat, že to pro mě belo něco úplně nového. Ale kromě toho, co se s vámi houpe dopředu a dozadu víc a víc, dokud se to neprotáčí až sedíte vhůru nohama (to bylo popré v životě, co jsem byla vtak vysoko a vzhůru nohama) jsem to snášela dobře. (U tohoto jsem se křečovitě držela rukama i nohama a když se to zastavilo, trochu jsem se bála, že nedokážu vylézt).
Ale byla to naprostá paráda! Zaznamenávala jsem pocity, snažila se vyrýt si je do paměti a přemýšlela, jak bych to popsala slovy. To dělám často... vždycky, když se cítím nějak neobvykle. Pomáhá to při psaní. :"D
Protože když jsme na pouť přišly, byla ještě spousta věcí zavřených, po třech kolotočích jsme se vypravili do Stromovky, povídat a prohlížet obrázky, po čase jsem si zase uvědomila, jak hrozný jsem vlastně salát. Navzdory tomu, jak MOC se snažím se zelšuji síleně pomalu. =____= Jiní lidé, kteří se kreslení věnují méně než já se zlepšují rychleji... myslím, že buď vůbec NEMÁM TALENT (protože jsem změnila názor. Věřím na talent. Dřív jsem říkala, že věřím, že talent je hrozně málo, že většinu se člověk musí prostě vydřít prací, ale možná že je to něco víc- a já ho nemám. >_<) nebo něco dělám šíleně špatně. Jinak to není možné. Vždyť kreslím hrozně moc už od raného dětství a kinixuki, která kreslí (víc jak já) ale jen poslední tři roky je daleko DALEKO lepší. Pravda je, že poslední dva měsíce jsem nekreslila tak moc, jako dříve... a asi prostě kreslím špatné věci a trénuji špatným způsobem. Klid. NEJDŘÍV PRUTY! Ale potřeuju ten návod na výrobu sítě, protože jinal to bude trvat, než na to přijdu sama. (kdo nechápe, nechť si přečte Letopisy z hlubin věků). Ale viděli jsme spousty ptáčků a veverku. :"D
Po čase jsme se vrátila na Matějskou na další dva kolotoče, na nepříliš kvalitníh langoše (ze ktreých nám oběma bylo zle) a vypravili se k nám domů a potom do našeho lesa.
Podařilo se mi vyléz na strom, na jaký bych nikdy v životě nevylezla. Před pár lety jsem lezla na stromy pořád... ale za poslední roky jsem šplhala jen na jeden u nás na chatě, na který je dost snadné se dostat. Tenhle měl jedinou dostupnou větev asi dva metry nad zemí, z níž rostlo pár dalích jichž jste se museli chytit a pomocí odrazu od kmene se nahoru vytáhnout. Mě se to povedlo až na druhý pokus. :"D (kinixuki to zvládla na první a to je menší než já). Větší problém bylo dostat se potom dolů, protože jsem se bála skočit. XDD (což nebylo tak hrozné, jako vypadalo)
Další hodinu a půl jsme seděli někde na padlém kmeni, já četla Rybáře a kinixuki pro mně dokreslovala obrázek Naryi s Ranyou. (musela mě hrozně přemlouvat, protože mě přišlo líto strávit čas, který bychom si mohli povídat čtením něčeho, co pro mě mohla naskenovat. Ale na druhou stranu mě Rybáři velmi zajímají... konečně jsem se přesvědčila, že se mému příběhu podobají dleko méně, než celou dobu předpokládám a než se dle prvního popisu zdálo). Zbytek nejdůležitějích věcí z příběhu mi byl vyspoilerován cestou na autobus... já sama taky trochu spoilerovala příběh, řekla jsem ty nejlepší a nejzábavnější věci, jako kdo koho kdy jak zabije a podobně. Ale k vypravování příběhu jsem se nedostala- resp. nebyla bych toho schopná, jelikož tam je momentálně poněkud chaos.
Na nádraží jsme byli o půl hodiny dřív (protože na dvou předchozích srazech se stalo, že nám ujel vlak. X"D), ale ta půl hodina utekla jako nic... a do loučení se mi vůbec nechtělo. >_< Krásný čas prostě plyne příliš rychle...

Yone
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kinixuki kinixuki | Web | 22. dubna 2011 v 10:03 | Reagovat

8D
Doma v devět? Já se kvůli asi...přepadnutýmu trolejbusu nebo co se stalo že nejel dostala domů až chvíli před desátou...hahaaaa...musela jsem vyprávět rodičům a po jedenácté jsem taky klimbla xD (a hlavě mi umřely nohy...)
TVOJE SVĚDOMÍ MÁ SMŮLU, PROTOŽE MOJE JE SPOKOJENÉ.
A přestaň s tim že jsi salát a nemáš talent, víš jak blbě se to poslouchá? T^T Já už nevím co ti na to říct 8l
Veverka <3
Ten langoš byl fakt vražedný xD ten den jsem krom tý chaly na nádraží už nic neměla xD a rodiče pak doma "nechceš klobásu?" xD
No vidíš že to není tak podobné! Já ti to říkala! Jediný větší pdoobnosti budou v druhé části, ale jinak je to podobné jako tohleeeeee...se zaměřením na Bandity <3
8D

2 Sikar Sikar | Web | 22. dubna 2011 v 10:30 | Reagovat

Talent je pro lamy. Správná nelama ostatní prostě přesvědčí, že ho má.
Ty jsi mě přesvědčila.

3 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. dubna 2011 v 15:09 | Reagovat

Ohledně té knížky.. Midnight for CHarlie. To je dětská knížka, že? xD

Ooo, matějská poouť. To já nerada, moc lidí tam je.
Jé, kinixuki je hodná.♥ Takové dobré skutky jako za někoho něco zatáhnout jsou mi neznámé. xD

Aleee! Neexistuje aby Yone byla salát!
Jestli ty nevidíš to zlepšení, tak ti ho klidně ukážu. :<
A stejně. Talent tak důležitý není. Je sice fajn, mít cítění, ale kreslit se můžeš naučit i tak!D: (Naprosto vážně si myslím že ty umíš kreslit skvěle. >.<)
Dám ti příklad Káti. Všichni mi tvrdili jaký mám hudební sluch. Káťa ho neměla. Jenže klavír mě nebavil, a ona je teď lepší než já. ;) (A to začala o dva roky později.)
Mi stejně přijde že jste s kinixuki cca na stejné úrovni. xD

Spoileer! Musím si na jednu z vás dát štěnici, to není fér. xD (Yoy, ne, to není hezké odposlouchávat někoho. Kdybych vás aspoň neměla ráda, že. xD)

[2]: To je skvěle řečenoo! ♥

4 Yone Yone | Web | 22. dubna 2011 v 16:38 | Reagovat

[1]: No jo... ale víš, jak daleko to mám domů já. X"D Asi jen 50 minut. :"D
Já rodičům nic vyprávět nemusela... Neptali se mě nijak podrobně, jenom jak jsem se měla.
Ně. >_< Já vím, já prostě... neumím přijímat dary. Jsem strašnááá.
Promiiiň. Jo, vím.. raději bych se měla smířit s tím co umím a nechtít zázraky hned. Snažit se a čekat, až se zlepším. Když... mě se nechce zveřejňovat, když moje obrázky vypadají jak vypadají.
Jo... příště si dáme lepší pozor co kupujem. X"D
Hmmm... ale vsadím se, že budem mít hodně podobné prostředí. =_______= (i když.. moje měst jsou tak nějak... ošklivější.)
[2]: Jééé... to je hezké. :"D A hezky řečeno.
[3]: Něěěěě! to je pro DOSPĚLÉ! Hlavnímu hrdinovi je 10. X"D Já to prvně četla ve 12 a úplně jsem zapomněla, že je vlastně až tak malý.
Samozřejmě, že je to pro mladší věkovou kategorii než jsem já, ale... je to hezky brutální, když to v tom člověk umí vidět (ty postavy si to totiž tak neberou. Líbí se mi scéna, kdy si Gabriel (který má schopnost cítění pocitů lidí, jejich oblečení má na sobě) navlékne rukavici, kterou měla na sobě jedna houslistka když jí její vlastní syn přirazil ruku do dveří a opíral se o ně dokud jí úplně nerozdrtil kosti. :"D Gabriel tu rukavici pak nemohl sundat a den a půl se cítil, jakoby měl rozdrcené kasti.

Ono tam zas tak moc lidí nebylo. My jsme šly brzo...

=___= tak jak to, že se tak tak často cítím? =____= Ale když máš talent a snažíš se, máš náskok před lidmi co namjí talent a snaží se. A já chci mít ten náskok...

Něěěě... štěnice neeee. D8 D8 D8 Nechci, aby někdo slyšel, jak s psychoušským smíchem vyprávím brutální věci. D8

5 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 11:32 | Reagovat

[4]: To se mi stává často. xD
Brutální? A mají to v knihovně? xD S tou rukou mi to připomíná film Black Swan, alias Černá Labuť - Nekoukej na to! =.=

Tak to je fajn. x,D (V Praze aby někde bylo málo lidí?)

Tak se ti to zdá. xD
Připadá ti že talent nemáš? :O

Tak ty věci jenom piš. :3

6 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 11:56 | Reagovat

[5]: Hahaa.... no, přeháněla jsem, když jsem říkala brutální. X"D Ale jsou tam fajn scény (jako výše zmíněná) samozřejmně je to podáno dost nebrutálním způsobem. V knihovně by to mít měli... :"D Ale tobě se to určitě líbit nebude.

X"D Podle toho, co je podle tebe málo lidí.

Jo. Připadá.. hodně často.

Něěě.

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 14:10 | Reagovat

[6]: Co já vím jestli by se mi to líbilo.. Asi spíš ne. xD
Ale má to pěkný obal! xD

Máloo.. Je pět lidí. xD

A je někdo komu by jsi věřila, kdyby řekl že máš? xD

Joooo.

8 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 18:39 | Reagovat

[7]: ňunííís. Já to mám ráda. (už čte třetí knihu (ale druhou jsem musela přeskočit, protože jí ségruš nepůjčila. A to je zrovna můj nejoblíbenější díl)
Mě se ty obaly taky líbí...

Aha... tak to ne. To v Praze nikde není... X"D

Joooo! třeba Bůh. :la: No dobře, možná nějaký ten zárodek talentu mám. Ale tomu, že kreslím vděčím z velkého procenta hlavně lidem kolem mě. Mojí učitece na výtvarku ze základky, mamince a Kyuu...

9 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 23:09 | Reagovat

[8]: Kolik to má dílů? :O

Hahaa, Praha.~ Tady se to ještě najde. Někdy. Někdy v noci na opuštěném místě. xD
Když už jsme u míst, jaké je tvoje nejoblíbenější místo v Praze? :O

Bůh sestoupí a řekne Yone "Máš talent." ? xD
Maminkaaa.. Máš hodně rodiče, což? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama