Rozsypáno

24. dubna 2011 v 12:48 | Yone Yeanling

Křehká věc se s hlasitým třísknutím rozletěla na tisíce střepů. Yone svěsila ramena... ostatně, s něčím takovým se dalo celou dobu počítat.
Příběh v troskách. Ó ano... věděla jsem to.
Dneska jsem po velice dlouhé době vykopala původní základ- ten štos papírů, jež jsem popsala za prázdniny. (Kolem 15ti-20ti A4 z obou stran). Stačilo řečíst pár prvních řádků, abych se zděsila, co že to bylo původně za slátaninu. Hrůza!
Nestačila jsem zírat a v duchu jsem se musela smát tomu, jak moc se něktré postavy změnili, ať charakterově, nebo vizuálně. Našlo se jen pár věcí, které přetrvali všechy změny- věcí, ke kterým mám vysoký citový vztah, ale jinak příběh pozvolna měnil svou tvář, až se dostal někam úplně jinam. Někam daleko, mimo pevné základy, které vlastně nikdy nebyli pevné. Postavy v příběhu spíš ubívali, než že by se objevovali nějaké nové a z dvanácti důležitých mi zbylo stálých jen sedm.
Myšlenky a vylepšení běžely dál, jak jsem se snažila vyzáplatovat vzniklé trhliny a zároveň neubrat příběhu na pocitech a náladách, které mu patřili. Pořád tomu něco chybělo. Vlastně- hodně něčeho.

Co se mi na mém příběhu líbí? Postavy, vztahy postav, jejich charaktery. Taky se mi líbí úmrtí tří z nich, jsou to moje velice oblíbené části. Scény a rozhovory... miluju náladu těchhle věcí! ano, stále mám ten příběh šíleně ráda.
Líbí se mi, jak jsem napsala určité části, se začátkem třetí kapitoly jsem spokojená. Ale oproti tomu- některé scény jsou napsané prostě špatně. >_<

Ale co o psaní. Psát můžete, když víte co. Já nechci neřízený příběh bez pravidel. Chci, aby to za něco stálo. D"8

Co se mi nelíbilo? Díry, díry, díry! řešení některých děr. Můj problém se světem a společností, moje nevzdělanost. Neurčitá představa- věc, která mě blokuje skoro nejvíc. Olečení. Ano, tohle jsou věci, co při psaní můžete vynechat a taková katastrofa to není. Ale je nemůžu psát bez kreslení a tam je to potřeba. Překáží to.


Proto.

Budu rovnat. shrabu střepy z podlahy a pokusím se z nich slepit...Něco. Třeba i něco úplně jiného i za cenu, že něco nepoužiju. Seženu náhradní díly, shrabu prvky, které mám ráda a zároveň k sobě sedí, aby nevznikla nějaká slátanina, zrecykluju napsané (možná to co mám budu moct použít celé, ty tři první kapitoly jsou vlastně docela neutrální...) a sestavím.. něco. A nebudu si představovat, že to bude něco epického, protože to nikam nevede. Chci mít svůj příběh ráda jako celek, ne jen části z něho. A jsem hloupá. Hloupá... protože tenhle článěk může být předzvěstí ztráty. Na druhou stranu- nemá cenu se hrabat v mrtvole. (Ňachachachachachachachaaaaa.... tohle přirovnání se mi líbí. Je mi to strašně podobné)


Kroužkový bloku co jsem si koupila v úterý na školní práce těš se! 8D


Tenhle sketch... od chvíle, co jsem ho nakreslila se mi chtěl zveřejnit. X"D Ale psát článek se mi nechtělo (i když to měl býtr vlastně původně sketchblog) a tak jsem čekala, až budu mít o čem psát. :"D Stává se to docela vyjímečně, zvlášť poslední dobou, že se mi něco, co nakreslím líbí a tohle ani nijak vyjímečně nevybočuje z mých schopností... ale...

Ahahaa... jen si nejsem jista, jestli mezi nimi má být až tak velký výškový rozdíl
(ten se mi právě líbí)

Yone
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 14:05 | Reagovat

Coooooooooo?! D8>
Ne vážně, teď jsi znehodnotila všechnu mou tvrdou práci na získávání co nejvíce spoilerů. xD Jako odškodné požaduji informace ihned až začneš příběhovat znova. :O (Aspoň nějaké. T_T)

Yey, to je smutné, dokonce i přesto že jsem z toho příběhu četla jednu kapitolu. D:

A ten obrázek je skvělý. Ty nohy jsou supeeer. :O A máš tam fakt kůl záhyby.. Ňunooo, něříkej že jsi se nezlepšila.~

"Nemá cenu hrabat se v mrtvole." Ocopyrightuj si to, to ti někdo bude chtít ukrást. xD

2 kinixuki kinixuki | Web | 24. dubna 2011 v 17:33 | Reagovat

Joooooj, to znáááám @___@ sama jsem tuhle metodu pěkně zvorala, protože jsem vyhodila přesně to, co jsem měla nejradši, aniž bych to věděla...no, už jsem ti to říkala xD Ale jakmile víš, bez čeho by to šlo rychle z kopce, tak ej to dobré. Spojuj jenom to, co se k sobě hodí, zbytek můžeš použt na jiné příběhy = 3 (co jsem četla recyklaci Crow co dělala Shiro, měla tři různé verze xD)
A díry se čas od času můžou vyřešit samy. Sedneš si nad tím, chytneš první nápad co za aspoň trochu, troooošičku stojí a nějak si ho zpracuješ. Mysli na to, co bys dělala jako ta postava! Jak by se chovali, co by dělali. Ono to nějak vyleze.

Btw. Chci zastřelit, aleeeeee....kdo ej ten prcek s úžasným oblečením? *headdesk* *má tip, ale raději tajný*

3 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 18:28 | Reagovat

[1]: Nihíííí... X"D No jo. Jsem už takováááá... jestli chceš, můžeš mi poslat svoje poznámky a já ti červeně označím neplatné, a pošlu zpátky. (fakt mě totiž zajímá, co všecko tam máš. XDDD)

Ta první kapitola ještě MOŽNÁ po úpravě projde.

:"D Děkuju.
Já neříkám, že jsem se nezlepšila.. jen to jde pomalu, na můj vkus. I když jak jsem vykopala základy příběhu, našla jsem i původní sketche postav a byli... vtipné.

Hahaa... mohla bych. X"D Ale myslím, že jsem nebyla první, koho to napadlo v podobném slovasmyslu použít.

[2]: Já se taky bojííím. =___= Ale to co se mi líbí nejvíc (asi víš co myslím) tak určitě zůstane.
Jiné příběhy? Na ty raději myslet co nejméně. Protože podobně jsem do komatu uvrhla Děti Času- s tím, že to nechci zkazit a že se raději budu věnovat něčemu, na čem mi záleží méně....
To o dírách jsem si říkala taky. Ale oni se nezašívali... oni se pořád objevovali nové. D8 D8 D8 Prostě si dám pozor. Jde o to čapnout to ze prvného konce. Takže jsem začala od Matsumiho a od společnosti.

*má tip, ale raději tajný* ňunís. :"D To malé co vypadá tak na pět je Viv.

4 kinixuki kinixuki | Web | 24. dubna 2011 v 19:56 | Reagovat

[3]: Jseš si jistá, že myslím na to samé? x"D (vždyť jsme to řekly jen asi tak jednou za dvě minuty...)
Huuuuu, já mám dva aktivní příběhy, který beru podle nálady...a zbytek toho má moc málo, než aby se dal zvorat. Hrrrrrrm. Na tom zbytku se mi něco nelíbí =___=
Jééé,to zní jako dobrý začátek *___* Najít správný začátek je taky důležitá věc. Ocas svého času měl asi pět různých verzí, pohybujcí se v rozmezí...ani nevím kolika let. To je fuk. Ocas byl fail >___< ach joooooo. Pořád nechápu, jak jsem mohla něco tak moc zvorat.

Jooooo! Tip správný! 8D 8D 8D Kolik má Viv být?

5 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 20:09 | Reagovat

[4]: Hahaaa... Jo, docela jista. X"D ňuníís. Mám chuť napsat to tady velkým písmem s hromadou 8D smajlíků, ale na tomhle blogu je to TAJNÉ. Nerada sem píšu o takových věc. Na to je to až moc... MOJEEEE. *objímá ta dvě slova*

Hmmm.. já mám jeden aktivní, jeden napůl a asi ři zárodky příběhů.

Je to nejdůležitější... ale nejhorí je, že jsem si uvědomila, že nevím, o co mu vlastně jde- jsou tu dvě protichůdné myšlenky, které by příběh poslaly kažád jiným směrem. X"D jaaaj.. budu se muset rozhodnout. Asi nechám tu novější, ale to by znamenalo.. že to budu muset udělat šíleně složité (+ vymyslet pár vedlejších doplňujících postav pro začátek)

Hůůůů.... šest nebo sedm? X"D Vypadá na míň... doháje. Claude je jen o tři roky starší než ona. :"D Ale... mě se ten výškový a vizuálně věkový rozdíl tak líbí. X"D

6 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 22:04 | Reagovat

[3]: Joo, okej. pošlu ti to v note až se k tomu dostanu. xD

Aspoň něco.. Až jí upravíš, budu si jí moct přečíst, viď? xD

Není zač.♥ Obě dvě, i ty i kinuxiku by jste měly udělat tutorial. xD
Ale je to dobrý pocit, když vidíš že jsi se aspoň trochu zlepšila. ~ Chci ho zažít znova. <3

No, ale budeš první kdo si na to dá ©.  xD

7 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 22:24 | Reagovat

[6]: pošli mi to spíš v příloze na mail. :"D (yone.yeanling@gmail.com)

Jasněě.

Hahaaa... na to je ještě brzo. X"D Možná někdy, až budu hoodně dobrá.
Jo... to je. :"D

X"D

8 KaThea KaThea | Web | 25. dubna 2011 v 0:58 | Reagovat

Ale to je snad dobře, že se příběh měnil, ne? D: Měnil se k lepšímu.
O jakém příběhu jsi to vlastně mluvila? :"D Myslela jsem, že jeden z těch lidí na obrázku je Ranya a podle toho jsem nabyla dojmu, že o Dětech času, ale teď už si tím tak jistá nejsem.
No mně už je to jedno, je to tvůj příběh, dělej si s ním co chceš. v_v Ale já si s Kopií taky budu dělat, co chci. S takovou nemáš žádné právo mi vyčítat, co se chystám udělat. v_v (Ale stejně mě zabijeeeš. X"D)

9 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 7:46 | Reagovat

[8]: Znělo to tak, že si myslím, že není dobře, že se příběh mění? O_O""" Achjo, někdy mám pocit, že se buď neumím vyjadřovat, nebo nevím.
Mluvila jsem o... tom příběhu, o kterém mluvím poříd. Ale Dětí Času se to vlastně týká taky. X"D Kdybych Děti Času nechala tak jak byli, tak by to byla... děsná slátanina. Asi si zítra koupím sešítek i na to, kdyby mě napadali... věci.
Ohohooooo... to je tím, že kreslím svým postavám stejné účesy. X"D A až budu příště uvažovat, jestli napíšu k obrázku o koho se jedná, tak to udělám. To, co vypadá jako Ranya je Claude. =___= Ranya vypadá jinak. Alespoň v mojí představě... má úplně jiný obličej. Ale... já dlouho žádný jeho obrázek nezveřejnila. :"D
Neeeee.... D8 D8 To bude něco strašlivého. Ale počkat! zdá se ti, že jsem ti někdy něco vyčítala? Vyčítala jsem ti, když jsi sekla se ZM? X"D Ně. Nemluv, jakoby sis myslela, že se tě chystám seřvat. D8
A stejně tuším co to je... nechceš zveřejňovat každou neděli, že?

10 kinixuki kinixuki | Web | 25. dubna 2011 v 11:12 | Reagovat

[5]: Nejsou to tři slova? xD

Já mám jeden blížící se ke konci a druhý...co má právě dopsanou prvn část! 8D *málem u toho začala brečet* *headdesk* ne, vážně, oni jsou na Naryu zlí. Hnusná, hnusná manipulace. (<3)

Vedlejší postavy! :la: Joooo, udělej to tak. Jinak si budeš stěžovat, že máš začátek moc jednoduchý xD

No, Viv by se celkem na ten věk hodila, spíš Claude vypadá starší xD

11 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 11:22 | Reagovat

[10]: A jo. X"D *hlavostůl* Já fakt neumím počítat do tří.

Huuu... jsi rychlá. O_O
ňuníís. Manipulace. :"D To dbře znááám.

Já buduju od základu, takže si nejsem jistá, jak začne úplný příběh. :"D Ale zatím to vypadá.. jinak. Hromadě postav se možná změní úloha. =____= Jen doufám, že nebudu muset měnit vztahy. Miluju jejich vztahyyy. _-_

Haha... asi jo. Ale na tom nezáááleží. Klidně můžu ten věkový rozdíl ještě zvětšit, když budu chtít. Můžu si dělat co chciiii. :la: Ale asi nezměním. Tohle je...jen krátkou dobu kreslený obrázek. *který se mi líbí*

12 KaThea KaThea | Web | 25. dubna 2011 v 12:43 | Reagovat

[9]: No vykřikla jsi "Hrůza!" a pak jsi začala mluvit o tom, jak se postavy měnily... Kdybys aspoň dala nový odstavec, došlo by mi, že další text už má jinou náladu...
Ahá... Takže... Věc 1 nebo jak tomu teď říkáš? x"D To je škoda... Myslím, že bych byla radši, kdyby to byly Děti času, protože s těmi už moc nepočítám... (Já vlastně radši moc nepočítám s ničím.)
Já si pak právě nebyla jistá, jestli je to Ranya. :"D Ale na první pohled mi tak připadal... Ale jeho výraz není Ranyovský.

Hmm... No jó, ty jsi četla už ZM. O_O Já zapomněla. xD To nevím, jestli jsi mi to vyčítala. xD
Ale... ono to není něco jednostranně špatného. Jenže ta špatná stránka se ti asi dost nebude líbit. xD No... Rozhodla jsem se, že zkusím Kopii přepsat a začnu úplně od jiného konce. Tady se slovo konec hodí, protože mám v úmyslu začít od šesté části.(ŠESTÉ ČÁSTI! :la: Ale v té nové verzi by šestá část asi stejně nebyla ta nejbrutálnější.) Většina (nebo polovina, nejsem si jistá, jak velká část by to nakonec byla) příběhu by byla psaná v ich-formě a vypravěčem by byl Tim. Důležité je, že to jen ZKUSÍM, protože si tím vůbec nejsem jistá. V teorii to zní skvěle, ale v praxi už se mi to tak výborně nepíše. :"D Tim mi jako vypravěč nevyhovuje... Jenže takto poskládaný příběh je lepší... Jen kdyby se to dalo udělat tak, aby tom nevyprávěl Tim... On by to neřekl tak, jak to říkám já. Už jsem to psát zkoušela. Ale další dobrá věc je, že by to dokonale vyřešilo mé problémy s tím, že nevím, jak napsat šestou část a taky bych pak mohla napsat vlastní příběh pro Maise a Ikse bez toho, že by se tam něco příliš opakovalo. Když nechám Kopii tak, jak je, tak bych asi Maisův příběh napsat nemohla... :( Špatná stránka věci je, že chvíli nebudu zveřejňovat Kopii. Než přijdu na to, že takhle to nepůjde. xD Už teď mám tušení, že to tak dopadne. Ono by to bylo fakt lepší... Jenže psát to z Timova pohledu je mi trochu proti srsti. >_< Jenže kdybych to tak nepsala, tak by to znělo divně... Achjó. No ještě to nějak zkusím. Mám chuť udělat v Kopii změnu. Chci to celé nějak přepsat. Kdybych začala v šesté části, bylo by to zajímavé už od začátku! Ten nový začátek se mi pořád nelíbí. xD Jen ten Tim jako vypravěč... To je jediný problém a pro mě je to bohužel velký problém. v_v Pokusím se to ještě nějak vyřešit. Protože příběh poskládaný tímhle způsobem by fakt byl lepší...

13 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 12:58 | Reagovat

[12]: Aha, aha... Ale podle mě je z toho jasně poznat, že hrůza patří k tomu, jaká to byla slátanina a ne k tomu, že se to změnilo a teď ž to (pokudmožno) slátanina není. Myslím, že je to tak docela logické. O_O"""
Ahahaaaa... No jo. X"D Jsem strašný člověk... >_< Kdybych nebyla tak zatracený perfekcionista... ale zdá se, že ty jsi to ode mně chytla, protože to, co teď děláš je přesně to, co jsem udělala já minule- vzít příběh z jiného konce. :"D
No, jsem zvědavá, jak to dopadne. O_O Takové rozhodnutí může znamenat cokoli.
Z Timova pohledu? Jéééj.. to bude zajímavé. X"D Ale věřím, že se ti to píšeš špatně. No, snad to nějak zvládneš. (ale s takovou ti hrozí změna Timova charakteru... Tohle se mi stalo mockrát, když jsem se snažila psát za postavu, která mi úplně nesedí.)
Hůůů... jsem zvědavá na novou, lepší zajímavější verzi Kopie. :"D
Dovedu si úplně představit, jak se teď cítíš, znám ten pocit, když někdo udělá takové radikální příběhové rozhodnutí. Takže přeju hodně štěstí. :"D

14 Sikar Sikar | Web | 25. dubna 2011 v 13:22 | Reagovat

No jo, to znám. Úplně nejlepší je, když si člověk ve dvanácti letech udělá poznámky, myslí to úplně vážně... načež milé poznámky po X letech (v mém případě se to stalo po 7 letech) najde a zděsí se, jak tohle mohl vymyslet. Načež použije pár základních kamenů a začne nanovo.

Případně když popadne 130 stránek, které naslátal během svého patnáctého roku života a začne je ve dvaadvaceti přepisovat na něco smysluplnějšího...

15 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 13:45 | Reagovat

[14]: Ve dvanácti letech poznámky? :"D To je dobré, já ve dvanácti rovnou psala a absolutně vážně jsem smýšlela o vydání svého epického díla. Nikdy se to nedostalo za třetí kapitolu. (ani teď ne *píská si*) Já bych ze svých původních příběhů nemohla použít nic. Ani ty základy.

130 stránek! fíííha. Byl jsi skutečně produktivní (asi ještě jsi, co?) o tom se mě ani nesní... v_v (já se svými dohromady asi 25 počítačovými, co jsem napsala za letošní šk. rok...)

16 KaThea KaThea | Web | 25. dubna 2011 v 14:23 | Reagovat

[13]: Ale jak tam je "Hrůza! Nestačila jsem zírat...", zní to úplně, jako by to na to navazovalo a pokračovala jsi ve výčtu hrůzných věcí...
To jsi někdy udělala? O_O" O tom ani nevím... A já neudělala rozhodnutí... Rozhodla jsem se jen, že to zkusím, ne že to změním. Začínám se zase rozhodovat zpátky, že to nechám tak, jak to bylo. X"D V té nové verzi bych psala málo o Maisovi... Ale pak bych o něm zas mohla napsat vlastní knihu. Ale možná bude lepší dát všechno o těch třech (Kal, Mais, Iks) do jedné "knihy", jak jsem to měla původně v plánu. Myslím, že příští neděli už začnu zveřejňovat zase normálně. XD Nejvíc se mi na té nové verzi líbí asi to, že by tam byl dobrý začátek... Ten začátek mě pořád štve. >_< Debilní začátek. XD Ten nový by byl mnohem lepší... Přemýšlím, jestli by to znělo moc divně, kdybych napsala: "Tohle je, co řekl, převyprávěné více podle skutečnosti" nebo tak něco a pokračovala v er-formě. x"D

17 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 25. dubna 2011 v 14:27 | Reagovat

[7]: Odesláno. ^^

Supér.

Když myslííš. Nechceš mi aspoň dát nějaký tip? xD

18 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 14:31 | Reagovat

[16]: No jo, dobře... možná jsem tam ten odstavec dát mohla, ale.. když já bych to při čtení pochopila tak jak jsem to myslela... V_V
Jo. Udělala jsem to u tohohle příběhu. X"D Mám při kapitoly napsané z pohledu Tary. Na to jsem se vykašlala, protože to bylo divné.. ale zase to byl víc "hlavní příběh". Na to jsem se vykašlala kvůli nepromyšlenosti a řekla si, že když to vezmu z Mattyho konce, budu mít víc času na promyšlení důležitých věcí. Jenže tam se mi zase objevili problémy se světem... takže jsem usoudila, že začnu znova a vezmu to od zápisků o světě a minulosti, aby příběh dával smysl a neobejvili se zbytečné nedokonalosti.
Ahaa... tak ty jsi neudělala rozhodnutí. :"D Na to rozhodnutí siještě budem muset počkat. Ale ať to dopadne jak to dopadne, určitě to bude dobré. ^_^
Mě tenhle začátek Kopie nepřijde nudný. D8 Ale já nevím, co bude dál, takže to nemůžu posoudit. Pokud to bude ještě zábavnější, tak je to jen dobřee. :"D

19 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 14:47 | Reagovat

[17]: Odesláno zpět.

Myslím, že ty rady nepotřebuješ. :"D Kreslíš na svůj věk zatraceně dobře. Za pár let si přijdu pro radu já k tobě. XDDDD Jediná rada, kterou dokážu dát já je: Trénuuuuuj. Tím se řídím já. Zbytek by měl jít postupně sám...

20 kinixuki kinixuki | Web | 25. dubna 2011 v 15:31 | Reagovat

[11]: Ať žije matika xD

Má to jenom 16 stránek xD *začala si psát čísla stránek pro lepší představu* Tohle bylo tak rychlé jenom kvůli tomu, že jsem to měla nejlépe vymyšlené doředu...ten natolik očekávaný brainstorming teprve přijde xD (to to bude vypadat...)
Já už mám s manipulací taky zkušenosti. Hmmm. Jaký má Kirta smajlík? >8] (u psychopatů velmi promněnlivý...)

Já taky miluju vztahy tvých postav xD aspoň ty, o kterých vím. (a Clauda <3)

Bylo by blbé, kdyby sis nemohla dělat co chceš u vlastního příběhu xD Nezapomínaaaaaat na toooo xD

21 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 15:37 | Reagovat

[20]: Jo.. tak nějak. X"D ještěže ji zejtra nemáme. (až pozítří. A minule jsem zrovna dostala 4)

16 stránek tvím písmem je dost. Řekla bych, že to bude tak minimálně 12 stran ve wordu.
Manipulaceee... bude jedním z náladových slov co mám nazačátku sešitu. (kde jsem nevděla co psát) Vypdaá to tak jako nějaký... hodně brutální diktát.  

:"D ňunííís. Hrozně doufám, že se mi nezmění. =___= zatím jsem jen u Matsumiho s Ryuutarouem a asi tam ještě nějaký čas budu.

Jo... a právě tak to do teď dlouho bylo. Fakt jsem si nemohla pořádně dělat co chci. Přišlo mi, že mám svázené ruce.

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 25. dubna 2011 v 16:41 | Reagovat

[19]: Když už jsme u toho, mohla jsi mi tam spoilery připsat. xD

Joo, radit Yone. x,D Už se těším. xDD
Oh, skvěle, takže zatím dělám vše správně. Možná bych mohla kreslit víc. D:

Btw. Nějaký nový obrázek? :)

23 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 16:44 | Reagovat

[22]: Ahahaa.... to jsem psala u čeho všeho? X"D
Ale bavilo mě ty tvoje poznámky číst. Docela zajímavé, jak... odlišnou o tom musíš mít představu. X"D

Haha... hlavně to nepřeháněj. Je to zdraví škodlivé a nebezpečné.

Noooo.. hodně dlouho jsem kreslila ten sketch pro commission. X"D Posílela jsem ho zadavatelce dvakrát a pokaždé si našla něco, co jsem musela vylepšit. Je to celé zgumované.. skoro se bojím, že budu muset udělat lineart v PC, vytisknout a pak teprve barvit pastelkama.

24 kinixuki kinixuki | Web | 25. dubna 2011 v 16:54 | Reagovat

[21]: My jí asi zítra máme...nejsem si jistá, kdy máme návrat z kina. (jej, musim duělat ten sketch na výtvarku D8 tužkolinky jehlčnatých stromů *headdesk*)

Asi si jednu cvičně přepíšu, abych věděla, jak dlouhé to tam je...ale až někdy později xD
Jej, taky jsem si psala základová slova, když jsem nevěděla co dělat. Oskenuuuuj *___* naskenuju ti zbytek první části.

Jéééééé. To bude čáááást *___*

Btw. Zapadl ti mobil nebo nemáš čas? xD

25 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 25. dubna 2011 v 17:26 | Reagovat

[23]: Spoilery jsi nenapsala žádné, právěže. xD
Hahah.. To vyznělo tak nepěkně škodolibě. x,D

Kreslení je zdraví škodlivé? A nebezpečné?! xD Já myslela že jsem jediná, kdo dokážu na stejné tužce co se mu zabodla do stehna vzápětí uklouznout. xDD

Co se té zadavatelce furt nelíbí? x,D
Linearty jsou fáájn.~

26 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 18:39 | Reagovat

[24]: Jééé.. taky chci do kina. =___= mě čekají... samé nudné věci, co se vlečou. (třeba počítačová grafika)

Něěě... X"D ta slova se... opakují. A navíc některá neplatí, v tom se vyznám jen já. Vrhalo by to na příběh špatné světlo. (ty neplatící jsou asi tři)

Ona to ještě není část. Oni jsou ten jen.. zápisky. Zápisky toho, o co jde, o co  se vlastně Matsumi snaží a tak. O světě, o městech, o lidech...

Zapadl mobil... nevím, kde je. :"D
[25]: Hahaaaa.. já u něčeho ale psala, že se divím, že sjem ti toho řekla tak málo. To jsem teď myslela.
Jéé.. ono to znlo škodolibě? *diví se* Ale... já jsem ráda, že jsem toho řekla málo. Ono je to všecko tajné. :"3

Je. Posedlost kreslením je nebezpečná nemoc. D8< Hlavně pro psychické zdraví je to nebezpečné.

Vysloveně nelíbí ne... jen to chce pořád vylepšovat. X"D Až to zveřejním, asi k tomu dám odkazy na fáze sketchů.

27 kinixuki kinixuki | Web | 25. dubna 2011 v 19:26 | Reagovat

[26]: Myslíš si, že v tom kině bude něco zajímavého? Bude to něco typu "jak se vdávají ženský v africe". Aspoň že sraz máme skoro o hodinu a půl později než kluci...

Já chci ten děsivý diktát viděěěěěěět. Plosííííím.

To sjem zkoušela 8"D po stránce sjem to vzdala, protože jsem v tom měla MOC velkej bordel. A nebyla jsem si jistá, jak moc toho budu potřebovat. Improvizace ftw!

; ; (tohle si asi do nejbližší půlhodinky nepřečteš...)

28 Yone Yone | Web | 25. dubna 2011 v 19:30 | Reagovat

[27]: Alespoň... tam uvidíš Afriku. X"D Určitě tam bude nějaký šaman. Hahaaa...

Možná. Až bude delší.

Já si to ale potřebuju srovnat. Improvizace u mě prostě neprošla. Začala jsem na špatném místě řekněme... i když první kapitola hodně pravděpodobně bude začínat podobně. Jen.. jaktak čtu svoje zápisky, mám pocit, že je to hodně jiné než mělo být. whahahaaaa...

Přečetla jsem si to 22 sekund po odeslání. X"D

29 kinixuki kinixuki | Web | 25. dubna 2011 v 19:50 | Reagovat

[28]: No, to nevím. Jestli tam bude, budu šťastná, ale moc tomu nevěřím ; ; radši si půjdu nakreslit Kirtu...*headdesk*

Hehe...já to momentálěn beru tak, že špatný začátek by nemusel tolik vadit, nejdřív ptořebuju mít celý příběh a teprve pak s ním dělat...všechno možný xD

Ale na icq jsi nešlaaaaaaa. Hoooo. V příštích pár okamžicích budu zase vyhnána. Chci psát šamanyyyy >___<

30 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 25. dubna 2011 v 21:04 | Reagovat

[26]: Ahaa.. U Ryuua.
Ano, znělo. xD Dohromady to že to bylo zábavné číst + že o tom mám mylnou představu, tak trochu znělo. xD
Jenže tajné věci by se měly jednou vyzradit. :3

Dá se na to umřít?

V jaké fázi jsi teď? xD

31 Kyuu Nana Kyuu Nana | 26. dubna 2011 v 13:47 | Reagovat

Nesnáším to když vymyslím nějaký základ, úplně původní myšlenka, nemusí to být žádný příběh, jen scéna, výraz, přístup, způsob, nálada... něco. Jen takový nápad, náznak, ze kterého to ale všechno původně vznikne. A pak, když už se to valí jako nezastavitelná lavina, najednou, znenadání tak že si ani nestihnu všimnout kdy se to stalo, ke zbytku ten původní střípek nepasuje. Nesnáším to. Nesnáším to, když se musím rozhodnout jako cestou se ubírat, protože k sobě nepasují dvě nejdůležitější věci co mám. A nemusí to být nic velkého, dokonce to nemusí být nic, co by z hlediska obyčejného pozorovatele nějak výrazně (nebo vůbec) ovlivnilo příběh. Ale já to prostě potřebuju. Ten pocit z toho, ta nálada je naprosto identická, pasující, přirozená. Jenže z jiného, bohužel logičtějšího a reálnějšího důvodu to k sobě prostě nepasuje. A to co nesnáším nejvíc je, když uvažuju, že bych teda z té jiné věci mohla vytvořit jiný příběh... Protože nesnáším tohle umělé vytváření a šroubování a ta věc navíc TAK DOBŘE pasuje do původního konceptu...
Jistým způsobem...
S tímhle jsem měla vždycky problémy a vždycky je mít budu, protože jsem osoba s příliš mnoha protiklady... A pak tuhle zatracenou věc přenáším i na svoje postavy...

32 Yone Yone | Web | 26. dubna 2011 v 18:33 | Reagovat

[29]: Kirtaaa... D8 D8 D8 Bojím se ho od včera a dneska ještě víc. Chudák Tiu! X_X Já věděla, že se to stane, věděla jsem to! já to vědělaaa. Ještě dneska cestou do školy jsem to říkala Aiko.

Mě vadí! I když ve výsledku to stejně bude začínat podobně. Vadí mi tam... věci, kterých by si běžný čtenář nevšiml a navíc... jsem už vytvořila představu o světě. Vím, jak by měla vypadat ta města. 8D

Ahahaa... promiň. Já zapomněla zapnout mozek.

[30]: ňunís. Ale... já to tak škodolibě nemyslela, já to tak jenom cítila. X"D Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, jak to zní.

Ne ne. Právěže tajné věci by měli zůstat skryty.

Dá se z toho skončit v pekle.

Mám sketch, teď budu barviiit.

[31]: Jo.. myslím, že o něčem podobném jsme se tehdá bavili... před vánoci v devítce, jak jsme chodili po Mostě z rajské zahrady na Čerňák a zpátky. Ten rozhovor si pamatuju velice dobře. =____=
Taky to nesnáším. >_< Stalo se mi to... úplně vždycky. Nepamatuju si, že by se mi to u něčeho nestalo. Ale tenhle příběh je pro mě.. nejdůležitější, co kdy jaký příběh byl. Nepamatuju si, že bych někdy měla ráda svoje postavy tak moc, :"D (I když... Petra jsem měla hrozně ráda. Byla jsem do něho skoro zamilovaná, ale pssst. To jsem nikdy neříkala, ani vám ne, protože... mě to ani nenapadlo.)
Přesně vím, co myslíš. >_< Já se několika střípků asi budu muset vzdát. Pokud to půjde hodně špatně, budu se muset vzdát hodně věcí... Ale potřebuju, aby příběh zůstal žít, aby postavy zůstali žít...

33 kinixuki kinixuki | Web | 26. dubna 2011 v 19:01 | Reagovat

[32]: Aiko je díky tobě velmi informovaná...o___o; ty jí o tom povídáš tak často, aby se v tom vyznala nebo...počkat...o___o;;;; *v životě si s nikým o příbězích jiných nepovídala ani nic náhodně neplácala*
Ano, je to chudák ; ;

Jééééé, závidím představu o městě. Já pořád míchám asi deset různých nápadů =___=

34 Yone Yone | Web | 26. dubna 2011 v 19:16 | Reagovat

[33]: Ahaha.. ne, ona moc informovaná není. Snažím se jí o takových věcech mluvit co nejméněm protože nemám pocit, že by ji to tolik zajímalo, nebo se v tom z mého vykládání dokázala zorientovat. X"D Jediné, co o tom věděla, bylo, že je to o šamanech. Tak jsem jí řekla, že v téhle kapitole určitě někdo zemře a že si myslím, že to bude šamanův bratr.

No jo.. to je představa momentálně teď. Kdoví, jestli se neobjeví něco, co mi ji zboří. D8 Protože je sice teď zrovna docela jasná, ale nedovedu to nakreslit, ani popsat, takže hrozí zapomenutí.

35 kinixuki kinixuki | Web | 27. dubna 2011 v 15:28 | Reagovat

[34]: *představuje si rozhovor zhruba: "někdo umře. někdo umře. aaaa bude to šamanův bratr D8" "aha...super..." *

Zakonzervuj! A snaž se jakýkoliv jiný představy brát podle toho, protože přesně na tomhle končim já. Jsou nehezky odlišný T^T

36 Yone Yone | Web | 27. dubna 2011 v 15:46 | Reagovat

[35]: Bylo to nějak tak že... Aiko říkala, že se mnou nebude moc být na velkou přestávku (nakonec stejně byla) protože se musí učit angličtinu. Tak jsem řekla, že já kdyžtak budu číst Šamany, mimochodem v téhle kapitole určitě někdo zemře a myslím, že to bude šamanův bratr.

Snažííím se. =___= ještě pořád to mám dokonale v hlavě. Teda... mám krásná ěsta, to jo... ale nevím, jak tam vpasuju... další věci, co tam chci. Ale... tohle nepustííím. D8 D8 D8 Aaah... mám pocit, že jsem se zase pěkně zašmodrchala. Momentálně nevím, jak to nastavit, abych mohla použít většinu původních věcí a postav. =____= To je na niiic. A vsadím se, že řešení tohohle problému je nějaké hrozně lehké, ale nemůžu na to přijít. >_<

37 KaThea KaThea | Web | 28. dubna 2011 v 22:39 | Reagovat

[18]: Nevím, jestli to bude zábavnější. xD Mně se do té akční scény vlastně vůbec nechce. D: Protože ji nemám promyšlenou a jsem líná na to, nad ní přemýšlet. X"D
Jinak jsem se rozhodla, že bude lepší, když příběh nechám tak, jak byl. xD

38 Yone Yone | Web | 29. dubna 2011 v 16:09 | Reagovat

[37]: Aha... :"D Tak taky dobře. Ale asi nebudeš zveřejňovat každý týden, co? Já... bych to taky takhle nedokázala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama