Nespokojenost se sým dílem, Můj syn a můj útěk ze školy.

16. dubna 2011 v 13:15 | Yone Yeanling

Ať žijí dlouhé souhrnné názvy článků.

Poslední dobou vůbec nemám chuť nic zveřejňovat... teda... spíš chuť kreslit něco zveřejnitelného- to by bylo přesnější. Momentálně mě zase zachvátila ta absolutní nespokojenost se svými obrázky- přijdou mi tak straaaašně nudné. D"8 A vůbec mě nenapadá co s tím. Nápady na orázky nepřicházejí zrovna tak... takže jsem za poslední dny stvořila akorát spoustu obličejových sketchů, které jsou vůbec ze všeho nejnudnější. >_<
Chtěla jsem kreslit reference k postavám, protože je to... důležité. Ale vůbec s tím nejsem spokojená, tak proč zveřejňovat něco, co se mi dostatečně nelíbí? Asi mám na sebe přehnané nároky, chci dokázat něco, na co nemám.. ano, vím to. Horší je, že nevím, co s tím mám dělat. Na tohle žádný lék není...

<= náhodný sketch mého syna Olíka.
Pokud se divíte, že mám syna, tak rovnou napíšu že nemám... Jen jsme jednou s maminkou a sestrou vedli velice zajímavou konverzaci o dětech. X"D
Oliver je absolutně dokonalé dítě, vychované, poslušné, nerozmazlené, nenáročné, nemluví sprostě, neodmlouvá a je prostě absolutně dokonalý. Má intelektuální zájmy a studuje na domácím vzdělávání a většinu času tráví u sebe v pokoji. Nikdy nemluvil s žádnými svými vrstevníky, protože by ho zkazili zvlášť přísně má zakázáno stýkat se se svým bratrancem Frankensteinem (syn mojí sestry) který je nevychovaný a neposlušný. Když se pořádá nějaká rodinná sešlost, vždycky si předem zjistím, jestli se jí zúčastní i můj synovec- a v tom případě nechám Olíka doma a podobně...
(konverzace, kterou tohle všecko vzniklo začala když jsem si stěžovala, jak jsou moji bratři nevychovaní a maminka řekla, že se těší až uvidí moje děti, nebo něco takového... Oliver proto, že na tom jméně ujíždím (líbí se mi zkrácenina "Olík") Jediná věc, která z konverzace skutečně vyplynulo bylo, že bych byla strašná matka a šikanovala svého syna přehnanými nároky a přísnými tresty ze snahy ho co nejlépe vychovat.)
Jaj. Asi o nějakém takovém dítěti napíšu příběh. X"D


Včera se mi povedlo utéc ze školy! 8"D
Poslední zvonění... taková akce, něco jako zahradní slavnost na základce. Koná se to na kuřáckém dvorku, hraje tam třeba nějaká skupina a prodává se tam jídlo. Paráda! kdo by tam nechěl jít? No... asi většina lidí. Pro ten případ byla škola v jedenáct hodin zamčena a studenti se museli povinně účastnit, pokud neměli nějakou naléhavou omluvenku, potvrzenou rodičem a třídním učitelem, že musí nutně jít dřív.Já tento doklad ovšem neměla. S otráveným výrazem jsem zamířila z učebny výtvarné přípravy dolů, směr dvorek (a doufala, že se mi podaří přelézt přes zídku X"D) Když tu jsem spatřila dole, ve dvoraně moji drahou Aiko a pár jejích spolužáků z hračky, jak stojí přímo před schodištěm. Oni totiž ten zázračný doklad ke svobodě měli a čekali na svoji třídní, až jim ho přinese podepsaný dolů. Řekla jsem si, že s nimi chvíli počkám... a nakonec se mi podařilo svézt se s nimi! 8D 8D Jaký zázrak... X"D (nečekala jsem, že to projde, když už dělali taková opatření, aby jim studenti neutekly- hlavně že v normální školní dny se odtamtud dá zdrhnout v klídečku)

Naše škola je prostě vtipná... a já se jdu zase snažit kreslit nebo psát.

Náhodný rychlý sketch postav ze staršího příběhu... =>
Nic úžasného, hlavně ty záhyby jsou fail.. ale líbí se mi Rennyho výraz. (Renny je to černovlasé)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 16. dubna 2011 v 13:18 | Reagovat

Při slovech poslední zvonění jsem švihl hlavou ke kalendáři, protože květen ještě není. Herdek, takhle mě mást totožným názve!

2 Yone Yone | Web | 16. dubna 2011 v 13:20 | Reagovat

[1]: X"D No jo... Já za to nemůžu, že máme tak chytré vedení.

3 Viollet Viollet | Web | 16. dubna 2011 v 14:46 | Reagovat

Není nad nucené školní akce :-D
P.S.  Už delší dobu ty tvoje obrázky pozoruju a moc se mi líbí, jak jsou barevné, a vůbec celkové krásně nakreslené :-) Máš mou poklonu :)

4 kinixuki kinixuki | Web | 16. dubna 2011 v 16:19 | Reagovat

Olík vypadá ňuch xD Ale i přes veeeelmi přííísnou výchovu (a bratránka) je tu možnost, že se ti nepovede, aby byl tak dokonalý,takže na to mysli xD

Poslední zvonění...UH...*udělala přesně to samé co Sikar* vedení ví jak děsit o___o; safra...jestli nám zase někdo zapomene oznámit kdy to je a navíc to přesunou z pátku na čtvrtek jako minulý rok...ahahahaha. Proč mám pocit že to první je na konci dubna...
Ale jinak jsi moooc šikovná se zdrhem xD Já bych to asi nedala...asi bych se někam zahrabala se skicákem o___o; nikdy při podobných akcích, kde se většina školy nááááhodou vypařila, jsem je nenásledovala xD

Jůůůů, Renny a Ranya....zdá se mi to, nebo má Ranya stejnou mikču/triko jako Narya? Svislé proužky ftw!

5 KaThea KaThea | Web | 16. dubna 2011 v 18:29 | Reagovat

To je jedno, že obličejivé sketche nemusí být příliš zajímavé pro ostatní (ale proč ne?), hlavní je, že jsou nejzábavnější pro sebe.
Mně tvé obrázky teda nepřijdou bez nápadu. Musí mít vůbec sketche nějaký nápad?

Tvůj syn má dlouhé vlasy! XD My se se ségrou taky někdy bavíme o dětech. Ona svému synovi nebude stříhat vlasy a já ho budu nutit poslouchat metal. XDD Já děti mít nebudu. :|

Jaj. Tvá šikanovací výchova mi připomíná jednu mou postavu. X"DD

... *headdesk* Starým příběhem myslíš Děti času? To je Renny a Ranya? Já je nepoznala. *headdesk* Nemá Renny nějak neobvykle ulízané vlasy?
Neříkej Dětem času starý příběh! D: No dobře, to je tvoje věc. xD Ale já nechci, aby jsi Děti času brala jako starý a zahozený příběh... :( (No možná pro tebe "starý" neznamená "zahozený"...)

6 Yone Yone | Web | 16. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

[5]: Víš, že jsi přeborník ve vykládání si věcí špatně? X"D Ne, pro mě starý není zahozený. Starý je proto, že je Dětem Času už přes tři roky a mě nikdy nic nevydrželo tak dlouho- s tím, že bych to nepovažovala za zahozené. Děti Času budou potřebovat.. hodně úprav, ale pořád je beru jako živý příběh. I když uznávám, že říkat "starý příběh" o něčem živém asi není zrovna nejšťastnější. D8 Neumím se vyjadřovat. >_<

Renny měl takové vlasy vždycky. Ale až později, v komixu ne... tam měl buď krátké, nebo dlouhé... na tenhle účes ho ostříhá Valo až asi ve třetí nebo čvrté kapitole příběhu.

:"D Mě se můj způsob výchovy líbí. X"D Podobnou výchovu měla jedna moje postava v jednom příbšhu kdysi.

Já si taky reálně nedovedu představit, že bych měla děti, ale tenhle rozhovor byl vtipný.

Jenže mě nebaví nejvíc. Já je kreslím, když fakt nevím co kreslit. >_< Takže pořád.. ale jinak nejsou ani zajímavé, ani zábavní a ani mi nepomáhají ve zlepšování. Jsou prostě... skoro zbytečné.

[4]: Hahaa... X"D No, já to nemyslela moc vážně. Jediné, co je z toho všeho pravděpodobné je to, že bych asi nebyla moc dobrá matka.

Já tam nechtěla být. >_< V naší škole není kam zalézt... D8 a navíc bych byla tak naštvaná, že tam musím být, že bych nic slušného nakreslit nedokázala. Jsem ráda, že se mi povedlo utéct. :"D

Ranya má náhodné oblečení.. ale asi to fakt měli být svislé proužky. :"D

[3]: X"D Jo... asi tak. Něco to o té škole vypovídá.

Jééé... to je hezké slyšet. :"D

7 KaThea KaThea | Web | 16. dubna 2011 v 21:01 | Reagovat

[6]: Ohoh... ...Jsem? :"D Ó né...! X"D Jaj... Mám pocit, že si některé věci vykládám špatně i úmyslně X"D (ale ty se netýkají tebe).
Jo takhle... No pro mě je starý jako zastaralý. Prostě jako něco starého a špatného. XD Mám pocit, že nové věci jsou dobré?

Kdybych se náhodou někdy rozhodla mít děti, můj syn bude mít dlouhé vlasy a budu ho nutit poslouchat metal. XD Ale až bude starší, ne hned... A budu ho podporovat v kreslení, ale nebudu ho do toho nutit, aby se mu to neznechutilo. Hohoh.

Aha. Tak mě obličeje baví nejvíc, protože mi jdou nejlíp. xD

8 VERiza VERiza | 17. dubna 2011 v 1:02 | Reagovat

Jó, přesně! V normální dny si můžeš odejít kdykoliv, ale v tudle chvíli ne.
My se dostaly s jednou spolužačkou ven bez problému, ale asi to bylo díky tomu, že sme měli jen 4 hodiny.

9 Yone Yone | Web | 17. dubna 2011 v 8:46 | Reagovat

[7]: X"DJá si občas vykládá věci špatně taky úmyslně. Ale většinou jen v reálném životě...
Já často nemám pocit, že nové věci jsou dobré. =________= (třeba moje nová škola a většina změn, jež vnesla do mého života)

Kdybych měla děti, tak svéhé syna fakt pojmenuju Oliver! X"D jáááj.. možná tak pojmenuju nějakou svoji postavu. Já svoje dítě budu nutit koukat na pokémny a digimony (kteří v tu dobu budou dávnou out) a před spaním mu budu číst Harryho Pottera (který rozhodně ještě dlouho out nebude, protože je to tak úžasně napsané, že se to ve světě neztratí nikdy) a poslouchat bude to co já, protože to budu doma pouštět nahlas. Přihlásím ho na hromadu kreativních kroužků, ze kterých si pak bude moct vybrat, čemu se bude později věnovat. X"D (ale to mluvím o úplně jiném díěti, než ve článku)

Mě poslední dobou.. nebaví skoro nic. X"D Mě baví dokončovat obrázky, které se mi povedli... baví mě se na ně dívat, když už vypadají tak nějak k světu. Ale to předtím mě nebaví skoro nikdy.

[8]: Aha... to jste měli dobré. My normálně máme sedm, takže nic moc... X"D Ale jsem strašně ráda, že se mi útěk vydařil. S Aiko jsme se tomu pak hrozně smály (když ta jejich učitelka řekla "těmhle čtyřem holkám jsem to už podepsala, takže můžou jít." a ukázala an svoje lidi... naše vrátná neumí počítat do čtyř. X"D)

10 Reni Reni | Web | 17. dubna 2011 v 10:55 | Reagovat

Škoda, že se mi ty obrázky nezobrazujou, blbý blog.cz -_-
Fíha, utýct ze školy, dobrý - já zas jednou utekla z nemocnice, akorát to už mě museli nahánět :D

11 VERiza VERiza | 17. dubna 2011 v 12:19 | Reagovat

Ona asi ani neumí česky, soudě dle cedule co tenkrááát visela u vrátnice, něco s těma klíčema, teď už nevím, jak přesně to bylo, takovej nesmysl, něco jako "Na vrátnici je dlouho nalezen hodně klíčů".. takhle asi ne, já nevim, nějakej nesmysl to byl :DD

12 Yone Yone | Web | 17. dubna 2011 v 13:56 | Reagovat

[10]: D8 Blog je svině. Ale ona to v podlení době ohledně mých obrázků zas taková škoda není. =_=
Jaaj. X"D Z nemocnice.. jak se ti to povedlo?

[11]: Hahaaa... jé, toho jsem si nevšimla. X"D To je škoda.. chtěla bych vědět, co tam bylo napsáno. Ale takhle to zní vtipně.

13 KaThea KaThea | 18. dubna 2011 v 15:40 | Reagovat

[9]: Tak proč krešlíš, když tě to nebaví? o_O Tvé syny to taky přestane bavit, když je do toho budeš nutit.

14 Yone Yone | Web | 18. dubna 2011 v 16:22 | Reagovat

[13]: Protože mě baví dokončovat obrázky a dívat se na ně. Mám ráda ty výsledky a ráda se dívám zpátky... a taky se chci zlepšit. Říkala jsem poslední dobou.. a psala jsem to ještě ten den v krizi. Dneska a včera skoro celý den (odpovídala jsem ráno, ještě než jsem začala kreslit) už to bylo zase dobré. Mě prostě nabaví kreslit, když nedokážu nakreslit něco, co se mi líbí- tak to mám se vším a myslím, že to tak má každý.

A pokud jde o mého syna... tak ho do kreslení nutit nebudu. X"D Samozřejmně že ne... taky nemám ráda, když mě někdo do něčeho nutí. Myslela jsem jen, že ho v tom budu podporovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama