Miluju zavádějící názvy článků...

6. dubna 2011 v 22:05 | Yone Yeanling
...třeba tehdá, kdy se řešilo to hrozné drama ohledně rasistického Mikeše jsem chtěla pojmenovat článěk "Nácíček je nacista, protože je bílý", ale nakonec jsem tozavrhla, protože se mi to nechtělo ani trochu rozvádět. No.. na tom nezáleží...
---

Úspěch! Dneska jsem se smála s mými spolužáky. Chápete? Chápete? Smála jsem se, když Verča trénovala podpis a celý papír počmárala čmáranicemi a spirálami a z těch pak udělala šneky. O češtině jsme měli psát motivační dopis a Verča a Martina se smáli, když jsem předváděla, jak to napíšu stylem "Jsem krásný, úžasný, dokonalý, všichni mě milují, i vy mě milujete i když o tom nevíte..." a podobně. Ano, velice laciný a hloupý humor, ale SMÁLA JSEM SE SE SVÝMI SPOLUŽÁKY! S těmi, co si myslí, že se směju věcem, jako že někomu umřela babička a podobně. :"D *Yone happy*
A možná budu mít kreslící praxi! sice placenou- mnou. X"D Dvě stovky na materiál... ale kreslící! Sice z naší učitelkou ze školy, ale z mojí nejoblíbenější učitelkou. Kjááá.. jen sehnat další čtyři lidi, copůjdou se mnou. Doufám, že Martina a Anežka by šli...
<= Chci umět lépe kreslit kostruuu... Ale! já se to jednou naučím pořádně a to jednou bude brzo. Už vím, že vnější kotník je níž než vnitřní a je daleko víc vidět. X"D Hrozně dlouho jsem to kreslila špatně! (Ale není to úplně nejnovější poznatek... jen prostě... u kreslení občas nepřemýšlím jak bych měla.)

Kdyby to někoho zajímalo, tak tenhle pán na obrázku je Claude a je mu kolem... třinácti, čtrnácti, patnácti... (ano, momentálně jsem nerozhodná ohledně věku v prvních kapitolách. S tím jeho chováním, by mu mělo být alespoň těch 14. Takže se asi bude zase postaršovat...
Claude má... hodně speciální charakter. Alespoň pro mně, jelikož jsem jeho autor. ix dééé... Myslím, že mezi mými čtenáři (nepočetná skupina) nebude oblíbený- i když kdo ví... X"D Já ho mám ráda... (Miluju jeho zapadlé oči a vystouplé lícní kosti... ach, jak neobyvklá kombinace. Ale já si nemůžu pomoct. *____*) občas ho mám raději než Mattyho. (protože já nikdy nebyla na hlavní hrdiny. Jakmile je někdo hlavní hrdina mého příběhu.. přestávám ho mít tak moc ráda. D8 D8 D8 D8 D8 To je hrozné. Myslím, že psycholog by mi řekl, že to souvisí s tím, že nemám ráda sama sebe.) Ale Mattyho mám pořád ráda, i když je to hrozné pako... pořád lepší než Tara a Renny. XDD (jéé.. já si tu melu o svých postavách a nic určitého neřeknu, to vás musí hodně bavit...)


Jůůů.. ono už je tolik hodin? D8 D8 Dneska jsem nic nenakreslila, jen trochu opravovala konec první kapito
ly. (stále nejsem spokojená. D8 Ale ta druhá je lepší...) Hůů.. proč jsem tak strašný zoufalý perfekcionista?

Abyste měli radost, dávám vám sem ještě jeden sketch Špinzora. Zvlášť pro ty, kdo už o Špínovi slyšeli... XDDD Sestra by určitě nebyla ráda, že to tady píšu veřejně, ale stejně sem zas tolik lidí nechodí. :"D Moje ségruš je totiž velice nadaná v pojmnenovávání svých postav. Špinzor Tajbl je jedním z nich... (To jméno získal hroznou shodou drastických omylů. Pojmenován byl podle příšery vymodelované z plastické pryže "Špína", do té doby byl beze jména. O mnoho měsíců později, při uklízení nádobí z myčky když ségruš přemýšlela o jeho oficiálním jménu (protože Špína je něco jako zkrácenina) omylem plácla Špinzor *záchvat smíchu na několik dní- s mojí povahou* a naneštěstí se to chytlo. X"D No.. to je jedno. Špína je ve skutečnosti dalko víc kůl než jeho jméno. :la:

Dobrou noc děcka.

Yone
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 6. dubna 2011 v 22:44 | Reagovat

Claudovi bych dal vepřo-knedlo a dokud by ho nesnědl, stál bych nad ním. Anorektik!

2 Yone Yone | Web | 6. dubna 2011 v 23:07 | Reagovat

[1]: On za to nemůže... X"D (*to já*) Prostě jen... řekněme žije ve špatném prostředí (vlastně vůbec ve špatném světě).
Jaaaj... vepřo-knedlo. X"D

3 kinixuki kinixuki | Web | 7. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

*výtlem u motivačního dopisu*
Jééé! Designový obrázek...*nevšimla si toho dobrou minutu*
Jáááá bych na tu praxi šla s tebou! *headdesk* až na to, že tohle už vůbec nemá šanci projít xD Co tam budeš dělaaaat?

Ty kotníky jsou zákeřné. Koukám na to pořád a pořád si nemůžu zapamatovat, jaký je výš x___x naštěstí nohy mam vždycky sebou.
Sakra dej Claudemu rybu nebo tak něco, vždyť umře hlady D:
Haaaaa, hlavní postava a páčko...koho mi to jenom připomíná...I Narya na na začátku takový hodně...otravný s tím "ale já chci k Řádu...oni mě zahodili..." xD

ŠPINZOOOOOOOOOOR! *nadšený výkřik* to jméno je win. Epic, epic win. Řekni to ségře, jestli jsi to neudělala doteď a jestli jo, tak jí to řekni znovaaaaaa.

4 Yone Yone | Web | 7. dubna 2011 v 20:13 | Reagovat

[3]: No nee... tobě to přišlo vtipné? :"D
X"D Hahaa.... spíš náhodný sketch. Já mám ty zkladní postavy vzhledově vymyšlené docela přesně- ale oblečení mi nejde.

Budem dělat... asi budem malovat olejem na plátno, nebo něco takového. :"D
X"D Ryby jí skoro pořád. Ix déééé... (protože on jííí. Zhruba stejně jako Matty... *což není moc*)
Moje hlavní postava... je vždycky úplně totálně navedená. X"D Ale Matty se vlastně nechová jako až zas takové pako.. jen je trochu lehkomyslný nooo. (však on z toho vyrosteee)

Jo... a to jsi ještě neslyšla, jak o něm ségruš mluví. X"D (nebo nečetla ty smsky, co napsala sama sobě a říkala, že jsou od něho.)

5 kinixuki kinixuki | Web | 7. dubna 2011 v 20:45 | Reagovat

[4]: U nás takové věci taky občas dělají xD Naše třída je dobrá v kolektivním smíchu = 3

Moje hlava funguje tak, že jakmile řekneš Claude, já hned myslím ryba xD Rybyčkyyyyy....dnes jsem nakreslila nejlepší zlatou rybku (totiž karase zlatého, EHM...) vůbec xD hodí se si je prohlížet naživo dobrou půlhodinku xD (naštěstí jsou v pavilonu kde rodiče tráví hodně moc času xD)

Cože? xDDD Chci to slyšet a číííst xD

6 KaThea KaThea | Web | 7. dubna 2011 v 21:53 | Reagovat

Jaj, já kotníky nekreslím vůbec. XD Vůbec to neumím.
Já mám Clauda ráda... I když ho neznám. XD Protože nemoci jsou cool. X"D Jako ten druhý chlápek. 8D Ten na tom druhém obrázku. X"D Špinzor Tajbl? XDD Hej to je luxusní jméno! Mám ráda taková jména (Pratchett takové dává). Řekni ségře, že má fakt skvělý ména. XD (Musím se taky naučit takové vymýšlet. xD)

7 Yone Yone | Web | 8. dubna 2011 v 19:43 | Reagovat

[5]: Já se nesmála nějak kolektivně.. jen se třema lidma z oboru. :"D

Jak.. je to možné? X"D To jsi chytla ode mně? *_________* (kvůli těmhle myšlenkám Claude umí skvěle plavat a lovit ryby.)

Až se ségra nebude ostýchat... X"D

[6]: X"D No.. kdybych je nekreslila vypadalo by to divně. Já mám kotníky strašně ráááda. Mám hrozně ráda nohy a ruce vůbec. Líbí se mi, jak jsou tam vidět kosti a šlachy.
Nemoci jsou hrozně kůůůl. *_____* *myšlenky v oblacích*
Jo... X"D Séra o něm jeden čas hrozně ráda mluvila... jeho spolužáci ho neměli rádi a křičeli na něho "Fuj Tajbl!" *tohle už je hodně vylký extrém* myslím, že d toho vlastně vzniklo, že se tak jmenuješ příjmením.

8 kinixuki kinixuki | Web | 8. dubna 2011 v 20:15 | Reagovat

[7]: Já vůbec nevím, kde se tam ta ryba vzala xD Asi je to tím, že jsi ho s ní nakreslila...*podívá se* i když to byl Matty 8"D Co...to...houuu...fakt netuším xD

Ona se mě pořád bojí? D: Řekni jí, ať se mě nebojí D: děsí mě o___o;;;

9 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. dubna 2011 v 11:55 | Reagovat

Smála ses se svými spolužáky?xD To jsem ráda, třeba tam nakonec budeš mít plno dobrých přátel.:O

Claude, nepoznala bych ho, ten je ale zubožen.xD .. To je tedy ten /někdo/?xD
Tara a Renny? Mám je napsané, že existují, ale nic o nich nevím.D: .. Jen že mají strašný osud, ale to všichni.xD

Myslím že je dobré být perfekcionista.. Pak budeš umět všechno dokonale.xD (To je můj cíl.♥)

Špinzooooooooor!xD Vydělává mu jeho práce prodavačky?xD
Umíš fakt úžasně kreslit vlasy a oblečení.:O Ty záhybyyy.~ ♥
Stejně bych si takový příběh docela ráda přečetla.xD Pokud je stejně zajímavý jako ta jména.xDD
.. Jak že se vlastně jmenuje její hlavní postava?xD

10 Yone Yone | Web | 9. dubna 2011 v 12:07 | Reagovat

[8]: Clauda jsem taky nakreslila s rybouuu... ale jenom sketch. (a myslím, že jsi ho asi viděla, protože... jsem ti ukazovala skoro všechno.)

Ona se nebojí,  ona se ostýchá.. to je rozdíííl.

[9]: X"D To nevím... přece jen přemýšlí příliš odlišně než já. Moji spolužáci jsou fajn, ale žádné velké přátelství to nebude...

X"D On se totiž od té doby co jsem ho kreslila předtím hrozně změnil. X"D Né, tak hrozně ne, tehdy jsem ho akorát neuměla kreslit (a v tom.. starším věku co jsem ho kreslila nevypadá tak hrozně jako když o něm teď píšu. :"D)

Tara nevím, jestli v příběhu bude a Renny je hlavní hrdina Dětí Času. (jeden z hlavních...)

Být tak hrozný perfekcionista jako já není dobré, pak je člověk akorát zklamaný.

Ani nevím. X"D
Vlasy a oblečení? To je právě t co neumím, ne? XDD Je to hrozně těžkééé... hlavně oblečení. D8
Já bych si ten příběh taky přečetla.. ale nevím, jestli ho ségra napíše. Baví ji daleko víc jenom o tom přemýšlet a představovat si ty scény...  (mě přemýšlení o příběhu taky baví víc, než psaní..)
Hlavní postava nemá jméno.. a u tohohle ani nevím, kdo to je. (Špinzor je asi ze stejného příběhu jako strýc Rudy, ale nejsem si jistá) Ségra má hrozně moc příběhů...

11 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 9. dubna 2011 v 15:05 | Reagovat

hm, taky bych si měla nastudovat lidskou kostru, protože už mě štve, jak mi pořád nejdou ty krky a ramena (a dlaně a chodidla a lýtka a- grrr...) no asi tak X)
a ten Špinzor vypadá jako fakt cool chlápek, no fakt *ve skutečnosti miluje jeho košili, protože chlapy v košilích jsou strašne moc sexy!* X)

12 kinixuki kinixuki | Web | 9. dubna 2011 v 15:36 | Reagovat

[10]: Podvědomně se mi uložil do paměti D: Fakt si nic nevybavuju...ani sjem nevěděla, jak vypadal xD

Něnííííí.

13 Yone Yone | Web | 10. dubna 2011 v 20:26 | Reagovat

[11]: Mě nejvíc nejdou ruce a nohy... X"D A nasazení hlavy krku a ramen je taky občas problém... zvlášť z divných úhlů pohledu. (to mi nejde tak strašně, že to skoro nekreslím. Ale měla bych. D8 D8 D8)
Špinzor je zatraceně kůl. *taky miluje košile* Ve skutečnosti vůbec nevím, jestli košili nosí.. ségra ho nikdy nekreslila. (ona vůbec nekreslí svoje postavy... kreslí jenom náhodné kolemjdoucí)

[12]: Mám pocit, že zrovna tenhle obrýzek jsi viděla. X"D *naskenovala jsem ho k novému článku*

Je. Alespoň u mě. Já velice rozlišuji strach a ostych.

14 KaThea KaThea | Web | 10. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

[7]: Ty máš ráda ruce? o_O Fuj, ruce! XD Nesnáším je, nejdou mi kreslit! XD Hej, mluvila jsi někdy o kostech a šlachách s Acris? XD
Lol, chudáček... XDD To měl horší než Kal. x"D Myslím, že na Kala nikdo nekřičel "Fuj, Sandyer!" X"DD

15 Yone Yone | Web | 10. dubna 2011 v 20:40 | Reagovat

[14]: Miluju ruce! :"D né že by mi šly kreslit... už to není tak zlé, jako dřív, ale ještě pořád je nekreslím tak hezky, jaké ruce jsou. Jesli se mi na mě něco líbí, jsou to moje ruce! *pořád si je prohlíží* :"D Už se těším, až je budu umět kreslit dokonale!

X"D Fuj Sandyer! To zní vtipně... no, Špinzora nešikanovali tak moc. Teda.. on si to spíš nebral tak jako Kal. Špinzor byl asi vždycky hrozný borec a nenechal si nic líbit. A když ho uráželi, asi to nebral vážně... zeptám se na to ségry.

16 KaThea KaThea | Web | 11. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

[15]: Mně se ruce nelíbí... Hlavně ne moje. xD Moje jsou hrozně popraskané (mám suchou kůži). A na rukách jsou hnusný žíly. xD Na rukou je lepší to, co se s nimi dá dělat.

Zeptej se jí. :D

17 Yone Yone | Web | 11. dubna 2011 v 21:36 | Reagovat

[16]: Já právě miluju ty žíly a šlachy a kostiiiii... :"D Hrozně se mi líbí vystouplé žíly, když jich není moc- líbí se mi ty u hubených lidí, ale ty u namakaných chlapů jsou fuj. >_<

Jááj.. zapomněla jsem na to. X"D A teď už spí...

18 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. dubna 2011 v 23:16 | Reagovat

[10]:: Já jsem jen doufala ež tam budeš mít přátele, to nesmím být, pozitivní?xD

Hm, no, jenže teď mám v těch poznámkách obrázek co téměř vůbec nevypadá jako on momentálně.xD A je mu 14 říkáš.. Děkuju za info.xD

Ale ty jsi mi kdysi říkala že Renny je tvoje postava.. Tak jsem to pobrala jako že v tomhle příběhu.xD

To je taky pravda, a taky ti k tomu rovnou vytknu že jsi až moc skromná a nedokážeš přijmout obdiv nebo chválu, ha!xD

Neumíš? Houba, vždyť je to úžasné.♥
Já ani nevím jestli je to těžké, z mého pohledu je těžké vše, tak se nerozeznávám.xD

A nechceš mi o tom příběhu aspoň něco říct? Zápletku třeba.xD
Já se ti obdivuju že rovnou píšeš.:O To já mám zatím kolem stovky A6 stránek poznámek, abych to pak nemusela přepisovat.xD

Jaj.. Já bych nemohla mít víc příběhů, pak bych jim nevěnovala tolik péče.xD

Teď jsem si všimla s stále nechápu.. Jak jsi blogu.cz vnutila DAřské :la:?:O

19 Yone Yone | Web | 14. dubna 2011 v 16:56 | Reagovat

[18]: Aha.. tak to pak jo, smíš být pozitivní. XD

Tak to bude pořád... X"D Porovnala jsem obrázky, jak se moje postavy za ten rok změnili- a většinu bych nepoznala. XD Jééé.. první sketche Teru jsou hrozně vtipné, vypaád úplně jinak. Jediný, kdo se vůbec nezměnil je Lin.

Renny je moje postava... moje postava z mých Dětí Času, stejně jako Ranya a Kamzík. Ale myslela jsem, že jsi četla ten komix, tak by sis ho skoro mohla pamatovat. X"D

ále... možná trochu jsem. ALe víc, než skromná jsem perfekcionista.

Zápletku neznám ani já.. X"D Fakt nevím, jestli ji vůbec zná ségra. Ona si vždycky vymýšlí akorát ty zábavné scény, vztahy postav a menší zápletky (třeba kdo kam půjde, kdo co udělá a tak...)

Myslím, že nemít víc příběhů a pracovat jenom na jednom je dobře. X"D (a proto jich mám asi pět. Né to ne.. já pracuju jenom na jednom.. a na druhém trochu.)

Ale já rovnou nepíšu. X"D Kdybys sem chodila o prázdninách, věděla bys, že jsem zatraceně dlouho kostrovala. Mám spoustu A4 popsaných poznámkami... ale pak jsem v tom měla bordel a nikam to nevedlo.. tak jsem se na to vykašlala.

Já to la označila a okopírovala. XDD

20 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. dubna 2011 v 11:21 | Reagovat

[19]: Promiň za pozdní odpověď.xD Napřed jsem na to zapomněla a pak jsem měla zaracha. >.>

[19]: Když jsme u přátel.. Víš že v Simsech při adopci se jedno kotě jmenuje Aiko? xD

Chtělo by to udělat pás časových změn. xD

Já myslela že jsi ho přenesla do tohohle příběhu. x,D

Obojí jsi. A obojí je dobřě, ale ty obojí přeháníííš. D8

Áha. xD Takže to neplánuje asi ani pdát, chápu. xD

Dva se ještě dají zvládnout.. Ale pracovat na hooodně příbězích už je nepěkné. xD

Nemusíš mi o vyčítat, to už si vyčítám já sama. xD (A kdybych tě znala vůbec od prvního blogu, tak bych také znala plno informacíí! (Doufám) )
Jaké sis psala poznámky? :3

Jo, mezitím než jsem s menším (ehm) zpožděním odepsala už jsem na to omylem taky přišla. xD

21 Yone Yone | Web | 22. dubna 2011 v 16:46 | Reagovat

[20]: Jééé... Ale Aiko je hodně časté jméno. X"D (hlavně v otaku scéně. Naštěstí jsem ještě nepotkala nikoho jiného, kdo by si taky říkal Yone)

Uvažovala jsem, že něco takového udělám.

Ně. Já nepřenáším postavy.. občas dávm stejná nebo podobná jména, ale nikoho přeneseného nemám.

Něěě... no dobře, vím, že trochu přeháním. Ale to se nedá odnaučit. D8

Plánuje, ale ne v dohledné době.

Jo... když jsem byla mladší, měla jsem rozepsané tři, ale všechny bylináhodné a nestáli za nic. X"D *jééé.. mám náladu je najít a přečíst*

Kdybys mě znala od mého úplně prvního blogu... hůůů... to bys měla hodně informací, to jo. X"D Ale nevím, jestli bys mě měla ráda. Já byla hloupá... první blog z šesté třídy byl čistookrevný kopírák (dark art a fanasy obrázky) pak jsem měla nějaké poloautorské, spolupracovala jsem na frerard blogu a s Kyuu jsme měli blog o Charliem... tak jsme měli blog na parodie.

Poznámky... no, prostě zhruba příběh, nějaké hlášky, scény, charakteristiky postav...

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 11:42 | Reagovat

[21]: Jo? Já jméno Aiko viděla jenom jednou. xD

No.. Docela ti stojí galerie na da. D:

Takže mi bude k ničemu vyhledávat všechno o Dětech času? xD

Dá! Koukej: "Myslím si že vážně úžasně kreslíš."
A ty mi na to řekni jen "Díky", žádné "nene". xD

Škóda. A ví aspoň už o čem její příběh jest? xD

Najdiiii! Já si je chci taky přečíst. xD Baví mě číst staré věci. ^^

Yey, nepředhazuj mi tu takové pěkné věci. :<
Jsi si jistá že tě teď mám ráda? 8D
Hmm.. Možná kvůli tomu že první blog jsem založila v deseti (Když jsem věděla že kopčit je na nic.) tak éra kopírování obrázků je mi neznámá. xD
Nemáte ještě nějaké povídky? :3

Přesně tohle si píšu já. x,D

23 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 12:03 | Reagovat

[22]: Fakt? Já.. jenom třikrát. Asi. X"D (takže to není tak vážně... otaku se nejčastěji pojmenovávají podle postav.)

Já vím. =____= Ale nemám nic barevného & ani žádný barvitelný sketch & nechce se mi zveřejňovat. Snad brzo něco bude (přinejmenším ta commissions. Ale docela mě mrzí, že jsem dlouho nenakreslila nic slušného vlastního...)

X"D Dobře, pokusím se být méně... přesvědčená, že bych to měla umět tisíckrát líp.

Její příběh jest o jejích postavách. Blíže neurčeno. X"D Má hlavně síť vztahů mezi postavami, charaktery a jejich zápornost/kladnost.

Něěěě... D8 Moje straé příběhy jsou faaail.

Dunno. Ale předpokládám, že mě nenenávidíš. XD
Já svůj první blog založila ve dvanácti *píská si a nad hlavou jí bliká svatozář* a stejně byl hrozně trapnýýýý.
Někde asi jo. X"D Ale hledat to nebudu.

Já teď taky... viz.: článek, co jsem ještě nenapsala, ale chystám se.

24 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. dubna 2011 v 14:56 | Reagovat

[23]: Jo.. Já mám radši originální přezdívky. xD (Jestli chceš vztáhnout slovo k tomu Yu, tak to po Kandovi vážně nemám, ale Suzukei mi přišlo suché. xD)

Ale je to zvláštní.. Tak dlouho jsem tvou galerii nikdy opuštěnou neviděla. xD

Anooo.♥ Hodná holka. xD

To je ale neobvyklé! xDD
Humm, tak nic. Ale až se rozhodne psát, tak mi dej vědět. (Jestli se někdy v té době ještě budeme znát. xD)

Ale jsou staré, nad takovými věcmi se má pousmát! D: (A proto jsem si četla pohádku z první třídy. xDD)

Nenávidím těěěěě! D8< .. Né, mám tě ráda, hlavně z té obdivující části. xD
Máš ho ještě nebo je zrušen?
Trapný? Jako že kopírování obrázků? xD
Prooooč? xD

Btw. Víš že už máš návštěvku 34 tisíc?! xD

25 Yone Yone | Web | 24. dubna 2011 v 18:35 | Reagovat

[24]: Takže to Yu máš.. po Yu! X"D Né.. dobžže. Já si Yone začala říkat podle Jonneho, ale pssssst. XDDD

Zítra snad zveřejním to.. cosi. Ale zadavatelka je hrozně náročná, pořád to musím opravovat.

Hahaa... dobře. Ona už několikrát psala Ve všech jejích povídkách se vyskytovala teta Zelda. Myslím, že to je její nejstarší stálá OC. (Nejstarší je Larin. Tu její povídku si pamatuju dokonale. Pořád se tam všichni otáčeli.)

Jo. Já se nad nimi usmívám ráda. Ale veřejnost se jich jen tak nedočká. X"D

První? Asi je zrušen.. už spoustukrát jsem se ho snažila najít. Myslím, že ten první jsem dokonce zapomněla aktualizovat.
Tak celkově trapný. X"D Nejtrapnější je ale ten můj před-před-předminulý, nebo nějak tak.

Vím. X"D Ale co nejsem v AK, už to nepřibývá tak rychle.

26 Yu(po mně. xD) Suzukei (taky po mně. xDD) Yu(po mně. xD) Suzukei (taky po mně. xDD) | 31. května 2011 v 17:30 | Reagovat

Ano, mám to po sobě. x,D
Podle Jonneho? .. To je.. ten zpěvák? xD

Ach, to bylo dávnoo.. Co že jsi to zveřejňovala? x,D

Teta Zelda? xD Kde na ty jména tvá ségra chodí? :3
Larin je pěkné jméno. :3 Všichni otáčeli? xDD A nechceš mi o tom říct něco víc? : D Popřípadě, nechce tvoje ségra? xD

:( Když jsme u tvých starých věcí, zadej si někdy do google tvoje jméno (teda, přezdívku.) . xD Vyjede ti dost věcí. :3 Naplnilo o kouty mých složek. xD Víš že jsi moc pěkná? ♥

Yay, kolik jsi měla vůbec blogů? xD

(A teď už ji máš 35.500. :3)
No.. Mně by to nevadilo, protože ty lidi se sem většinou dostanou prostě na klik, a neznají tě. Lepší jsou stálí čtenáři. :3 (Ale tak, kdo ví, třeba tě jednou budou stalkovat a budou si s tebou psát jako teď JÁ. xD)

27 Yone Yone | 2. června 2011 v 16:44 | Reagovat

[26]: Já myslela... Yu ze Cinema Bizzare. X"D Ale neva...
Jonne Aaron Liimatainen. X"D Taková finská obluda. Neee... mě se fakt líbil. A pořád se mi... líbí, jak vypadal dřív. X"D

Nezveřejnila jsme to. >8D Na to to vypadalo až moc děsně. X"D

Teta Zelda... tuším, že z něčeho je. X"D ségra jí zkopčila jméno. Ale ani jedna z těch tet není v důležitá...
Noo... Larin psala ségra tak v první třídě. X"D A nebylo to o ničem.. celý děj byl asi to, že se za Larin někde ve škole otevřeli dveře (Larin se otočila), těmi prošla a když se otočila, dveře zmizeli. Pak se za ní ozval nějaký hlas, Larin se zase otočila a stál před ní nějaký upír a nabízel jí víno (věta ""Napij se vína!" poruči ten muž" nebude nikdy zapomenuta.) ale pak jí zachránil nějaký okřídlený kůň a někam letěli.. dál to ségra nedopsala.

Jako zadat si do vyhledávání "Yone Yeanling?" X"D Noo.. je to zajímavé. Jeej. hlavně, že vyjedou i moje fotky. O_O Ukázala jsem jednou na internetu svou tvář a... každý stalker mě teď pozná.

12. X"D Když počítám úplně všechny.

Hmmm.. sálí čtnáři. X"D Zajímalo by mě, kolik jich vlastně mám.

28 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. června 2011 v 15:26 | Reagovat

[27]: Non, v té době jsem je ani neznala. Ale je to můj oblíbenec, ne kvůli tomu jménu, ale kvůli tomu že se o svoje fanoušky vždycky nejvíc zajímal(a zajímá). :3

Což mi připomnělo.. Ta písnička je návyková. Nechceš mi dát svůj playlist? xD
A byl rozhodně krásný. 8D

Aha.. A nechceš mi to aspoň poslat? Třeba mailem? Chci to vidět. xD
Kdo je v jejím příběhu nejdůležitější?

V první třídě, ňuch. xD O upírech? Já v první třídě psala o tulipánech. x,,D
A co by se stalo kdyby se toho vína napila? :O
Okřídlený kůň = pegas, ne? xD

No, hodně tvých fotek tam vyjelo, na to kolik jsi jich na net dala. xD
Yop, máš se čeho bát. >8D

YAAAAAAAAY. Tak to jsem fakt nečekala, ¨čekala jsem tak pět. x,D Jak se můžete všichni takhle stěhovat? Já si vždycky vytvořím k blogu osobní pouto.

Já myslím.. cca 10? Ale to je myslím napsáno v žebříčkách návštěvnosti na blogu. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama