:"D

28. dubna 2011 v 20:47 | Yone Yeanling
Nechápu to... nechápu, proč jsou na mě všichni tak hodní. Jsem strašný člověk, se strašných charakterem. Jsem ufňukaná a občas arogantní. (Třeba dneska ve škole. X"D První hodinu jsem se chovala hrozně- teda... asi jsem si víc hrozných věcí myslela, než jsem řekla. Když mě fakt štve jak se tam všichni pořád flákají. A naše učitelka, co první hodinu začíná v půl devátý místo v osm, protože čeká na všecky opozdilce, které nezapisuje, zatímco si vklidu vaří kafčo a kouří z okna. D8 Přestože jinak jako učitelka není zas tak špatná, jen... všecko milionkrát opakuje- což přijde pochopitelně jenom mě, většina ostatních nedává pozor a pak se na to znova ptá. A pak třeba to, jak řekla, že abychom si vyzkoušeli litografii a sítotisk se máme dostat na vysoké umělecké školy, že je to nejjednudušší- to mě totálně rozsekalo. Samozřejmě to nemyslela tak, jak to znělo... že je jednuduché být jeden ze 3 přijatých mezi 500 nepřijatými. Haaa.... jasně, už vidím, jak se všichni moji spolužáci (a já) dostanou na UmPrum. Ale o tomhle jsem nechtěla psát...

Všichni moji spolužáci se ke mě chovají hezky. :"D Nikdo mě nešikanuje a asi ani nepomlouvá. Nejsem střed třídy- to asi není u nás na oboru nikdo. Já jsem spíš kraj... ale všichni jsou na mě hodní. Nikdo neříká "fuuuj" jakmile mě uvidí. Nikdo se mi nesměje, nikdo mi nenadává. :"D (neeee! k tomuhle jsem nechtěla dojít, to zní, jakobych v minulosti byla nějaké oběť šikany. Moje nejhorší zážitky byli jen emoušskej lyžák (kde mi jeden kluk pořád ukazoval zápěstí, hádal se se mnou o My Chemical Romance a jiné) a Divnej english camp- kde mi pořád předhazovali, že jsem divná, vyptávali se mě na divné věci a chovali se ke mně trochu bezohledně)
Lidé z oboru nejsou žádní moji přátelé. Mají odlišné zájmy a tak... ale jsou na mě hodní. Když se ptali, jestli s nimi taky jedu na plenér, znělo to tak hezky (už se mě ptali třikrát... oni si asi myslí, že jsem chudší než jsem. X"D).
Nikdy jsem neměla moc přátel. Vybírám si, s kým se chci bavit a protože nemám moc dobré zkušenosti s lidmi, vždycky si kolem sebe stavím hradbu, přes kterou mě nevidí. Nepřetvařuju se... jen prostě mlčím. Proto mám jen pár opravdu dobrých přátel a ti jsou pro mně strašně důležití. Před těmi bych se nebála mluvit o ničem. Pak mám ještě pár kamarádů. To jsou lidé, co je mám ráda a jsou mi sympatičtí, dokážu s nimi alespoň trochu mluvit a tak.
Ale... je to tak divné, uvědomit si, že vás mají lidé rádi. Mne, která si před dvěma týdny myslela, že někoho takového nemůže mít rád nikdo. Nemám nic, za co by mě lidé měli mít rádi... jediné, co umím je kreslení.
Aiko mi dneska u profesionální párkařky koupila párek v rohlíku, Kinixuki mě vzala na pouť a S. mi dneska koupil v Albertě jídlo. (Jídlo je naše nejčastější společné téma. Já mám totiž skoro pořád hlad, protože většinou nemám peníze na svačinu) Musel mě hrozně přemlouvat, abych s ním šla... a ještě víc, abych si něco něchala koupit. Protože... moje svědomí tohle těžce nese. Cítím se jako hrozná vyžírka. D8 Když jsem říkala, že nevím, kdy mu to vrátím tak mi odpověděl přesně to samé co kinixuki. "Stačí mi, že se se mnou bavíš."
Jo, vím, že když to sem napíšu takhle... má to trochu jiné citové zabarvení. X"D Ale S. je můj kamarád. Jen kamarád. (Má přítelkyni a velice rád o ní mluví. :"D Kdyby ji neměl, bála bych se s ním bavit.)

edit: A ještě jsem zapomněla... zmínit své mladé křesťany (většina z nich jsou mí kamarádi z dětství) za kterými chodím každý čtvrtek. X"D Ti jsou na mě taky extrémně hodní, ale to by asi mělo být u křesťanů běžné. Ti jsou hodní, až to není hezké... třeba při volejbale (nebo jakémkoli jiném sportu, oni jsou totiž oproti mě hrozně sportovní lidé) když to zkazím, tak se na mě nikdo ani trochu nezlobí. Ani když to kazím pořád... a když to vyjímečně nezkazím, tak z toho mají kvůli mě ještě větší radost než já. (až mě to uvádí do rozpaků).

I moje ségra je na mě hodnější, než si zasloužím.. já se k ní totiž občas chovám psychoušky. Prostě.... je to nad moje chápání. Ale každý člověk by si asi měl uvědomit... že není ani o nic horší ani o nic lepší než ostatní. Potřebuju... přesvědčit sama sebe abych tak začala smýšlet. X"D Když jsem nastoupila na střední... po nějakém čase jsem se začala sama sebe ptát: proč se ke mě chovají normálně? Jakmile se mě někdo na něco zeptal, hledala jsem za vším nějakou záludnost. Něco, na ce se mně snaží nachytat, aby mě zesměšnil... nevím, kdy ve mně vyrostl tenhle postoj. Všecky zákldky jsem měla ráda a mám na ně hezké vzpomínky... i když mě pár kluká na druhém stupni nemělo rádo.
Možná bych se měla naučit... mít víc ráda sama sebe. Ale já se celkem ráda mám. D8 Jak se někdo může zároveň mít rád a zároveň si myslet, že je špatný? Fakt nevím, kde je problém. Hahahaa.... tenhle článěk asi nemá smysl. Jsem moc rozporuplná bytost. A zmatená... *konfjůsd hlavostůl*

Sketch nemám. Nic jsem nescanovala a teď jsem líná. >_< A stejně vlastně nemám nic, co by se hodilo. (Mám jen sketch Clauda s rybářským prutem a sketch pro commission... Jinak nic nestojí za zveřejnění. Mě se poslední dobou... vůbec do zveřejňování nechce.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 29. dubna 2011 v 8:38 | Reagovat

Heh, docela zábavné číst, jak se někdo diví, že jsou k němu lidé hodní. I když... osobně se někdy dost divím, že mě lidé spíš nekamenují... už za ty nevhodné vtípky, co trousím na pracovišti...

2 Reni Reni | Web | 29. dubna 2011 v 12:45 | Reagovat

Proč by na tebe neměli být lidi hodní?:D Jako...Na mě je sice hodných jen pár jedinců, ale mě zas příjde divné, že se o mě lidi bojí. I ti, u kterých bych to nečekala. Že kvůli mně někdo brečí a já vůbec nechápu proč o_O
...Asi jsem moc nešikovný tele xD

3 Yone Yone | Web | 29. dubna 2011 v 16:06 | Reagovat

[1]: X"D Hůůůů... asi jo. Asi je to... docela vtipné. Ale já to chtěla napsat, protože jinak si pořád stěžuju. X"D (to je jeden z důvodů, proč se divím, že jsou na mě hodní. Já si pořád stěžuju. v____v)

Nevhodné vtípky? x"D Jde o to jakým způsobem. Mě určitý typ nevhodných vtípků vadí dost. Ale sama mám takový humor... co většina lidí nechápe. (třeba nechápou, že se směju tomu, že ze sebe po smrti můžu nechat udělat diamant a pak mě třeba někdo ukradne... a taky si myslí, že mám hrobařský humor.)

[2]: Na mě je vysloveně hodných taky jen pár jedinců... pár... asi... nevímkolik. Většina je ke mě normální. Ahahaa... kdo se o mě bojí jsem nezkoumala. Ale všichni si asi myslí, že jsem ještě chudší, než jsem. Divili se, že naše (osmičlená) rodina bydlí v pět plus jedna a že nemám pokoj se všemi sourozenci, ale jenom se ségrou. X"D
Kvůli tobě někdo brečí? To si.. nedovedu představit, aby někdo kvůli někumu brečel a ten ani nevěděl proč. Musíš vědět proč, ne?

4 Skye Skye | Web | 29. dubna 2011 v 16:45 | Reagovat

Jo, občas se taky takhle divím xD Moc nechápu, proč se se mnou tolik lidí chce bavit xD Vždyť jsem úplně máklá a většinu času se chovám jako mentál xD Navíc ještě pořád mluvím o sobě... a o věcech, kterým nikdo nerozumí (občas je dost vtipné vysvětlovat lidem třeba kdo to je Lelouch xD)
Ale možná jsou typy lidí jako jsem já pro ostatní zajímavé...jinak si to nedokážu vysvětlit xD

Možná se k tobě lidé chovají hezky, protže nejsi zas tak ufňukaná a arogantní, jak si myslíš. Protože většina lidí, co jsou skutečně ufňukaní nebo arogantní si to za nic na světě nechtějí připustit xD

5 Yone Yone | Web | 30. dubna 2011 v 18:26 | Reagovat

[4]: Právě takové lidi ale ostatní mají rádi... X"D Já se tada občas taky chovám jako magor... ale jen v přátelsském prostředí. Mezi lidmi, kteří jsou mi sympatičtí a jsou na mně hodní. To jsem pak nehlučnější ze všech. :"D Ale ve třídě neee...

Hahaa.. možná. X"D Nebo nejsem ufňukaná v jejich přítomnosti. Já chodím fňukat ke svým přátelům. (Chudák Aiko, která má daleko horší problémy, než já...)

6 a-little-psycho a-little-psycho | 30. dubna 2011 v 21:09 | Reagovat

Haa.. Stejně mi přijde divné aby někdo neměl Yone rád. Ne, vážně. xD Myslím že bych našla spoustu lidí (No, nebo aspoň tu spoutstu lidí která aspoň trochu ví jak se chováš), která ti řekne že jsi dobrý člověk. xD Joo, jsi hodná.♥

.. Safra, křesťani jsou nějací hodní. :O Aby na mě nikdo neřval když něco (pořád) zkazím? Supeeer. x,D

Nechápu proč si myslíš že jsi nějaká špatná. Kdyby jsi viděla mě.. xD

Btw. Jak se má Aiko?

7 Yone Yone | Web | 1. května 2011 v 8:14 | Reagovat

[6]: Ale po nternetu je to... jiné. X"D Na internetu třeba nemůžeš něco říct hnusným tónem.. a taky si na to, co píšeš vždycky dáváš větší pozor, než na to co říkáš- už proto, že píšeš pomaleji, než mluvíš.
Možná... =___= Ale mě přijde, že jsem špatný člověk.

^_^ Samozřejmě. Všichni křesťané by měli být. Ale  ne každý, kdo se prohlašuje za křesťana jím je... spousta takzvaných křesťanů se třeba do nebe vůbec nedostane. D8 A taky... křesťaé jsou taky jenom lidé. X"D Ne vždycky se každému daří být hodný na všecky. Záleží i na tom, jak se dotyčný chová...

Nooooo... já tě nevidím.

Doufám, že se má dobře. ^^

8 Nana Nana | 1. května 2011 v 10:54 | Reagovat

Mě hrozně vytáčí když je na mě hodný někdo koho nemám ráda. A nemám ráda nemusí nutně znamenat že proti němu něco mám. ´Nemám ráda´ znamená přesně ´nemám ráda´, ne že ho nesnáším nebo cokoli, ale prostě mě nezajímá a nemám k němu žádný vztah. A taky mě hrozně vytáčí, když se semnou takoví lidé chtějí bavit a myslí si kdovíjak nejsou přátelští... Ale stejně mě nejvíc vytáčejí ti lidi, kteří říkají jak tě hrozně chápou a pak plácnou nějakou hroznou hovadinu... To je ještě mnohemm horší než lidé co si myslí že jsi divná....
Stejně si myslím že Tě S balí *podezřívavý pohled*. Nenapadlo Tě, že o té přítelkyni právěže mluví pořád aby to zamaskoval?

Chci Tě vidět! Teď, teď hned! *buší pěstičkou do stolu*. Btw, my možná o prázdninách pojedeme do Paříže... Nechtěla bys kdyžtak jet s námi?

9 Yone Yone | Web | 1. května 2011 v 11:49 | Reagovat

[8]: Mě to nevytáčí. :"D Pokud je na mě jenom hodný... nevadí mi, když je na mě někdo hodný, protože kdyby byl zlý, bylo by to horší. Bára je na mě taky docela hodná- teda není na mě zlá a nemyslí si, že jsem kráva a že jsem úplně blbá- i když já ji ráda nemám, protože o sobě až moc ví, že není hloupá a pořád má na někoho keci. :"D (ale ve čtvrtek jsem si o ní trochu zlepšila mínění tím, že má stejný názor na výtvarné umění jako já). Se mnou se nikdo moc bavit nechce. Protože nikoho nenapadne o čem. X"D A že mě někdo chápe mi nikdo neříká, protože nemají na co mi to říct.

Já si to taky dřív myslívala, protože se choval tak jak se pořád chová... ale to bylo, když jsem ještě nevěděla, jaký je ve skutečnosti blázen. To se jinak říct nedá. X"D Fakt magor... občas je hodně těžké poznat, kdy mluví vážně a kdy si dělá srandu. A ne, nemyslím si, že o svojí přítelkyni mluví kvůli něčemu takovému... protože o ní nemluví jenom přede mnou, ale před každým s kým se normálně baví. Kdybys ho znala, tak bys věděla, že to tak není.
On.. prostě jen není normální. X"D Myslím, že je ten poslední, kdo by mi měl říkat, že jsem podivínka.

Jééééé! tak jo. Co tenhle pátek? :3
Jéééé.... chtěla bych jet s váma. :la: :"D

10 VERiza VERiza | 1. května 2011 v 18:08 | Reagovat

Mě celkově přijde, že u nás na škole jsou ty lidi vůči sobě mnohem víc tolerantní, než by byli třeba někde na gymplu. A že se tak vzájemně víc tolerujou a respektujou, možná proto, že tam je každej svým způsobem zvláštní a jinej.
Kdežto na nějakým gymplu, a nebo ekonomce je to jen smečka peroxidek a hoperů.
A vyhovuje mi to, že tomu tam tak je.

11 Trish Trish | Web | 1. května 2011 v 21:08 | Reagovat

jé úžasné se začíst do tvýho života. Je tak..já nevím, připadám si jako kdybych s tebou byla nějak..svázana? Podle toho co čtu a co cítíš, bys nejrači, aby snad na tebe byli zlý? věř, nechtěj.

12 Yone Yone | Web | 1. května 2011 v 22:01 | Reagovat

[10]: Hmmm.. asi to tak je. V naší škole je docela dost různých druhů existencí. ^_^ Ale slyšela jsem, že třeba naši malíři nás jako obor nemají rádi- což se netýká mě... já se s malíři zrovna docela bavím.

[11]: :"D
Ty... čteš můj blog? *vůbec o tobě neví* I když... sem asi chodí docela dost mlčenlivých čtenářů. (Nebo nemám paměť na o, kdo mi píše?)
To nee... já nechci, aby na mě byli zlí. ^_^ Já jen chtěla vyjádřit svůj údiv nad tím, že jsou hodní. A jsem za to celkem vděčná... :"D

13 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 2. května 2011 v 13:52 | Reagovat

[7]: Náhodou, na netu se dá taky dost slušně urazit, má - bývalá - kamarádka v tom byla mistr světa dalo by se říct. x,D
Jo, to je pravda, snažím se formulovat věty tak, aby byly co nejmíň opruzující. xD Proto jsem na blogu oblíbenější než v životě.^^
Ty? Proč špatný? Že přijmeš 'dárek' od Kinixuki nebo S.? Hloupost, jsi dobrý člověk, aspoň z mého pohledu.

By měli být. *Vzpomene si na agátku ve třetí třídě s osudovou větou "Já jsem kurva křesťan."* Hej, například já se do nebe nedostanu. ;) Tak aspoň budu doufat že se tam dostaneš ty, a myslím teda, že jo. Upřímně, neznám nikoho hodnějšího, skromnějšího a milejšího než tebe. x,D

Já jsem zlá, zlé je například číst cizí komentáře. xD *bum*

A jak se má Kyuu? (To je too.. Nana pod mým předchozím komentářem, že? xD)
Btw. Na Anifestu jsem potkala holku co siříká Kyuu a kdyby nebyla slovenka a nebylo jí 24, tak si myslím že jsem potkala tvojí Kyuu. xD (I když pravda, tahle měla červené vlasy.)

14 Yone Yone | Web | 2. května 2011 v 16:24 | Reagovat

[13]: To jo. X"D Ale nedá se nikoho urazit vysloveně neúmyslně- to by někdo musel být hodně šikovný. Jedné slečně se podařilo docela slušně mě urazit... a mě se podařilo ji urazit ještě dřív, než jí mě. Psina... myslím, že ona na mně už dávno zapomněla, ale já si ji stále pamatuji. >8D

Dobře... nejsem vysloveně špatný člověk... ale... to se těžko vyjadřuje... prostě bych měla být lepší. =___= Jsem špatná v tom, že jsem arogantní a zlá starší sestra.

Říct "Já jsem, kurva, křesťan" by mohl ale i skutečný křesťan. Myslím, že do nebe se dostanou i lidé, co nemluví úplně slušně. Záleží na tom... čím člověk žije. ^_^
Nemůžeš takhle s klidem říct, že se dostaneš do pekla. D8 Já si nepřeju, aby tam někdo skončil. A jestli to vnímáš takhle... asi by bylo lepší s tím něco dělat. =_____=

Jestli je zlé číst cizí komentáře... tak jsem taky zlá.

Kyuu se má doufám dobře. X"D
No.. moje Kyuu měla posledně co jsem ji viděla taky vlasy červené.. ale docela dost odrostlé. X"D (Na červeno se barvila tuším o velkých prázninách...)

15 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. května 2011 v 23:05 | Reagovat

[14]: Neúmyslně někoho urazit se mi taky povedlo. x,D Jsem hloupááá.
Hmm, asi to bude ta o které jsi mi jednou vyprávěla, mohla by jsi mi to zopakovat? xD

Lepší. Svatozář chceš, co? xD Arogantní seeš, moooc. xDD Ale kdy prosimtě. :3
Zlá starší sestra? To nevím, nežiju s vámi, štěnici u vás nemám.. xD (Doufej! 8D)

Hmm, a může se vůbec dostat do nebe někdo kdo není křesťan? o.O
Já neřekla že do pekla! Já chci reinkarnaciii. x,D
Jo, mám pocit že se tam dostanu, já nejsem hodná a špatně se učím, yey. x D
No, dělat s tím něco.. Včera jsem dostala dvojku z testu ze zemáku! 8D (V pololetí jsem měla za 4.)

Tak, teď jsme na tobě našly první zlou věc. xD

Mohla by kresliiit.
O_O A 24 jí, doufám, není? xDD

16 Yone Yone | Web | 5. května 2011 v 16:02 | Reagovat

[15]: Mě možná taky někdy.. ale nevím o tom. :"D
Haha... to raději ne. Už tak to opakuju často a ono o nic moc nešlo. X"D (Ale jednou, až budu kreslit daleko daleko daleko líp, než ta slečna, tak se jí na deviantě ozvu! X"D Nějaké.... :"Jééé! ahoj, pamatuješ si na mně? Já jsem -----." (-----=moje trapná přezdívka z tamté doby.

Pořááád. Ve škole v jednom kuse. Al evětšínou mám jen arogantní myšlenky a házím arogantní obličeje. Když jsem hodně otrávená, občas nějakou arogantní poznámku...

Jo! třeba teď jsem sestru zle vyhodila od compu. =___= a obvinila ji z toho, že mi zvedla sedadlo židle. A včera jsem jí vyházela bordel ze skříně na stůl... a taky jí pořád buzeruju.

Řekla bych, že ano. Záleží na okolnostech- ale pokud se člověk nikdy neměl ani šanci o křesťanství dozvědět, bude souzen podle jeho života, nebo nějak tak. :"D Ale lidi, co o křesťanství vědí... tak nevím. =____=
Reinkarnace není. =____=
(Já jsem asi hodně netolerantní, ale prostě to tak je.)

řekla bych, že to jak se učíš v tom roli nehraje. Ani jestli jsi hodná- základ je uvědomit si, že nejsi a vyznat to jako hřích. xD Někde v Bibli je napsané že "Ježíš Krisus nepřišel na svět kvůli spravedlivým, ale kvůli hříšníkům" (ahaha... nějak tak. Neumím to přesně z hlavy a ani nevím, kde přesně to tam je.)

:"D Já si nemyslím, že je zrovna tohle zlé.
Určitě by mohla. :"D Doufám, že tak dělá. (a zejtra s ní jdu ven! :la:)
Ne, je jí 17. X"D

17 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 5. května 2011 v 22:25 | Reagovat

[16]: :,D
Bylo to něco s tím jejím obrázkem? xD
Joo, fandím. xD (Ona kreslí dobře?)
"-----" Super přezdívkaa! x,D To je ta přezdívka L.? : D

Arogntní obličej? :O Yone? Nevěřím. xD

Skříň. O_O Dobře, kdyby jsi vyházela mou skříň, počítám ti to jako vylký prohrešek.. Všechno to tam dát zpátky.. x,D

Jako malá jsem teda na boha věřila, jenže.. Mi se to nezdá, když tady si někdo mastí kapsy a támhle umírají hladem? Kde je spravedlnost? T_T
Reinkarnace třeba je! Chtěla byych.

Vyznat? Jako.. Pomodlit se a omluvit za hříchy nebo tak nějak? xD
Jo, to jsem slyšela. :o Asi na etice..

Stalkování jest. o_O
A jo, on je čtvrtek, tak to ignoruj tu otázku na da. x,D
Takže je jistotu že to byla jiná Kyuu. xD

18 Inodou Inodou | E-mail | Web | 16. května 2011 v 18:37 | Reagovat

WoW, teda... Já nikdy nepřemejšlela nad tím, jestli mě lidi maj nebo nemaj rádi, ale spíš jsem se přikláněla k tomu, že ne... A, tohle mě jaksi přinutilo změnit názor... Je to jak dostat do hlavy paličkou od tátových bicích xD

19 Yone Yone | 16. května 2011 v 20:14 | Reagovat

[17]: Jo.. já jí řekla, že se mi nelíbí.. protože se mi nelíbil. A jí se to hrozně dotklo... pak se na mě zlobila a mě to bylo líto, protože sjem nemyslela, že jí to tak sebere a omluvila jsem se... (vynadal mi i nějaký její fanoušek) Pak to vypadalo že jako v pohodě... a potom mi napsala, že se jí z nějakého mého obrázky zvedl kufr a ještě zlé řeči. Pravda, že to mělo lehce shounen-ai tematiku (ale jen shounen-ai. Jen trochuu. Nepochopila sjem to. >_<) hrozně mě to sebralo. Obrázek sjem smazala a dva dny jsem nemohla vzít do ruky tužku (mě totiž vždycky všecko hrozně sebere)

No.... nekreslí moc dobře. X"D A nedávno jsem zjisila, že všecky svoje obrázk kreslí tak, že si do první vrstvy hodí screen nějaké pózy s posemaniacs. Tím u mě docela klesla... a bylo mi to hrozně líto. >_<

To by ses divila. X"D Umím dělat pěkně protivný kukuč. Zvlášť, když se někdo ptá na debilní věci. (třeba na rozdíl a techniky tisku z výšky a hloubky. D8 To je úplně jasné a brali jsme to nejmíň tisíckrát. D8)

No... ono v té skříni právě nebylo oblečení. X"D Pod tou tyčí, co na ní jsou na ramínkách mikiny měla spoooouuusrtu naházených věcí co pozbírala, když narychlo uklízela- učebnicový příklad špatného uklízení. X"D

Copak ale za tohle může Bůh? X"D Za tohle můžou lidi.
Znám na to takový příběh... je pán u kadeřníka a přijde řeč na existenci Boha. Kadeřník pánovi na odchodu říká: "Podívejte se kolem sebe, na svět... všude jsou války, lidé se mají špatně, mají hlad, zabíjejí se... Jak by mohl milující Bůh dopustit něco takového?"

Pán vyjde ven na ulici, ale za chvíli se vrátí a volá na kadeřníka: "Kadeřnící neexistují!"
Kadeřník na to: "Co je to za nesmysl?"
"Podívejte se na ulici. Kolik je tam nemytých a neučesaných a neostříhaných lidí. Kdyby kadeřníci byli, nevypadalo by to tak."

Já to neumím říct tak hezky, jako když jsem to četla... ale je to o tom, že lid za Bohem musí nejdřív přijít, aby se něco dělo. A myslím, že to docela dvá smysl.

Tak nějak. Ale musí to... myslet opravdu upřímě. Musí si to.. uvědomit.

Haha.. můj největší Stalker je stejně Kyuu... dneska jsem se dozvěděla, že je ještě větší stalker, než jsem myslela. X"D

[18]: :"D
Já nad tím přemýšlím často. Někdy mám tadyctu úplně nevíc kjáááá náladu, kdy mám  pocit, že mě všichni milují a jsou na mě hodní (to přeháním.. nemyslím si, že mě třeba spolužáci milují, ale hodní jsou) a někdy mám pocit, že jsem moc velká kráva na to, aby mě měl někdo skutečně rád. X"D
Ale... stejně jsou na mě hodní. :"D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama