Březen 2011

Jsem Ash Ketchum z Oblázkového města

26. března 2011 v 20:19 | Yone Yeanling

... jo, už mě opravdu nenapadá, jak pojmenovávat články. X"D Každopádně... tohle je prostě věta dnešního dne, jelikož jsem ji zopakovala už nejméně 20x. Byli jsme s rodinou v ZOO. Velká událost... kromě mých rodičů, pěti sourozenců a babičky jsme s sebou měli ještě jedno půjčené dítě. Naštěstí jsem většinu času strávila jenom se svojí ségruš, jinak by to bylo... šílené. X"D Fotila jsem zvířátka. ZOO je asi jediné místo, kam si nikdy nezapomenu vzít foťák, takže mám doma takových fotek už spoustu, ale to nevadí... mě to baví. X"D Kromě zvířátek jsem dnes viděla ještě výstavu nárhů na nové logo ZOO Praha. A řeknu vám.. moc se nevytáhli. Fakt mě štve ta záležitost ohledně Cihláře a linorytů. D8 ZOO Praha přijde o hodně, když to všecko vyhodí a dají tam nové věci. Ty linorytu k tomu prostě patřili... Jenže v tomhle zase hrají roli hlavně peníze. >_<
No, alespoň mám zápis do kulturního denníku, který bych si konečně, po roce a půl mohla založit. :"D

Další dvě fotky:

Včera jsem byla konečně, po čtvrt roce zase venku s Kyuu. *_* A bylo to.. bylo to... *_*
Achjo.. včera jsem o tom po návratu domů chtěla napsat, ale teď se mi všechky věci, co mě k tomu napadali vykouřili z hlavy. X"D Jediné, co se mi vybavuje je zavírání lidí s knírem "na doknírotí"- parodie na doživotí. No, náš antifanklub knírů prostě hobluje. Pokud nevíte, co to znamená... tak vám nepomůžu. Tahle část článku asi nebude dávat smysl, ale to nevadí...
Ani si nedovedete představit, jak děsivě vypadal ten obličej na tom pomerančovém džusíku, co jsme ho viděli v Albísovi. D8 Já se fakt bála... A lid v Albertovi se zase museli bát nás, protože to určitě vypadalo, že jsme zhulený, už zase jsem se smála tak, že jsem si musela sednout na zem. Včera jsme si totiž nakoupili úplnou hostinu. Nakoupila Kyuu, protože to bylo za její peníze. X"D měli jsme jahody z Černobilu, housky, džusíky a velký Euro Shopper džus a muffiny! Tolik jííídla. Hezky jsme si to vyrovnali u CČM na ty schody pro obry co jsou vedle proskleného fitka, koukali na lidi tam a jedli. Škoda, že jsme neměli deku a piknikový koš, ale to bylo jediné, co chybělo

Dozvěděla jsem se spoustu fascinujících věcí, jako třeba o Bedříškovi, ale to nehodlám rozvádět. Momentálně mě nenapadá, co víc k tomu říct.

Jen: už se nesmí stát, že se takhle dlouho neuvidíme! D8 Už je to fakt trapné. Vím že to čteš, Kyuu, můj nejvěrnější stalkere.

Yone

Pokémoniii!

20. března 2011 v 21:48 | Yone Yeanling
Neuvěřitelné, jak něco akového může být tak chytlavé. X"D Mám nahráno... alespoň 8 hodin. X"D A to ještě nepočítám to, jak jsem přišla o celou asi šest hodin rozehranou hru kvůli špatnému ukládání. Momentálně se snažím najít čtvrtý gym.

<=Tohle je momentálně můj nejvíc vytuněný pokémon mimochodem. X"D Jmenuje se Nino... protože jsem pako, co pojmenovává pokémony podle cizích postav a lidí. (pak mám ještě Pidgiota, co se jmenuje Acris :"D Jáááj.. měla bych si žádat o autorská práva)Tyhle sketche- jsou hrozně staré. 8.11.2010- jaaaj.. X"D Moje první gijinky. Kreslila jsem to krátký čas po druhém srazu s kinixuki. Je to hrozně zábavné! X"D Asi si zase nějakou nakreslím... :la: (jaj.. DA smajlívi! proč tu nefungujete?)

Nedala jsem tomu moc času... X"D spolu ještě s jedním sketchem jsem to nakreslila za večer/odpoledne.. nevím přesně. Včecky dohromady možná tak... za dvě hodiny? Hůůů.. možná ani to ne. Anatomii berte s rezervou... proporce ještě tak dobře v oku nemám a před čtyřmi měsíci (8D) jsem měla ještě méně.


Další dva jsou tady:


Hůůů.... dneska mi skončili prázdniny. >_< Ani si to neuvědomuji. Béééé... zejtra budu muset do školy. X"D A píšem test a z anatomie. Z kostry. Já mám anatomii ráda, je to jeden z mých nejoblíbenějších předmětů (moooc zajímavé!), ale učit se názvy mi nejde... >_<

Dobrou noc.

Yone

Tlustá černá čára

17. března 2011 v 18:00 | Yone Yeanling

Okaaay! Berte to jako nový začátek. X"D Byla jsem vyhozena z AK pro neúčast.. (proč neeee... Moc mi to nevadí, vzhledem k tomu, co se v AK teď děje. Krom toho už mě štvalo, jak se tam všichni hádají.)
Tohle teď bude moje vřískárna. Neočekávejte ode mě nic, protože jsem unavená z toho, jak ode mě pořád někdo něco očekává. X"D Kinixuki mě přemluvila! Ale zakládat nový blog nechci, udělám sketchblog z tohohle...
Divím se, že mě ke sketchblogu přemluvila kinixuki, protože ta jediná z intenretového světa má skoro jisté, že moje sketche uvidí v reále až se zase někdy uvidíme. X"D Nebudu jí s takovou mít co nového ukázat.Ale budu (snad) kreslit hodně, takže sem i tak nebudu dávat všecko.
Divíte se, co se mi to stalo se vzhledem blogu? No, nemohla bych začít znova, kdybych tu měla ten skoro půl roka starý. X"D
Nečekám, že sem bude někdo chodit.. a ani já nehodlám navštěvovat blogy tak pravidělně, jako dřív... je mi to líto, chtěla bych, ale čas je mým věčným nepřítelem.

<- náhodný sketch mé divnonálady z 21.2.11.
(nemám skoro nic naskenováno.. X"D To ostatní co je naskenovaná patří do velkého seriálu "Příběh mého zlepšení" Je to hrozná bžunda... X"D Link a Link)