Únor 2011

Blah blah...

10. února 2011 v 14:46 | Yone Yeanling
Princ
Vůbec nechápu, co mě dovedlo k tomu, že píšu tenhle článek. Možná je mi prostě líto si přiznat, že hezké věci taky končí. Tohle je první článek v roce 2011. A většina mých přátel z blogu už na blogování zanevřela podobně jako já- nebo se mi to jen zdá, protože nemám čas procházet blogy. Naopak na DA jsem pořád a i tak mám problémy stíhat odpovídat na všecky ty feedbacky- protože mám ve zvyku s lidmi v komentáře vést řady dlouhých rozhovorů. Prostě na blogování není kdy... a přijde mi nevhodné chtít po lidech komentáře, když na ně sama kašlu.

Jsem nemocná... v sobotu  v neděli mi bylo tak zle, že jsem nebyla schopná ničeho jiného než ležení s mokrým hadrem na čele v neklidném polospánku. Už dlouho jsem nezažila tak hrozné dny jako posledních pět. Nenakreslila jsem skoro nic! Horror.

<- tohle je sketch jednoho sestřiného OCco jsem kreslila asi před měsícem.Nedávno jsem se zase vrátila ke svým starým skupinám. Pořád teď jedu The Used a My Chemical Romance a přemýšlím, jak krásné by bylo vrátit některé věci zpět. Taya a Kyuu mi hodně chybí. Hodně. Stýská se mi po starých časech... Proč... to tak uteklo? Přijde mi, že teď už bude všecko je horší. Co jsem na střední, pořád je to jen horší. Uvědomuju si, že jednoho dne se o sebebudu muset postarat. Že budu muset jednat s lidma a shánět práci- a že to jednoho dne nebudu za tak dlouho.
Víte, když jsem byla mladší říkala jsem si, že až budu dospělá napíšu příběh a vydám ho jako knížku. Ve třetí až deváté třídě jsem si tím byla jistá. Nezáleželo mi na tom, jestli budu bohatá nebo slavná- prostě jsem to jen chtěla dokázat. Přála jsem si, aby se lidem líbilo to co dělám. A vlastně mi to zůstalo. Jen teď- prostě už nejsem tak naivní. Upřímně řečeno- bez nějaké falešné skromnosti- nepíšu nejhůř. Na světě je spousta mizerných knih... Ale ta skvělá spisovatelka, co jsem chtěla být taky nejsem a není pravděpodobné že budu. Ani v kreslení nejsem špatná- jen prostě nedosahuju ani poloviny toho, co bych chtěla ve svém věku umět.
Studuju školu se kterou se sotva uplatním a většina úkolů jsem pro moji maličkost hrozně odrazující- jsou to věci, které bych prostě v budoucnu dělat nechtěla. Docela se těším na vejšku- teda v případě, že se na některou z těch Ilustrací dostaneme s kinixuki obě. Nechce se mi věřit, že by se to nepovedlo- ale... neříkala jsem, že nebudu naivní? né! temné myšlenky pryč.

No nic.. asi se vrátím k těm Free Sketchům. Chtěla jsem je zejtra dodělat a zatím mám jen první. (nikdo neví o co jde...)

Mějte se krásně. Myslím, že se sem nikdo kromě kinixuki podívat nepůjde... ale co. X"D

Yone