První den klauzur & pár věcí...

13. prosince 2010 v 20:47 | Yone Yeanling |  Deníček
... neby-li zkoušky z výtvarna

Tak nějak.. byl řekla, že jsme učebnicový příklad toho, že "pýcha předchází v pád". XD Až na to, že v mém případě, by to nebyla pýcha, ale přílišná ctižádost... jinými slovy- failuju to. Mohla bych se poučit, z těch nesčetných mravoučných pohádek, co mé ucho za život slyšelo, ale né. Já si klidně budu říkat, že musím mít nejlepší hodnocení z oboru. Proč ne.
Né že bych měla nějak zvlášť špatné výsledky... to ne. Jen... jsem pozadu a není to tak dobré, jako bych chtěla. Je to hrozná piplačka! O_O
Všichni mají nervy na dranc... já z toho byla taky docela vedle (zvlášť ze začátku, když mi to fakt hodně nešlo a navíc se profesorce moc nelíbil můj prvý návrh a musela jsem ho předělávat).
Nejlepší část dne bylo, když u nás na oboru byla na návštěvě Aiko (protože oni nepřetáhli tolik co my). Ale protože jsem byla ve třídě, musela jsem se mírnit, jinak by tam se mnou nechtěla zůstat. (tzn. žádné předvádění Talova hlasu v českém dubingu ani citování :"To je mi fuuuk! Je to nulaa! já nemám čas na takový bezvýznamný lidičky!" a hlášek podobného ražení, s přehnanou intonací)
Ze školy jsem odcházela v 13:30, protože jsem musel k zubaři pro rovnátka a pak jít nakupovat s babičkou. Toho jsem se trochu bála, ale nakonec to bylo dobré. ^^ Žádný trapas a mám tři krásné mikči, které boří moji socka image člověka, co nemá co na sebe. Ale vybrat si mi dalo zabrat. Možná proto, že narozdíl od mých vrstevnic chodím nakupovat tak jednou za rok a půl a jsem schopná nosit to samé pořád dokola, ale jsem hrozně náročná. Nesnáším většinu součastné módy... XD Jedna z těch mikinek je pánská- ta se mi z nich lidí nejvíc a je to jedniná, kterou už mám doma, protože je k minulým narozeninám (ty jsem měla před půl rokem... já totiž nesnáším nakupování a hrozně dlouho jsem se tomu vyhýbala s tím, že nic nepotřebuju) až si ji zejtra vezmu do školy, všichni na mě budou čumět a budou se divit, že já ó socka mám něco nového. XD
Jsem chorobně nenáročný člověk (neberu jako dobrou vlastnost)- s čím by moji rodičové nesouhlasili, ti pořád říkají, že jsem moc náročná... Pořád říkám, že nic nepotřebuju, i když to není pravda. A nechci nikomu přidělávat potíže... když se mě babička po desáté ptala, jestli nechci koupit něco k jídlu, řekla jsem, že k jídlu ne, ale že mám docela žízeň (umírala jsme žízní) tak jsem dostala jsem džus a krabičku malých rajčat a měla z toho vánoce. 
Jsem hrozná. Neumím přijímat dárky a chovám se jako socka. Těm lidem, co mi nabízejí jídlo a věci to musí být ve výsledku vlastně líto, že od nich nic nepřijmu.

Každopádně.. teď jsem ráda. Mám radost z nové mikči, protože je krásná. Je mi dlouhá a z rukávů mi koukají jenom konečky prstů a to miluju. 8D Po roce a půl nová část mého šatníku. 8D (zase ty socka řači... XD měla bych se nad sebou zamyslet.) Chtěla jsem se v ní pro vás vyfotit, abyste se báli, ale protože jsem ji chytře dala do stejné tašky jako džus tak první věc, o jsem s ní dama udělala bylo praní.  (ale zas tak moc politá nebyla... jenom trochu na jednom místě).

Haha... si říkám, koho tohle zajímá? XD
Kouknětě se na moje Beyblade meme. Nebo raději ne... to byste buď nepochopili, nebo by vám způsobylo psychický otřes. XD (je tam anatomicýkých chyb k zbláznění.. ale je to jenom meme. Můžu si je dovolit. žádné um. dílo.. hlavní je "myšlenka"? počkat.... tam nějaká je? Hmm... prostě ne, hlavní je, že mě to bavilo.)
otázka 9
No commento...

(ale jinak vám nemám co ukázat... XDD)


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haha?

Hehe.. 17.7% (44)
Hihihi. 6.8% (17)
ChroChro. 15.3% (38)
Íha Íha... 3.2% (8)
Ga Ga Ga... 4% (10)
Nišišišiši! 6.8% (17)
Niiišišiši! 5.2% (13)
Boyoyoyoyo! 7.2% (18)
Fufufu.. 12.9% (32)
Ku ku 4.4% (11)
Bohaha! 4.4% (11)
..............? Co to jako má bejt? 12% (30)

Komentáře

1 kinixuki kinixuki | Web | 13. prosince 2010 v 21:03 | Reagovat

Nakupování oblečení je děs xD Nechápu lidi, co tohle dělají tak...často. A věc s politou mikinou...na tyhle věci se muís mít talent xD
Jéééé! Až se zase potkme, předvedeš mi Hlas??? 8D
Podezřele krátký komentář...ale většinu jsme si už stejně řekli xD

2 The The | Web | 13. prosince 2010 v 21:41 | Reagovat

Já chci taky novou mikinu..(*prohlásila socka, která už by nějakou vážně potřebovala*) Jakou má barvu? (Mluvím o té, o které se v článku nejvíc mluví..Yay, já jsem schopná se chytit těch nejmíň podstatných věcí v článku.)
Ty možná tvrdíš, že to ve škole failuješ..ale já ti nevěřím. Vzhledem k tomu, že tvrdíš o některých svých pracích, že je to fail, i když to fail není - nesmířím se se skutečností, že je to fail! Vlastně, co to plácám. To není skutečnost..
Beyblade meme jsem viděla už na dA, je dobré. ^^ Ten šílený konec obzvlášť. Ne, že bych v nějakém blázinci chtěla skončit. Ačkoliv témhle tempem to bude spíš dřív než později..
To je ale zmatený komentář. No sakra.
*všimla si anktey*
No to snad ne..ono Nišišišiši! pořád nevyhrává! To je zlé.
Ti dnešní lidé.. :D

3 Zina Zina | 14. prosince 2010 v 13:48 | Reagovat

Taky chodím nakupovat jednou za rok a to ještě s donucením, protože to ze srdce nenávidím XD
Jé, pánský oblečení je celkově děsně cool ^_^ Nedávno jsem si ctěla koupit takový hezký pruhovaný triko, ale po zjištění, kolik stálo jsem se toho raději vzdala ^^;

4 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 14. prosince 2010 v 14:40 | Reagovat

Jej. Ono to nedopadlo nějak skvěle jak jsem očekávala?xD Hej, ale vážně.. Já si myslela, že to budeš mít lehké.xD
Hahaa, to bych chtěla slyšet, to tvoje předvádění.:D
Hezká píseň.^_^ Připomíná mi trochu jedno anime.:3
Jééé! Rovnátka!xD Jako napevno nebo jenom na noc?*Vlastní ty na noc a už rok je nenosí, protože na ně jednou zapomněla a už to jelo.xD*
Kdybych já šla nakupovat s babičkou, nejspíš bych dostala nějaké prapodivné šaty, připomínajíc noční košili.xD
Jéééé! Až to vypereš, vyfotíš se, je ti to jasné?xD
Nemohla bych ti na vánoce něco koupit?:3*Miluje nakupování*
Jé! Taky miluju když je mikina takhle akorát velká.xD
Já už ho komentovala, takže nic.:3

5 Yone Yone | Web | 14. prosince 2010 v 17:16 | Reagovat

[1]: Taky nechápu... ale možná jsou to prostě jen lidi, co mají peníze. Myslím, že bych se do toho taky dokázala dostat. Mám moc ráda hezké věci...
Hlas předvedu... ale nestojí to za řeč. XD

[2]: Je fialová... hmm, já bych teď potřebovala trika. XD (mám tak dvě nositelná... ale nocsím i ta, co se nosit nedají)
No jo.... ale ono je důležité, co si bude v pondělí myslet potota. Na to, co si myslím já nezáleží... O_O

Já taky patřím do nějakého ústavu... Ale pšt.

[3]: Já míň jak jednou za rok. Ale snesla bych to i víckrát... já... mám ráda hezké věci. Jenom na ně prostě nemám.

[4]: Lehké? nikdy nic.. já mám všecko vždy těžké. O_O

To by ses moc nesmála. (většinou se směju jen já... XD)

Naštěstí na noc- a naneštěstí jsem je ten den, co sjem je dostala i ztrtila. >_< Je to hrozné.. ani na to nemůžu myslet.

Teď se mni fotit nechce. Vyoadám děsně a nemám artu k foťáku.. ale možná někdy potom...

6 Kyuu Kyuu | 14. prosince 2010 v 18:54 | Reagovat

MĚ! Měto zajímá!
Já mám nejlepší hodnocení z oboru a pěkně mě to to sere... protože se mi to prostě nelíbí a vím že to dobré není. A když mám nejlepší hodnocení, tak si připadám jako ještě větší dement... Nesnáším to že mám nejvyšší hodnocení a to, jak mi všichni říkají že to mám dobré, když je to hnus a já to vím...

Jé! jé! jé! Chci Tě vidět v nové mikince! Musíš se mnou jít do toho kina!
A chci fotku v po(b)lité mikince! (fail)

Ano drahá, jsi sice socka, ale ta nejstylovější socka vůbec. Ne jako ty trapný socky co jsou všude, ty na tom máš založenou cool imidž! :D

7 Yone Yone | Web | 14. prosince 2010 v 19:04 | Reagovat

[6]: No jo.. chápu, že tě to štve. Mě by to aky štvalo, ale jenom z části. Chtěla bych být nejlepší, vědět to o sobě, ale ostatní aby to nevděli... protože mě uvádí do rozpaků, jak mě všichni chválí. >_< Ale dneska se P. ptal jednoho profesora, co byl na návštěvě kdo to má podle něho nejlepší a on řekl, že já. Ó... no, hlavně aby si to myslela i porotta. Popravdě... mám docapa pocit, že to failujou skoro všichniu z oboru. XD Skoro ničí práce se mi nelíbí... normálně bývají daleko lepší.

Jo jo.. půjdu. (hmm.. musím se zeptat, jestli budu moct... ale my budem asi ve škole končit zatraeně brzo- tak ve 12... takže nevím, co zatím budu dělat, jestli končíte normálně. No... mohla bych přemluvit Aiko, aby se mnou někde počkala. (což nevím, jestli vyjde. XD) Ale jo.. zeptám se a kdyžtak počkám.

ó... to mě těší, že si myslíš, že jsem tak stajlová. XD Poslední dobou zase fňukám, že nám co jíst... (*přemýšlela jsem nad tím, že se vlastně zatraceně málokdy cítím najedná. Ale zrovna  teď je to dobré.. což jsem ráda. Ale vtipné je, když že když mě někdo, koho neznám nabídne jídlo, odmítnu (někdo koho neznám=lidi z oboru?))

8 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 14. prosince 2010 v 19:08 | Reagovat

[5]: Vážně?o-o
Chceš se vsadit?:P Já se směji úplně všemu.xD
Jej, to jsi tedy šikovná, no.. Ale taky se mi takové věci stávají.xD Znám ten příšerný pocit "Na to nemůžu ani myslet."
Tak se někdy vyfoť.:3 Navíc, určitě děsně nevypadáš.:P
Btw. K 6. komentu - To je Kyuu, ta krásná dívka?:D

9 Yone Yone | Web | 14. prosince 2010 v 19:14 | Reagovat

[8]: Ano, opravdu.

Hmmm tak jo. Smála by ses tomu, jak jsem debilní. XD Někdy se tomu co říkám směju tak, že to nedokážu doříct a přitom to vůbec není vtipné. Dotyčný se pak směje tomu, že se směju takové kravině a né té kravině.

Jo.. přesně ten hroný pocit mám. A , že momentálně nemáme moc peněz a je možné, že už nikdy mít nebudem to jenom podtrhuje. Rovnátka jsou drahá...

Já? jinak než děsně vypadat neumím.

Ta co myslíš je Taya... ale Kyuu je taky krásná. ^_^

10 Kiume Kiume | E-mail | Web | 14. prosince 2010 v 21:34 | Reagovat

Meme jsem sice viděla, ale protože neznám to anime tak mi to není moc platné. Ovšem moc se mi líbilo jak jsi nakreslila sebe, ostatně to se mi líbí vždycky, na svích obrázcích totiž vypadáš moc pěkně XD. V nové mikči se určitě vyfoť, jsem zvědavá :D

11 Kyuu Kyuu | 14. prosince 2010 v 22:42 | Reagovat

[7]:Kdybych to měla opravdu dobré a myslela bych si to asi by bylo jedno, kdyby mi to chválili. Protože jsou hloupí o-O. To je prostě tak, že oni nemají žádné estetické cítění, pochybné názory a tak... Ale právě proto mě to sere... to že oni si myslí jak to mám dobré, ale je to hnusné což se rovná že oni si ve finále myslí že kreslím hůř než kreslím o-O (ne že by o tom věděli, že si to myslí... oni si totiž myslí že kreslím dobře... no prostě fail...)

Hmmm... možná bych mohla zatáhnout poslední dvě hodiny... protože mi máme čtyři hodiny výtvarnou přípravu, pak volno a pak dvě hodiny dějiny, což je hrozně spací, hrozná nuda & hrozný opruz...

Jo! Tak já Ti v kině koupím hrozně moc žrádla, že až si to poneseme do sálu tak to všechno ani neuneseme! Hahaaaa!

12 Yone Yone | Web | 15. prosince 2010 v 14:35 | Reagovat

[10]: No jasně. XD To anime neviděl v poslední době kromě mě v čr asi skoro nikdo... a vidět ho někdy asi měla příležitost jenom moje genarace. XD
Děkuju. XD (ale ta já nevypadá moc jako já...)

[11]: Mě to vadí... protože si připadám trapně. CO jim na to asi mám říct? pořád opakuju skromné "děkuju" jako nějaký retard. Je to fakt docela.. trapné.

Zatáááhni! *dneska jsem se ptala- budu moct. 8D*
Já totiž nemám kam jít.. a Aiko v pátek vůbec nejdou do školy- jim výstavu nainstalují učitelé, my si to musíme udělat sami... takže tam přijdem a domů jdem nejpozději ve 12, což je trochu brzo, že áno.
V kolik bys končila, kdybys zatáhala? A máš nabitý mobil? Které číslo používáš? (mám dvě.. jedno je označené "Kyuu" a druhé "Strajfi".

Jéééé... jííídlo. 8D 8D 8D Né, nemůžu tě vyžírat. XDDDD

13 Kyuu Kyuu | 15. prosince 2010 v 21:29 | Reagovat

[12]: Zkus být pro jednou trochu sebestředná & když Ti řeknou že to máš dobré, tak prostě řekni ´Já vím´ :P.
Pokud bych zatáhla, tak bych končila v... tuším jedenáct třicet. Jenom čtyři hodiny... MObil mám teď nabitý pořád...
Ty na mě máš dvě čísla? o-O. Já nevím, já mám to ze kterého jsem Ti v poslední době všechno psala... prostě to nejnovější, ale mám ho už celkem dlouho o-O.
Akorát jsem zjistila že v pátek už není ta akce za 50. Epic fail -_-. Ale to je fuk...
Vyžírat mě of course můžeš! Aspoň ze mě nebude taková prasnice...

14 Yone Yone | Web | 15. prosince 2010 v 22:17 | Reagovat

[13]: Hůůůů.... XD To by mi bylo strašně nepodobné. Ale já si většnou nemyslím, že to mám dobré ani v případě, že vidím, že to mám nejlepší ze třídy. Vždycky chci víc... XD Ale řekla bych, že říct "vím, že to mám nejlepší ze třídy, ale ještě stále mi to nestačí." by vyznělo fakt úplně strašně hnusně. XD Takové věci je ošklivé i si myslet.

Tak brzo? no.. my možná taky skončíme před dvanáctou, když máme jen to instalování výstavy. blbé je, že nevím kdy přesně skončíme...  no, kdyžtak se nějak domluvíme.

Já asi nějaké peníze mít budu... Totiž.. mám nějaké rdičovské peníze, ale vím, že bych je skutečně neměla utratit. Ale vyžírat tebe moc taky nechci....

15 Kyuu Kyuu | 15. prosince 2010 v 22:48 | Reagovat

[14]:Jo, možná to je ošklivé. Ale spousta věcí není hezkých, prostě to tak je a nezáleží na tom jestli je to ošklivé nebo hezké.
Tak si ještě napíšeme & nějak se domluvíme. Kdyžtak bych vám mohla přijít pomoct...
Já snad dostanu nějaké peníze od mamky & svoje nějaké taky mám. O peníze se nestarej...

16 Yone Yone | Web | 16. prosince 2010 v 14:19 | Reagovat

[15]: Tak já zejtra nemám školu. Takže je to na tobě, jak checš, jestli t zatáhneš, nebo ne. Já pro tebe zejedu před vaší školu... tedy spíš si dáme sraz v metru. Máš představu o tom, do jakého kina půjdem?

17 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 16. prosince 2010 v 16:32 | Reagovat

[9]: Jé.o_o
O co že jsme se vsadily?xD Myslím že ne, už jsem zvyklá.:D Jó! To znáám, něco cituju a přijde mi to tak vtipné že u toho skomírám smíchy a už ze sebe nevypustím skoro ani hlásek.:D
Mně se taky lidé smějí, zvykni si.;D
Hmm, taky nemáme momentálně moc peněz. Protože vždycky přes zimu je málo práce.D: Právě na vánoce.D:
Rovnátka jsou drahá, to je pravda. A připrav se na hrozný pocit, že dáváš ty velkéé peníze za nové, protože ty staré jsi debilně ztratila.xD
To nic proti tobě, to jenom že je to psychický otřes.xDD
Aby bylo jasné. Neříkám jahoda jen tak někomu. Ty jsi jahoda, protože jsi roztomilá.xD Takž už prosímtě nemluv takhle hanlivě o jahodách!:X
Ahá. Ukážeš mi jí někdy?:3

18 Reni Reni | Web | 16. prosince 2010 v 20:36 | Reagovat

Zvláštní, já zbožňuju nakupování :D *bývalý shopaholic* No, stejně doufám, že se ti to s těma klauzurama povedlo - třeba přecejen budeš spokojená a ostatní to na poslední chvíli pomrví :D Já taky podělala jednu klauzuru -_-

19 Kyuu Kyuu | 16. prosince 2010 v 21:34 | Reagovat

[16]: Ehm... vůbec. Já ani nevím kde to teď dávají, ale podívám se.
Mám jen takový menší technický problém... a to že nemám kredit...

20 Kyuu Kyuu | 16. prosince 2010 v 21:52 | Reagovat

[16]: On je totiž problém že my zítra možná jdeme se školou na výstavu... a možná taky ne o-O. To budu vědět až zítra... Ale tak já Ti kdyžtak od někoho napíšu, nebo Tě prozvoním, nebo něco...

21 Yone Yone | Web | 16. prosince 2010 v 21:54 | Reagovat

[17]: že jo! já to často ani nedovedu vyslovit, jak se směju... XD třeba dneska. To s tím Upírem s tváří Mikuláše (psala jsem ti to i do odpovědi na Da.. zase jsem se rozepsala.... O_O)

Já nová rovnátka prý asi nedostanu.. budu chodit k zubace na kontroli, jestli se to nezhoršuje. Nemám tak moc křivé zuby.... jenom jednu horní dvojku co mi trochu divně leze před ostatní a dolní zuby nejsou vidět. *při smíchu si zakrývám obličej rukama*

Huhu... ty jsi mě viděla jenom na pár fotkách- na pár lepších fotkách. XD Posledně, když mě vyfotila Kyuu tak se hrozně smála a říkala, že tu fotku pošle člověku, co sbírá fotky socek.

[18]: Já bych ho měla ráda, kdybych měla peníze. Víš, já když si něco koupím, znamená to, že to budu muset nosit třeba několik let skoro každý den. Já si nemůžu dovolit udělat chybu při výběru a pak to nenosit... proto si vybírám hrozně pečlivě a je to zdlouhavé... (a nenávidím hudbu v nákupácích! X_X)

Já nedoufám, že to zkazí. Upřímně řečeno... skoro nikomu od nás se to nepovedlo, zož mě štve. Minulý druháci byli lepší...
YCo se týče hodnocení, záleží mi jenom na prvním úkolu. Druhý (to je značka... děláte to?) mě tolik nezajímá, protože to není kreslení. Nepotřebuji být nutně nejlepší ve všem.. jenom v tom kreslení. (a u značky je pěkně relativní, kdo ji má nejlepší. XD Já ne...)

[19]: Myslím, že by Harryho měli dávat všude... O_O Ale asi budu muset být doma do osmi. Pokud nemáš kredit, zavolám ti... teď.

22 Yone Yone | Web | 16. prosince 2010 v 21:55 | Reagovat

[20]: Ahááá... tak to je trochu problém... hůůů... prostě mi nějak dej vědět.

23 Kyuu Kyuu | 16. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

[21]:Teď? o-O To asi nemá cenu, protože teď se stejně těžko na nečem domluvíme, ale podívám se v kolik to kde dávají, máš nějaké speciální přání kam bys chtěla jít?

24 Kyuu Kyuu | 16. prosince 2010 v 21:57 | Reagovat

[22]: Jasnéééé. Dááám.

25 Yone Yone | Web | 16. prosince 2010 v 22:35 | Reagovat

[23]: Hůůů... no. Já byla v kině hrozně málokrát. XD A fakt neznám ta kina jinak, než od jména. Pod žádným jménem krom CČM  si nepředstavím nic konkrétního, takže bude lepší, když výběr nechám na tobě.

[24]: oukej...

26 Reni Reni | Web | 17. prosince 2010 v 14:41 | Reagovat

[21]: Hej, značku neděláme, dělali jsme plakát na nějakou akci a potom suchou jehlu a lept (nadpřirozené bytosti, klidně i vymyšlené). Z figury klauzury už neděláme. Vlastně ve třeťáku už tuším budem mít jen praktické a jinak kreslit nebudem (což mě štve, figura mě baví), jak to máe vy?

Jo, hodláš jít po střední i na uměl. výšku?

27 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 17. prosince 2010 v 17:26 | Reagovat

Díky, že sis to vážně přečetla :D Upřímně, nečekala jsem to :D Děkuju ^^
Masochistické sny? No, já mívám spíš sadistické sny (to, že jsem hroznej sadista vím už dlouho :D) ale známky masochismu se na mě taky začínají projevovat :D
Já se většinou probudím v té nejlepší chvíli... nevím, jestli to je dobře nebo špatně, protože v 90% případů se mi zdá o něčem, z čeho potom vzejde námět na povídku a já pak musím domýšlet jako blázen... :D
Ups, nějaký dlouhý komentář. Radši půjdu dělat něco užitečného ^^'

28 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. prosince 2010 v 19:28 | Reagovat

[21]:Jo, komu jsi to vyprávěla vůbec?:D
Hmm, tak to je mi líto. Třeba ti nějaké někdy koupím.xD
Já mám divný zub.:D Proto se směju k podlaze.xD
Já tě viděla jen na jedné fotce!D:
Jééééééé! To mi jí Kyuu určitě ráda pošle, že?:D

29 Don Quijote de la Mancha Don Quijote de la Mancha | Web | 18. prosince 2010 v 22:21 | Reagovat

ja som tiež podobný anti-nakupovač (divné slovo XD) Sa divím, že niekomu ešte nelezie na nervy keď ma každý deň vidí v tom istom modrom oblečení, btw. tiež mám chalanskú mikinu, oni majú proste krajšie veci
Beyblade som nevidela už 100 rokov, ale pozerala som to len po nemecky a tam sa Takao volal Tyson :D celkom haluz že im menia mená

30 Nespoutaná Nespoutaná | Web | 19. prosince 2010 v 17:51 | Reagovat

to je opět dokonalý. jak článek,tak obrázek. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama