Neklape to...

29. prosince 2010 v 20:14 | Yone Yeanling |  Deníček
Nějak nám to tu zamrzá... což se děje už zhruba od začátku šk. roku.
Né že bych neměla o čem psát.. to mám, pořád mám.. kolem mě se pořád něco děje. Mohla bych napsat třeba o Úpadku AK, O tom, jak se bojím Yaoistů- na téma týdne (možná ještě napíšu) a o spoustě spoustě dalších věcí. A taky o tom, jak jsem se skoro přestala bát zveřejňovat mírně morbidní obrázky... (což jsem se dřív zaraceně ostýchala)

Ostatně vůbec jakýchkoli obrázků co jsem sem nedala mám taky spoustu.
Kiwano vám sežere mozky.
<= Pro Kyuu.. ale neočekávám, že se tu zastaví nějak brzo. XD Ale na DA taky nechodí...

Pokus si chcetě přečíst, co k tomu říkám, tak na DA. (nebo já to teda velkodušně zkopíruju sem...)
Ctr+C, Crtl+V-
"Tohle je obrázek pro mojí drahou Kyuu. Může být k Vánocům, ale jelikož jsem nikomu nic nedala, takže spíš jen tak. ^_^ Chtěla jsem něco takového nakreslit. Původně jsem chtěla kreslit nějakého člena kiwanové armády (protože to bylo to, co mě napadlo když jsem přemýšlela nad kiwanem) ale nakonec to dopadlo jako náhodný kolemjdoucí v okupované oblasti, či něco tak. Hrozně se vyžívám v kreslení udženin, modřin a zranění... hrozně mě to baví. XDDD
Kreslila jsem to dnes přes noc. Začala jsem asi v devět a skončila ve tři.
Předminulý pátek jsme byli s Kyuu v kině na Harryho Pottera. Ale jelikož jsme zjistili, že jeden malý popcorn se cenově vyšplhal až na 70,- uvážili jsme, že bude vhodnější, propašovat nějaké jídlo z nedalekého Tesca. Dopadlo to tak, že jsme hodinu chodili po Tescu a smály se všemu. Já a Kyuu jsme dost vražedná dvojka- tedy.. spíš sebevražedná. Ten den byl málem konec Yone, vážení. Málem jsem se usmála k smrti- a to nepřeháním. Musela jsem si v tom přelidněném obchoďáku sednou na zem a mei smíchem se sebe úpěnliově vyrážela: "To strašně bolí! já se nechci smát!" a podobně. Vnitřnosti se mi kroutili až se mi chtělo zvracet. A Kyuu na tom byla podobně.
Můžete to někdo vysvětlit? řekla bych, že to asi nikdo nepochopí... X_X Já se s nikým jiným takhle nesměju... občas se docela směju se ségrou, ale nikdy to nebolí tak moc.

Kyuu, až se někdy uvidíme, dám ti originál. ^_^ (ale dlužíš mi IkaOš a Sakona Krále Vánoc.) (haha.. IkaOši jsme se taky smály. Hlavně já... protože jsem to slovo slyšela prvně. XD ale to nikdo nepochopí.. muchůůů)

Dejte si pozor na Kiwanovou armádu! je to zlo!! O_O"
---
DA je můj domov víc než blog. Stejně nedělám nic jného, než že buď kreslím, nebo myslím na kreslení...
Momentálně kreslím další obrázek do další soutěže na DA. Výhra je ještě lákavější, než prve- rok a čtvrt prémiového členství! fíííha.. to je skoro 3000 bodů! (nevím, kolik je to v dolarech. 400 bodů stojí 5 dolarů. Spočítejte si to.). Ale tam nemám moc šanci. XD No, uvídíme. Snažím se jak jen to jde.
---
Momentálně se cítím osamnělá. (haha.. to zní emo, ale nebojte, žádnou depku nemám.) jen si nemám s kým povídat... jediný, s kým mluvím je Teru, Ségra je teď někde pryč a stejně se celé dny učí na pololetní přezkoušení. Na ICQ s kinixuki jsme byli posledně předevčírem. (Hmmm.. mohla bych jí napsat. XD Proč já pořád očekávám, že ona napíše mě, jestli tam nejdu? měla bych vzít osud do vlastních rukou! muháááá...) Ale na druhou stranu- musím dokreslit ten obrázek. Do Contestu... Už ho kreslím skoro dva dny.

---
Jo! a pokud vás třeba alespoň trochu zajímá, jak jsem dopadla ve zkoušce z výtvarky- byl to fail. X_X Mám absolutně průměrné hodnocení- protože to zachránil ten úkol, co mi byl ukradený a odflákla jsem ho. Z toho prvního, na kterém mi záleželo jsem dostala 12 bodů z 15ti. Jedno z nejnižších hodnocení z oboru. XD Z druhého mám 14.
(ale ještě stále to nechápu.. neměla jsem to přeci tak hrozné.)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 29. prosince 2010 v 20:34 | Reagovat

Zranění, jo? Pamatuji si na maškarní, když mi bylo asi deset, kdy jsme si tahle zranění malovali přímo na tělo a šli jsme za válečné veterány...

2 Kiume Kiume | E-mail | Web | 29. prosince 2010 v 21:31 | Reagovat

Ach....já tak obdivuji tu tvoji schopnost dotahovat obrázky do konce, malovat často a pořádně...a vůbec! Obdivuji tě!
Všechny tvé obrázky jsou vypracované do posledního detailu, špičkově vystínované a krásné, proto je mám tak ráda :).
Co se týče těch zranění a monoklů a podobně, v jejich kreslení jsi opravdu dobrá a tak je jen dobře že tě to tak baví :D

3 eN. eN. | Web | 30. prosince 2010 v 2:36 | Reagovat

Vždyť to těma pastelama si měla opravdu náádherný! Chodila jsem to tam pak obdivovat ještě s pár dalšíma pracema a spolužačkám se to taky hodně líbilo :)

4 Andii Andii | Web | 30. prosince 2010 v 12:52 | Reagovat

Ten obrázek je skvělej. Pořád obdivuju jak umíš pěkně pohrát s barvami a taky tvé stínování :o) ...no a by toho nebylo málo tak i schopnost namalovat pěkné pozadí za obrázek :D (tu obdivuji u každého, kdo umí, protože já jsem tou schopností zřejmě obdarována nebyla :D)

Sice jsem tvé práce neviděla a moc tomu nerozumím, ale nevím jak jsi mohla dostat nízké hodnocení, když tak pěkně maluješ :D x))

5 kinixuki kinixuki | Web | 30. prosince 2010 v 13:07 | Reagovat

3000 bodů *___* to bych si mohla koupit jeden print. Hehe...mám pro body trochu jiné využití než ostatní. Až budu mít všechno co chci tak ty body začnu dávat (říká se to snadno i s tou nulou co teď nejspíš mám vedle slova "points" xD)
Nesmíš se cítit osamělá! Když už tu není nikdo, jsou tu tvoje postavy. Měj ráda svoje postavy! 8D A nenapíšeu nenapíšu dokud nenapíšeš ty =3 a možná taky proto že mám neustále co dělat x3 (a final fantasy už mam skoro dohraný! 8D věřím si že do konce roku stihnu i ten film. Dnes možná dohraju hru <3)

6 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 30. prosince 2010 v 13:53 | Reagovat

Fíha, ten obrázek jsi kreslila pastelkama? Mě se asi nikdy nic tak dobře vybarvit a vystínovat nepodaří... a nebo mi to celé zkazí scaner, zabit tu krychlovitou zrůdu ! :D

7 Yone Yone | 30. prosince 2010 v 16:28 | Reagovat

[1]: My jsme si malovali zranění, když jsme dělali bojovky pro moje malé sourozence. A pak jsme je děsily v lese. 8D
[2]: Hahaaaa... XD Děkuju. 8D Dotáhnout obrázek do konce je důležité. I mě to někdy dělá problém, ale když se dostanu k lineartu, je to dobré. Spousta mých obrázků končí u nezdrařlého sketche.
[3]: To mi lichotí. XD
No.. ono šlo asi o to, že Kolibřík má úplně jiné peří, než jsem nakreslila. (nejznámjší jsou zelení. D8)
[4]: Děkuju. ^_^
Umění kreslit pozadí není dar... to se může naučit každý. ^_^ Stačí s tím začít a být trpělivý. Možná ta rpělivost je torchu dar.. ale i ta se dá naučit- a já ostatně moc trpělivá nejsem.

[5]: No jo.. ale tady zrovna rovnou dastaneš to členství a ne body. A premiové členství ty nechceš. ^_^
Když otevřeš comiisons, brzo tam nula nebude. 8D ( i když jde o cenu.. tou si stále nejsem jistá (né že bych otvírala) drahé věci nikdo nekupuje a příliš levné se mi nechtějí dělat. A pak je tu problém- co znamená levné? pro někoho je levné 100. Třeba Myst dělá comission 150 za celou postavu- podle mě je to levné... (ale na mě mají stejně watch samí češi.))
Hahaa.. já mám taky pořád práci. To je to.. už je večer a to jsem pořád něco dělala- a stejně jsem nic nestihla. Musím jít kreslit! D8 (mám kreslící nekrizi.. pořád potřebuju něco kreslit, dokud není škola a alespoň trochu mi "jde") A nechci tě rušit, když máš co dělat. XD (já často nenapíšu už protlo, že nechci rušit. XD)

[6]: Jo jo.. pastelkama. Ale vybarvit něco pořádně pastelkama je hrozně zdlouhavé. XD Tohle je menší jak A5 a barvení mi zabralo alespoň pět hodin.

8 kinixuki kinixuki | Web | 30. prosince 2010 v 16:38 | Reagovat

[7]: Neříkám že ho nechci ale vidím v tom milou příležitost jako dárek od někoho xD Když ho mám, super. Ale nepotřebuju ho = )
Teoreticky nemam na práci nic. Jen jedu už třetí den ve stylu kreslení/psaní, obrázek na Gaiu a final fantasy xD a i když za den stihnu úplně hromadu věcí (netušila jsem že toho dokážu stihnou tolik...) tak pořád mám pocit že bych toho mohla udělat víc...a to je pak problém když chci spinkat xD ale zítra! zítra toho stihnu hodně.

9 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 30. prosince 2010 v 17:34 | Reagovat

V tom článku není nic nového.D: xD
Ale i tak je tu něco nového!..
Nesmíš se cítit osamělá,(Teď jsem málem napsala osmahlá.:DD)máš přece.. Hm, Teru asi není až tak příjemná společnost.xD
Tak máš Vivi, Mattyho, Lina a ostatní, ne?xD
Nebo můžeš jít s kamarádkami na webku, to pomůže.:3 *Trochu.>.>*
Fuuu! Ty že jsi měla průměrné hodnocení?!D: Čím se ti lidé koukají?!=.=

10 Reni Reni | Web | 2. ledna 2011 v 14:24 | Reagovat

Jo, takový záchvaty smíchu znám, nejhorší je se takhle smát hodinu v kuse, to už je úplně smrt. Teď už se ale asp. udržím na nohou a ušetřím se takových trapasů, jako když jsem se kdysi smíchy složila na zem v obchodě a dobrých pár minut jsem tam ležela (lidi mě naštěstí ignorovali, kamarádka si myslela, že se mi něco stalo xD).

Hej..Příště budeš lepší (s těma pracema). Mě by docela taky zajímalo, co jsem dostala z mých prací, ale myslím si, že nic pěkného mě nečeká -_-

11 Elis Elis | Web | 2. ledna 2011 v 15:25 | Reagovat

luxusně kreslíš, ukradnu ti talent :D a to smátí znám chceš přestat ale poříd t nejde, už se nemužeš nadechnout všechno tě bolí a někdo zase něco dodá :D

12 Páťa Páťa | Web | 9. ledna 2011 v 10:14 | Reagovat

ten obrázek je dokonalý..nechápu, jak dokážeš takhle kreslit. když to tvoje porovnám s něčim,co se mi válí doma, hodit do koše! totálně nechápu,jak dokážeš nakreslit tu ruku..ááá! :DDD

13 Yone Yone | 9. ledna 2011 v 11:29 | Reagovat

Haha... trochu opožděná odpověď- pochybuju, že si ji ještě někdo přijde přečíst. XD No.. byla jsem líná a pak jsem zapomněla.
[8]: Dárek od někoho by byl opravdu milý... to ano. ^^ No, já si ho koupím sama, až budu mít dost bodůůů.. Ale taky bych mohla kreslit na takové ty hezké věci co na DA prodávají kromě printů- třeba takovou tu hezkou tašku přes rameno- štve mě můj batůžek do školy. XD

Já toho za den nestihnu moc, ani když nendělám nic jiného než kreslím. T^T

[9]: Ghi.. Teru je jediný, kdo na mě mluví. Já jim nemůžu poručit, aby se mnou byli. XD Ale cestou do školy na mě ve čtvrtek promluvil Matty. XD

Já webku nemám...

[10]: My se takhle smějem i víc jak hodinu. XD Skoro pořád, když jsme spolu...
Ale fakt je to smrt.

[11]: Já talent nemám... XD A ty napracované hodiny jsou neukradnutelné. ^^ Kreslit může umět každý.

[12]: Všecko se dá naučit. I mě čeká ještě dlooooooooooooouuuuhá cesta.

14 kinixuki kinixuki | Web | 9. ledna 2011 v 17:45 | Reagovat

[13]: Vzpomněla si co je to blog! 8DDD *přišla si to sem přečíst a je na to hrdá*
Jestli se mi nějakým zázrakem povede, že si koupím ty printy co chci (ještě musím zjistit jestli se bodama platí i poštovný...ou...) tak asi začnu rozdávat premium membership xDDD kolik vlastně stojí?
Jůůů, to je taky za body? Ale asi bych si tu tašku nekoupila, normální člověk tam uvidí nápis deviant a jde od tebe pryč xD

15 Yone Yone | 9. ledna 2011 v 18:23 | Reagovat

[14]: ghíííí...
Taky by mě zajímalo, jestli se bodama platí poštovné... hmmm... >_<
"normální" lidi nosej i horší nápisy než "deviant"... a docela bezostyšně. XD (ale nejsem si jistá, jestli bych takové slovo na sobě nosit směla. X_X) za body se dá na DA koupit všecko. XD

16 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 12. ledna 2011 v 15:49 | Reagovat

[13]:Slečno, vy máte poslední článek 29.posince, co zas něco napsat?>:D
Nelekla ses?xD Já bych se lekla, kdyby zničeho nic.o_O
Máme doma dvě, nechceš jednu?xD

17 yukamuci (Andii) yukamuci (Andii) | Web | 5. února 2011 v 22:31 | Reagovat

[7]: To bude asi tím...já taky právě že moc trpělivá nejsem. A taky dycky nesnáším, když nemůžu obrázek dodělat hned,protože vím, že se mi k němu pak nebude chtít vracet :D (jen občas, ale když vidím, jaká je to práce, tak mě to hned odradí xD)

18 Caw Caw | Web | 17. února 2011 v 11:36 | Reagovat

O__o ten obrázek..to je úžasný! Tyjo, tohle já někdy pastelkama dokázat (tohle já někdy vůbec dokázat!) tak skáču 3 metry vysoko! Prostě úúúžasný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama