Bojím se do školy.... O_O

9. prosince 2010 v 15:54 | Yone Yeanling |  Deníček
...nepatřím tam.
Lin

Achjoooo... celý den se tak cejtím. Bojím se, ža až tam přijdu, budou na mě všichni naštvaní. Nebyla jsem tam necelé dva týdny- tak dlouho jsem chyběla ve škole JEN na prvním stupni základky. Nebojím se toho dohánění.. u nás není skoro co dohánět, ale tak celkově.
Dnes otci napsal můj třídní. Ptal se ho, co se mnou je... a je to moje chyba, že mu nedali vědět předem. Nikdy jsem jim na něho ani nedala mail (sama ho neznám.), ale já prostě nikdy nebrala vážně to, že v prváku na začtku říkal, že když chybíme víc jak tři dny, že mu mají rodiče napsat. T^T A omluvenku s razítkem od lékaře pochopitelně taky nemám- i když se mě na to ta doktorka ptala! Ale já řekla, že mi to uvěří (protože jsme si zapomněla studentský průkaz.T^T) Asi mi nehrozí nic horšího, než že mě třídní vynadá a uvede mě jako špatný příklad, až se mu to bude hodit. To přeci není nic tak hrozného... ale stejně se bojím. Už abych měla zítřek za sebou.

Ale to není jediné, proč se tam bojím.
Cítím se, jakobych tam nepatřila. Jakobych šla mezi cizí lidi, né mezi spolužáky, které znám víc jak rok.
Bojím se učitelů, protože na mě budou všichni naštvaní, že jim komplikuju ivot-jako jsou vždycky naštvaní na ty problémové žáky, kteří často chybí, na které jsem se já dívala jako na flákače (protože flákači jsou). A nejvíc se bojím, že se na mě bude zlobit naše učitelka na výtvarku, kterou mám ráda. (ano, jsem přecitlivělá a vždycky mě rozhodí, když se na mě někdo zlobí) Tyhle dvy týdny všichni trénovali na klauzury, ale já jsem mimo. Nebojím se, že bych tu zkoušku nezvládla (já se bojím jedině toho, že nebudu mít nejlepší výsledky- což nebudu, když jsem chyběla). Bojím se spolužáků, nikomu jsem se ani nepokusila dát vědět, co se mnou je. Určitě mi to budou vyčítat. Bojím se S. ale to je vedlejší...
Teruki


Už tak jsem druhý největší outsider z oboru (největší je ta holka, co jí všichni šikanujou. Ale Vsadím se, že až přijdu do školy zjistím, že už jí vyhodily a pak budu zase největší outsider já. O_O) Nikdo si mě nikdy nevšímal... a teď si mě buď budou všímat ještě míň, nebo si mě naopak budou všímat abnormálně moc a budou se mě všichni vypatávat, co se mnou bylo... >_< Lituju toho, že jsem tak dlouho chyběla. Prázdniny byli fajn... ale tohle bude horror.

Dneska jsem se dokoukala na první sérii BB. Celé jsem to shlédla za tejden. Asi jsem fakt magor... Proč bych se jinak dívala na něco takového? O_O Je to úplně uhozený a vlastně tam nic nedává smysl. A chování hlavního hrdiny mě absolutně vytáčí... zabít takový lidi.


Jo.. a taky jsem přišla na jednu věc do příběhu. Věc, která ho docela dost ovlivní a vyřeší to můj problém ohledně prostředí. (zatím to ještě nic nerozbouralo.. moc velká změna to totiž není, ale uvědomila jsem si na tom pár věcí....)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haha?

Hehe.. 17.7% (44)
Hihihi. 6.8% (17)
ChroChro. 15.3% (38)
Íha Íha... 3.2% (8)
Ga Ga Ga... 4% (10)
Nišišišiši! 6.8% (17)
Niiišišiši! 5.2% (13)
Boyoyoyoyo! 7.2% (18)
Fufufu.. 12.9% (32)
Ku ku 4.4% (11)
Bohaha! 4.4% (11)
..............? Co to jako má bejt? 12% (30)

Komentáře

1 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. prosince 2010 v 16:12 | Reagovat

Myslím, že to přežiješ, jsou i horší věci.:D
Já už si za těch pár měsíců zvykla. Taky mi nepřipadá že mezi spolužáky zrovna zapadám..
Jej! Tak to nacvič a zase budeš nejlepší..^^ I když nevím, jestli se to dá jen tak nacvičit.O.o
Já bych se byla modlila spíš za to nevšímání..
Dneska jsem kvůli určité dívce málem dostala poznámku za sprosté čmárání v sešitě, hehe.. Jenže nevím jistě, kdo to je. Jen vím, že já to nebyla, naštěstí jsem si našla důkaz.^^"
Hahaa, neboj se S. Vždyť to myslí dobře.:3 (Dobře, já bych se ho taky bála, ale určitě je vyšší než já a já se bojím vysokých lidí.xD)
Hmm, že tě to vážně baví.O_O
Prostředí? Takže se to bude odehrávat i jinde?

2 Yone Yone | Web | 9. prosince 2010 v 16:17 | Reagovat

[1]: No jo.. já vím, že zejtra neumřu. Ale stejně se mi tam zatraceně neche. Měla jsem tam jít už dnes. Věděla jsem to. >_<

No... pořád budu asi jedna z nejlepších... to jsme vždycky, což o to, ale bojím se, že to zvorám, protože jsem nebyla když jim třeba říkala něco důležitého.

Juj... to je nepříjemné. O_O Mě by se nikdo do sešitu čmárat nedovolil. Nejsem ten typ, co mu lidi čmáraj po sešitech...

Nooo... ona to až zas tak velká změna není. XD Jenom tomu říkám jinak, nic zásadnějšího se nemění (ta škola předtím taky nebyla škola)... a z části to řeší i můj problém s oblečením. 8D Všichni budou mít stejné (to by mohli i ve škole, ale předtím mě to nenapadlo, nebo se mi ten nápad tolik nelíbil... teď je to jasné. 8D)

3 Marta Woitek Marta Woitek | Web | 9. prosince 2010 v 16:22 | Reagovat

Co máš z toho,já se nesmírně bála dnešku... A včerejšku....a předevčíru... Bojím se každý den,když máme němčinu... Učitelka je na mě vysazená,několikrát mě fakt hodně seřvala před všema... :( Na dnešek jsem toho měla hrozně moc na učení do němčiny,fakt kvantum věcí (nebyla jsem 3 DNY ve škole),ale naštěstí to dopadlo dobře a my probíraly něco jinýho...

Tak snad dopadneš dobře i ty zítra ;-)

4 Skye Skye | Web | 9. prosince 2010 v 16:26 | Reagovat

Ach jo, opravdu ti nezávidím. Já jsem naposledy takhle dlouho chyběla minulou zimu, to jsem měla zlomenou nohu. Tehdy jsem se svými spolužáky nevycházela skoro vůbec. Byla jsem skoro pořád sama a hrozně se jich bála. Ale nakonec to bylo dobré :)
Teď už se naštěstí svých spolužáků nebojím. Posledné dobou je mám vážně ráda. Už se bavím i s lidma, o kterých jsem si myslela, že v životě nebudu chopna na ně promluvit xD Ale zjistila jsem, že jsou vlastně docela v pohodě xD Už se bavím dokonce i s tou holkou, mě vždycky hrozně děsila xD Je s ní legrace xD A slíbila mi, že mi pujčí 11. díl Darrena Shana xD Jupí! Lidé ve třídě o mě dokonce říkají, že jsem vtipná xD (jsem spíš infantilní. Ale to je jedno xD)
Včera jsem dokonce se svými spolužáky byla na petříně (místo toho, abych psala a příběhovala) a nebylo to špatné.  
Takže už můžu v klidu chodit po škole vyřvávat, že jsem král šamanů a...být v klidu xD (to je na tom to nejlepší xD Celá škola už ví, že já jsem král šamanů xD)

Néééé, už zase píšu jenom o sobě! Promiň...doufám, že to ve škole zvládneš v pohodě :)

5 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. prosince 2010 v 16:33 | Reagovat

[2]: Já jsem šla v úterý, taky jsem měla chuť stát s Kanadou.xD
.. Tak se jí zeptej.xD Dobře, ale blbé nápady někdy fungují!:D
No, já ho nechala jednoho dne ve škole, a ti co tam byli na španělštinu mě očividně neměli v lásce.:D(Jak nečekané!xD)
Né!xD Jenže mě se jejich oblečení líbí.
Vždyť mají všichni hezké oblečení.xD
Mimochodem.. prozradíš mi tu změnu?:3

6 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. prosince 2010 v 16:46 | Reagovat

Ještě jsem zapomněla podotknout, že ta skladba je úžasná!♥
Ti dva zpívají vždycky jenom o svém dětství, ne?:D

7 Nika Caesaris Nika Caesaris | Web | 9. prosince 2010 v 17:05 | Reagovat

Taky se zítra vracím do školy po více jak dvou týdnech. Ale spíš se bojím toho dohánění. Do školy jsem volala hned první den, co jsem omarodila, protože nám kladli předtím na srdce, že ten den NESMÍ nikdo chybět. Třídnická hodina s přítomností ředitelky a zrovna já, takový trn v oku většiny profesorů, jsem dostala v noci na ten den horečky. A ani jsem nebyla u doktorky, takže nebudu moct objasnit, co se mnou bylo. ,,Nějaká chřipka." ...trvající dva týdny... Vyslechnu si kousavou rýpavost třídní a snad to nějak přežiju. Ale na spolužáky si nemůžu stěžovat.

8 verIZA verIZA | Web | 9. prosince 2010 v 17:33 | Reagovat

No vidíš, já mám takovej dojem, že ten můj výtisk ani žádnej pořádnej obal neměl. A ani si to vůbec nepamatuju, což je divný, když tvrdim, že to je moje nejoblíbenější knížka.
A teď chci číst Město z kostí, což má taky šílenej obal, ale všichni sou z toho hotový. No jo, nesuď knihu podle obalu. :D
Já sem takhle dlouho taky chyběla snad jen na základce, myslim ale, že dokonce až měsíc, či snad dýl. A ten návrat byl taky horor. Myslim. Už si to nepamatuju.

9 Yone Yone | Web | 9. prosince 2010 v 17:36 | Reagovat

[3]: Jáááj... tak to já se vždycky bojím matiky a agnlické konverzace. X_X

U nás není dohánění takový problém, jedné, co je těžké dohnat jsou dějiny a zejtra je poslední den, kdy se před prázdninama učí (pak jsou zkoušky z VV)

[4]: Já vím, četla jsem to u tebe na blogu. Moji spolužáci jsou fajn... ale jsou divní (no.. to jsem asi spíš možná já. Jsem daleko jinější, než spousta jiných lidí... XD)
Hej, tak počkat! Král Šamanů jsem já! D8 Začala jsem s tím prvnííííííí! O_O

[5]: Oni budou někteří nosit i svoje věci. Pod těmi "školními"? Ale spousta lidí bude mít celkově stejné oblečení. (třeba lidi jako Teru a Matty budou mít i nějaké svoje. A Lin... ale obyčejné postavy jako nenapadáměpříklad budou mít jenom to "školní") Neřeknu prostředí! 8D 8D 8D né takhle veřejně a jinak taky ne.

[6]: Mě se taky líbí. 8D Dneska sjem na ni náhodou narazila.

[7]: No jo.. to je výhoda výtvarných škol. XD A já jsem rychlá, takže výtvarné práce mývám často napřed. (jediné, kde jsem fakt pozadu je počítačová grafika) na normální škole bych taky byla v háji.

10 Sikar Sikar | Web | 9. prosince 2010 v 17:50 | Reagovat

No jo, školní problémy.
Až se u tabule pohádáš s matikářem, myšleno, že se s ním u tabule pohádáš pokaždé, dej vědět...

11 Reni Reni | Web | 9. prosince 2010 v 18:17 | Reagovat

Obrázky jsou samozřejmě o5 krásné.
A to s tou školou...Nemyslím si, že by strach byl celkem tam na místě. Až tě budou chtít taky podřezat nebo podpálit, tak to už je důvod ke strachu. Zní to sice přehnaně, ale vím svý xD A z toho, že teď asi nebudeš mít nejlepší výsledky si nic nedělej - doženeš je a člověk nemůže být pořád jen nejlepší.
...heh, nechápu, jak skoro nikdo co všude čtu mezi lidmi nezapadá. Ono to bude hlavně chyba v tom člověku než v kolektivu. Když to tak sleduju, tak zjišťuju, že s většinou si rozumím, protože se nesnažím odlišovat a snažím se najít společn věci (a nejlépe si nedělat nepřítele). Pokud by lidi víc hledali věci, co mají společných než ty, kterými se odlišujou, bylo by všechno lepší....

Zas kilometrový komentář, omlouvám se, nevšímat si těch keců :D

12 Skye Skye | Web | 9. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

[9]: Ale když nejsem král šamanů, tak kdo jsem? Nééééé! Ztatilajsem svojí identitu! Pomooooc! xD Hele, můžu být alespoň...tvůj sluha? xD Bylo by bezva být sluha pána šamanů! Nebo klidně něco jiného. Můžu být třeba dvorní zalévač kytek xD Já se s tím spokojím xD

Neee, hrozně se omlouvám, že jsem řekla něco takového. Ale celonoční čtení krále šamanů na mě zanechalo...jisté následky xD (asi mám mentální poruchu xD)

13 KaThea KaThea | 9. prosince 2010 v 19:37 | Reagovat

Pro mě budou spolužáci cizí lidi vždycky...... v_v

14 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 9. prosince 2010 v 19:43 | Reagovat

Ou, tak toho asi budeš muset hodně dopisovat, že? já chodím na gympl, takže i jeden den = katastrofa... ale snad to tak zlé nebude, ne?
Já měla podobný vztah k spolužákům na základce, ale spíš kvůli tomu, že mamka byla učitelka na stejné škole... a možná proto jsem zdrhla tak brzo na ten gympl :D ale to u tebe asi nepřichází v úvahu, že?

Oba obrázky už jsem obdivovala na DA... úžasné :)

15 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. prosince 2010 v 21:32 | Reagovat

[9]:Aha, takže tak.^^
Ty jsi zlááá! To se nedělá! (Nevzkázala by jsi sestřičce, aby mi práskla nějaké spoilery do tvého příběhu?xDD)
Jak jinak taky ne?D: To se nedělá! Si oskiváá!*hází špendlíky*

16 kinixuki kinixuki | 9. prosince 2010 v 21:36 | Reagovat

*hug*
Tak před dvěma roky v létě jsem také chyběla dva týdny. Naštěstí to bylo skoro na konci roku a nemusela jsem nic dohánět (a asi díky tomu jsem se učila konstruovat lichoběžníky při písemce na začítku tohohle roku)
*opět paranoidní pohled* Já se se svýma spolužákama cítím stejně. Teď jsem si nějakou dobu an to nestěžovala, protože jsem si toho nějak nevšímala...ale oni jsou fakt úplně cizí. A to s nima chodim do třídy šest let x_x Hehe, ale stejně už jsme si všechno vystěžovala na icq.
Hej, víš co? Já sjem v osm zapomněla xD teda, skoro. Hrála jsem Final Fantasy...ale ještě mi zbývá půlhodinka! Yay!
; ;

17 gothic-itachi gothic-itachi | Web | 11. prosince 2010 v 11:37 | Reagovat

Obnovuju blog.

18 Yone Yone | Web | 11. prosince 2010 v 11:42 | Reagovat

[10]: S naší matikářkou bych si nikdy nedovolila hádat se. Matika není moje silná stránka a učitelka by se mi akorát vysmála před celou třídou.

[11]: Děkuju. ^_^
Já vím, ale já se vždycky bojím zbytečně, nejen v případě školy.
Výsledky nejlešpí právěže většinou nemám! O_O Jenom občas se mi to povede. Ale tohle je nejdůležitější zkouška roku a já si jakožto jeden z mála lidí, co se u nás snaží fakt přeju mít nejlepší hodnocení... >_< Asi se to těžko vysvětluje... ale pokud nebudu o hodně nejlepší ze tídy- já totiž prostě potřebuju být o hodně lepší než oni- tak jakou mám šanci se potom někde v životě uplatnit? Vždyť lidí co kreslí je tolik...

Já nemám problémy z kolektivem. To že jsem největší outsider neznamená, že mám nějaké problémy... náš kolektiv je dobrý, všichni jsou na mě hodní... a jo, chyba je ve mě. A další chyba je to, že je mi to vlastně většinou jedno. Nechci se snažit, mezi ně zapadnout. Jsem hrozná ignorantka a je mi to jedno. Nepotřebuju se s nima bavit o absolutně prázdných věcech, co mě nezajímaj... protože mých zájmů je málo, ale zase se k nim hrozně upínám. Raději se bduu dívat do prázdna a myslet na hezké věci, než abych ztrácela čas tlacháním.
Jaj, to zní jako hrozný emo řeči, ale mě to tak vyhovuje.
[12]: No jo.. čtení krále šamanů je nebezpečná věc. O tom já vím své... XDDDD

[13]: Pokud to budou snesitelní cizí lidé, dá se to přežít.

[14]: Dopisování? hmmm.. ani né. XD Včera jsem zjistila, že se po dobu mé nepřítomnosti vlastně nic moc nestalo... O_O A navíc byl včerejšek poslední den, co se u nás před prázdninama učí. XDD

[15]: Hu hůůů... a jak by ses s mojí sestrou zkontaktovala, aby ti ty spoilery řekla? XDD

[16]: Jak jsi mohla v osm zapomenout? O_O XD

jáááj.. tobě jsem všecko už řekla včera na icq, takže tady nemám moc co říct. Takže se musíš obejít bez odpovědi.. já musím ještě odpovědět na hodně komentářů... O_O

19 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. prosince 2010 v 15:17 | Reagovat

[18]:Ehmm, třeba by mi to mohla napsat na tvém icq.:D Zná tvé heslo?:D

20 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 12. prosince 2010 v 16:11 | Reagovat

[18]: Tak to máš štěstí :D Já ještě stále dopisuju učení z jednoho týdne asi před měsícem a furt se k tomu nemůžu dokopat :D Když ta fyzika je tak nevábná... xD

21 Luc Foxie Luc Foxie | Web | 12. prosince 2010 v 18:18 | Reagovat

aj ja som dlho chybala - prvy den je taky.. divny, ale potom je to vsetko c pohode :'))
len ucitelia su.. ehm.. drbnuty stale. to, ze clovek cyba 10 dni, beru ako dva a hned chu, aby som na nasledujucej hodine vsetko vedela.. az ruka svrbi - nie nie, hanba nech im da facku! ˇ_ˇ

22 Reni Reni | Web | 13. prosince 2010 v 20:30 | Reagovat

[18]: Měla bys pochopit, že nemůžeš být vždycky nejlepší.Vždy se najde někdo lepší než ty a prostě se ti ho nepodaří předběhnout. Znám hodně takových lidí a už jsem se s tím smířila, snažím se doběhnout jenom ty, které můžu. Snažím se, ale vím, že taková borka nikdy nebudu xD Myslím, že nikdo ani nemůže být nejlepší. Každý má jiný styl, na světě je tolik lidí a prostě je to nemožné. Nemohla bys být člověk, kdybys byla nejlepší.

23 Yone Yone | Web | 13. prosince 2010 v 20:54 | Reagovat

[19]: Což o heslo..to zná. XD Ale pochybuju, že si pamatuje číslo.
[20]: Haha.. mě taky chybí některé předměty už z dááávna. Ale napamatuju si co přesně. XD
[21]: HAhaa... ještě že nejsem v normální škole. XD U nás je taková jenom ta matematika.
[22]: Kdo říká, že to nechápu? Já jenom říkám, že zrovna v omhle chci být nejlepší. Dva blbé obrázky. XD A mít za cíl být nejlepší ze třídy není až tak vysoká laťka. Jsem jedna z nejlepších-tak možná třetí nabo druhá vě většině věcí(ah.. to znělo arogantně) A na téhle zkoušce mi záleží...
Nevím jak jim záleží na kreslení a je mi to jedno. Já chci být lepší než těch 11 lidí. Zatím...

Krom toho, pochopit, že nemůžeš být nejlepší a chtít to jsou odlišné věci. Já to chápu a stejně chci. XDD Není nic špatného na tom, chtít být nejlepší, i když vím, že je to nereálné. Já jsem nikdy nepsala, že si myslím, že někdy nejlepší budu.

24 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 14. prosince 2010 v 14:28 | Reagovat

[23]: To je docela vtipné.xD Neznát číslo, ale vědět heslo.xD

25 Yone Yone | Web | 14. prosince 2010 v 19:16 | Reagovat

[24]: Já mám heslo na všecko stejné... XD Na blog, na Da i na ICQ. (ale na účet na PC je jiné, kdybys ho náhodou chtěla zjistit, aby ses mi tam nebourala... XDDD) a obě dvě moje hesla jsou absolutně neuhodnutelná. Nikoho by to nenapadlo...

26 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 16. prosince 2010 v 16:35 | Reagovat

[25]:Já také, žádné další bych si nepamatovala.xD
Teď jsi mne zklamala!D: xD Ale věř, že jednou se tam dostanu a ani ždibec povídky přede mnou neukryješ!:B
Mají 4 znaky? Protože hacker dokáže čtyř-místné heslo uhádnout asi za 16 sekund.:D
Víš, to já se ptám jen tak..xD
Moje heslo je taky děsně divné.xD
Btw. Nemáš náhodou v heslu nějakou postavu?:D

27 Reni Reni | Web | 16. prosince 2010 v 20:32 | Reagovat

[23]: Tak to je dobře xD A co že to vlastně máte na ty klauzury za témata?..Počkej..možná to bude v novém článku..přečtu si xD

28 cocone cocone | 6. března 2011 v 15:02 | Reagovat

Moje vlasy vypadají přesně jako na tom prvním obrázku :D.Máš to moc krásné...

29 Jay-Jay Jay-Jay | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 2:29 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

30 Simča Simča | 3. května 2015 v 13:29 | Reagovat

no já se nebojím učení i když jsem chyběla tyden ,ale poslední dobou mam strach ze spolužaku (s klukama) vubec nevim proč ale případa mi jako kdyby se mi z zadama smali ale přitom nesmějou :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama