Omládnutí?

17. listopadu 2010 v 20:47 | Yone Yeanling |  Sním
Baf
(tenhle obrázek jsem na blog původně dát nechtěla... ale co už. žádný jiný zrovna v počítači nemám. Krom toho nepovedenýho Art Trade pro Faqy. Pokud si chcete přečíst komentář, je na DA)Poslední dobou se mi v hlavě prohání myšlenka... uvažuji o tom, že změním věk některých (většiny) postav ve svojí povídce. Proč? Protože jinak... by mi přišla divná. Myslím, že kdyby byl třeba takový Tara tak starý, jako měl původně být, nechovat by se tak hloupě. Věky těch postav seděli dobře k původní verzi příběhu- k té, kdy byl ještě Tara namyšlený frajírek který si myslel, kdovíjak není kůl. Tehdy mu bylo 16- byl starý jako já, když jsem s tím začala. Ale... příběh se od začátku hodně změnil... (je víc psycho) a věky mi nesedí. Vlastně už jsem některé postavy omládla- třeba Linovi je z původních čtrnácti jedenáct- a i na těch jedenáct se chová hloupě, kdyby se tak choval ve čtrnácti... bylo by to ještě divnější. Uvažuju o tom, že Tarovi bude třináct nebo čtrnáct- pak by ten věk možná o něco lépe seděl k jeho hloupým rozhodnutím- ale někdy se zase naopak chová jako starší. >_< No co.. Harry Potter se taky v jedničce nechoval na jedenáct, ne? V příběhách je to jiné...
Nad tím věkem jsem se zamýšlela tehdy, když jsem si řekla, že Mattymu je osmnáct. Páni... tak on je plnoletý? O_O ale kdybych ho omládla o rok, byl by jen o málo mladší než Tara a mezi nimi musí být větší rozdíl. Teď bych ho o ten rok omládnout mohla... a Terukimu by pak bylo šestnáct-i když těch sedmnáct se k němu taky hodí víc...hmmm...

hahaaaaa.... koho to ale zajímá? XD Nějaké moje počty. Když, já to prostě potřebovala napsat. Protože nad tím hodně přemýšlím a když to nikam nenapíšu, nakonec to neudělám. A já si to potřebuju urovnat v hlavě- veřejně.

Stejně to tady na tom blogu docela umírá... zdá se mi.

No... napíšu vám i něco o škole, protože to váš zajímá ještě míň. Máme to tam fakt vtipné- u nás na oboru všichni šikanují jednu holku... hrozně se jí smějou a dělaj si z ní legraci. Já se k nim nepřipojuji, protože mi to přijde debilní, ale ani se jí nezastávám, protože ji taky nemám ráda. A ona si za to, že jsou na ni zlý taky může sama- protože se chová strašně nezodpovědně. Ale stejně jí brzo vyhodí protože pořád chodí za školu- ani když dostala podmínečné vyloučení, tak se nepolepšila. A to je co říct, protože z naší školy není tak lehké vyletět, většina lidí, co tam jsou dokáže nějak proplout i když jsou to flákači.

Na mě moji spolužáci zlí nejsou... nikdo se mi nesměje a neptá se mě na debilní věci. Navíc občas dostávám svačinu od M, když jí maminka dá moc věcí. ^_^ Většina lidí se se mnou i normálně baví a nezaznamenala jsem, že by mě někdo pomlouval... takže jsou na mě hodní- Kyuu přišel tenhle můj závěr docela vtipný. Že ten, kdo mě nešikanuje je na mě hodný.

Kluci nedávno dělali v naší třídě o výtvarkách statistiky (mě se na nic neptali.. protože mě se většinou nikdo na nic takhle neptá.) a vypočítali, že F za dobu co hulí utratil 140 000 za trávu. Týýý jo! Pak se ho ptali, kde na to vzal... no, on už hulí dlouho a tráva je docela drahá... ale i tak sto čtyřicet tisíc! fíííha. No... S za tu dobu "co žere jako prase" (jak řekl P) utratil za jídlo 800 000. Ale to je divné- protože na to nevypadá. (krom toho, že je šíleně vysoký. Ale tlustý není...)

Dobrou noc... jdu se snažit psát. :D Už píšu čtvrtou kapitolu. Ale ta třetí je divně krátká... asi ji prodloužím, až ji budu zejtra přepisovat. Jinak by měla asi jen šest A4)

Y O N E
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 17. listopadu 2010 v 21:13 | Reagovat

6 A4... to se ti zdá málo? xD Moje nejdelší kapotola je na 4 stránky! xD a potom se člověk diví, proč má povídka tolik dílů xD
uf... no tak pisaj psavče :D

2 Sikar Sikar | Web | 17. listopadu 2010 v 21:20 | Reagovat

Věk postav! Ha, ale to je dobré téma, na to jsem taky chtěl někdy napsat článek. Zrovna to je věc, nad kterou je dobré se zamysle trochu víc. Osobně se u sebe někdy až divím, že značnému procentu mých postav je mezi třicítkou až čtyřicítkou - jaksi jsem se ani v patnácti nesnažil plnit příběhy svými vrstevníky.

Ovšem opravdová výzva nastává, když se člověk snaží popsat postavu v různém věku. A což teprve u postavy, které je kolem 130 a přitom je to celkem mladíček... a dožije se skoro tisícovky.

Nejlepší jsou prostě postavy, které věk nemají... vivat naprogramovaná osobnost

3 Pet Pet | Web | 17. listopadu 2010 v 21:22 | Reagovat

Když se ti to k příběhu hodí, hoď si tam klidně mladší postavy. :3 My taky máme jednu "naškolukašlající" spolužačku (nebo i více), ale šikana... Hmmm... To ne. Ale u vás si (myslím) to zaslouží... I když možná částečně. A... ať se ti podaří napsat hodně povídky;)

4 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 17. listopadu 2010 v 21:40 | Reagovat

K tomuhle obrázku jsem psala ,slohák' , takže nic.xD
Jen, že je krásný.♥
Tak, teď vím plno důležitých věků!:D(které se jak vidno brzy změní, takže zase nic.:D)
11? Johoo! Budu mít někoho..ehm, ne, neřeknu že je mi ****, protože by si to někdo přečetl, a já bych ho pak musela zabít.xD Znáš to, né? "Řekl bych ti to, ale pak bych tě musel zabít..":D
Umírá? Né! Neumírá! Alespoň pro mě..
Jo, o té už jsi psala..
Vtipný? Já bych to brala jako prostě pravdu. Kdo tě nešikanuje, je na tebe hodný.:D
Fuj. Já se divím, jak za to někdo může dát.. Já bych ti nikdy ani zadarmo nebrala.:)
Vidíš, já moc nejím, ale přesto nejsem hubená, štvou mě tihle lidé!xD
6A4 je málo? Jaj!xD
Už čtvrtá kapitola? To jsi šikovná!^^ *hladí Yone po šešulce*

5 Yone Yone | 17. listopadu 2010 v 21:42 | Reagovat

[1]: Já se snažím psát kapitoly tak dlouhé, jako jsou v normálních knihách- takže je i tak vlastně píšu docela krátké. >_< Většinou mají sedm a půl, nebo osm A4.
[2]: Záleží taky na tom, jakou věkovou kategorii chce člověk zasáhnout. Já měla tedy vždycky hlavního hrdina starého, jako jsem byla já sama a často se choval jako daleko starší. Když mi bylo deset, bylo hlavním hrdinovi taky deset... a takhle to postupovalo. Ale teď už jsem moc stará a aby mohl být můj hlavní hrdina tak starý, musel by být i daleko inteligentnější... krom toho sama čtu knížky (a mangy) o téhle věkové kategorii.
Řekla bych, že tvoje příběhy se od mých asi hodně liší... já bych nikdy nemohla mýt dospělého hlavního hrdinu. O_O
[3]: Hmmm... no, šikana se v určité formě objeví skoro v každé třídě. XD Oni jí nemlátí nebo tak, prostě si z ní dělají srandu a i to je šikana.

6 Sikar Sikar | Web | 17. listopadu 2010 v 21:44 | Reagovat

[5]: muhehe, to je roztomilý překlep... to já bych klidně dospěloi hlavní hrdinku myl...

ono to asi bude dost tím, že jsem měl vždy hlavně starší kamarády....

7 kinixuki kinixuki | 17. listopadu 2010 v 21:57 | Reagovat

S věkem dělej co chceš, jsou to tovje postavy = ) Nevím jak to brát, nikdy mi tyhle věci moc nešly...jediný postavy, u kterých sjem měla přesnější věk byli démoni s věkem přes stovku. Hmmm, ale taky mě to brzo čeká. Vlastně už u někoho mam (někdo=Narya...a vlastně i pár dalších ze střediska...nějak mě to psoeldní dobou bere xD)
Šest a4 na kapitolu je skvělý výkon. Můj nejlepší výkon (v jediné věci co jsem kdy psala ostatečně dlouho aby to mělo kapitoly) je tuším pět stránek a nějak mi to nejde přešvihnout. Teeku se musí víc snažit.
Mimochodeeem. Chci poslat další kapitoly. Posílej posílej posílej. Už ať to mam na mailu.
(a víš co? udělala jsem šestimetrovýho katamari! sebrala jsem spoooousta lidiček a několik kráv. a lampu. veeelkou lampu.)

8 Yone Yone | 17. listopadu 2010 v 22:00 | Reagovat

[4]: Nišišííí... děkuju. :tighthug: (aha... tady nejsem na DA)

Hahaaa... no, Linovi je 11 (spíš ke dvanácti) ale chová se tak na devět nebo na deset, né-li na osm. Prostě jako dítě.

Pro mě jo... dřív jsem chodila nejdřív na blog, pak na DA- několikrát denně. Teď jsem ráda, když se na blog kouknu jednou. A na DA jsem pořád. XD

Hmmm.. ona to je pravda. Ale je to vtipné. Protože to že tě někdo nešikanuje ještě neznamená, že tě má rád. XD

Já jo! a pak bych to prodala... nebo bych si udělala léčivé masti. (zrovna budu potřebovat, aby mi někdo kopil tu konopnou mast... je dobrá na spooouustu věcí. Třeba na ty vředy co mám na obličeji. XD)

šest A4 je málo... a ona jich možná bude mít jenom pět a půl- ještě jsem ji nepřepsala. O_O
[6]: Hahaaaaa.... XDDDDD *musela jsem si to najít ve svém komentáři, abych pohopila, že jsem to fakt napsala.* Jaj, to je fakt hodně vtipnej překlep. měla bych se naučit psát na klávesnici.

Já měla vždycky kamarády mladší... jediná starší kamarádka je Taya- ta je starší o necelého půl roka. XD

9 Yone Yone | 17. listopadu 2010 v 22:04 | Reagovat

[7]: Mě vždycky na věku hrozně záleželo... né u všech ta bude napsaný,a el u většiny se dá nějak vypočítat. Pro mě je moc důležitý...

Ta druhá co jsem ti posílala měla sedm a půl. ^_^
Ale třetí ti poslat ještě nechci. nebylo by to fér k ostatním... musíš počkat. ^_^ Druhou jsem ti poslala jen kvůli Darkovi- a proto, že ji nebudu moc měnit. Třetí a první ještě změnami projdou.

fíííhhaa.... šest metrů! 8D

10 kinixuki kinixuki | 17. listopadu 2010 v 22:07 | Reagovat

[9]: Víš co? Vidím čas tvého komentáře jako teď.
Tys mi posílala druhou? -myslela sjem že první...hmm. Budu si to muset znova přečíst. Ale až později! Dnes plánuji nejít spát a místo toho kreslit = ]
Já chci třetííí. Možná by to enbylo fér, ale tys mi stejně už celý příběh vyspoilerovala. Chciii tooo. Nepošlu ti další šamanskou věc dokud nebudu mít třetí a první kapitolu. A dokud nedopíšu tak...čtyři stránky...hehe...
Představ si, že jdeš po ulici a tam se valí šestimetrová hrouda nabalující na sebe všechno.

11 Yone Yone | 17. listopadu 2010 v 22:11 | Reagovat

[10]: Druhá kapitola je časově první. ^_^ A ta, co je skutčně první kapitola je vadná- vlastně není dokončená, protože jí kus chybí... a ve třetí je pár nejasností. Nemůžu ti je poslat... T_T
A nevydírej mě! Já vím, že mi šamanskou věc chceš poslat. 8D *no dobře... tak možná ne* béééé... to je krutá strategie. *ale ty mi ji stejně pošleš*

Dnes nejdu spát, ale psát. (je to jen přehozené písmeno a znamená tolik...)

Hahaaaa... naživo bych katamari zažít nechtěla. XD

12 kinixuki kinixuki | 17. listopadu 2010 v 22:17 | Reagovat

[11]: Chciii to, stejně to chi. Tu šamanskou věc ti stejně nepošlu dokud nebudu mít aspoň třicet stran...a vzhledem k tomu že už aspoň týden jsem nenapsala ani písmenko tak netuším kdy to bude.
Jediné přehozené písmenko a udělá to tolik...je to úžasné písmenko. Všichni budeme uctívat péčko s eskem.
Na náááááá na na na na na nááá na...

13 The The | Web | 17. listopadu 2010 v 23:35 | Reagovat

Miluju výraz Terukiho na tomhle obrázku! ^^ A ta krev..^^ A to celý Baf.
Ale závěr "Ten, kdo mě nešikanuje je na mě hodný" je normální, pro mě určitě.. JSem ráda, když tohle o spolužácích můžu říct. Občas se to sice řáct nedá, ale většinou jsem za tenhle stav věcí ráda. Jo, vím, je to asi špatnej postoj..ale když mě nešikanují, není co řešit.
Fíha, tolik peněz..kde to vzali?
(A ještě: "Jenom" šest A4? Ale když myslíš, že je to málo, brát ti to nebudu. :D)
[4]: Ale houby, ty jsi hubená! ;) Víc než já..ale to je normální, já jím často. :DD

14 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 18. listopadu 2010 v 9:36 | Reagovat

[8]:Niiiišíšíí!♥xD Není zač.^^:)
Ehm, no dovol?xD Já se nechovám jako dítě! No, možná ano..:D
ALe jo, aspoň že je stejně starej, já mám taky ke dvanácti.:D
Hej,dopíšu pak.:D

15 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 18. listopadu 2010 v 14:31 | Reagovat

[8]: Hmm, tak když ti to vadí, tak sem prostě choď více, ne?:D
Ale stejně se mi zdá, že blog nezanedbáváš..
Články máš, ne?:D
Já vím, ale i tak.:D Ale já se to, s lidma moc nebavím, jenom když musím..třeba při francuouštině, když zkoušíme "rozhovor":D
Jo, to máš sice fakt.xD V té chvíli jsem na to moc nemyslela.. Ale je to velmi dobrá možnost.:D
Pro mě ne, od tvé povídky by mi stačil i řádek a byla bych šťastná jak..jak..blecha v kožichu?:D Ne, něco hezčího..hmm..masochista na kříži..:DDD
[13]:Jojo,já jsem hubená.:DD Tss..vždyť ty jsi jak striptérská tyč(xD), jseš rozhodně hubenější!

16 The The | Web | 18. listopadu 2010 v 14:54 | Reagovat

[15]: Já jsem z tebe jelen. :D V jednom komentáři tvrdí to a ve druhým ono..:D
Hahaha..striptérská tyč..:D
No nejsem. Ale je mi to vcelku jedno, já to nějak neřeším..Aby z toho nebyla nesmyslná hádka. :D

17 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 18. listopadu 2010 v 17:06 | Reagovat

To "jsem hubená" byla ironie.xD
Já a hádat se kvůli blbosti? Pfe.:D Ne, to fakt nejsem já..

18 Taychi Taychi | Web | 19. listopadu 2010 v 13:04 | Reagovat

Hej tak to je hafo, někdy bych si chtěla vypočítat, kolik jídla jsem snědla od té dob co žiju, kdyby jsi potkala někdy někoho kdo by to chtěl spočítat, tak žiju 12 let xD...Jéé, ty se máš, já čtvrtou kapitolu píšu už tři měsíce x3

19 Yone Yone | 19. listopadu 2010 v 15:21 | Reagovat

[12]: ná na nanana naná náná nanánánananá...

Nepošlu... ze zmíněných důvdů. Přece nechceš číst něco nehotového? X_X Ale i kdybys chtěla... já ti tu prvníkapitolu kde je tisíc vynechanejch mezer na jména a chybí jedna scéna (protože jsem ji napsala divně) a tu třetí, co ještě není přepsaná nepošlu. Pošli mi šamana grátis! :D

[13]: ^_^ No... ona taky není šikana jako šikana, že? XD Pro někoho, komu sypou odpadky za krk a hází mu věci z okna popř. ho mlátí a zamykají do skříňky, možná jsou hodní i ti, kteří mají "jenom blbé keci". Pro mě je hodný ten, kdo na mě nikdy nemá ani ty blbé keci.
Taky by mě zajímalo, kde to vzali.. ale asi nejsou takové socky jako "někdo". ix dééé... kdyby se zeptali, za co utrácím já, mohla bych říct tak nenajvýš čaj- jediná věc, za kterou pravidelně utrácím... jsem velmi úsporný člověk.

[14]: No právě! ty se jako dítě nechováš.... narozdíl od něj. XD Myslím, že byste si moc nerozumněli... tak jako on se nikdo existující nechová- a kdyby jo, tak je to spíš smutné.

[15]: No... já ani tak nezanedávám svůj pblog, jako cizí blogy. XD Oblíbené stránky jsem obcházela... někdy dávno. A ani jsem si od doby, co jsem předělávala vzhled nenašla čas doplnit odkazy morčatům.

Ke štěstí by ti stačil řádek? XD To jsi tedy fakt skromná... Hahaaaa.... *nemám žádný, který by osamocený nezněl blbě. A všecky jsou stejně nicneříkající*

[18]: No... tak jemu je 18 a za dobu "co žere jako prase" utratil tolik. To znamená- prej asi za šest let. XD šest litříků za měsíc-počítali.
Já psala každou kapitolu kolem měsíce. Ale věnuju tomu zatraceně hodně času. Neznám nikoho, kdo by psal tak pomalu- protože nad dvěma stranama jsem seděla šest hodin. (ten den jsem nedělala nic jiného)

20 rohirrimqa rohirrimqa | Web | 19. listopadu 2010 v 16:58 | Reagovat

Šikana je dosť tvrdý oriešok, lebo vlastne učitelia s tým toho toľko nenarobia. Ale zase u nás je aj ľahké vyletieť, myslím, že keď máš viac krát za sebou priemer horší ako 3,0 tak pôjde... Jeden chalan z našej triedy už tak skončil... :D
Btw. ku Skillet - viem, chvíľu som o tom aj pochybovala, ale tak je to rock a oni sú kresťania ;-)

21 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 19. listopadu 2010 v 18:50 | Reagovat

[19]:Jé, to děkuju.xD Nu, co t yvíš, neseznámíš nás někdy?.D
Hmm, to já své oblíbené blogy omrkávám..
Můžu tě potěšit(spíš ti to může být jedno.xD)že jsi první na co kliknu.:D
Tedy, jsi vůbec jedna z prvních stránek co když přijdu k netu, otevřu! Jaj! To je strašidelné!O.o
Jo, toho jsem si taky všimla, že jsi to nějak nedodělala.:D
Ano, z tvé povídky bych skákala radostí z řádku.xD No fakt ale, mě to vážně zajímá, krucipísek!:D Asi to skončí nějakým zlým hackerským zločinem.xD
Noo, a co dva řádky?xD

22 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 20. listopadu 2010 v 10:48 | Reagovat

´S za tu dobu "co žere jako prase" (jak řekl P) utratil za jídlo 800 000.´ hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah *válí se smíchy pod stolem a nemůže přestat*

23 Yone Yone | 20. listopadu 2010 v 11:11 | Reagovat

[20]: Hahaaaa... u nás tu šikanovanou holku nesnáší i všichni učitelé. (ale nešikanují ji.) Nevím jaký průměr je potřeba u nás.. u nás se vyhazuje snad jejdině za častou absenci. (o naší škole se ostatně obecně říká, že udělá z každého flákače. XD)
[21]: Hmmm... nevím, jestli mi to Ryuu dovolí. (počkat! od kdy se já na něco ptám svých OC? Já se jich nikdy na nic neptám. (to by to měli moc snadné)

Jaaaaaj... jsem první! :D U mě je první asi DA: XD jsem na DA závislá.. a potom KaThein blog, ale to tě asi nezajímá.

Dva řádky? XD To taky není moc...
tohle jsou dva řádky z druhé části první kapitoly. Klidně to sem napíšu, protože to nikomu (ani tobě) nic neřekně. Ani o mém stylu psaní: "Začala se snášet tma. Domy, které osamělého chodce obklopovali teď se zdáli být hluché a slepé, klepal, ale nikdo nepřišel otevřít."

[22]: On přesně řekl (pamatuju si to všecko doslova): "A v kolika jsi zhruba začal žrát jako prase?" prej od dvanácti...
já se taky smála. Ale nebylo to vidět. Ve třídě dokážu docela úspěšně zadržovat smích. (ale asi mi praskla žebra)

24 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 20. listopadu 2010 v 11:33 | Reagovat

[23]:Řekni mu, že prosíím.xD
Já se toho také bojím.:D Jo, říkala jsi..
DA je taky jedna z prvních věcí co otevřu, noo..taky že otevírám asi pět věcí, hmm.:D
Jak nezajímá?xD Náhodou, tam také někdy zajdu.. Tedy, když si vzpomenu.:D Má paměť je..má paměť.:D
Mně to stačí..:D
Jůů!♥ Mně to řeklo! Hádám, že se to odehrává od hlavní postavy, takže ta za někým v podvečer jde. A šel tam celou dobu, když bylo ještě odpoledne.:D A teď nevím co si mám myslet,třeba že ho ti lidé nemají rádi, nebo že tam už nebydlí.xD Tak víš co, jsem za to šťastná!Wííí!♥<3 Děkuju mnohokrát.<3

25 Yone Yone | 20. listopadu 2010 v 12:37 | Reagovat

[24]: To mu asi bude jedno. XD Hmmm... tak jo. Můžu to zkusit. ix déééé

Hahaaa... je docela vtipné slyšet, co z too vydedukuješ. XD Ale ve skutečnosti je to úplně jinak. 8D *neřeknu co to znamená*

26 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 20. listopadu 2010 v 19:06 | Reagovat

[24]: Pff. To jako, dělám uraženou.:D
No, aspoň že ti to přijde vtipné.xD
Tschee.. ale já mám tvoje dva řádky! A to ty nemáš!(Ano, to je to nejblbější, co jsem mohla říci.xDD)

27 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 20. listopadu 2010 v 21:16 | Reagovat

[23]: Já se celkem často směju potichu, nebo jenom v duchu, ale to kolikrát mnohem horší, než kdyby ses smála nahlas, protože to mi vždycky málem vybuchne hlava

28 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 20. listopadu 2010 v 21:17 | Reagovat

[23]:Tyjo, ale ve dvanácti to je síla... řekla bych že by si rozuměli s bráchou :D

29 Yone Yone | Web | 20. listopadu 2010 v 21:45 | Reagovat

[26]: Nišišišiii...
Hahaaaaaaa...
No, to ne. Já nemám dva řádky... já mám... hmmm.... asi něco kolem několika tisíc řádků? né, to zase ne. I když... asi jo! bude jich několik tisíc. XD
[27]: Jo.. to je přesně ono. Někdy je zatraceně těžký smát se tak, aby to nebylo vidět.. třeba aby ses ani neušklíbal. XD
[28]: Hahaaaa....  v tomhle možná jo. XD

Když nad tím ale přemýšlím... tak on si S. rozumí asi s každým. (i když vlastně ne. Posledně říkal, že ho někteří lidí od nás štvou. (B.F. a P. říkal to mě a M. (hej... asi se nevyznáš, co? XD)

30 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 20. listopadu 2010 v 21:57 | Reagovat

[29]:Nišiši?Co to vlastně znamená?xD Nebo je to pouze nějaký čupr-citoslovec?^^
Nesměj se mi, tyjo.:D
Heej, ty se mi vychloubáš!xD Teď ti závidím, to od tebe není hezké!:D
Fuu! Já chci taky tisíc řádků tvé povídky, jsi nějaká bohatá, poslyš.:D

31 Yone Yone | Web | 20. listopadu 2010 v 22:29 | Reagovat

[30]: Nišiši je takový hrozně skvělý smích... ale neznám toho týpka, co se tak směje.. říkala mi o něm Aiko- ale už jsem zapomněla, z čeho to je.

hahaaaa... no, trochu se vychlobám, to já ráda. :D No.. na řádky jsem vlastně docela chudá. Napsala jsem toho hrozně málo.. a jde mi to zatraceně pomalu. XD

32 Don Quijote de la Mancha Don Quijote de la Mancha | Web | 20. listopadu 2010 v 22:34 | Reagovat

s vekom je to ťažké, ale ak sa tvoje postavy aspoň 1% podobajú na dnešnú mládež, tak myslim, že sa môžu rozhodovať hlúpo... inu ja vo svojich 17 som takmer uverila, že jedna ulica sa volá po našom triednom profákovi :D to asi svedčí o výške mojho IA (chcem povedať IQ)
btw. ten obrázok je nice n_n, geniálne pozadie :)

33 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 21. listopadu 2010 v 10:47 | Reagovat

[30]: Ahaa.. já se směju nejradši hňhňhň.:D
Bylo to okomentováno jako "veverka".:D
To není hezké, pak tě někdo přijde vyloupit!*velká šipka na autora komentáře*
Jo? Tisíc řádků je málo?:D
Ale víš co, čím pomaleji to jde, tím lepší to může být.:D
Když si s tím právě dáš víc práce, jakože.:D

34 Yone Yone | 22. listopadu 2010 v 18:12 | Reagovat

[32]: Hahaa... moje postavy se ani vzdáleně dnešní mládeži nepodobají. XD Ani já se nepodobám dnešní mládeži a psát o lidech s takovým chováním by pro mě bylo nemyslitelné. XD

Děkuju. :3

[33]: Nišišišiii...
No, myslím, že není co loupit. XD Tisíc řádků... vždyť je to jenom pár stran. XD (ono jich ale asi nebude těch tisíc...)

Kéž by to tak bylo. Ale moc mi to nepřijde. O_O""" (budu zase upravovat první a druhou kapitolu... a třetí a čtvrtou úplně přepíšu. XD)

[33]:

35 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. listopadu 2010 v 19:30 | Reagovat

[34]: Hň Hń hň hň!
Jee!:D To je jedno, vždyť já bych ti ráda loupila co bych mohla.:DD(To jsem miláá, co?:D)
Hm, tak když to máš takhle tak asi ne.:D
Napíšeš..a pak to přepíšeš.:D

36 Yone Yone | 22. listopadu 2010 v 20:00 | Reagovat

[35]: No... ono je to tím, že jsem změnila ty věky. Takže mi pár věcí nesedí... a taky jsem změnila pořadí kapitol. XD Nebudu to psát od znova, jenom to hodně upravím- hlavně tu, která měla být první, ale nakonec bude třetí. XD
Ta co je teď první, měla být druhá, co je druhá, měla být čtvrtá, co je třetí, měla být první a co je čtvrtá, měla být třetí. (orientuješ se v tom?) XD

37 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 23. listopadu 2010 v 17:57 | Reagovat

[36]:Tak, to si máš ale všechno ujednat před začátkem psaní, takhle to máš blbé.:D
Jo, orientuju se v tom, ale máš to hodně propletené.xD
A nechápu, když píšeš kapitoly cca 8 stran(?-když říkáš že 6 je málo), jak se pak můžou zaměňovat.:D
Víš, moc by mi pomohlo tě pochopit, kdybych ty kapitoly znala..aspoň trochu, víííš.:33

38 Yone Yone | 23. listopadu 2010 v 19:03 | Reagovat

[37]: To bych nikdy nemohla začít psát, kdybych si měla všecko urovnat předem. Nečekala jsem, že se ten začátek ještě změní.

No, ono to půodně mělo být tak, že se čtenář v průběhu dozvídá, co bylo dřív... ale vykašlala jsem se na to. XD

39 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. listopadu 2010 v 14:24 | Reagovat

[38]:Hmm, taky teď něco píšu, sepisuju všechno do malého sešítku A5, zatím jsem psala o jedné postavě, ještě to není hotové, je to asi ve 82% práce.(Jen ta jedna postava) A už tam mám 25 stran..O_o
Sama se sebe bojím.xD
Jáj! Proč o tom melu?xD Možné, kvůli tomu, že o tom tak ráda melu.:D Jenže já o tom ráda melu sama se sebou, to je vždy nejlepší.:D
Aha, takže máš teď pomíchané kapitoly.:D

40 Yone Yone | Web | 26. listopadu 2010 v 19:50 | Reagovat

[39]: já bych se sebe taky měla bát... začínám se chovat... podivně. Né že bych se tak nechovala dřív, ale teď se chovám fakt dost psychoušsky. *to nebudu rozebírat*

Hmmm.. já když psala o některých postavách (když jsem ještě jenom rozepisovala postavy, zabrala mi nejdelší jen dvě A4 v ruce. (to je trochu víc, než ve wordu... píšu hodně malým písmem)

41 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 26. listopadu 2010 v 19:56 | Reagovat

[40]:Já se sebe dost často v poslední době bojím..(Například když jsem vystrašená až po uši a udělám xicht lepší, než ta holka posedlá démonem v exorcistovi..jsem se málem rozplakala strachy ze sebe.xDD)
Hmm, nechceš mi o tom něco říct? O tom tvém psychoušství?
Hmm, to může být celkem stejně dlouhé jako to co jsem psala já, moc se v tom nevyznám.:D
Taky jsi psala v ruce?^^

42 Yone Yone | Web | 26. listopadu 2010 v 20:02 | Reagovat

[41]: Hmm.. já se nedívám do zrcadla.. ale xichtíky asi dělám taky docela děsivé. (už několik lidí mi řeklo, ať se na ně "takhle" nekoukám, že je děsím. Naposled kinixuki. XD že se dívám, jako bych ji chtěla zabít. Ale nevím , co znamená "takhle" protože jsem u sebe nikdy neměla zrcadlo. A než se k němu dostanu, zapomenu jak to dělám. XD)
Moje psychoušství? Hmmm... to se asi ani nedá říct. Na hračce o mě říkali, že chodím jako duše bez těla (ale to je blbost- říká se "tělo bez duše" né "duše bez těla") a vymysleli teorii o tomn, že už od páté třídy fetuju a že jsem zabila svoji babičku. (to mi dneska řekla Aiko) oni to říkali jen tak, ze srandy... ani né jakoby mě pomlouvali. (s některými lidmi z hračky se docela bavím. A chodila jsem k nim na obor na návštěvu) Ale to nesouvisí s psychouštvím... to spíš jen tak.

třeba moje rozhovory s mými imaginárními přáteli. Jednou jsem Terukimu odpověděla nahlas, protože reagoval na něco, co řekla ségra. A pak jsem se psychoušsky zasmála- ten smích byla fakt super, ale povedlo se mi to jen jedou. já se jinak směju děsně.

A tak celkově se projevuju.. divně.

43 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 26. listopadu 2010 v 20:59 | Reagovat

[42]: Krásně dlouhý komentář!♥
To je dobré, no.xD
Někdy mi ten tvůj pohled musí někdo vyfotit..:D CHci ho vidět..a nejspíš i ty.:D
Hračce? Jo, to je tamto, jo aha..
To se mi nelíbí, hmm.. Myslím že ty by jsi zrovna nikdy nefetovala.:D O tom zabíjení už to není tak jisté..:D
Dneska? To je ale náhoda! Muhehe..
Já imaginární přátele nejspíš nemám..(Pokud se za to nepočítá rozhovor ,sám se sebou'. U toho jsem zjistila, že je nejlepší držet mobil a dělat že telefonuji, vždycky na mě lidi  bez mobilu divně zírali.xD A spolusedící se mi smála, a dělala zhnusené xichty na mou osobnost.D <Směju se tomu, jelikož je mi to jedno, jsem si zvykla žít bez přátel.xD)Tedy, někdy si ještě povídám se Smrtí, ale to nevím, jestli je to rozhovor, ani si nejsem jistá, jestli je to úplně Ona, jelikož někdy jsou ty  odpovědi více takové..prázdné, jako bych si je vymyslela, ale nevěděla o tom.xD
Ale někdy jsou celkem "plné", jako bych cítila, že si s ní povídám.:D
Vždycky si něco divně mrmlám, a zase jsem u podobného případu jako minule.:D
Ej, už dost o mně!>.<
Někdy bych tě chtěla vidět naživo, chápeš, jsi pro mě něco jako..velký objev!xD Tak to asi bývá s lidmi, co jste si položili za vzor, no..
Nepamatuješ si co jsi mu odpověděla?:D Dost by mě to zajímalo.. vůbec by mě zajímalo jaké dialogy a o čem vedeš..
Wáá! To bych chtěla slyše! Když říkáš že to bylo super, muselo to být vážně úžasné! Co na to říkala ségra?:D
Já se taky směju děsně, jak říkám..jako veverka.xD
To se stává, když dlouho žiješ jen s fantazií, nebo když máš příliš moc velkou fantazii, mám ponětí.:D

44 Kiume Kiume | Web | 28. listopadu 2010 v 21:54 | Reagovat

teď m tak napdalo že i když jsem tento obrázek už viděla, tak že bych si aspoň mohla přečíst co k němu píšeš. A už to nevydržím! Musím se zeptat! Já mám totiž postavu(postaváka jak já s oblibou říkám :D) který se jmenuje Taro. Pořád si, ale nevím rady jestli se teda jmenují stejně a to už mě to hlodá od té doby co jsem tě poznala! :D
Tak řekni, tvůj je ten Tara bez toho Tary že?

45 Yone Yone | Web | 28. listopadu 2010 v 22:11 | Reagovat

[44]: Taro je určitě něco jiného, než Tara. Když nad tím tak přemýšlím, Taro je i hezčí- a navíc to není ženské jméno. Ale já už si zvykla, že mám hlavního hrdinu s žensým jménem. A i kdyby se tvoje postava jmenovala stejně, mě by to nevadilo. Každopádně, Tara a Taro jsou odlišná jména.

(já mám s Tarovým jménem problém v tom, že to je podobné jako Teru. Hromada lidí si je kvůli tomu plete. XD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama