Jak to pojmeovat? Úžasný den plný obrázků?

7. listopadu 2010 v 17:18 | Yone Yeanling |  Deníček
Jsou dny, o kterých nemůžu nenapsat. A jedním z nich byl včerejšek…
(tenhle obrázek je nedokončený a nikdy asi nebude.. kreslila jsem to včera, když jsem se vrátila domů)
Potvory
Kdybych měla říct, pár dní za poslední dobu, které považuji za nejlepší, rozhodně by nesměl chybět. Můj včerejší sraz s Kinixuki…
Bylo poměrně těžké získat od otce svolení, abych tam mohla jít- podrobnosti rozebírat nebudu. Ale ve výsledku jsem jít mohla s tím, že měsíc nikam nebudu takhle smět. Sraz byl v 11 na Hlaváku.
Ráno vstávám obvykle v osm hodin, ale dnes jsem se vzbudila už v sedm- a nevstala jsem, což byla chyba. Při snídani mi bylo řečeno, že ten den se bude hodně uklízet a jestli bych nemohla vytřít celou tu veeelkou dolejší podlahu. Říkala jsem si, že to nebude problém- do té doby, než jsem začala. První část čítala úklid 120. litrů mléka do spíže- a to mi zabralo alespoň čtvrt hodiny. (nepřeháním… mám početnou rodinu. Tohle jsme schopní vypít za měsíc a půl.) Celkový čas vymezený na vytření podlahy a přípravu na cestu byla hodina a půl. Musela jsem si zatraceně pospíšit a i tak mi bylo jasné, že to nestihnu. Nakonec mě zachránil otec tím, že mě odvezl na metro.
Po nějakém čekání a lítání po nádraží se mi podařilo zjistit, jaké je správné nástupiště a tam jsem čekala, až přijede ten vlak- měl zpoždění. A pak, konečně jsme se setkali. A nebylo to tak zvláštní, jako když jsme se viděli prvně. Je to divné, nikdy bych nevěřila, že budu schopná normálně mluvit se člověkem, kterého vidím poprvé v životě. Jaaaj. Mluvili jsme hlavně o kreslení- jak neočekávané.
Naše první cesta vedla na živé kreslení Marie Brožové- to je taková pastelková umělkyně, pokud ji neznáte. A můj orientační smysl se moc nevyznamenal- a to si říkám Pražák. Ale našli jsme to. Galerie Pastelka je daleko menší místo, než bych si myslela, a ve chvíli, kdy jsme vešli, bylo relativně nacpáno. (čti: byli tam asi čtyři lidé) Jenže ti brzo odešli. Nikdo tam nevydržel tak dlouho, jako my… a za chvíli jsme tam zůstali sami, jen s ní a s jejím manželem. To bylo veselé- protože já i kinixuki jsme se moc ostýchali promluvit. Lidi co tam chodili normálně, se Jí třeba normálně ptali na věci a tak, ale já to prostě nedokázala. Nakonec nás zachránil její manžel, protože (pravděpodobně zaslechl, jak jsme se předtím dohadovali, kdo bude mluvit) se nás na něco zeptal a pak chvíli nebylo trapné ticho. To bylo fajn. :D Nedozvěděla jsem se od ní nic moc nového, co bych neslyšela už dřív (hodně věcí říkala v tom rozhovoru tady) ale vidět naživo jak kreslí a slyšet jak mluví je prostě zážitek.
Ten, kdo nás donutil, to místo opustit byl hlad, avšak než jsme odešli, domluvili jsme se, že se ještě vrátíme, kouknout se, jak za tu dobu pokročila s obrázkem. ^_^
Jediné místo, které já v Praze dobře znám je Černý most, takže i když je to od Pastelky daleko vypravili jsme se tam. Oběd jsme si dali v Pandě- to je čínský fastfood kam chodíme s Tayou a Kyuu. Celé CČM bylo šeredně narvané, málem jsme nenašli stůl a na jídlo jsme museli čekat nezvykle dlouho.

(jaj... proč se mi zdá, že sem píšu samé nezáživné věci? O_O)
Když jsme se rozhodli odejít od lidí a najít místo, kde bychom se mohli normálně bavit a vzájemně si ukázat obrázky zjistili jsme, že venku prší. Fakt horror! Nakonec nám nezbylo nic jiného, než se spokojit s křeslo-sedačko-lavičkou v prostředním patře na relativně klidném místě. (kolem chodili lidi… občas. A na lavičce vedle nás seděl pán- přišel tam když jsme si ukazovali obrázky. Pak odešel. Pak se vrátil. Pak odešel. Pak se vrátil. Pak odešel. Pak přišel. Pak odešel. Ve výsledku tam seděl skoro celou dobu a pravděpodobně ho moc zajímalo, o čem se bavíme. (nééé! Nějaký pán v bílé mikině ví spoilery z mého příběhu! A ještě víc spoilerů z toho kinixukiného!) Čas utíkal podezřele rychle- myslím, že ho někdo musel očarovat, protože dřív, než si kdo stačil uvědomit, bylo pět hodin (nebo 4? Já myslím, že pět…). (kinixuki mi často vyčítala, že zaokrouhluji čas. XD Fakt bych to neměla dělat… ale jsem zvyklá.)
Vrátili jsme se do Galerie, kinixuki si koupila kalendář a museli jsme zase běžet, abychom stihli její vlak. Ten měl přijet v 18:50. Když jsme doběhli na nástupiště, už tam stál.
Domů jsem se vrátila pozdě. V osm- a měla jsem se vrátit před sedmou. Ale otec měl dobrou náladu a tak se ani nezlobil…
Hmmm… pořád mám pocit, že jsem na něco důležitého zapomněla. Ale není mi dobře. Jsem nastydlá, zítra snad nepůjdu do školy.
Kinixuki má hrozně dobré nápady na příběhy. A taky dost zajímavé sny. Taky bych chtěla, abych si pamatovala, co se mi zdá- moje sny bývali moc zajímavé, když jsem byla malá. Všecky moje příběhy byli inspirované snem- i Děti Času, ale ty byli inspirované sestřiným snem. Příběh, co mám teď je inspirovaný hrou. To bývalo u mých příběhů taky časté… Hrou do které jsou vecpané všecky věci, které miluju. Whahahahahhahaaaa…
Ale momentálně mám se svým příběhem… jistý problém.
Tara
Jo! ještě jedna věc... (vyplývající z jednoho našeho rozhovoru z kinixuki včera. (krátkého rozhovoru))

Včera večer jsem kreslila Taru. Neumím ho kreslit. Ale kreslila jsem ho kvůli tomu, že když jsem hokreslila prvně, měla jsem dost mylnou představu o jeho povaze. Tehdy se choval.. strašně. Měl příšernou povahu, byl drzý, povíšený a nemyšlený frajírek. S tím, jak se chová teď to nemá nic společného. A proto když jsem ho kreslila prvně, vypadal takhle. (nevšímejte si toho, že je ten obrázek úplně příšerný. >_<) Jeho vzhled se měnil pozvolna, stejně jako jeho charakter, tak pozvolna, že je to skoro nezaznamenatelné... a až když jsem začala psát, uvědomila jsem si, že ve skutečnosti je úplně jiný. Nevím proč to sem píšu... haha.

Ale nejlíp jsem ho nakreslila tady. (ale ani to není nic moc. ARGH.. budu se ho muset naučit kreslit. Protože umím kreslit jenom Terukiho a Lina.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 7. listopadu 2010 v 19:10 | Reagovat

Jééé, jsem ráda, že jste si to užili. Já jsem se ještě nikdy s nikým z internetu na živo nepotkala. Mám strach, že bych nevěděla, co mám říct xD Nebo že by si o mě ten člověk myslel, že jsem magor xD Ale ten největší důvod je, že jsem hrozný srab xD
Takže můžu akorát závidět ostatním xD

2 KaThea KaThea | Web | 7. listopadu 2010 v 19:12 | Reagovat

Ty kreslíš lineart pastelkami? o_O
Já jsem radši, když si své sny nepamatuju. Mé sny jsou hrozně trapné. Já se při nich i cítím trapně. Nejhezčí sen byl ten, kdy se mi zdálo, že AkasunaKage odpovídá rychle. XDDD O deviantu se mi zdálo dvakrát. XD A druhý nejhezčí sen byl ten, který mě inspiroval k jedné postavě.
Tara je... hrozně cute. 8D ^ω^ Tváří se tak něžně a bezbranně... Ááách... Kal byl taky na začátku úúúúúúplně jiný. A když jsem ho kreslila prvně, tak to byl téměř opak Kala. o_O
Jsem první? Asi ne... Ale když tu tak dlouho nebyl žádný komentář, že by tu nebyl až do teď? :D Jako naschvál ti ho tu určitě někdo napsal. xD Je to zvláštní... Proč komentuju zrovna článek, u kterého ostatní naopak nenapadlo, co říct?

3 Yone Yone | Web | 7. listopadu 2010 v 19:34 | Reagovat

[1]: Haha... já jsem se prvně taky trochu bála. Ale když se s tím člověkm znáš delší dobu přez internet a máte si co říct tam, tak v reále budete mít taky. ^_^ Pokud to teda není někdo, kdo se na internetu přetvařuje...
[2]: Normálně ne... normálně dělám celý lineart tužkou. U některých obrázků s náhodnými zvířaty na kterých mi nezáleží předkresluju pastelkami, ale to je jen takové odpočinkové kreslení kdy ani moc nepřemýšlím...
Ale ta pastelková umělkyně si ty svoje obrazy skoro nepředkresluje a kreslí pastelkami všecko!

Mě se zdají někdy taky dost trapné sny.. ale občas i skvělé a inspirující, které si nepamatuju.
Ta postava... to je ten.. od O! nebo Mais, že jo?

Tara je hrozný salát. Ale úplně jinak než Kal. (Kal není salát!) Ale když jsem ho kreslila prvně, tak měl taky skoro opačnou povahu-a v nějaké scéně v první verzi zmlátil Lina. Jaj.. první verze byla hodně hodně jiná...

To je tím, že se tak dlouhý článek nikomu nechtěl číst. XD

4 Sikar Sikar | Web | 7. listopadu 2010 v 19:45 | Reagovat

Kdepak, čas nikdo neočaroval. To bylo naprosto jasné časové dilatační pole. Nepřišlo ti, že je kolem vás trochu vyšší zemská přitažlivost?
(a máš to - nahrálas mi do rány k mému dnešnímu článku)

5 kinixuki kinixuki | 7. listopadu 2010 v 20:08 | Reagovat

Ten pán nás určitě sledoval, ale pak jsme se mu zákeřně ztratili ve tmě a v dešti. Ale nikdy bych neřekla že budu schopná naprosto normálně spoilerovat a ukazovat obrázky když ej kolem nás tolik lidí. Ono jich tam vážně procházelo hodně. A většinu času vedle nás seděl ten pán...O.o vyrážely jsme v pět hodin = )
Tara! *snaží se vrýt si obrázek do apměti když je pravděpodobně dělaný hlavně kvuli ní* když už je řeč o obrázcích, ten, který plánuješ nedokončit je dobrý. Opeřený! 8D

[2]: [3]: ha, teď už si všímám toho Kala. Ale vážně, já o něm nevěděla O.o z mé strany je to deformace jména...uh...Nal! Vlastně nevím. Ale bylo tam něco jiného než k. *přemýšlí že použije Nala* to se mi na něj nehodí -.-

Pozor, OBŘÍ NOS! *čmuuuuuch*

6 VERiza VERiza | Web | 7. listopadu 2010 v 20:09 | Reagovat

Jéé, do tý galerky M.B., jsem měla zrovna v pátek namířeno, ale pak jsem si řekla, že na to kašlu. Já si pamatuju, jak uča ze ZUŠky jí hrozně obdivovala, jezdila na její výstavy a furt nám o ní pvoídala a pak po nás chtěla, abychom taky kreslili pastelkama a prostě... asi od nás čekala zázraky, já si vždycky naštvaná říkala, že by mě mohla nejdřív naučit kreslit a pak po mě chtít výkony na úrovni M.B. Dřív mě ty její věci hodně fascinovaly, dneska mi je jasný, že trénink dělá mistra a vše je zásluhou toho, jak tvrdě dře.
Nicméně se mi líbí, jak obhajuje pastelku a snaží se lidem vyvrátit názor, že je to nástroj na úrovni dřevěných kostiček, patřící do školky.
Tyjo, ale ze staromáku až na čerňák, to jste se zbytečně dost projely, ne? Tak půl hoďku :-D
Ale ten pán, co jste ho tak zajímaly, musel být hodně vtipnej, měly jste mu něco říct :-D Určitě by to nečekal a utek by :-D

7 Acris Acris | Web | 7. listopadu 2010 v 20:45 | Reagovat

Muchú, to je snad poprvé, co se mi nechce psát dlouhý komentář.. Ale není to tím, že by byl článek dlouhý.. Spíš tím, že jsem dneska napsala moc komentářů, jo to bude ono.. Je fajn, že jste si to užili :3
A ten pán.. Byla bych z něho značně nervózní.
Jojo a ještě něco! Dokresli prosím ten první obrázek! On je tak tak kouzelný! ^^

8 KaThea KaThea | Web | 7. listopadu 2010 v 21:06 | Reagovat

[3]: Ten od O... xDD Ono se jmenuje. XD Je to docela divné jméno... A on je úplně jiný než ostatní postavy. Nevím, čím to je, ale cítím, že je odlišný. Možná je to tím, že je jednou z nejstarších postav. Tam jsou skoro všechny důležité postavy děti. xD A taky není takový slaboch jako většina ostatních postav. Nikdy nepláče, přestože je jednou z postav, ke kterým byl život nejvíce krutý. Do prčic, proč tady tak spoileruju?! XDD Vždyť to je naprosto od tématu! Achjooo, když já tak ráda vyprávím o svých postavách. :3

Kal není salát? XD Nejsem si jistá významen slova salát, ale řekla, že Kal to je... XD

[5]: Eh... O čem to mluvíš? : D Myslím tu část, kde mluvíš o Kalovi. XD

9 Yone Yone | Web | 7. listopadu 2010 v 21:10 | Reagovat

[4]: Jaj! ten článek si přečtu. ^_^ Ale ne dnes.. dnes chyi ještě chvíli psát. 8D
[5]: Já jsem si to dřív taky myslela... ale to bylo někdy hodně dřív. Teď jsem byla schopná spoilerovat Kyuu příběh na autobusové zastávce. Seděli jsme tam dvě hodiny a kolem nás projelo asi deset mých autobudů. XD

Až někdy něco vydám, vzpomenu si na toho pána ve věnování. *kecá*

Nal.. hmmm, myslím, že takhle se asi fakt nikdo nejmenuje. :D

[6]: Hahaaa... učitelky v zušce jsou vtipné. *vzpomíná na tu svoji*
Jo, tohle je hrozné, když od tebe učitel očekává nadlidské zázraky, bez toho aby se snažil něco pořádně vysvětlit. A já jsem taky až do nedávna kreslila pastelkami špatně- mimochodem, ten díky němuž jsem přestala dělat jednu zásadní chybu jsi byla ty, když jsi řekla, že máš raději počítačové obrázky, protože tam nejsou ta bílá místa. Díky tomu jsem se začala snažit dělat celistvější barvy a vypadá to daleko daleko líp. :D

Já bych se nikdy neodvážila na toho pána promluvit. XD

Jo.. i s tím, co jsme šly pěšky to byla skoro hodina. XD

[7]: Whahaaa... dobře, že se ti to alespoň chtělo číst. I to je obdivuhodný výkon. ^_^

Možná že to někdy dokreslím.. až se budu hodně nudit a nebudu vědět co kreslit. :D

10 Yone Yone | Web | 7. listopadu 2010 v 21:13 | Reagovat

[8]: Hahaaa... ! Spoilery! spoilery! víc spoilerů! Whahahahahahahhahhaaaa!
*nevšímat si. hráblo mi*

Život byl krutý? jééé... já jsem si myslela, že se jmenuje Ono. Byla jsem si tím skoro jistá. *hrdá na svou paměť na jména* jen jsem ho nechtěla komolit.

Kinixuki mluví o tom, že když mi včera vyprávěla svůj příběh, měla tam postavu, co se jmenovala Kal. A byla to docela stará postava... tehdy jsem se zmínila o tvém Kalovi a ona říkala, že si toho nikdy nevšimla, že se tak jmenuje. ^_^

11 Acris Acris | Web | 7. listopadu 2010 v 21:14 | Reagovat

[9]: Jistě, že se mi to chtělo číst, zajímá mě každý tvůj článek.. Jen jsem tu svou komentovací energii musela někdy vyčerpat :D
Musíš :3

12 KaThea KaThea | Web | 7. listopadu 2010 v 21:24 | Reagovat

[10]: No... V jeho případě k němu byli krutí spíš lidi. Hrozně krutí. Jen tři lidi se k němu za celý jeho život chovali jako k normálnímu člověku. Nééééé, spoileryyyy! XD Jaj, ale to už jsem s tím spoilerováním docela přehnala. o_O

13 Acris Acris | Web | 7. listopadu 2010 v 21:33 | Reagovat

[12]: Né, pokračuj :D :D

14 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 7. listopadu 2010 v 22:01 | Reagovat

Kráásný obrázek!♥
To se máš že ses setkala s takovou velkou umělkyní!(Myslím jak kinixuki, tak M.Brožovou.:D)
Taky se máš, že jsi pražák.:D
Ale brzy se tam určitě zajedu podívat, nejlépe rovnou do té galerie!^^
120 litr"!O_o uhaha.:D U nás jsme měli štěstí vypít za měsíc 5 litrů.:D
A to byl rekord, už jsem mlíko an ividět nemohla.xD
Ale to, nesetkával ty jsi s už s Kinixuki? Mám pocit že jsi o tom psala..
Déšť mám ráda.:DJsme člověk co vyleeze ven v bouřce, běhá jak pravěkej člověk kolem ohniště a řve "německé" slova.:DD(Ne že by byly německy, ale zněly tak.xD)
"odešel, přišel, odešel, přišel,odešel, přišel":D:D Hmm, určitě si někdy zjistím, kam jdete, a udělám to samé, co ten pán.xD Muhehe
Haha, já mám chřipku a chodím i na tělocvik.:D Ne že by dobrovolně..
Jé!♥ Teru je zase hezký!:D ...češe se někdy?:D
Povíšený je ý.:D Promiň, promiň.:D
(a drzí je taky ý, néé! Musím mlčet!X_x)
Zlé postavy jsou hodné! hehehe! To je divně stavěná věta..O.o
Ten obrázek není ošklivý! Líbí se mi.^^
Ale v tomhle už je vidět pokrok.:) Je to zase lepší a lepší, a zase má úžasné očii!*sliint* A vlasy jsou taky hezké, mikina je kůl, jakou má barvu?
Hodí se mu k tomu šátek?!*velmi, velmi důležité.xDD*
Jé! Hezký obrázek! Má takovej..lišáckej výraz.xD
Jinak, už jsi dlouho nic nenapsala do "aktuálně":D

15 Yone Yone | Web | 8. listopadu 2010 v 8:53 | Reagovat

[11]: Ahááá... tak to mě těší. ^_^
Právěže nemusím a to je na tom nejlepší. :D *zatím se mi nechce*
[12]: Jééééé... spoilery! :D
Tak krutí lidi? jak jinak... svět bez lidí sám krutý není, lidi jsou zlí. Hahaa... už se na něho těším.
[13]: A já jsem si říkala, že vím něco, co ty nevíš a ono ne! XD Tak nic noo...
[14]: Jo.. taky si nestěžuju, že bydlím v Praze, když už sjem se narodila zrovna v české republice a ne Japonsku nebo Finsku.
ZA měsíc pět litrů? XD To i já sama vypiju víc, než vaše rodina... a to si to mléko dávám jen do čaje.
Jo, jednou jsme se už viděli- však jsem taky psala, že tohle bylo po druhé...

já mám déšť ráda... ale chtěli jsme si ukazovat obrázky a to v dešti není příliš moudré...

Tohle je Tara. Já vím, plete se to.. když jsem Teru pojmenovala Teru, tak mi to nějak nedocházelo... Asi mu budu říkat celým jménem- správně se jmenuje Teruki. Ale tohle je Tara...
Ha! to jsou překlepy. "povíšení" bych sama od sebe nenapsala...
Mě nevadilo, když byl zlý... ale nehodilo se to do příběhu. K tomu, aby to dávalo smysl by zlý být nemohl. Takže se mu povaha obrátila skoro na protiklad. XD

Ta mikina je náhodná.. ještě si nejsem jistá jeho oblečením... a asi ještě nějaký čas nebudu. A barvou šátku si taky nejsem jistá. Ale asi bude červený. Červené šátky jsou kůůůl.

Já vím.. mě se do aktuálně nic psát nechce... jsem na to líná. XD Ale původně jsem tam psala každej den. :D

16 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 8. listopadu 2010 v 12:05 | Reagovat

[15]:Já si stěžuju, že jsme se narodila v českých budějovicích.xD
Ty jsi šílenec!!:DD
Naše rodina mlíko lije do ..ne, do mlíka ne.xD To ne, do hrníčků taky ne.xDD
Do müsli.:D
Fakt? No, že jsi psala.."Je to divné, nikdy bych nevěřila, že budu schopná normálně mluvit se člověkem, kterého vidím poprvé v životě." Cháááá!:DD
AHa, jo tak.:D¨No, to máš pravdu.
Dopíšu potom, musím jít.xD

17 Yone Yone | Web | 8. listopadu 2010 v 12:22 | Reagovat

[16]: Ta věta celá zní: "A nebylo to tak zvláštní, jako když jsme se viděli prvně. Je to divné, nikdy bych nevěřila, že budu schopná normálně mluvit se člověkem, kterého vidím poprvé v životě."-to "nikdy bych nevěřila, že budu schopná normálně mluvit se člověkem, kterého vidím poprvé v životě" platilo k našemu prvnímu setkání, i když je ta věta trochu divně formulovaná. ^_^

18 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 8. listopadu 2010 v 14:49 | Reagovat

[17]: Aha, špatně jsem pochopila. Promiň.TT_TT Mám tu takové ošklivé obvinění na tebe a neumím číst.xD
Tak, dopíšu zbytek.:D

[15]:
Aha, aha, jo, plete se mi to.xD Zase promiň.T_T
Aspoň že tak, už jsem se bála že to v 17 nevíš.:D
He, no, postupem času a příběhu se to dá změnit, ne že by se mi to úplně povedlo, ale zatím se mi z Victorky vyklubal někdo, kdo se nikdy a vůbec nebojí, se jí začínám bát.:D
Jó! Červené šátky jsou khůl! Přesně tak.:D
Já jsem taky líná, moc líná na to, abych si založila "aktuálně".xDD

19 Kvakva Kvakva | Web | 9. listopadu 2010 v 18:07 | Reagovat

krásne kreslíš :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama