Viv

12. října 2010 v 21:12 | Yone Yeanling |  Sním
Vivian

Vivian
...Jediná dívčí postava v příběhu, ke které mám nějaký vztah. Mám ji ráda. Ale neumím ji kreslit. Možná je to z části i proto, že je "v pár věcech jako já". Tak třeba... má podobné vlasy a ještě pár detailů.

<-- takhle by mohla vypadat někdy na začátku své linie příběhu, tedy té linie, kde se vyskytuje. (dělím příběh do tří částí, podle toho, kdo vypráví). V Tarově části (což je hlavní příběh) už vypadá o něco jinak a hlavně má asi jiné oblečení.
Ve skutečnosti je ale hezčí, já ji jen neumím kreslit. Neumím kreslit holky. >_<

*přemýšlí, co by ještě mohla říct, aby to nebyl moc spoiler*

Vivian je relativně hodná (moje postavy jsou buď relativně hodné, nebo realtivně zlé... žádné černobílé rozdělení úloh se nevede). Má docela milou povahu a je jen málo lidí, které skutečně nesnáší. (třeba nemá moc v lásce Teru. On ji ostatně taky ne.)

____

Teď budu zase žvástat o sobě, což se od mého žvástání o příběhu moc neliší.

Dnes jsem byla celý den doma. Poslouchala jsem tyhle čtyři songy: Tady, protože jsem se absolutně zamilovala. Myslela jsem si, že Vocaloid šílenství nikdy nepodlehnu, ale asi jsem se mýlila.

A mezitím, co jsem je poslouchala jsem se snažila psát. Samozřejmně! počítačová A5 (font Arial velikos 8) je asi můj denní limit. Psala jsem jako blázen, ale jediné, co jsem dokázala vypotit je ta mizerně napsaná A5. Mám pocit, že čím víc se snažím, tím mizernější je výsledek. T_T
Říkám si, o co se to vlastně snažím? Napsat příběh a sobecky si ho nechat pro sebe, ze svého sobeckého strachu z lidí? Vždyť ani neumím psát...

Ale přišla jsem na to! Přišla jsem na to, čím to je. Já to totiž stále vidím jako ten komix. Víte, vyjádřit věc obrazem je snadnější než slovy, v případě, že umíte kreslit. Nakreslíte obrázek, všecky emoce, všecky věci jsou skryté v něm, když chcete něco zdůraznit, prostě to nakreslíte a člověk vnímá obrázek- popis vzhledu a situace zároveň z textem- přímou řečí. Pro mě, jako člověka, co vidí všecko komixem je těžké napsat ve správné hierarchii popis, přímou řeč, emotivní části, myšlenky... je to těžké!

Není to těžké pro někoho, kdo píše mizerně a nevadí mu to. Zase necchi říkat, že jsem nějaký podprůměrný pisálek, ne nejsem. Jen... já ty chyby, kterých se dopouštím vidím. Vidím je, ale nejsem schopná je napravit. Někde nedostatečný popis, někde málo emocí, někde moc.

Ale jak přidat a jak ubrat, aniž to celé zbořím? To je další chyba a asi největší chyba, které se dopouštím- a totiž, že se nad celou věcí moc zamýšlím. Nedokážu psát impulsivně, než napíšu větu, zapomenu její konec a podobně. Nad každou větou se zamýšlím a uvažuji, jak ji napsat aby zněla třeba jen o jedno nicotné slovíčko lépe. Proč? proč se tak pachtím se zbytečnostmi? Vždyť moje slovní zásoba není tak zoufalá, nebo je? Nevím.. někdy mám šílené výpadky slov.
ARGH... koho tohle bude bavit číst? Každý můj článek je stejný... takový sterotip, stejně jako v mém stereotipním životě.

Kašlu na to. Naučím se pořádně kreslit a jednou budu kreslit komixy. Chtěla bych toho tolik umět, tolik znát... copak jsem jen já tak pomalá, nebo mám méně času než ostatní?

YONE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rany-chan Rany-chan | Web | 12. října 2010 v 21:32 | Reagovat

Je moc pěkná... vypadá mile, má nádherné vlasy ♥ a vcelku hezky sladěné oblečení... zdá se sympatická. ^^

2 Sikar Sikar | Web | 12. října 2010 v 21:37 | Reagovat

Jsi jelen...eeeh, ne, to jsem nechtěl psát!

Porovnání klasické prózy s komiksem je dobré téma. Osobně mám dojem, že preference je hlavně na samotném stylu pisatele. Kdybych já chtěl do komiksu nacpat vše, co se snažím popsat textem, skončilo by to tak, že text by byl v každé tak desáté bublině. Například bych měl první obrázek - otevřený časopis. Druhý obrázek - časopis klesá a odhaluje děravé ponožky člověka, jenž si četl ten plátek. Atd atd. Hmm, to mi připomíná, že bych někdy mohl dočíst Understanding Comics - komiks o teorii komiksu.

Osobně jsem (jak jsem už jednou psal) komiks jakožto médium pro své vyjádření zkusil (ne, Únos Ého nemyslím, to je čmáranice kreslená během vyučování) a zjistil jsem, že má jednu velkou nevýhodu. Těžko do něj jako součást příběhu vrazím dvoustránkové filosofické zamyšlení na téma robotika a Asimovovy zákony robotiky spojené s trochou klasické teorie o informatice.

3 Sikar Sikar | Web | 12. října 2010 v 21:42 | Reagovat

[2]: ehm, ne v bublině, ale na obrázku...kruci, já už večer nesmím nic komentovat, hlavně po dvou stránkách výše zmíněných technologických plků

4 eN. eN. | Web | 12. října 2010 v 21:53 | Reagovat

Ano! Komix! Dělej komixy, ty jsou mnohem lepší :) Pokud nejde o nějakou dobrou knihu, tak příběhy nečtu, jem barbar. Ale komixy, to je něco tak úžasného! Vždycky
jsem chtěla umět kreslit komixy a říkám si, že to jednou umět budu :)
Mám takovou zcestnou otázku. Co jsi za znamení? Nevim proč, ale vždycky jsem si říkala, že jsi kozoroh, asi jsem měla poct, že jsem to tady někde četla a teď mi to děsně vrtá hlavou :D

5 Yone Yone | Web | 12. října 2010 v 21:54 | Reagovat

[1]: ó... tak přesně by měla působit. :D
[2]: Jo! jsem jelen! :D

Jo... je to na autorovi, jistě. :D Někteří geniální lidé jsou schopni popsat slovy věci tak, že obrázků není potřeba a uznávám, že filosofická díla (zvlášť některá) by se do komixu včleňovali asi docela těžko.
Ale já, jakožto někdo, kdo čte víc komixu než běžné literatury prostě nemůžu jinak, než preforovat komix. Což je svým způsobem velmi komplikované, protože to znamená, že se budu muset všecko naučit kreslit. K tomu, abych za pár let mohla nakreslit něco slušného budu muset hodně trénovat. A když zrovna trénuju kreslení, nemůžu trénovat psaní a naopak- takže věnovat se dvěma věcem vyžaduje dvoujnásob času a kde potom má člověk brát čas na vzdělávání, potřebné ke psaní, aby nebyl úplně tupý? *jaj.. proč mám ten nepříjemný pocit, že jsem se zamotala do toho, co se snažím sdělit?*
[3]: Jo jo.. já to pochopila správně.. :D

6 Yone Yone | Web | 12. října 2010 v 21:58 | Reagovat

[4]: Nene.. jsem blíženec. Moje nejneoblíbenější znamení.. ale já stejně nevěřím na zvěrokruh.

Totiž... dělat komix mám v plánu celou dobu, ale až poté, co napíšu tu veselou (ne moc veselou) povídku, podle které ho hodlám kreslit. (povídku nezveřejním na blog, komix možná ano.. ale to bude až za dlooouuuuhhhaaaatáááánnnskoooouuu dobu, takže v ten čas možná už budu tak velká holka, že se to pokusím vydat.)

Kreslit komixi je můj sen z dětství.. přeji si to už... ehhhh... asi deset let. Jo, mohla by to být druhá třída, co jsem začala kreslit svoje první "dílo".

7 Sikar Sikar | Web | 12. října 2010 v 22:01 | Reagovat

[5]: Huf, no právě! Než bych se já lenoch líná pracně učil čmarikat, to radši za těch pár let nasekám mraky textu a výsledek (=příběhy, spousty příběhl, hory příběhů, pomoooc, zavalily mě) mám rychleji.

8 Skye Skye | Web | 13. října 2010 v 11:58 | Reagovat

Vivian se mi líbí. Mám velkou chuť šlohnout jí to tričko xD Tričko s pandou chci už dlouho, ale nějak ho nemůžu sehnat za přijatelnou cenu. Napadlo mě, koupit si bílé a tu pandu tam dokreslit, ale nevím, jak by to dopadlo xD

Jak tak čtu, zdá se mi, že píšu uplně jiným stylem než ty. Mám v hlavně načrtnutý směr, kterým by se měl příběh ubírat, pár důležitých událostí, které se musí stát, ale zbytek píšu tak nějak impulzivně. Prostě píšu to, co se mi tam líbí a co se mi zdá v dané situaci nejlepší. Nijak zvlášť nad tím nepřemýšlím.
Ale Výměnu si jako komix nepředstavuju. Spíš jako anime xD A občas i jako nějaký film xD Je to zábavné.

(Vocaloid rulí xD)

9 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 12:42 | Reagovat

[7]: Jo.. to je logické. XD Ale kreslení je můj život už moc let, nedokázala bych se bez toho obejít, i když příběhy jsou můj život ještě daleko víc než kreslení.
[8]: Hmmm... a asi je to tak lepší. No... já teď taky zase píšu, protože jinak všecky ty skvělé věci zapomenu. Chtěla bych umět psát impulsivně, ale když já se pořád musím vracet a opravovat chyby... a můj příběh je až moc složitý! ARGH... přestávám se v tom vyznat. XDD

Ale jo! měním strategii. Stejně to vždycky můžu přepsat. XD

10 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. října 2010 v 13:37 | Reagovat

jaj, už je to tu zase. další nádherný obrázek, a já si myslela že jsem se třošku zlepšila..pf.:D
Se kouknu na tohle a mám depresi.:D
Jako, né z Vii.(asi jsem povinna ji říkat Viv, viď?:D nemůžu jí říkat Vii, že?:D)
Já jsem ten typ, co rád píše a moc se nezajímá o to, jak příšerně to má.xD
Ne že bych to měla nějak kuriozně hrozně..
Ale, moc se s tím  nepatlám, ale doporučila bych ti-ačkoliv to dělám já, a co dělám já bývá většinou špatné.:D-si tu větu napsat, abys jí nezapomněla a pak upravovat.
Já si jí napíšu, a pak přemýšlím co změnit.. Každopádně čubrním, jak ti to s těmi pastelkami jde. Vii-Viv:D vypadá mile, a hezky.^^ Doufám že taková je.:D

11 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 13:47 | Reagovat

[10]: ó... říkej jí jak chceš. :D Na tom nezáleží, Viv jí říkají její přátelé (neřeknu kdo to je. XD), ale většinou se jí stejně říká Vivian. A ono je to jedno.. protože se objeví jen v pár kapitolách.

Já si ty věty píšu.. ale... u mě je chyba i v tom, že začnu psát větu, kterou nemám domyšlenou a čekám, že ten konec mě nějak napadne.. o on ne!
Ale už jsem se trochu zlepšila. Dneska už jsem zvládla napsat dvě mizerné počítačové A5 a to jenom za dopoledne! to je nový rokooord.
Já bych taky ráda psala, a pak to po sobě upravovala, ale to s mými špatnými návyky těžko dělá. Když jsem byla ve tvém věku, psalo se mi úplně v pohodě. Dokázala jsem napsat několik stran sešitu bez zaseknutí, ale pak jsem na nějaký čas přestala psát (v ten čas jsem se věnovala jen komixu) a... teď je to zlé, porotože se ze mě stala děsné perfektcionistka. XD

Viv je... hodná a milá- většinou. Na některé lidi moc hodná není, ale za to si můžu sami.

12 Skye Skye | Web | 13. října 2010 v 13:51 | Reagovat

[9]: I když, jak nad tím přemýšlím, můj styl psaní taky není ideální. Sice něco napíšu, ale druhý den se mi to přestane líbit, tak to změním xD Proto nemůžu psát na papír. Přepisuju ty pasáže tolikrát, že by to bylo samý škrtanec xD I když, pokud mě napadne něco geniálního, tak papírem nepohrdnu xD

Můj příběh je taky složitý. Skládá se v podstatě ze dvou, paralelně probíhajících dějů. A zapamatovat si všechny souvislosti je fakt nadlidský úkol xD Proto si důležité body zapisuju do takového sešitu xD
(už jsem se zase rozepsala o sobě xD Omlouvám se, omlouvám se xD)

13 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 13. října 2010 v 14:43 | Reagovat

Kdyby si dělala komixy, určitě bych je tu četla....a myslím, že nejsem určitě jediná...
Já osobně bych nebyla schopná nakreslit komix, ani kdybych kreslit uměla...radši píšu .... mám rozepsaný jeden příběh, ale z vlastní debility jsem ho ještě nedala na blog, pořád se bojím, že ho nedokončím a pak bude na blogu jen tak... bez konce ... tohle mi totiž náramě jde, něco rozdělat a nedokončit.

Jo a co se týče článků tohoto typu, jak si psala, že to nikoho nemůže bavit nebo tak, tak naopak... mě to baví, jen na tvojem blogu si můžu něco takového přečíst :D

14 Aiko Aiko | 13. října 2010 v 15:30 | Reagovat

Nahodou se ti moc povedla... :)
PS: Jaktože nejsi v tom odporném institutu, a kdy se tam hodláš dostavit ??? :)

15 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 16:09 | Reagovat

[12]: Jo... taky píšu raději do počtače, protože v tomhle mám stejný problém. XD
Co se týče papírů.. mám ještě problém s tím, abych to po sobě přečetla.

Hmmm.. můj se skládá z hromady dějů, protože teoreticky vzato je každý z mých postav hlavní hrdinou, jelikož každý má zajímavý osud. Proto mám jistý problém s tím, dát to dohromady. Ojojoj.
[13]: Jenže... o to právě jde. Já hodlám dělat komix, ale až po povídce, povídka je určitým způsobem jenom podkladem pro komix, kde si všecko potřebuju dát dohromady a do souvislotí.

Hmmm.. co se týče článků tohoto typu... stejně se pořád divím, že to lidi baví číst. Protože já se vážně jenom pořád opakuju.
[14]: No.. zejtra jedem za velký prachy do Brna, takže zejtra jakoby už jo, ale ne doškoly, jen na školní akci. *nechce se mi tam*
Ale v pátek už do školy normálně jdu.

16 kinixuki kinixuki | 13. října 2010 v 16:42 | Reagovat

(nesnášim neustálé "automatické" odhlašování! D8<)
Jůůůůů! A je tam i pandaaaa! A tady vidíš že stereotypní nejsou tvoje články ale moje komentáře. Musím si vymyslet nové citoslovce. Egyugh se sem nehodí...
Myslím si že holky ti kreslit jdou. Jeden se na to podívá a vidí...holku. Ehm. To je zajímavá věta. >.>
Psát podle něčeho co mám už dopředu vymyšlené mi taky moc nejde, spíš...když to není ještě domyšlené do takových detailů. Nejlepší část šamanské věci vznikla tak že jsem netušila co bude na konci věty. A tvoje slovní zásoba určitě není zoufalá...ne v porovnání s mou. Pokouším se to dohánět vlastníma slovama =_=
Čas! Čas? Chtěla bych mít čas. Nestíhám dělat to co bych už měla mít T^T

17 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. října 2010 v 16:50 | Reagovat

[11]:dobrá, tak je to odteď Vii!:D
No, to je ale bastard..ten konec..:D
Asi poprvé co jsem si zanadávala na konec věty..:D a to už nadávala na hodně věcí..:Dco já mám s těma tečkama?-.-
Jé!Tak to tě chválím^-^
Mně se nepíše uplně v pohodě..taky jsem schopná nad něčím přemýšlet!xDD
Jó, a na tom vzhledu..to máš na nohou conversky?:D

18 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 17:19 | Reagovat

[16]: No vidíš... kdo má taky vymýšlet pořád nové komentáře ke stále stejným článkům. 8D

Haha.. jestli umím kreslit holky, tak ještě líp: člověk se podívá na nějakého mého kluka a vidí... holku.

Těžko říct, jestli neumím kreslit kluky nebo holky, když všichni vypadají stejně. XD

Jo.. taky mám ten pocit. Asi už nic nebudu předem domýšlet. Ale to nejde, protože jediné, co mám vymyšlené pořádně jsou detaily. T_T

[17]: No.. Conversky to zrovna nejsou... ptozože se nejedná o tu značku. Ale jinak ty boty vypadají stejně. Nosím jen a jen ty- černé a koupené za 150 korun v glóbuse. *jsem socka* Vždycky, když se mi rozbijou, tak si prostě koupím nové. XD

(ale teď mají v glóbuse nějaké, které jsou krásně tyrkysové a stojí 600.. ojojoj! ty chci! Ale ty moje se nerozpadnou ještě hodně dlouho. XD)

19 Yoanne (Ranya) Yoanne (Ranya) | Web | 13. října 2010 v 17:21 | Reagovat

Co se textu týče, na ten jsem předtím neměla čas... jo, to je největší problém - když nad tím člověk moc přemýšlí, moc to řeší. Já si taky říkám, jak jsem dřív mohla psát... tak, jak jsem psala. Klidně pár A4ek denně. Oo Prostě jsem psala, občas si to po sobě přečetla... asi je to lepší, psát impulzivně. Tvor se třeba víc naučí, protože i víc napíše. No... jenže teď taky přemýšlim nad každou větou. A když se mi to nelíbí, škrtám, i celé odstavce. Pak není divu, že mi ta nová verze Jantarové propasti tak trvá. A ještě ten strach ze zveřejňování, protože co když budu zas něco chtít doladit, dopřepsat... XD Áchjo. Njn. Z podobného důvodu se mi vůbec nechce psát C-C - protože když se spolužačkou vymýšlíme děj, charaktery postav atd., v hlavě to nakonec vidím jako film. Jako fakt dobrý film, byl by z toho luxusní film, to můžu nesebekriticky říct, ale... já to mám psát. Jako příběh. XD Tím nastává problém... protože si říkám, že nikdy nevyjádřím vše, co bych vyjádřit měla, něco bude chybět, něco bude přebývat... já chci zpátky časy, kdy jsem psala aspoň tu A4 za den! Bylo to jednodušší.

Ohledně tvého příběhu... myslíš, že bych měla právo přečíst si alespoň kousíček? Nejde mi o to Tě nutit ho zveřejňovat, už jsem zcela pochopila, proč se toho bojíš, ale... třeba... poslat kousíček mailem...? Jen pokud chceš, přirozeně. Nenutím Tě. :)

20 Ynne-chan Ynne-chan | Web | 13. října 2010 v 17:23 | Reagovat

Ještě dodatek k tomu filmu. Když to v hlavě vidím jako rychlé záběry, dramatické přiblížení, přepínání obrazů,... tak se to prostě popsat nedá, nom. Předpokládám, že komix je dost podobná věc, v tomhle ohledu. A pak je to jednoduše na nic...

21 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 18:03 | Reagovat

[19]: Hmmm... budu o tom poslání uvažovat. Já to vlastně mám v plánu poslet pár lidem k přečtení, ale jelikož se o to zajímá spousta lidí, pořád si nejsem jistá komu. Ale dobře, kousek ti určitě pošlu. :3 *ale možná nakonec budeš i mezi vyvolenými, protože tebe znám přeci jen už docela dlouho. :3*

Film.. jo, taky se mi stává, že svůj příběh vidím jako film- tedy spíš anime, protože moje postavy prostě jsou kreslené, nikdy si je nepředstavuji reálně. A v tom právě spočívá ten problém.
No.. nová verze JP sice trvá, ale je poznatelně lepší, než první. Ty to ještě píšeš? Už jsem si myslela, že ne. :D No, já si klidně počkám i dlouho. :D

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. října 2010 v 18:40 | Reagovat

[18]: Vidíš,já trvám na tom logu.xD
A nikdo mi je nechce koupit..a to měli takovou krásnou slevu..za 1000 je měli! (normálně 2600:D)pff..

23 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 18:47 | Reagovat

[22]: No.. oni pravé Conversky bývají hezčí, to ano. Ale drahé, drahé... a méně kvalitní. XD Tyhle co nosím teď už mám třičtvrtě roka a pořád slouží! XD

24 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. října 2010 v 19:30 | Reagovat

[23]: Náhodou, pravé jsou také kvalitní, kamarádka je má!T.T
Nenáším jí-.-
Já taky tátu nosím k nepravým converskám.:D
Moment..nosím?!:DD
Tim jsem očividně chtěla říci nutím..:DD

25 Cyan Cyan | Web | 13. října 2010 v 19:40 | Reagovat

Vivian se mi líbí, je taková... hezká. XD

26 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 19:58 | Reagovat

[24]: Haha... ty hodně často nesnášíš svoje kamarády, že? ;) Slyším to od tebe pořád. :D Roztomilý přístup k věci.

No, neříkám, že jsou vysloveně nekvalitní... ale moje zacházení by asi dlouho nevydrželi.
[25]: že prý děkuje. :D

27 Rany-chan Rany-chan | Web | 13. října 2010 v 20:04 | Reagovat

[21]: Eh... já... já... *strašně se stydí* *chce se jít zahrabat*
Já...
Přiznávám...
Nebo jako...
Jo, přiznávám...
Já píšu novou verzi. XDDDDD (jakože úplně. jakože ani ta... nová... neplatí.)

Nemysli si o mně, že... že... já nevím. Prostě... jsem divná. XD Ale přeci jen, tímhle způsobem jsem toho napsala už vcelku hodně a chystám se zveřejnit Prolog+První kapitolu. Tak nějak to líp... ubíhá? ale je to od začátku divný. XD No... to je vedlejší. :D

28 Yone Yone | Web | 13. října 2010 v 20:06 | Reagovat

[27]: Hehe... no, myslím, že se nemáš za co stydět. :D Já u některých příběhů dělala toooolik verzí a žádná se mi nelíbila, že bych se měla stydět sama.

No, tak si počkám na novou a ještě lepší verzi. :D

29 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 13. října 2010 v 20:12 | Reagovat

[26]: Noo, vlastně kamarádku přímo nemám, dala by se za ní nejspíše považovat ledatak "ona".:D
Nesnáším, já nesnáším lidi, co umí, mají něco co nemám já.xDD
A když s mi na to pokusíš říct "A oni zas nemají to, co máš ty, třeba" tak ti na to dopředu odpovím: Haha,..mají.:D
Roztomilý??:DD Ke mně se nikdo nepokouší používat tak divné slovo jako "roztomilý", tedy, ne že by to bylo divné, ale k mému přístupu asi těžko.:D

Hm, to já nevím, viď.:D

30 Reni Reni | Web | 13. října 2010 v 21:08 | Reagovat

jéé, má hezký vlasy ^^
Vocaloid šílenství? Slyšelas už i Love is War a Meltdown? Taky fajn xD
btw, hlavně piš podle sebe a moc nad tím nepřemýšlej. Čím víc se nad tímpřemýšlí, tím víc nevíš, co dál xD

31 Acris Acris | Web | 13. října 2010 v 21:15 | Reagovat

Ježíííš, panda! :3 Jednu dobu jsem na ně byla úplně ujetá, ale nějak mě to přešlo.. Teda jako stále je mám hrozně ráda, jen už to není tak "hrozné" jako třeba morčátka ^^.. Jó, říkala jsem ti už, že mám takovou tašku přes rameno s morčatama? Je jich tam tuším devět.. Z Londýna :3
Hmpf.. "Viv, nahoď péřovku, bude to yonézní!" Dlouho jsem HIMYM neviděla.. A nevím, jestli to znáš :D.. No to je jedno... Prostě je Vivian boží :D
Hrozně se mi líbí.. Taková správná sympaťačka a úžasným oblečením a čírem ^^.. Já chci taky "vaše" vlasy! :D

A nekecej, že neumíš kreslit holky.. Vždyť, vždyť.. Prostě je to takřka bezchybné, tak co plácáš :D (já bych tam to takřka nepsala, ale ty bys měla námitky :D)

A a a ke zbytku článku se vyjadřovat nebudu protože proč.. Protože jsem líná a dneska už jsem napsala hrooozně moc komentářů xD

32 KaThea KaThea | Web | 13. října 2010 v 21:32 | Reagovat

Vypadá jako ty! Má stejné oči i vlasy. Má i podobnou povahu nebo ty? :D Není to náhodou tvé zosbonění v této povídce? :D
Nemám čas komenentovat, nemám čas na nic, potomá škola...! Nemám čas si ten článek znovu přečíst a okomentovat něco v něm, je to hrozné.........

33 Yone Yone | Web | 14. října 2010 v 22:37 | Reagovat

[29]: Hmmm... já reálné přátele naštěstí mám a mám je moc ráda. :D
[30]: Ne ne.. ještě ne, ale pusím si to, až budu mít čas. :D

S tím psaním... já bych si nejvíc ze všeho přále vědět, jak to dělají skuteční spisovatelé. Vědět jak moc to mají romyšlené napřed. řekla bych, že právě hodně. No.. budu se snažit hlavně psát.
[31]: Já taky miluju pandy! chci domů živou! Alespoň takovou malou, jako má ve FMA Mei Chan. :D

No.. neznám to. Jsem holdn nevzdělaná. XD

Moje vlasy.. jsou dost pochybné. XD Kreslím je daleko lépe než vypadají- tím tupírováním je mám pěkně zničené a to to ani nedělám moc dlouho. XD

Hmmm... kdyby tam to takřka nebylo, asi bych fak měla námitky. Měla bych je i tak, ale jsem moc unavená a musím odpovědět na moc komentářů. XDD

[32]: Noooo.. byla by mým zosobněním, kdyby se nechovala tak moc jinak. XD *já nejsem ještě zas až takový psychouš jako ona. Nééé, to není hezké říkat takové věci a napůl falešné spoilery. XD když člověk řekne, že je někdo psychouš, každý si představí něco jiného.
A ona je hodná. Jedna z nejhodnějších postav tam.
Já žádné své přesné zosobnění v povídce nemám. I když jak jem napsala tu první kapitolu, tak se přesně jako já chová Tara- což je špatně. Původně se má chovat úplně jinak, než jsem to napsala. Napsala jsem to tak, že reaguje jakobych v tu chvíli reagovala já. XDD

34 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 15. října 2010 v 8:56 | Reagovat

[33]:no, to se máš, no.:D

35 Towa Towa | Web | 15. října 2010 v 12:56 | Reagovat

Ta je hezká! Akorát trochu vypadá jak ty.... Moc se mi líbí jak je to vybarvené, i když to asi jako holka moc nevypadá... kreslíš jí dost ve svém shonen stylu (mě se líbí :) a tak je to akorát (neposlouchej mě, já jsem (zcela nechtěně) zkažená shojo mangou (ale nečtu ji!)) ... >x3 (ale nakreslila jsem jednoho bláznivého kluka, a byl docela (neber mě za slovo xD) podobný stylu tvému...teda, vzpoměla jsem si na tebe (nebo to bylo tou bláznivostí?)) (promiň, moc závorek xD)

36 Yone Yone | 15. října 2010 v 15:20 | Reagovat

[35]: To je účel, aby tak trochu vypadala... Ale ona je hezčí než já. Ne že by v tom příběhu měla být nějaká přehnaná krasotinka, ale má být docela hezká, což se mi moc nedaří kreslit.

No.. já vím. Já neumím kreslit holky a vlastně ani kluky, protože ti zase vypadají všichni trochu jako holky. XD Obličeje vlastně nijak nerozlišuji, takže to jestli je to holka nebo kluk by se teoreticky dalo poznat jen podle stavby těla. (tu jště rozlišuju. XD Tak zle na tom ještě nejsem.) Ale zrovna ji jsem nakreslila skoro klučičí postavu. XD (nemá být moc široká v oblasti hrudníku nó. A že by měla nějaký boky... tak to zrovinka moc nevyšlo. XD Já holky kreslím málo často.

Jééé.. já bych ten obrázek chtěla vidět. :D Dáš si ho třeba někdy na blog? :3

(závorky jsou nejlepší! :D)

37 Acris Acris | Web | 15. října 2010 v 15:24 | Reagovat

[33]: Jó, to bych taky chtěla.. Malou pandičku :3

To zase ne, ale "Jak jsem poznal vaši matku" (How I.. prostě HIMYM :D) je docela známý seriál.

To věřím, hlavně červená barva prý docela ničí vlasy.. Nebo si je barvíš henou? :)

Jasně, v pohodě xD.. Ale nemusela jsi odpovídat ještě včera večer, já bych byla z toho "výletu" úplně KO :D

38 Neela-hime Neela-hime | Web | 16. října 2010 v 14:44 | Reagovat

Viv je opravdu nehorázně moc roztomilá ^^ Nemůžu si pomoct, asi mě okouzlila :D I když je tu fakt, že já jsem spíše na záporné postavy. Hodné.. No, hdoné jsou na mě moc hodné - a tak je to se mnou bohužel i v reálném životě. ^^
Mmm, mě se zdá, že kreslíš holky hezky, i když musím uznat fakt, že klucí ti jdou skvěle ^.- :)

39 Yone Yone | Web | 16. října 2010 v 16:52 | Reagovat

[37]: Já sjem to neviděla. XD Já neviděla totiž skoro nic. Ale znám spoustu lidí, co to mají rádi.

Nééé! červená ničí vlasy nejvíc? Ojojojoj... to jsem nevěděla. XD Ale odbarvování ničí vlasy určitě ještě víc.
[38]: Oni jsou na záporáky teď všichni.. ale u mě jsou vlastně všichni z části záporáci a z části klaďáci- nemám nikoho čistokrevně záporného, nebo kladného. Záleží na úhlu pohledu...
I když zrovna ona je spíš hodná než zlá.. jedna z nejhodnějších postav. (nejhodnější je Lin. XD Ten je moc hloupý než aby byl zlý)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama