úryvek z povídky+spousta dalších věcí.

20. září 2010 v 18:40 | Vlastník Dračího zubu proti zlým duchům |  Píšu
Ahoj, vy, jež sem pravidelně chodíte...
Tenhle článek je vlastně jen pro ty, kteří sem pravidelně chodí.

Rozhodla jsem se uveřejnit ochutnávku z mojí povídky. Ix dé...
vlastně né tak doslova, protože tahle scéna tam možná vůbec nebude, napsala jsem jí, protože se mi chtělo a psala se mi dobře- zabrala mi asi jen něco kolem tří hodin. To je u mě na takovouhle dlouhou část ohromný výkon. Je to tím, že nejde o nic vážného. Je to spíš další napůl soukromý humor, takže nejprve úvod pro ujasnění.

Tohle je první článek, kde se zmiňuji o Kimim, což je další z mých OC, ale není příliš podstatný. Vymysleli jsme ho se ségruš když jsme byli s rodinou na dovolená- asi je tomu už měsíc. Říkala jsem si, že je ten příběh příliš vážný a chtělo by to nějakou vtipnou postavu. Kimi je… prostě vadnej. Vypadá nějak takhle: ale to berte s rezervou, protože já si ho představuju úplně jinak. To jeho barevné oblečení není skoro nikdy vidět, ale chtěla jsem barvit, takže jsem ho nakreslila v tom. Jinak nosí pořád ten šedý plášť, který jsem nenakreslila moc dobře. Ten obrázek je hrozně divnej. XD
Kimi
Ten den, co jsem ho kreslila prvně a vymýšlela věci o něm, jsme byli na výletě (chodili jsme na výlety pořád). Parkovali jsme v takovém veselém městě a pak jsme šly nahoru na hrad, což není podstatné. Cestou jsme procházeli kolem nějakých stánků s věcmi a když jsme šly kolem jednoho, který nabízel nějaké korálky a podobné kraviny (moc jsem se na to nekoukala), pravila ta žena, co to prodávala směrem k nám: "Dračí zuby proti zlým duchům…"

Měli jsme z toho vánoce a smáli se dračím zubům ještě dlouho potom, protože to bylo velmi veselé. Asi si říkáte, proč to sem píšu, ale to taky pochopíte, pokud dočtete tento veledlouhý článek.
Kimi je takový magor, který né že vysloveně měl rozdělenou osobnost, ale chová se… různě. V každé situaci jinak. Polovina lidí, co chodí do té školy, se mu směje, polovina z něj má nahnáno, protože často vede ponuré řeči a straší ostatní. Je velmi nadaný v obchodování s různými věcmi, které získává ostatním neznámým způsobem. Co si vlastně o sobě myslí, je taky docela záhadou, ale asi to bude složité.

Tak.. úvod je stejně dlouhý jako samotný úryvek. Haha.
Vyprávěné je to z pohledu Tary, který za celou dobu neřekne ani slovo a chová se jako hrozný mimoň. Ve skutečné povídce až zas tak dlouhé vedení mít doufám nebude. Zakira se jmenuje tenhle Tarův kamarád.(možná je lepší tadyten obrázek)

Hmmm... když už se to sem obtěžuju zveřejňovat tak napíšu i věnování:
Pro KaTheu- protože mám ráda její povídku a protože je skvělá kamarádka.
Pro Kinixuki- aby Šťastný balón byl ještě šťastnější a šířil šťestí po celém světě svým Tadadadada.
Pro Kyuu- ž kvůli tomu dračímu zubu.


Jo.. *edit: doplněno v reakci na Sikarův komentář: Zapomněla jsem napsat, že většina těch věcí, co Kimi říká se nedají brát vážně. Nesuďte ten příběh podle toho, prosím. Fakt tam žádní démoni nebou. Ani žádná dlouhá a nebezpečná cesta se nekoná... on občas mluví z cesty*

Tak.. tedy začínám...

***
Kimi
Zrovna jsme byli na cestě do jídelny, když nás zastavil ten divný kluk- ten v té kapuci.
Stál na kraji chodby, zády se opíral o stěnu, kapuce mu do obličeje vrhala stín, ze kterého si nás poťouchle měřil pár očí. Ve tváři měl ten svůj zvláštní výraz, ze kterého nebylo možné vyčíst, co si myslí. Jak si všiml, že se na něj dívám, zamrkal jsem a rychle odvrátil pohled.
Chodba byla plná lidí, mířících stejným směrem jako my a dav nás nutil jít blíž ke kraji. Když jsem procházel kolem něho, chytil mě za zápěstí. "Hej! Počkej chvíli," sykl.
Tázavě jsem si ho změřil. Zakira a Lin, kteří šli se mnou, se taky zastavili.
"Slyšel jsem, že strkáte nos do věcí, do kterých vám nic není," pronesl dramatickým šepotem-jeho hlas zněl úplně jinak, než když jsem ho slyšel mluvit na hodině.
Přemýšlel jsem, co tím myslí. On přeci nemůže nic vědět. Z těch jeho fialových očí jsem měl divný pocit. Vrhl jsem letmý pohled po Zakirovi- tvářil se jakoby ho bolelo břicho. Pohledem hypnotizoval stěnu před sebou a v obličeji mu poškubávalo, což mě nijak neuklidnilo.
"Mám pro tebe něco, co by tě mohlo zajímat,"řekl ještě tišeji ten v kapuci a já k němu opět obrátil svou pozornost. "Cesta, na kterou míří tvé kroky, je dlouhá a nebezpečná. Pokud se chystáš bojovat proti démonům, budeš potřebovat hodně odvahy a duševní energie. Jako jejich zdroj ti poslouží tento dračí zub proti zlým duchům,"zamával mi před očima jakýmsi přívěskem, jehož vzhled jsem nestihl zaznamenat.
Uvědomil jsem si, že na něho civím s pokleslou čelistí a spěšně jsem pusu zavřel. Horečně jsem přemýšlel, co to mele (jací démoni?!) a čekal nějaké vysvětlení. Chtěl jsem se ho zeptat, o co jde- nic z toho co řekl, nedávalo žádný smysl. Zakira vedle mě vyprskl potlačovaným smíchem a Lin se tvářil asi podobně zmateně jako já- k němu se ale ten výraz docela hodil. On se tak tvářil často.
"Haha… a kolik-chacha-za tu cetku chceš, Kimi?" stěží ze sebe vypravil Zakira.
"Nechápu, co je tady k smíchu," zpražil ho Kimi pohledem, který by za normálních okolností naháněl strach, teď však působil spíš vtipně. "Hlupákovi a nezasvěcenci jako ty bych stejně nic neprodal."
Teď se už Zakira smál tak, že mu nebyl schopen odpovědět. Zlomil se v pase a v dalším okamžiku mu ujely nohy v kolečkových bruslích a s hlasitou zvukovou kulisou skončil na zemi. Ani to mu k uklidnění nijak nepomohlo.
"Myslíš, že je mu špatně?" Lin se tvářil trochu vyděšeně.
"Umírá,"prohlásil škodolibě Kimi.
Zamračil jsem se na něj.
"Uhněte, blokujete chodbu." Zavrčel za mými zády čísi ne zrovna příjemný hlas. Patřil nějakému klukovi, kterého jsem nikdy dřív neviděl- očividně byl o dost starší a patřil do některého z vyšších ročníků. Opovržlivě se díval na Zakiru.
Když jsem se od něho odvrátil, abych uvolnil cestu, všiml jsem si, že Kimi už tam nestojí, jakoby se vypařil.
Popadl jsem za ruku svého neovladatelně se smějícího kamaráda a pomohl mu na nohy. Cítil jsem se velice trapně a vědomí, že se po nás stáčejí pohledy lidí z celé chodby, mi na náladě nepřidávalo. Chtěl jsem od sud co nejrychleji vypadnout.

***

Speciálně pro Kyuu...
Když jsem psala tenhle úryvek, vzpomněla jsem si.
Dračí zub proti zlým duchům

Jestli se zase někdy uvidíme, dám ti originál- kvůli tomu jem to dělala pastelkama a ne tabletem. Má divný výraz... určitě ti někdy nakreslím ještě něco lepšího.
:D

říkejme tomu upomínka, na náš rozhovor s výhledem na ujíždějící autobusy dne 3. září.
Opožděně děkuju za krásný čas...


*Jo.. nevím, jestli Lin opravdu bude někdy v příběhu mít ten Kimiho dračí zub. Ale asi jo, stejně na tom nesejde. XD Lin je hrozně hloupý a uvěří všemu, co mu kdo řekne.*Yone
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 20. září 2010 v 19:07 | Reagovat

no nééééé! nemůžu uvěřit tomu, že jsem se dočkala tvojí psané práce xD četlo se to dobře, žádná věta tam nebyla zbytečně, taky kapka vtipu... jestli je tak napsanej i ten zbytek, tak to se těším X)

2 Sikar Sikar | Web | 20. září 2010 v 19:07 | Reagovat

Mňo, z úryvku člověk pochytil jen velmi málo, takže nevím, zda pod démonem a dračími zuby čekat klasické klišé nebo zajímavě zpracovaný příběh, v němž nic není takové, jak vypadá (dejme tomu jako ve Vchodech v písku od Zelazného, jež udělaly člověku v hlavě guláš, jak dobrý příběh lze napsat za použití tak mála reálií na pozadí něčeho, z čeho by se jiní stačili za každou cenu vytřískat maximum a neměli by stále dost... ehm, to jsem neřekl nic moc obecně srozumitelného...)

Tradičně bych někde slovíčku utnul a někde přidal, v jednom místě jsem se trochu ztatil v postavách (přeci jen je neznám), ovšem i přes pár lehce archetypálních vět mě to rozhodně nenudilo jako některé výtvory, s nimiž jsem se setkal za poslední dobu.

Víc napsat nemůžu, protože netuším, jaký rozsah to bude mít celé.

3 Yone Yone | 20. září 2010 v 19:15 | Reagovat

[1]: Haha... XD Děkuju. Zbytek bude doufám napsaný líp. Tohle bylo, jak jsem psala, napsané na rychlo.

[2]: Hehe... tam žádní démoni nebudou. To jenom Kimi je děsnej magor. XD Zapomněla jsem nahoru do úvodu napsat, že to co říká se nedá brát vážně, protože většinou mluví z cesty. Proto na něj Tara celou dobu tak čuměl. Žádná dlouhá a nebezpečná cesta se konat nebude. Takovýhle spoiler bych do nepodstatného úryvku nenapsala. A klišé fantasy to doufám nebude. Obsahuje to sice pár klišé obsažených v shounen-manze, ale celkově to (doufám) kliše nebude. XD

že ses ztrácel se popravdě ani moc nedivím- přeci jen je to scéna vytržená někde z prostředkaq zhruba páté kapitoly, kterou jsem ještě vůbec nenapsala. To je jakobys otevřel knihu.

(*oj.. zase mě bolí hlava, jsem tak rozrušena. To se mi stává často, když čtu komentáře ke svým pokusům o literární tvoření. To přejde. Snad.*

4 yellow-dog yellow-dog | Web | 20. září 2010 v 19:24 | Reagovat

krásné obrázky, a zajímavý úryvek.
Těším se na další články.

5 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 20. září 2010 v 19:30 | Reagovat

Áaaaaaach, strašně se mi líbí Kim (to jeho oblečení, vlasy) ... no a taky skloňování jeho jména - Kimi ... nééé, nebudu do toho zatahovat formule a rallye :D

Nemohla jsem si ze začátku zvyknout na vyprávění v klučičím rodu, poslední dobou jsem četla samo knížky vyrávěné buď neutrál nebo v ženským, asi si zase zaskočím do knihovny :)

Ale ukázka se mi VELMI líbí :) *nadšeně čeká na další ukázku či spoiler*

6 The The | Web | 20. září 2010 v 19:32 | Reagovat

Jéé, Kimi vypadá dokonale. To oblečení, ty vlasy, to chování..to, že je magor..
Je to úžasný..a jestli někdy budeš psát zase ukázku, budu se těšit.
(Překvapila jsem sama sebe-  většinou komentáře nepíšu..)

7 Yone Yone | 20. září 2010 v 19:42 | Reagovat

[4]: Hmm... děkuju.
[5]: Haha.. jsem ráda. :D
Já naopak když už něco čtu a je to v ich formě, vždycky je to v mužském rodě. Ale některé části budu psát i v klasické er formě. Píšu tak různě. XD

Další ukázka... nevím jestli bude. XD tohle jsem chtěla napsat už ten den, co jsem Kimiho vymyslela- kvůli tomu Dračímu zubu proti zlým duchům. (to je tak soukromý humor, že to přijde vtipné jen mě. XDD)
[6]: Jůůů... komentář od tebe. Od člověka, který sem chodí už dlouho a nikdy nepíše.

Jsem ráda, že se ti líbí. Ale se psaním dalších ukázek si vůbec nejsem jistá. Příběh má jenom kostru, které chybí ještě hodně kostí. XD

8 Acris Acris | Web | 20. září 2010 v 20:01 | Reagovat

Uhmpf? O_o
Ani se mi nechce věřit, že jsi sem dala úryvek z povídky, i když tam možná nebude.. A to už jsem si myslela, že je dnešní pondělí nenapravitelně strašný den :D Huhúú!
Líbí se mi.. Moc se mi líbí :D Všechno, co mě rozesměje, se mi líbí xD A co se týče způsobu psaní, žádné opakující se slova nebo něco na ten způsob jsem nezaznamenala.. Paráda :)
Tak ráda bych řekla "Už se těším na zbytek!", ale uvidíme, že :)
A Kimi se mi vážně líbí, hlavně jeho charakter a vlasy :3 A, a, a ten plášť je taky stylovej.. Asi před týdnem jsem podobný namalovala Evelyn. Tedy byl to jen takový náčrt, ani nevím jakou bude mít barvu, ale pro její drobnou postavu jsem se rozhodla, že bude taky cool a též nebude využívat rukávů :D.. Stejně je ten tvůj hezčí, to není fér :D, svět není fér, moje rýma není fér, naše učitelka na tělocvik není fér xD
Jo a abych nezapomněla.. Nejlepší obrázek je ten sketch Kima.. Ten psycho výraz je luxusní :D

9 Yone Yone | 20. září 2010 v 20:12 | Reagovat

[8]: Haha... no, on je tak nepodstaný, že je vlastně úplně jedno, že jsem ho sem dala. Neobsahuje vůbec žádný spoiler- snad kromě toho, že Zakira se pořád směje a Tara má dlouhé vedení.
Skoro bych řekla, že je ten úryvek zavádějící a říká o příběhu něco, co není pravda- to proto, že Kimi mluví z cesty a vypadá to, že mluví vážně. Ale on je jenom vadnej! XD

Jsem ráda, že se ti to líbí, moc ráda. :D
Evelyn je nějaká tvoje postava, že? :3

Ten sketch jsem kreslila speciálně pro ten úryvek, protože to barevné ho mál vystihovalo- ani ten sketch ale není přesný. XD

učitelé na tělocvik nebývají fér. :D

10 Acris Acris | Web | 20. září 2010 v 20:36 | Reagovat

[9]: To nevadí, že je nepodstatný.. Já jsem si ho hrozně ráda přečetla už jen kvůli tomu, abych zjistila jak píšeš.. Vůbec mě nepřekvapilo, že se mi to líbí, moc líbí xD.. Zakira je taky správný sympaťák, připomíná mi mě o dnešní polední pauze, nevěřila bych, že se dá z takových blbostí chytnut hodinový výtlem.. To ta kofila s příchutí alžírské kávy.. Nějaké drogy v tom či co :D
A Tara taky! Každý má něco a všichni jsou skvělí! ^^
"Ale on je jenom vadnej! XD" Zase se tlemím jak debil xD

Evelyn je ta bezejmenná dívka, tedy teď už jmenná :D, i když je možnost, že jí ho ještě změním.. Ale spíš ne :)
Posledních pár dnů sestavuji její charakter, oblečení a všechno možné.. Nevím, jestli bude mít někdy svůj příběh, ale i tak mě to baví :)

Jde to poznat :D :D

No to rozhodně ne! Dneska mě ta naše učitelka (*snaží se vyvarovat sprostým slovům*) málem zabila -.-.. Nemůžu přeci za to, že neumím běhat xD.. Navíc máme tělák až 9 hodinu, což je po tom dni vážně na h(*snaží se vyvarovat sprostým slovům*) >.<

11 KaThea KaThea | Web | 20. září 2010 v 20:48 | Reagovat

Kyyyyaaaaa! Kyyyyaaaa!
Ehm.... JEN tři hodiny? XD Já za tři hodiny napíšu sedm stránek. :D Tedy já nevím, kolik toho přesně napíšu za tři hodiny, já totiž většinou píšu jen dvě hodiny...
On má čtyřbarevné vlasy! Většina mých OC má barevné vlasy, ale nikdo je nemá vícebarevné.
Hrozně se mi líbí, v jaké pozici jsi ho nakreslila. :D Kéž bych taky dokázala vymyslet zajímavou pozici pro své postavy, aby to vyjadřovalo jejich charakter...
Jéééé!!! :D Jéééé!!!  :D Jéééé!! :D  Jé! :D Tys mi to věnovala! Jé! :D Jaj... na nic víc se asi nezmůžu. XD Jé! Kyyyaaa! Já jsem skvělá kamarádka! Jééé! :tighthug: (Jaj... proč tady používám smajlíky z devu, když nefungují? XD) Ty jsi taky skvělá kamarádka! :3

Fialové oči... *zarolovala kolečkem myši nahoru* Vážně jsou fialové! :D Jaj... já se na oči moc nedívám. Když s někým mluvím, nedívám se mu do očí. Na lidech pozoruji především vlasy. XD Jaj... Já jsem vážně vlasofilní! XD

Jaj... Ten Kimi je pěkný blázen. XD Líbí se mi. :D

XDDDDD Jáj, to je vtipné! XD Jaj... proč mi to s tím umíráním přijde tak vtipné? XD (Mimochodem, toho mého "jaj" si nevšímej, ján to teď cpu za každou druhou větu. XD)

Jé... Ten obrázek Lina je hrozně cute... Jé... x) Náhodou má dobrý výraz. :D Takový přihlouplý... :D Tedy jestli ho takový nemá mít, tak pak možná má divný výraz. xD

To je super, že sem konečně něco dáváš! Aspoň lidi poznají, jak dobře píšeš. :) Ale musím přiznat, že Děti času se mi líbily o dost víc. Možná to bylo tím, že to byly Děti času a byl tak Ranya! :D

12 kinixuki kinixuki | 20. září 2010 v 21:10 | Reagovat

Dobře se čtoucí krátký úryvek =) Kimi je opravdu...zvláštní. Takový jedinečný, nepochopený ostatními. '"Myslíš, že je mu špatně?" Lin se tvářil trochu vyděšeně.' xDDD chudák Lin, neměl by se tak strachovat o ostatní. Doplatí na to :l
Ten první obrázek znám! Muahahaha.

Tadadadadadadadadadadada!

13 Yone Yone | 20. září 2010 v 21:46 | Reagovat

[10]:Jó… Zakira je jeden z těch sympatičtějších. Celkově je daleko přátelštější než Tara, ten je divný. Nejsem si pořádně jistá, jaký Tara vlastně je, což je špatně, když už je jednou hlavním hrdinou.
Spousta lidí má jenom postavy a příběh k nim moc nemají, ale on potom sám začne růst, chce to jen čas. Může to být pěkné i kdyby to nebylo originální. Příběhy jsou od toho, aby byli pěkné. Evelyn je pěkné jméno. :D

[11]: Hehe… no, Děti Času se ti líbili víc asi proto, že na té kapitole jsem si dávala záležet maximálně a zabrala mi celkem dva měsíce. Opravovala sjem ji mockrát. Pak možná taky proto, že byla daleko dramatičtější, drastičtější a obsahovala týrání postav. Tady je týraný jenom Zakira, vlastním bolestivým záchvatem smíchu. XD Není to žádné psycho, ani tu nejsou žádní psychouši. (Kimi není psychouš. On je jenom trochu vadnej. XD)
Jo, přihlouplý výraz měl mít. Lin se jen vyjímečně tváří jinak než přihlouple, s různými stupni a druhy přihlouplosti. Ale měl se tvářit víc cute a trochu jinak přihlouple. XD Ale to nevadí…
Tři hodiny jsou na mě hodně velké jen, ale počítala jsem k tomu i přepisování a upravování v PC (i když možná jsem si ještě trochu toho času ubrala). U mě je to hodně málo- nad Mattyho příběhem jsem kupříkladu strávila skoro celou neděli a ani se tam zatím nic nestalo- dlouhé je to zatím dvě A5 a obsahuje to skoro samé popisování.
Kimi měl mít daleko barevnější vlasy- původně měl mít úplně duhové (jeho barvy jsem velmi řešila se ségrou.)
Ta pozice je divná- tedy, úplně jiná než být měla. XD Ségra o ní řekla, něco s tím, že vypadá jako rádoby Ryuutarou (ten je z Metal Fusion, ale je tam až pozdě. Každopádně má taky vějíře. XD)

[12]:Haha… no jasně. Doplatí, velice. I když doplatil by i kdyby se nestrachoval, ale to už zavání spoilery. Zasvěcení vědí. (jediný kdo ví spoilery jsi vlastně ty, ségra a něco ví i moje Kyuu)
Nepochopený ostatními- jo, to na Kimiho přesně sedí. Když něco říká, většina lidí to vůbec nepobírá. XD Hrozně mě baví o něm psát.

14 Acris Acris | Web | 20. září 2010 v 21:51 | Reagovat

[13]: Snad máš pravdu.. Tak zvané celoživotní dílo nevznikne za jednu noc :D
Jinak za to jméno vděčím Jane, původně jsem měla vymyšlené jiné, ale ona řekla, že by se jí na ní líbilo ,a tak jsem jí najednou začala říkat Evelyn.. Tak nějak nevědomky :D

15 KaThea KaThea | Web | 20. září 2010 v 21:55 | Reagovat

[14]: Takže už máš OC, které můžeš mučit! XD Muhehe... XD Věř, že týrání vlastních postav je hrozná zábava. XD Jaj... Ale tvé postavy z toho nebudou moc nadšené. XD

16 Acris Acris | Web | 20. září 2010 v 22:16 | Reagovat

[15]: Ano, ano.. Už mám jednou nedomyšlenou.. Ale můžu! :D

17 KaThea KaThea | Web | 20. září 2010 v 22:22 | Reagovat

[16]: Ale měla bych tě varovat, že týrání postav se hrozná droga. XD Vážně. Člověk se toho zbaví jen větší závislotí, ale když se zbaví té větší závislosti, zase do toho spadne. Jaj... Já teď týrám Kala pořád. XD (Ale včera před spaním jsem ho výjimečně netrápila. To jsem překládala Onovo jméno do derobeištiny [vymýšlet si vlastní řeč je zábava! :D] a bavilo mě to kupodivu skoro stejně, jako bych týrala Kala. :D Baví mě přemýšlet o svých postavých, i když je při tom netrápím [vlastně je vždycky trápím aspoň trochu, protože žádná postava tom nemá v životě lehké xD], ale týrání postav je mnohem víc vzrušující! :D:D)

18 Acris Acris | Web | 20. září 2010 v 22:32 | Reagovat

[17]: Ono je to podobné.. Zlobení lidí je taky droga :D.. Když procházíš kolem spolužáka ve dřepu, nedá ti to a musíš se sklonit, usmívat se na něj ala jdu tě jenom pozdravit a potom ho za koleno převrhnout dozadu xD.. Chudák Ester si dneska v šatně málem rozbila hlavu o skříňku xD.. Hold né každé místo je ideální :D
Vzrůšo především! :D
Huh, neměli bychom tu Yone moc spamovat :D

19 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 20. září 2010 v 22:39 | Reagovat

konečněě♥Ten kimi se mi krucinál líbí:D
Divnej není..tak maximálně úžasnej:D

20 VERiza VERiza | 20. září 2010 v 22:46 | Reagovat

Hehe, Yone, začnu reakcí na tvůj komentář u mě :-D
No, o tom, jaká tam je zima jsem se přesvědčila už nesčetněkrát. Stále mrznu a přemejšlim, co vše bych na sebe navlíkla a tak. :-D Největší zima je tam dole, na oboru, když tam máš 4 hodiny sedět. A co se týče její scokovitosti, tak bych už měla také o čem povídat. Občas mě to i zaráží.
Ještě si plánuji přečíst tento článek, omlouvám se, že nekomentuji k věci, ale hned jak budu mít čas, tak budu číst, slibuji!

21 Yone Yone | 21. září 2010 v 5:46 | Reagovat

[14]: Jisntě... XD
[15]:[16]:[17]:[18]: No téda, vy mi tady ale spamujete. Ale to ned´vaí... alespoň se nemusím namáhat a hledat ty spamy u KaThey.
Jo jo... týrání postav je fakt asi nějaký droga. Hehe. asi nic podrobnějšího nenapíšu. Musím se jít česat.
[19]: Koneč, ale nic jiného víc už nebude. Ten příběh na log totiž nenapíšu a psát jsem ještě ani nezačala, takže né že by na tom záleželo. XD
[20]: Hehe... no, na tohle tady ještě stále funguje článek na odpovědi, ale to je v pohodě. Nezlobím se. XD

U nás nahoře na oboru je větší zima. určitě! ta třída je ohromná, táhnou kna a netopí topení- a nikdy nebudou. XD

22 KaThea KaThea | Web | 21. září 2010 v 16:36 | Reagovat

[18]: Já si myslím, že mezi týráním lídí a postav je velký rozdíl. To už jsem ale někdy říkala, ne? :D A taky si myslím, že týrání postav je zábavnější, protože jim člověk může dělat horší věci. xD Ale to už jsem taky říkala, že? XD

[21]: Promiň. XD

23 Acris Acris | Web | 21. září 2010 v 17:39 | Reagovat

[21]: Promiň xD

[22]: Jo, říkala :D.. A máš pravdu, rozdíl to je.. Ale zábava je zábava :D

24 Yone Yone | 21. září 2010 v 18:25 | Reagovat

[22]: říkala jsi to mockrát. XD ale jo, je to pravda a podle mě i absolutní samozřejmnost. XD

Omlouvat se nemusíte. XD
(i když víc než ty spamy by potěšila nějaká ta odpověď na tu moji odpověd. ix dé. No, ale nutit tě k ničemu nebudu- jaj, tak proč to sem píšu.)

[23]: V pohodě. :D

25 KaThea KaThea | Web | 21. září 2010 v 18:28 | Reagovat

[24]: Mě nic nenapadlo... Vlastně jedna věc jo, ale zdálo se mi, že by to znělo trochu blbě...

26 Yone Yone | 21. září 2010 v 18:54 | Reagovat

[25]: Oukej.. XD Nebudu tě nutit. :D

27 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 21. září 2010 v 19:09 | Reagovat

[21]:Achjoo!:DKam to napíšeš?:DD

28 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 21. září 2010 v 19:25 | Reagovat

Chtěla jsem ti napsat už dávno, ale netuším čím to je, že jsem se v poslední době dostala k počítači maximálně na dvě minuty...
Musíme se zase brzo sejít! Máš čas tenhle pátek? Taky mě napadlo, že bychom mohly něco podniknout v pondělí nebo/a v úterý, když je to volno. Teda pokud budeš mít čas (já si taky nejsem úplně jistá jestli čas budu mít...)
Eh. Vyčerpávající.
Zub! Můj zub! JENOM MŮJ ZUB! *-*
Ty jsi si na mě vzpoměla se ZUBEM!
Hrozně se mi líbí Linův výraz (jo... možná to bude tím že je divný... mám prý divný vkus...), tváří se přesně jako někdo kdo si nechá všechno líbit a jakkoli se týrat a šikanovat (a věří v ZUBY!!!). Musíme se sejít co nejdřív. Já ten obrázek CHCI.
Btw, I dont believe in fairytales... :D
Mě to zase dneska zní celý den v hlavě!
I dont believe in miracles... I never did... Nothing ever happens here... So sick of there... Lálalááááá!

29 Yone Yone | 21. září 2010 v 19:52 | Reagovat

[27]: Do sešitu. XD Je to moje životní dílo, veřejně bych to na web nikam nedala. číst to bude moct jenom neznámé x jedinců co budou mít zájem- těm to pošlu do schránky. Ale řekla bych, že to bude docela malé x.

[28]: Jo jo! v pátek vždycky, v pátek zvždycky. :D A v pondělí nebo úterý bych taky snad mohla... asi jó, ukecám to. :D Nejraději oby ty dva dny. Rozhodla jsem se totiž, že se s vámi budu vidět jak nejčastěji budu most. :D
Jsem ráda, že se ti ten obrázek líbí.. nekreslila jsem ho moc dlouho. ix dé.. asi necelou hodinu.

néééé! nepřipomínej mi to DĚSIVÉ OBOČÍ! *už mě to chytlo.. taky mi to teď bude hrát v hlavě. Ojojojoj...*

Určitě si čas najdi. :D Já ho mám pořád. Sice mám stále jisté trable se svým na-půl-úvazkovým-vězňovstvím, ale myslím, že když se vídáme tak málo, neměl by to být problém.

30 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 21. září 2010 v 20:03 | Reagovat

[29]:Jo. Musíme se vídat co nejčastěji. Tenhle rok mnohem víc než minulý.
Já snad taky budu v pondělí a úterý čas (doufám že někam nejedeme...).

Escape to the stars... feeling so free, just u and me... Lálalááá... All that u need is to believe :D

31 Yone Yone | 21. září 2010 v 20:10 | Reagovat

[30]: A v pátek budeš mít čas? :3 O_O

(hmm.. míň než minulý rok už to ani nejde! vždyť jsme se viděli asi čtyřikrát!)

32 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 21. září 2010 v 20:23 | Reagovat

[31]:Jo. V pátek určitě. S tím každopádně počítám!
Eh... jo... to asi nejde... -_-

Lovesongs they kill... they kill me... now... Lálaláááá... This place is a mess... The one has gone...

Myslím že budu od teď všechny komentáře věnované tobě ukončovat úryvkem z textu z písně jedné nejmenované kapely :D. Problém ale je, že jsem právě vyčerpala zásobu věcí, které od té skupiny znám. Tak asi budu muset psát z těch stejných věcí ale jiné úryvky :D.

33 Yone Yone | 21. září 2010 v 20:32 | Reagovat

[32]: A já budu psát: "Sejdeme se o půlnoci na hřbytově. A když už tam budeš, vyber si rovnou hrob, protože živej od tamtud neodejdeš."

Takže v páteek. :D Budeš na mě čekat u školy? Obávám se totiž, že končíme o hodinu později než vy.

34 KaThea KaThea | Web | 21. září 2010 v 21:35 | Reagovat

[26]: Já už byla ten večer unavená, nechtělo se mi přemýšlet. xD Ale řekni mi, na které věty chceš odpověď a já ti odpovím. :3 Jestli je tam něco, na co nutně čekáš reakci, tak ti odpovím. Znám to, když člověk něco napíše nebo jen nějak naznačí, chce odpověď a doufá, že se na to ten člověk chytí a něco odpoví, ale on na to vůbec nezareaguje... Když člověk mlčí, myslím si hned, že si myslí tu nejhorší možnost. Jaj, já si to mlčení příliš beru... XD

35 Yone Yone | Web | 21. září 2010 v 22:02 | Reagovat

[34]: Já si mlčení taky vykládám špatně. Když napíšu článek a mám u něho moc málo komentářů, hned jsem v depresi, protože mám pocit, že je něco špatně- když je jich už hodně málo. (u některých článků mám třeba jen tři komentáře od cizích lidí+ moje odpovědi k nim)
v tomhle případě jsem si mlčení nevykládala špatně... a ani jsem neměla nic konkrétního, na co jsem očekávala odpověď. Spíš jsem tak nějak čekala nějakou odpověď, vzhledem k tomu, jak dlouhá byla ta moje... myslím, že tam byl na co reagovat, ale nepamatuju si co jsem tam psala.

Ale taky mám dny, kdy jsem prostě moc unavená, než abych odpovídala. Komentáře si přečtu,a el pak mi dělá problém najít si čas a energii na odepsání- pak se mi tu hromadí nezodpovězené komentáře, a moje odpovědi na ně zabírají dohromady víc jak A4.

36 Kyuu Nana etc. Kyuu Nana etc. | 22. září 2010 v 17:53 | Reagovat

[33]:Jasně počkám. Kolik vy máte hodin?

37 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. září 2010 v 17:54 | Reagovat

[29]: náležím do x?:D

38 *Ona *Ona | Web | 22. září 2010 v 18:24 | Reagovat

úžansý. Všechno.

39 Yone Yone | Web | 22. září 2010 v 18:28 | Reagovat

[36]: Sedm. Stejně jako minulý rok..
[37]: To se ještě uvidí. XD Stejnak první kapitola s největší pravděpodobností nebude dřív než o vánocích.
[38]: ó děkuji.

40 Kyuu Nana Kyuu Nana | 22. září 2010 v 18:30 | Reagovat

[39]:Tak to máme stejně.

41 Acris Acris | Web | 22. září 2010 v 18:30 | Reagovat

[39]: O Vánocích.. To není zas tak dlouho.. Byl by to hezký dárek :D

42 Yone Yone | Web | 22. září 2010 v 18:43 | Reagovat

[40]: Ahá... tak se sejdem... v metru? am dole na Náměstí republiky?
[41]: Nejdřív o vánocích- pravděpodobně později.

43 Acris Acris | Web | 22. září 2010 v 18:48 | Reagovat

[42]: Tak to by mohlo být k mým narozeninám nebo Velikonocům xD.. Jako památka na Ježíše :D

44 Lina Lina | Web | 22. září 2010 v 19:22 | Reagovat

a kedy bude ďalší úryvok/ukážk/upútavka?? kedy to konečne začne?
teraz si mi vážne urobila chuť!
ááááá bolo to super! skvelé nápady, skvelé opisy, všetko!
chcela by som byť aspoň spolovice tak talentovaná ako ty!

45 Kyuu Nana Kyuu Nana | 22. září 2010 v 19:31 | Reagovat

[42]:Hm... asi jo. To bude nejlepší.

46 Yone Yone | Web | 22. září 2010 v 19:39 | Reagovat

[43]: K velikonocům. XD
[44]: hehee... za dlouho za dlouho. pokud vůbec. protože ten příběh miluji- narozdíl od svým spisovatelských schopností, ty nejsou nijak valné jsem pomalá a mám tendonci to stále vylepšovat. Asi s tím nikdy nebuduúplně spokojená.
[45]: Oukej, tak tam.

47 Lina Lina | Web | 22. září 2010 v 19:44 | Reagovat

[46]: to mi hovoríš stále, ale ja som desne nedočkavá... :P
ale chápem, že potrebuješ čas, ja píšem jednu poviedku už od trinástich a aj tak je desná...

48 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 22. září 2010 v 20:02 | Reagovat

[39]: Plosííím<3To chci číístxD

49 Acris Acris | Web | 22. září 2010 v 22:10 | Reagovat

[46]: Ok xD Pošlu ti vajíčko xDD

50 Kyuu Nana 松本 Kyuu Nana 松本 | 23. září 2010 v 18:01 | Reagovat

[46]: Ockey dockey.

51 Yone Yone | Web | 23. září 2010 v 19:03 | Reagovat

[47]: Potřebuju hooodně času. XD Nějak tak jsem to podvědomně povýšila na své životní dílo (to je špatně... to je špatné znamení) takže nevím, jak dlouho mi to vlastně bude trvat)
[48]: Nikomu nic neslibuju. je brzo slibovat.
[49]: Jéééééé! hamíííí!
[50]: Sejdeme se zítra o půlnoci nja hřbitově a když už tam budeš, vyber si rovnou hrob, protože živej od tamtud neodejdeš.

52 Acris Acris | Web | 23. září 2010 v 19:19 | Reagovat

[51]: Natvrdo nebo naměkko? A nebo chceš poslat rovnou omeletu? Holubím expresem xD

53 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 24. září 2010 v 19:18 | Reagovat

[51]: dobře, dobře..ale chci to číst!xD

54 Cyan Cyan | Web | 2. října 2010 v 19:35 | Reagovat

Ježíš, promiň! Nevím, jak se mi to povedlo, ale nenapsala jsem ti sem koment. No teda, já jsem mimoň! No co, je to nádhernej obrázek. Krásný barvy. Vážně moc pěkný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama