Červenec 2010

Zahrada- Ilustrace tabletem

31. července 2010 v 13:04 | Yone Yeanling |  Tabletové
Zahrada
Jaaaj! Tohle mi dalo fakt zabrat. XD (ale jako vždy to nedosahuje mého očekávání… no, na to jsem zvyklá.) Jsem ráda, že jsem to dokončila, přesto, že by se tam dalo ještě hodně věcí doladit. Koneckonců- je to můj druhý obrázek s pozadím od té doby, co mám tablet. Nemůžu čekat, že budu dokonalá. XD
Ten obrázek by se dal teoreticky považovat za ilustraci k druhé povídce. Ale ve skutečnosti ji ani trochu nevystihuje.
Přemýšlela jsem, proč skoro všecky mé obrázky jsou plné barev a pozitivních emocí (ano… mám z nich takový pocit), ale moje příběhy jsou drastické a dost psycho. Možná jen nechci kreslit spoilery… nechci kreslit nic, co by vyzradilo nějakou podstatnou věc předem. Nebo mám prostě jen příliš ráda svoje OC a nedokážu jim ublížit? Při kreslení hodně přemýšlím.
Nad postavami, nad příběhem... Víte, když jsem barvila tenhle obrázek, poslouchala jsem na YouTube tuhle skladbu (myslím, že byla v nějakém playlistě, nebo jsem ji prostě otevřela… slyšela jsem ji prvně).
A tehdy mi to bylo hrozně líto. To, že svým postavám, které mám tak ráda dělám tak strašné osudy. Nedokážu si představit, že bych někoho z nich zabila. (Nehledě na to, že ve většině případů postav do druhé povídky je smrt vysvobozením) Ale přitom mám už od začátku v plánu zabít většinu z nich. Přežije jen hrozně málo z těch podstatných. A to že přežijí, taky není nic úžasného.
Na tomhle obrázku to vypadá jako šílená idylka… v příběhu to je jen jedna krátká a nepodstatná scéna, která tam možná ani nebude. Vypadá to sice spíš, že jsou v lese, ale ve skutečnosti je to zahrada. Nejkrásnější místo, které se v příběhu objeví. Celé je to vlastně spíš velký skleník, jinak by tam byla zima (jsme někde hodně na severu.). To dítě s oranžovými vlasy je Lin (kreslila jsem ho už dříve) mám o něm tady článek… a nechce se mi o něm psát nic moc víc. Každopádně je to jedna z postav, co mají nejhorší osud. (*nechápe, jak něco takového mohla vymyslet*) Ten druhý kluk ještě nemá jméno a je něco jako Linův starší bratr. (a tady si vůbec není podobný.) Tady je nějaký jeho sketch…
Příběh jsem ještě nezačala psát… momentálně mám rozpracovanou osnovu (spíš kostru) příběhu, píšu si k tomu všecky poznámky. Ale možná bych mohla doela brzo začít s opravdovým psaním. Vedu sama se sebou válku: jedna strana chce začít co nejdřív: Co nejdřív se vrhnout do děje a psát. Chci něco konečně dopsat! A nechci zapomenout to, co mám vymyšleno.
Druhá strana psát moc nechce. Raději o příběhu jen sní a kreslí postavy. Nejraději o tom mluví (moje ségra ví už úplně všecko. Všecky spoilery. Vlastně je příběh z velké části i jejím dílem.). JÁ JE PERKELE NECHCI ZABÍT! Miluju všecky svoje postavy (mluví obecně o postavách do příběhu.
Vůbec to neznamená, že zemře zrovna Lin. Takový spoiler bych nenapsala. XD)

No, nechám svojí soukromou válku stranou... Asi jsem trochu divná. Ale to muže říct každý. A kdo taky není divný? Tenhle slohák se asi nikomu nebude chtít číst… a stejně nevystihuje ty emoce, které cítím. Ix dé.

Mějte se… já jdu psát. Možná se dneska vypravím do lesa…

Y O N E

Čas v duchu Krále Šamanů.... ♥_♥

29. července 2010 v 13:44 | Yone Yeanling |  Deníček
Ten název vlastně nesedí úplně... Ale když se to tak vezme, Král Šamanů bylo vlastně dost časté téma. XD

Ty dva týdeny co jsem tu nebyla, jsem se necházela deleko od civilizace, bez sebemenšího signálu. Na chatě s rodinou. Nejela jsem tam však kvůli rodině. Ne, jela jsem za jednou, ze svých nejlepších kamarádak (nemám nikoho, koho bych nazývala svým úplně nejlepším kamarádem. Všichni jsou prostě mí přátelé). S Nicole se vídám jen jednou do roka, ale zato byla mou úplně první kamarádkou. úplně vždycky jsme si spolu hráli! Jako malá jsem na chatu jezdila třeba na tři týdny, někdy jsem tam byla i měsíc.

Nicole byla vlastě první, od koho jsem slyšela o Králi Šamanů. Tehdy jsem byla v páté třídě a dávali to na Jetixu. V ten čas jsem neviděla ani díl... a celé jsem to shlédla vlastně až před necelým rokem. od té doby je to moje nejoblíbenější anime. Shaman King je nejlepší! :D

Ale chtěla jsem napsat článek o tom, jak jsem byla na chatě. Napíšu vám tedy několik zásadních dní...

Čtvrtek-
Byli jsme se koupat v jakémsi pseoudo aquparku. Chodíme tam každý rok.... minulý rok jsme tam byli sice jen jednou (a letost taky...) a je to takové vzpomínkové místo. Oni jsou vlastně všecka místa tam plná vzpomínek.
Jeli jsme sami. Jen já, Nicele a Ségra. Mělo nám to skvěle vycházet- autobusem tam, autobusem zpátky. Jenže už na tom prvním to ztroskotalo. On totiž nějel až na místo, nýbrž jen asi polovinu cesty. Takže jsme si zbytek (asi tak čtyři kilometry) museli dojít pěšky. šly jsme po silnici, pekli se na slunci a kolem nás jezdili auta. Když jsme asi po hodině cesty dorazili na místo, netoužili jsme po ničem jiném než studené sprše.
Jó, jenže když jsme šly zaplatit, vyskytlo se další ouha, totiž- zdražili to. XD Na hodinu a půl to tam teď pro dospělého stojí 130- to je o 50 víc než dřív. A navíc je dětská sleva jen do 12ti let. Ségře je 13 a já nejsem zvyklá takto lhát. Ani mě nenapadlo říct, že je mladší. Peníze nám vyzbili úplně těsně- sice jsme neměli na zálohu ke klíči od skříňky, ale nad tím ta paní přimhouřila oči.
----*hodina a půl sádlení v bazánu*----
(zpívali jsme tam nahlas opening z Krále Šamanů a chovali se, jakobychom tam byli sami. )

Nezbyli nám pebíze na autobus. Za to něco málo, co nám zbylo jsme si koupily půlku suchého chleba a nějaký hnusný sušenky a šly jsme. Celou cestu zpátky pěšky po silnici- je to něco kolem 10km. Hráli jsme takovou tu slovní poznávací hru, že si někdo něco myslí (v našem případě postavy z anime (většinou Král Šamanů)) a ostatní musí hádat co to je a on odpovídá ano nebo ne. Takže naám to docela uteklo, až na to, že jsme umírali žízní, protože nám došla voda...

Domů jsme došly asi něco kolem ščesté hodiny.... odcházeli jsme ve 12:15. XD
Pak jsme se až do jedenácti dívali na Hana Kimi.

Středa- (ta za týden)
Snažili jsme se se rychle dokončit fotoromán, ale nějak jsme to nestíhali. Všichni jsou v kreku. Ale úplně všichni...
Totiž, možná ho sem někdy dám, ale nestihli jsme to, takže to možná budem dotahovat po ICQ.
A večer jsme hráli naše vlastní upravé Aktivity- anime verze (hlavně Král Šamanů)
Tohle je ukázna "kreslení" s popisky. (plná velikost: zde)
Aktivity
Asi nepoznáte kdo kreslil co... XD A polovina z toho je náš soukromý humor.
(nejvíc se mi povedl obrázek "Ryu zamilovaný do Lyserga)

A už mě nebaví dělat popisy dnů... :3

♦ Král Šamanů je nejlepší. Asi se na to znova kouknu... a zase začnu číst mangu. :D
Achjooo... já mám totální výpadek! nevím co se za ten týden stalo)

♦ Ale víte že mák je dobrý na sny? Né, fakt! Snědla jsem před spaním makovou buchtu a pamatuju si dokonce tři sny! Sice z nich za něco stál jen ten první, ale pamatuju si je! To se mi stalo naposled tehdy, když jsem byla malá!!! :D

(psát bodově mě baví! je to přehlednější a můžu si přeskakovat jek chci! A stejně pochybuju, že si tenhle slohák někdo přečte)

♦ Viděla jsem Death Note film, Mrtvou nevěstu, tři díli Hana Kimi, Rock Podvraťáků a ještě nějaký dva další filmy co měla Nicole v PC.

♦ A už na to kašlu. XD
Stejně to nikoho nezajímá.

Byli to skvělé dva týdny. :D I když jsem neměla moc času na kreslení a žádný čas na psaní.


Y O N E

Celestin a Leona

17. července 2010 v 19:26 | Yone Yeanling |  Tabletové
Celestin a Leona

Napíšu tenhle článek teď, než zítra odjedu a nenapíšu to nikdy. A měla jsem to nepsat už včera, dřív, než jsem nakreslila to OC meme, ale i tak dobře.
Jde o dvojčata. O absolutně dokonale stejná dvojčata, až na detail, že jsou kluk a holka. Jinak vypadají stejně. Ona je navíc plochá jako žehlící prkno, takže si je všichni pletou. Na což každý z nich reaguje úplně jinak. Leonu to štve, a když jí někdo osloví jménem bratra, tak je hrozně protivná. Ona je celkově dost protivná. Celestin se tomu, když mu někdo řekne "Leono" obvykle směje a je tím otravný. Obě dvojčata mají příšernou povahu. Provádějí ostatním různé naschvály- to je u dvojčat v příběhách normální (vezměme si třeba takového Frada a George, nebo Hikaru a Kaoru), jenže s tím rozdílem, že mají poměrně nepříjemný smysl pro humor. Většina lidí je nedokáže vystát a kdybych je znala osobně, asi bych je nesnášela. Mají problémy se šikanou- totiž ubližují všem, kdo jsou zrovna slabší než oni. (ono takových lidí v příběhu moc není… tedy alespoň ne těch podstatných).
Povahově se mírně liší- Leona je třeba daleko protivnější. Jenže její bratr je zase víc otravný… Vzájemně se oslovují "Lesi" a "Len", ale nikdo jiný si to dovolit nesmí, zvlášť Celestin nesnáší, když si z jeho jména někdo utahuje. Takže vám nedoporučuju ho moc dráždit, jinak si to krutě vypijete. XD
Nemají k nikomu a k ničemu úctu. Jsou drzí, hanební a nevychovaní.
Celestin a Leona
(V levo je On v pravo je Ona. A ve skutečnosti jsou daleko stejnější, jen já neumím tak dokonale kreslit. XD A je to jen srašně rychí sketch. Kreslila jsem to jen něco kolem půl hodiny. (spíš víc))

Mám je strašně ráda, ale řekla bych, že většina lidí, co budou mít čest si přečíst Děti Času, je bude nesnášet.

Achjooo… chtěla jsem napsat ještě víc, ale nějak jsem to všecko stačila zapomenout. XD Jó a v příběhu so objeví hrozně pozdě. Ale možná napíšu napřed nějaký úryvek, beo situaci která tam potom nenastane. Hrozně se mi chce o nich něco napsat.
PS: Ha! Vzpomněla jsem si… chtěla jsem říct něco k jejich jménům. Nejsou to nijak úžasná jména, ale už ve chvíli, kdy jsem je kreslila měla jsem jasno. O všem o nich. Tohle všecko co jsem sem napsala, jakoby se mi zčistajasna objevilo v hlavě. A navíc mi k nim ta jména hrozně sedí.


Y O N E

Další OC meme...

17. července 2010 v 18:45 | Yone Yeanling |  Meme
Víte, mě to opravdu strašně baví. Miluju meme...
Na deviantě se mi to nechtělo moc komentovat, tady se mi chce.

V anglickém textě budou chyby... já o nich nevím, ale tuším jejich přítomnost, tak mi o nich kdyžtak řekněte (ale jenom pokud jste si JISTÍ, že je to špatně. Né že se vám to jen zdá, jo?)

Plná velikost tu.
OC meme

Tak nejprve k prvém obrázku.
Petr byl můj úplně první OC co si pamatuju. Vymyslela jsem ho někdy v první třídě a provázel mě až do páté nebo šesté, i když jeho vzhled se měnil. Tohle je jeho přibližná první podoba, i když takhle jsem před deseti lety opravdu nekreslila. Jeho věk se taky postupně měnil- podle toho mého. Snila jsem o tom, že o něm napíšu knihu a myslela jsem si, že je hroooozně originální. Ty frajerský brejle má proto, že jsem jako malá neuměla příliš dobře kreslit oči. Měli i nějaký jiný význam, ale ten jsem stačila zapomenout.
Byl to hrozný ousider. Neměl žádný kamarády a ve škole je všichni šikanovali. (šikana byla u mě hrozně oblíbená.) Jó a uměl se měnit ve draka. Jako mladší jsem hrozně milovala draky.

Druhý obrázek...
Nó... o nich se mi příliš mluvit nechce. Chtěla jsem napsat článek přímo pro ně a dát tam ten sketch co jsem kreslila u babičky a napsat důkladný popis. S tím, že v první povídce budou nějaká dvojčata jsem počítala už dlouho, ale jejich povaha, vzhled a jména jsem vymyslela teprv v úterý. Ale už teď je miluju.
Mají úplně příšernou povahu. Ale víc vám zatím neřeknu.

Třetí obrázek...
Vrahoun z druhé povídky. Barva oblečení není jistá a vlasy bude mít o něco světleji šedé. Jinak jméno pro něho ještě nemám. Uvažovala jsem nad Frank nebo Freddy... ale asi se tak stejně jmenovat nebude. Tenhle obrázek se mi vůbec nepovedl. Ve skutečnosti je krásný a sympatický. Jeho koníčky jsou mučení a zabíjení, ale jinak je moc přátelský.

Čtvrtý obrázek...
Selhání. XD Měla jsem nakreslit svojí nejnedocenější postavu. Jenže já mám všecky ráda... myslím, že nemám nikoho, kdo by se tam hodil. A fakt nevím, proč jsem nakreslila Lina, protože se tam absolutně nehodí, ale jinak nic.

Středoškolské meme- Aquarius

16. července 2010 v 19:17 | Yone Yeanling |  Meme
Kreslila jsem další meme. šíleně mě tyto věci baví...
Asi by mě to bavilo víc, kdybych zvolila jiého OC, protože Aquarius je strašně obyčejný na takovéhle věci. Do školy se vůbec nehodí... chtěla jsem kreslit svého vrahouna, ale o tom jsem sem nikdy nepsala a kromtoho pro něho nemám jméno kterým bych si byla jista a nechci se unáhlit. :3 Možná o něm ale udělám taky. Později.. :D

To meme jsem sehnala od :iconkravie: , to co udělala ona je tady: tu a prázdné pro zájemce tady: tu

Autorský vzhled blogu. :3

16. července 2010 v 15:05 | Yone Yeanling |  Sním
Ano! je to tu.
éra hezkých vzhledů končí, nastává zcela jiná éra vzhledů autorských. XD Tenhle není ani zdaleka tak hezký jako předchozí, ale zato je můj. Jsem ráda.

Dáte mi klubíčko?

15. července 2010 v 20:53 | Yone Yeanling |  Tabletové
Jsem sama doma.. rodina se vrátí až v sootu a v neděli zase jedu pryč, tak si hraju s tabletem, dokud to jde. :3
Na prázdninách mě štve jedna věc: jsem bez internetu... byla jsem pryč sotva pět dní a na mých oblíbených blogách přibylo článků, že to nestíhám číst. Jsem velmi poctiví čtenář. Většinou čtu úplně všecko... a nechci vidět, jak to bude vypadat až se sem vrátím po dvou týdnech. Haha... to ale nemá s obrázkem nic společnéh, že?

Tohle je můj další OC (že jich mám ale málo, co?) do druhé povídky.
(To je ten příběh o šílencích, psychouších a zrůdách. (jak úžasné a originální. Ix dé))
Kočičák

Tento pán (ano, opět to není slečna) se jmenuje "Kočičák", tím chci říct, ještě nebyl nijak rozumně pojmenován.
Není nijaz zvlášť inteligentní, to ne... Dokonce ani není moc podstatný. Ale zato je to pěkná svině. Asi bych ho neměla ráda, kdybych měla tu čest se s ním potkat osobně. Svým způsobem je i záporák...

a...

Má rád klubíčka! :D


Abych psala víc, jsem líná... i když jsem o něm chtěla napsat pomalu slohák. XD Doufám, že to nedopadne takhle i s dvojčaty do první pvídky o kterých jsem chtěla napsat v brzké době...

No, jdu si upéct Pizzu. Když jsem doma sama, jím samé nezdravé věci. XD

Y O N E

Kterak jsem byla u babičky

15. července 2010 v 14:21 | Yone Yeanling |  Deníček
vlastně se nedělo nic zajímavého. Takže je tenhle článek úplně zbytečný. Ale nemám nic, co bych mohla uveřejnit... a navíc mám nervy nadranc kvůli jednomu nejmenovanému obrázku, který dopadl úplně tragicky a musím se uklidnit.

Mimochodem... úplně totálně ujíždím na tomhle songu ze soundtracku k BB.

Odjela jsem od tamtud dřív, jak mám poslední léta ve zvyku. Má záminka byla jednak nová hračka (tablet) a domácí úklid (bordel v pracovně a kuchyni).
Jela jsem tam se záměrem psát povídku a kreslit... dopadlo to tak, že jsem kreslila jen málo a nepsala jsem vůbec. Většinu času jsem se prostě jen tak válela a poflakovala. Neámá a neměla jsem z toho žádnou radost, ale tam prostě nebylo místo, kde by byl klid a v tom nesnesitelném pařáku ne mě lezala lenost. Dva dny byli ztraceny úplně... i když jsem alespoň trochu rozjímala o příběhu, takže alespoň to by se dalo počítat za práci, když už chci najít něco na svou obhajobu.
Nakreslila jsem sketche třech postav. Dvou do prvního a jedné do druhého příběhu. O těch později...

Spoustu času jsem trávila tlacháním se ségrou. Ano, jinak se naše rozhovory snad ani nazvat nedají... protože je to většinou pouze hromada pro přihlížející nesmyslných žvástů. A došly jsme ke spoustě pozoruhodných závěrů o postavách z MF.
Například to, že Kyouya Tategami je bezdomovec a miluje odpadky (jí je, spív popelnici a podobně) . Bezdomovec je asi opravdu... to není žádná hanebná pomluva, ale s tou láskou k odpadu to asi nebude úplně pravda,jelikož jediné z čeho jsme vzešly bylo to, že když se poprvé objeví v anime je v nějakém skladu s dřevěnými krabicemi a sudy.
Fajn... to vás asi moc nebere, že?

Naskenovala jsem vám zápis v mém deníčku.. ale pochybuju, že to někdo přečte....

ten deník jsem si psala po hrooozně dlouhé době. XD
deník
a abyste měli radost, naskenovala jsem vám i obálku deníku... (ne, prostě se mi chtělo jí naskenovat. XDD)
obálka deníku
je to velmi starý deník.. většinu těch obrázků jsem tam lepila víc jak před rokem, když jsem ještě šíleně milovala Bleach, zejména Gina Ichimaru, zvlášť když byl v blízkosti Kira Izuru. XD
Ten obrázek kde Gin říká "Can I Keep It?" je z tohohle Deviantu. Hrozně se mi líbí, ještě pořád. :D
Chodila jsem na základku a často jsme si kupovali ty croasanty s nálepkami z Naruta. Mám jich někde obrovskou sbírku. XD

edit: A ta v počítači upatlaná věc na obálce u koně byla fotka ségry, když byla malá... zabila by mě, kdyby viděla, že jsem to sem dala... :3

Už mě tenhle článek nebaví.. jdu obejít pár blogů a pak kreslit.
Já se nevzdám!

Y O N E

Favourite characters meme

10. července 2010 v 12:14 | Yone Yeanling |  Meme
(hehe... nemám moc ráda cizí názvy článků... ale kdo má pořád vymýšlet výstižné názvy? XDD)

Zítra jedu k babičce, takže tu do středy nic nového nebude…(ojojoj… na celé čtyři dny se budu muset odloučit od svého tabletu… Ale zase budu mít čas na psaní. Jo… kdybych byla doma, tak bych si ho s takovou asi neudělala.
Celý včerejšek až dlouho do noci jsem kreslila tohle meme… miluju tyhle věci!
Škoda, že je jen deset míst.. třeba v Králi Šamanů mám ráda skoro všecky! To se nedá…
Nečekala jsem, že mi to zabere tolik času, zvlášť, když to odfláknu tak jak jsem to odflákla. Horror. Ale šíleně mě to bavilo.
K postavám se vyjadřovat nebudu.. protože vám nechci říkat kdo to je. Chci, abyste hádali.
Jó… hrozně mě zajímá, jestli je tou někdo, kdo je všecky pozná. Asi ne. Někteří (jeden) jsou šíleně neznámí. Jinak jsou to lidi ze samých známích anime.
Kdo uhodne všecky, nakreslím mu obrázek. XD (ne… fakt si nemyslím, že by z toho někdo byl tak vedle, že by po tom toužil. Ale stejně to nikdo neuhodne. Jen chci, abyste se o to pokusili.. prosííím!)

Plná velikost tu: tu
kdyby si to chtěl někdo taky vyzkoušet tak tady v komentář autora je odkaz na prázdný.. prosím, hlavně mě nesrovávejte s jeho autorkou. XD Když jsem se na to koukla, měla jsem pocit, že padám do propasti. tu
Favourite characters meme
Možná to časem napíšu.. kdo je kdo. XD Až se vrátím od babičky.


*počítá, kolik tam má psychoušů. Hmmm.. vyjímečně moc ne. Smutné... XDDD*


Y O N E

Tebletové...

8. července 2010 v 14:00 | Yone Yeanling |  Tabletové
Etooo... (tak tenhle začátek už je trapný)
Víte... kreslila jsem. Jak jinak. A nebojte... nebudu sem příště už přidávat každou blbost a od zítra kreslím obrázky, které za něco stojí. XD
Ale chtěla jsem zveřejnit moje první výsledky... Takže to berte z nadhledem, jo?
Charlie Hnát

<=Tohle bych možná mohla vysvětlit...

Je to jen další drobný úlet. Včera, nadšená z toho, že mám konečně tablet, když se mě ségra zeptala, co bude první co s ním nakreslím (to jsem o tom ještě nepřemýšlela) se moje myšlenky zabývali mou minulostí... A první co mě napadlo byl Charlie Hnát.

Víte... jeden čas jsme s Kyuu absolutně ujížděli na knížkách Charlie a.. (tak dále. Má to moc dílů... moje nejoblíbenější byla Kouzelný Kuličas, jen tak mimochodem)

Když jsem ale seděla před tabletem, až se mi Charlie Hnát kreslit nechtěl. Jenže já když něco řeknu, tak to obvykle splním. XD (pokud to není nic nadpřirozeného... takové věci taky říkám často.)

Morčátečko
No jó... Morčátečko. To bych to snad ani nebyla já...
(ne... nemám morče a ani to není moje nejoblíbenější zvíře... ale od dětství se se mnou táhne jistá úchylka na tyto tvory.)
Tim
To bylo, když jsem četla vaše komentáře k předchozímu článku a KaThea napsala, jestli nenakreslím Tima. A já ho i tak chtěla kreslit... Takže jsem to uvítala. :3 Alespoň vím, že smím. :3
(mimochodem.. Tim má mít trochu jiný účes... Nemá ve předu tolik vlasů.)

_____
A pozor... Fail dnešního dne...