Krátký a malý deníček

2. května 2010 v 17:42 | Yone Yeanling |  Deníček
Moje rozsáhlé menu už týden osahuje i položku Aktuálně, kam píšu (pokud možno každý den) pár vět o tom co se se mnou děje. Většinou tam (jak jsem si všimla) nejsou uvedené ty nejpodstatnější věci, spíš takové výkřiky o tom, co mě zrova napadne. (většinou o věcech které momentálně sleduju. ^^)
A protože už je to týden a zítra asi začku "na čistý papír" rozhodla jsem se udělat článek, do kterého budu postupně doplňovat tyhle krátké zápisy o tom jak si žiju. ^^ Dokud nebude ten článek straaaašně dlouhý. XD Hrozně mě to pak baví číst. (ne že bych měla pocit, že se mnou tuhle zálibu někdo sdílí. XDDDD)

Je to seřazené od nejnovějšího po nejstarší. :D

6.7.Nani Kani? Co víc k tomu všemu říct...
5.7. Začíná se pořádně s úklidem "pracovny" je to fakt horror. Dnes jsme uklízeli až do 14. hodin. D: A pak jsem dvě hodiny psala.
4.7. Nuda... nuda... pořád se nic neděje. Snažím se kreslit a psát, ale není to ono.
3.7. Zase čumím na DNA Angel a svůj čas věnuju psaní povídky.. tyhle prázdniny jsou čím dál nudnější.
2.7. Blá blá... víte co? Co byste dělali, kdybych odešla?
1.7. Tak už nám začli ty prázdniny... a já fakt nevím, co budu celou tu dobu dělat. Asi jen kreslit, psát, kreslit, psát.. a snad v průběhu dostanu tablet a budu ktreslit. Teď se jdu z nostalgie kouknout na Digimon Adventure. xD
30.6. Vysvědčení... viz: Poslední den školního roku. jaj
29.6. Už chápu, proč VERiza tak nesnáší přednášky o drogách. :P Ta dnešní byla fakt vyčerpávající. XD
28.6. Ve škole jsem byla asi půl hodiny. XD Jen jsem se nechala zapsat do třídnice že tam jsem a hurá domů.
27.6. Normální neděle... další den strávený kreslením. viz: Leopard a Jehňátko
21.6. Odjezd na plenér. (bojííííím!) Nejvíc se bojím druháků a třeŤáků co jedou s náma. Ty naše lidi už znám.... vím co od nich můžu čekat. Ale s nikým z druháku a třeŤáku jsem nikdy nemluvila. D:
20.6. Achjoooooo! Plenér se blíží závratnou rychlostí! Nemůžu to zastaviiiit!
19.6. Hmm... asi normální sobota. Až na to, že už jsem se děsila odjezdu na plenér....
18.6. Ve škole se zase nic nedělo. Jak jinak... místo Vyp jsme zas byli na výstavě. A pak sjems e celé odpoledně dívala na Metal Fusion.
17.6. Aiko mi dala k narozeninám barvu, takže jsem si konečně, po třech měsících, nabarvila vlasy. Už bylo načase. XD Ty tří centimetrové šedé odrosty vypadaly fakt děsně.
A Taky jsem se dívala na MS. Tetsuya je nejlepší! Ať žijí Krabi!
16.6. Moje návštěva výtvarných potřeb (Pastelkyyy!!!) a tenhle článek: Moje Imaginární morčata.
15.6. Moje narozeniny... a tenhle článek. Asi vážně nejsem umělec
14.6. Krizeee! Lidi... já jsem tak stará...
Ale co. Jdu se dívat na Metal Fusion. Zejtra budu sedumnáctileté dítě sledující Beyblade. (neb mám zítra narozeniny. XDDD)
13.6. Ještě pořád jsem doma sama- můj dnešní plán? Dokoukat ten Beyblade... a začít se koukat na další sérii. *svatozář*
12.6. Jsem doma sama... a nedělám skoro nic jiného, než že zírám na Beyblade. Dnes jsem viděla deset dílů... A chci domů svojí ségru!
11.6. Na vysvědčení budu mít jednu neomluvenou hodinu... za ten tělák, co mě vyrazila za to, že jsem neměla převlečení. Achjo... XD A jsem doma sama...
10.6.Byli jsme na výstavě klauzurních prací na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Asi jsem hodně omezaná... ale na většině z těch prací jsem neshledala nic uměleckého. (samozřejmně se našli vyjímky.)
9.6. Učitelka tělocviku mě poslala domů a dala mi zameškanou hodinu za to, že jsem neměla převlečení. Ojooj.. co si napíšu do omluvenek? XDDD
8.6. Nemusela jsem do školy, protože mě bolela hlavinka. (a taky mám asi nějakou nemoc.. blí mě na průduškách. ojojoj.... ale budu si to šetřit, abych nemusela na plenér. Whahah)
7.6. Byli jsme se školou na výstavě. A dostala jsem čtyřku z Dějin! Huuuurrrráááááááááá!! XD *něco mi říká, že bych se neměla radovat*
6.6. Neee!! Zajtra je pondělí! Zkoušení z DVK! A Škola! Bojííím!!!
Ale hlavně že dneska byl docela fajn den. :D
5.6. Kreslení, kreslení, učení, učení, ICQ, ICQ, Psaní, Psaní...
4.5.Mission Complette! Spirits are always with You! Bohahahaha! Konec Praxe
3.6. Konverzace u našeho stolu při večeři opět jiskřila inteligentním humorem.
Moje sestra zase zabodovala...
Někdo by jí měl ucpat pusu. (i když i to je pro večeření docela nepraktické)
2.6. Víte jak je to hrozné? CHtěla jsem přejmenovat projekt. Už jsem i měla nové jméno... JENŽE jsem zjistila, že už něco co se tak jmenuje existuje. *fňuk* Teď ještě zjistím, že je to podobné jako můj příběh a můžu si jít ustřelit hlavu.
1.6. Lááááá..... :3 Nevím co říct. Jaj... dneska je již prvního? Ojojoj... za čtrnáct dní mám narozeniny? (15tého) Neee!!! Já nechciiiiiiiii!!! Už teď jsem stará dost.
31.5. Právě sleduju V-Force. Neee! Kyoujovi ukradli laptop!
Ale teď už půjdu asi opět kreslit. (Nezdá se vám, že tyhle deníčky
jsou nějak podezřele o kreslení?)
Moji bratři se dívají na Medvídka
Pú a Slonisko.
30.5. Celý den kreslení! Jééé... nakreslila jsem ještě víc věcí, než obvykle, když celý den kreslím. *happy* No.. jedná zatím publikovaná věc je tohle. Ale ještě mám rozkreslený obrázek Ranyi (další?) a Shaman King obrázek pro Aiko...
29.5. Víte co naštve? Když váš s vypětím sil napsaný článek nad kterým jste se mořili skoro hodinu+ váš obrázek, nad kterým jste strávili půl dvou dní vytlačí z výpisu autorského klubu během pár chvil články obsahující jen pár vět. XDDDD Achjo. Jsem taaaaak sobecá. Stydím se za sebe, lidi. XDDDDDD Ne... neberte to tak.
Ale jde o toto: Let It Rip!
28.5. Dívám se na Beyblade. Neeee!!!! Jestli Kai už nikdy nebude moct hrát, tak se z toho asi... asi nic. Ale stejně! Neee! Proč to říká? Proč říká:"Moje dny jako Beybladera skončili. Je to pryč. Můžeš jít, Dranzere." (to je jeho duch Beybladu) A pak se jeho Beyblade rozpadl ne prach. A to zrovna konečně porazil Brooklyna. Jo, chápu, že byl tatálně zmasený a skoro umíral... ale to přece nemůže znamenat, že končí! Neee!
27.5. Zahradní slavnost v mojí předchozí škole... bylo fakt zajímavé vidět většinu z mých minulých spolužáků po roce... A zjistit, kolik věcí se změnilo. Škoda, že tam nebyli Taya a Kyuu.
26.5. Dneska jsem se zase po dlouhé době dívala na Beyblade. 38. díl je hrozně zábavný. Je totiž o Brooklynovi. :3 Víte, že Brooklyn nikdy netrénoval? A stejně je to hrozný borec... škoda, že v reálném světě taky neexistují přirozené talenty (do takové míry). XD I když... kdybych teď uměla nádherně kreslit, bez toho, abych se něco učila, tak by to stejně nebylo ono. XDDDDD
25.5. Achjo... Snažím se zachránit co nejvíc času. Stihnou co nejvíc věcí, dokud není škola a nevracím se domů tak pozdě. Ale proč mám pocit, že stejně nic nestíhám?
24.5. Pustili mě z praxe neobvykle brzo. Mimochodem- víte, že "Nicník" je hrozně dobrý slovo? škoda, že jsem Nicníky nevymselala já. (Nicníci jsou stvoření z Ničeho)
23.5. Víte něco o Kuzu Nehtu? Ne? To buďte rádi... (ojojoj... dneska jsme se ségrou zase prelili. XD)
22.5. Celý den strávený kreslením.
21.5. Už si napamatuju, co se tan den stalo.... ale určitě jsem něco kreslila.
20.5. Dnes jsem si v Knihovně půjčila Pana Pondělího. Jsem fakt zvědavá. Hah... teď už není cesty zpět- zajímalo by mně, kolik podobností se najde mezi mým příběhem a Panem Pondělím. Doufám, že málo... ale přeci jen- tam i u mne je rozhodující věcí čas. XDDDD
19.5. Dnes jsem prvně v životě kreslil s tabletem. Dopadlo to tak.
18.5. Jaaaaj.... druhej den praxe. XDD No... nic nového se nedělo. Nechce se mi příliš se rozepisovat. Jdu kreslit. :D
16.5. Rozhodla jsem se, že dneska budu hodně psát, abych někdy v dohledné době dokončila tu první kapitolu. Sice jsem někde slíbila, že bude dneska nová strana komixu, ale asi ne.... XD Možná zejtra až se vrátím z praxe.
15.5. Uf... konečně výkend. Školu mám za sebou a v pondělí mě čakaj praxe. Ojojoj. A ještě k tomu jsem se včera upsala k tomu, že s nima pojedu malovat na plenér, kam se mi už od začátku roka nechce. Ach jo... celej tejden strávit někde pod sněžkou s těma děsivejma lidma. No nic... je to až za měsíc.
14.5. *fňuk* Víte co? Víte? Nevíte... to je dobře. Hlavně že já to vím....
13.5. Byli jsme na nějaké výstavě čehosi... E. si koupila ledovou tříšť-modrou a měla od toho celou pusu i zuby. Zrovna jsme šly kolem nějakých kopáčů a ona na ně prej: "Nazdárek!"
Jeden z nich: "Máš nějakou fialovou hubu, ne?"
A ona: "Nooo... Jak ty tví monterky."
12.5. Dnes nejdu do školy. Odpadá nám duhá hodina (to se hodí, že? Mě to toiž strašně baví, mrznout v tý škole jednu zbytečnou volnou hodiu navíc.) takže se tam kvůli první hodině nepotáhnu. V 11 jdem k zubaři a potom se tam na volnou hodinu a tělák taky vracet nebudu.... takž se můžu flákat. Hurááááá)
11.5. Mám špatnou náladu... i když přesnější by bylo říct mám depku. A dokonce vím z čeho, ale nebudu to sem psát. (aby to bylo pochopitelné, bylo by to na dlouho)
_______
No... snad už jsem v pohodě. ^_^ Jdu se pokusit kreslit.
10.5. Dnes jsem si koupila Hetalii. ^_^
9.5. Byli jsme v kině na "Jak vycvičit draka". Kyyaaaaa!! Já chci toho draka domů.
8.5. Celej den jsem psala tenhle článek. Je tak dlouhej, že si ho málokdo chce celý číst. XD A našla jsem tenhle obrázek, hrozně se mu směju... Moje ségra ho nesnáší. Hrozně jí štve. Postrašila jsem jí, že si ho vytisknu a budu jí ho ukazovat. XDDD Já jí tím obrázkem šikanuju. A směju se mu. Málem jsem se z něho udusila smíchy.
7.5. Jooooo!! Je páteeeeek! XDDD Ale jinak nuda.
Dneska nic zajímavého... Tohle jsme dělali ve škole. A nechce se mi přemýšlet co sem napsat. Jdu kreslit postavy do doujinshi. XD
6.5. Maximálně otravný den. Chtěla jsem si koupit Hetalii... ale nekoupila. Mám depresi ze stárnutí. Vy, děcka... pokud vám je míň jak 14- buďte vděčná za svoje mládí. Bojím se, že dospěju. Nebo že někdy budu ve věku, kdy si už nebudu moct hrát. (vaše skoro 17ti letá Yone)
5.5. Jo! Mám praxi! Huráá.... a myslím, že to bude aj docela v pohodě a že to nebude k ničemu. ^_^
4.5. Další úterek co jsem doma. Ale flákat se nemůžu. Musím totiž opravit celý sešit z dějin. (=udělat si výpisky z učebnice na asi sedum kapitol. Už nad tím sedím asi čtyři hodiny. :P) A aky musím udělat referát do češtiny.. ojojoj! A zejtra jdu na pohovor k praxi. *strach*
3.5. Celou noc jsem si hráli se ségrou... a já jsem potom dnešek přežila docela v pohodě. Zato na ségře se únava podepsala. :3 No.. snad to bude v pořádku. XD (o dnešku víc tady: link )
2.5. Neděle... Jedou někam na výlet. Hurá! Sice jsem si říkala, že budu psát povídku, ale asi se raději kouknu jak ten Bělovlasák zmlátí Talu.
1.5. Sobota... Celý den doma. Ještě že mám ségru=mám si s kým hrát. ^_^ Došla jsem k závěru, že Mysetel je nejvíc Kawaii bytost na světě. (*přehání*) I když... ještě pořád mám raději Matsumiho.
30.4. Dnes jsem si koupila DVD Krále Šamanů. *radost*
29.4. Paráda... zatáhla jsem odpoledku. (legálně)
28.4. Zase doma... Chtěla jsem jít do školy, ale nemůžu vůbec mluvit. (no.. teoretcky vzato můžu, ale můj hlas... XD)
27.4. Zasáhla mě nemoc...
26.4. Praxe se blíží. A ještě k tomu jsem se dozvěděla, že skoro propadám z dějin. A to jsem si říkala, jak je to všecko v klídečku. No nic... chci se jít dívat na Fairy Tail.
25.4. Achjooo... *_* Blíží se mi moje první praxe. Od zítřka již za tři týdny. A to jí ještě ani nemám sehnanou. Určitě to nakonec dopadne tak, že dostanu něco od školy... Jediný, kdo ještě nemá sehnanou praxi od nás z oboru jsem já a Filip. Jestli skončím s ním, tak to jeden z nás nepřežije. (já to nebudu) P_P
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sankaku sankaku | Web | 2. května 2010 v 18:17 | Reagovat

Jehé, to já znám, taky mě to pak baví číst... x) nebo třeba staré články na prvních blozích, nebo ze začátku.. To je podobné... Je to vtipné xD

2 Lind@ Lind@ | Web | 2. května 2010 v 18:24 | Reagovat

xD Miluju tyhle deníčkoviny¨... vždy se pobavím. (tedy pokud tam nepíšou o pohřbu..)

3 VERiza VERiza | Web | 2. května 2010 v 18:28 | Reagovat

Hehe, deníčky mě vždycky ba!
Jen piš, piš :-))
Jen pozor, on ten článek má omezeně znaků, na jednom z prvních blogů jsem furt doplňovala zápisy do jednoho článku, až byl plný a nešlo dál psát.

4 Lizz Lizz | Web | 2. května 2010 v 19:09 | Reagovat

Hih :D Zajímavý :D Btw. ty jsi taky marod? :D Sakra... xD Nebo spíš hurá?:D (teda ne že bych měla radost, žej si nemocná.. spíš z toho, že nejsem sama, jestli mi rozumíš..xD o:) :D)

5 Yone Yone | 2. května 2010 v 19:30 | Reagovat

[1]: Hehe... moje staré články na prvních blogách jsou dost horror. XD j8 bych se sebe bála.

[2]: :D Já taky... :D

[3]: Jojo.. já vím. XD Až to přesáhne, udělám nový článek. XDDD

[4]: Jo jo.. ale k ničemu mi to není. Stejně budu muset do školy. (ze své vlastní inicativi- nechci propadnout. XDDD)

6 Neet Neet | Web | 2. května 2010 v 19:33 | Reagovat

TAk,tak... Smrt pondělkům :D I když,v pondělí máme výtvarku,takže to asi nebude tak horké :D
JEden si ani neužívá neděli,když ví,jaké další dkolní den ho čeká...
Mimochodem: tvé deníkové zápisy je doslova radost číst :D

7 Skye Skye | Web | 2. května 2010 v 19:41 | Reagovat

Mě hrozně baví číst deníčky jiných lidí :-D Ale psát si deníček, na to jsem hrozně líná :-D A navíc se na počítač nedostanu každý den (výmluva :-D) Občas si ale říkám, že bych něco jako deníček/aktualitu občas napsat mohla :-D Ale jsem moc líná (to už jsem psala :-D)
Mimochodem, jak tak na tvém blogu čtu o tvojí ségře, začínám ti jí děsně závidět :-D Já si s bratrem moc nepokecám. Já ci ségru! :-D

8 kinixuki kinixuki | Web | 2. května 2010 v 19:57 | Reagovat

Tohleto je dokonalej nápad. Až se mi jednou bude chtít, začnu s tím taky. A k tomu přiberu ještě ty obrázky...xD

9 KaThea KaThea | Web | 2. května 2010 v 20:28 | Reagovat

Něco takového (vlastně skoro stejného) jsem taky začala, ale vydržela jsem u toho jen pár dní. U ničeho většinou moc dlouho nevydržím (proto je mi záhadou, že jsem teď začala psát po sobě dvě povídky, u kterých, jak se zdá, vydržím.).

10 Aiko Aiko | 3. května 2010 v 5:59 | Reagovat

Yone-cháááán, jsem taky náká nachcíplá. TxT Tak ještě nevim jesi se do tý školy dopravim Y.Y, ale snad jo....*.*"
Pošlu ti SMS *umírám*.....(to jsem, ale fnukna ^^" )

11 Silmenel Silmenel | Web | 3. května 2010 v 8:33 | Reagovat

To s tím deníčkem je zajímavý nápad - už jsem o něčem takovém dlouho uvažovala, ale  ve vykonání toho "temného" plánu jsi mě nakonec předběhla :-D

12 Aiko Aiko | 3. května 2010 v 8:42 | Reagovat

Fňůůůůůůůk. *sob, sob, sob*
Celý týden nemohu do školííííí *sob, sob, sob* YxY

13 Yone Yone | 3. května 2010 v 17:33 | Reagovat

[6]: My máme výtvarku v úterý a v pátek. Ale úterý nenávidím ještě víc než pondělí. (z hlediska školy) jinak ho mám raději, protože po něm je středa.

[7]: Já mám počítač pod postelí. (spím na patře) takže mi vlastně stačí na chvíli slézt z postele a jsem tam. XD)

Moje ségra je nejlepší na světě. :D Taky si jí závidím.

[8]: Inspirovala jsem se u KaThei

[9]: Já vím... inspirovala jsi mě. XD

[10]: Zabít. Utřelit hlavu Ivanovou puškou, vykuchat Ichigovou Bankaií a zapálit mým duchem ohně. XD Jak mi to můžeš udělat? Dnes jsem vstávala v dobré náladě jen díky vyhlídce na tebe. XD A ty nikde, Kyyyaaaa! Co si bez tebe ten týden počnu?

[11]: Je to praktické.. utřídím si takhle myšlenky a přestanu zapomínat co jsem ve svém stereotipním životě dělala. XD

[12]: Zabít, ustřelit hlavu Ivanovou puškou.. atd. Nebudu se opakovat. XD Koukej se uzdravit, jinak na tebe pošlu ó strašlivého Talu!

14 Aiko Aiko | 4. května 2010 v 9:16 | Reagovat

Hao-sama, Hao-sama, prosím nezlobte se, já se příští týden do té školy pokusím dostat TxT já bych doma neležela s kašlíčkem, my máme angínku takže to není tak snadné......to bych... to bych ...radši byla ve školééé!!!( BTW, nic proti vaším vražedným technikám, ale jak mne chcete vykuchat lentilkovou zmrzlinou?? )

15 Yone Yone | 4. května 2010 v 9:21 | Reagovat

[14]: *fail*
No... máš štěstí. Dneska taky nejdu do školy. Takže tě možná té lentilkové zmrzliny ušetřím. :3
Ale jestli nepřijdeš ani příští tejden... uvědomuješ si, že to poslední tejden před praxema? Ha?

16 eL eL | Web | 31. července 2010 v 15:32 | Reagovat

Ten drak je úžasnej! :)

17 Yone Yone | 31. července 2010 v 16:08 | Reagovat

[16]: Ten? :3 Je. :3 (pokud myslíš toho samého co já. XD Ale já myslím toho z "How to train your dragon" *líná číst jestli tady nepsala i o jiném drakovi*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama