Květen 2010

Fňukání nad blogem

31. května 2010 v 21:06 | Yone Yeanling |  Sním
Mívám období, kdy se na svoje obrázky nemůžu ani podívat.

Mívám období, kdy se stydím sama za sebe.

Mívám období, kdy se cítím před návštěvníky tohohle blogu asi tak, jako na rentgenu.

Mívám období, kdy lituji, že jsem se ponořila do hlubokého světa internetu.

Mívám období, kdy bych byla raději, kdyby žádné Yone Y. nebyla...


Achjooo...

Já vím. Já vím.

Vím, že se nikdy nezavděčím všem. Vím, že přesto, že se budu snažit být hodná, přesto, že se budu snažit neudělat žádnou pitomost, tak ji stejně udělám.

Někdy si říkám,
o co se to vlastně snažím. O co?


Jde mi o to, aby mě druzí uznávali?

Asi jo...

V reálném světě jsem tak nevýrazná, že si mě na první pohled většina lidí ani nevšimne. Všichni mě berou hrozně vážně. Je to tím, že se tolik zamýšlím nad tím, co dělám? Je to tím, že se tolik snažím, abych někomu neublížila? Nikdy neplácám kraviny mezi lidmi, které neznám. Jo, s Aiko a Štěpou je to něco jiného... před těmi můžu mluvit o Králi Šamanů jak se mi zachce.

Nikdy jsem příliš nevyčnívala.

A vždycky jsem chtěla vyčnívat. Ne tak, jako outsider. Prostě jako někdo, kdo všem přijde trochu zvláštní, ale koho mají všichni vlastně docela rádi.

Pravděpodobně jim trochu zvláštní přijdu- při hodinách spím na lavicích. O přestávkách taky spím na lavicích. Nikdy nejím. Nikdy nemám peníze. Pořád nosím stejné oblečení. Jediné, co podle všeho ve volném čase dělám, je kreslení...


atp.


Řekla jsem si, že se nikdy nebudu stydět za to, jaká jsem.

Můžu svých činů litovat. Můžu litovat něčeho, co jsem zkazila...

Ale nikdy se nesmím stydět za to, jaká jsem.


A stejně mi to nejde.


Achjo... asi půjdu zase kreslit. Musím se z té nálady dostat.

Chci se na věci koukat z té hezké stránky.

Víte, dnes jsem si prošla očistcem a dozvěděla jsem se o článcích, na které jsem úplně zapomněla. Už jsem smazané... ale stejně mě mrzí, že tu byli. Ne, žádné kopírování. Šlo jen o jednovětné oznamy. Ale i tak...


Yone

Zabíjení

30. května 2010 v 18:40 | Yone Yeanling |  Pastelky
Hehe... hehe....
Já jsem fakt divná. XDDDD
Víte co? Víte?
Jeleni a Mravenci! (ale nikdo nechápe, viď, ségruš... XDDD)


Kreslíme si se ségrou navzájem obrázky. Ten její je lepší... i když má jenom začátek. Přinejmenším ten nápad je lepší. Je víc ujetej. (Když mi to dovolí, tak to sem pak dám... Ale pochybuju, že mi to dovolí.)
Achjo. Měla bych s tím Beybladem přestat. Už to fakt přestává být normální.
Vidíte, jaký na mě má mladší sestra vliv? Nemělo by to být obráceně?

Ne... jsem v pohodě.


Tenhle obrázek ještě není dokončený... tedy, nejsem si tím jistá. Nejsem si jistá, jestli k tomu mám nakreslit ještě jeden o tom, jak se Bryanovi zdá o tom, že vraždí Talu. Achjooo... to je ale blbost. XD

Měla bych toho nechat. I těch řečí. A měla bych nakreslit nějaký obrázek, co by se mě líbil. Momentálně mám rozdělané ještě jedno velké umělecké dílo... a Obrázek do Památníčku pro Aiko. (neboj, nezapoměla jsem. XD)

Let It Rip!

29. května 2010 v 17:47 | Yone Yeanling |  Pastelky
Beyblade
Plná velikost: Tady
článek obsahuje spoilery- ale to je asi všem jedno. XD Kdo kromě mě se v tenhle čas taky dívá na Beyblade, že.... XDD

Konec...
Shlédnuto.
Beyblade G-Revolution (2003)

Nečekala jsem, že z toho budu tak vedle. I když je to u mně obvyklé... vždycky, když něco dokoukám, nastane Prázdnota. Ale není to naštěstí ani z daleka tak hrozné, jako když jsem dokoukala Shaman King (Bez Komentáře)
Teď se budu dokoukávat na nějaké nejlepší části Japonsky. (Anglický dubing=fail)

Ten konec byl ale úžasnej. :D Bitka Takaa a Brooklyna... Jééé.... a hlavně ty dojemné řeči okolo. XD Přesně ty samé, typické řeči o přátelství, které se vyskytují v každé Shounen Manze. :D A stejně mě to baví.
Ale když bojoval s Brooklynem Kai, tak to bylo stejně lepší. (nejlepší je na tom, jak potom Brooklynovi hrábne z toho, že prohrál. Chudák, byl to pro něho trochu šok (když člověk vyhrává celý život a ani se při tom moc nezapotí, asi to není moc sranda.)

Viz:
A: (proč je tohle anglicky? Nemám ráda angličtinu. Ale tohle je ta lepší část!)

Taky mě baví ta scéna po tom- jak má Brooklyn depresi. Fakt rozkošné… Jak ani nechce věřit tomu, že prohrál….
Viz:
Hitoshi: "Brooklyne. Prohráls. Čel tomu!"
Brooklyn:"Prohrál jsem? Ne! Já jsem nikdy neprohrál! Proč říkáš takové lži?"
No... a pak mu z toho hrábne úplně. V následujícím souboji s Takaem pak všecko zničí- létají tam auta a kusy baráků, celý svět zahalí obrovský oblak prachu (nebo to taky můžou být mraky). Krása…
No… a hádejte, kdo to vyhrál? Hádejte! Neřeknu vám to… XDDD
Spoileryyyy! Spoileryyyyy! :D
Brooklyn je nejlepší. :3

Tohle si pouštět nemusíte… Ale kdyby si to někdo chtěl pustit, tak ať to raději přetočí asi někam kousek za polovinu- protože předtím jsou samé nudné věci. (třeba to, jako jdou za Talou (tedy vlastně japonsky se jmenuje Yuri) do nemocnice a mají spoustu hrozně kúl řečí.)

(btw: Proč se mi zdá, že Brooklyn v japonském dubingu mluví, trochu jakoby mu někdo stál na krku?)

A tohle je povinný. (no… asi sotva. Koho k tomu přinutím a jak, že? XDD) Krásný hepáč.

No... já končím. XD Tenhle článek bych dokázala psát ještě dlouho... ale koho by bavolo číst, jak básním o Brooklynovi? XDDDDD Já jsem taaaak infantilní.
(*Yone, prober se! Tohle je anime pro věkovou kategorii 11+)

Mimochodem... asi jsem se zamilovala!! *XD Tý jo... kdyby Hisora věděla, jakou jí dělám reklamu... XDDD* Jéééé... JAk má vedle sebe tu lebku!! KAWAII!!!! *Yone... Klid, klid, volně dýchat* A ten rozkošně vražedný výraz!! Kyyyaaaaaaaaaaaaa!!!
Bryan

Zahradní slavnost

28. května 2010 v 16:46 | Yone Yeanling
(tahle písnička pro mě jistý citový význam související s tou školou)


Včera jsem byla na Zahradní Slavnosti mojí předchozí školy. Bylo to... zajímavý. Viděla jsem pár z mých předchozích spolužáků a většinu času jsem se držela jako ocásek Aiko.
Vždycky jsem byla poměrně zdrženlivá. Nadokážu se bavit s každým... a už vůbec ne s větší skupinou lidí. Takže i tady jsem prohodila pár slov jen s těmi, se kterými jsem se bavila když jsme tam ještě patřili. Ty ostatní jsem jen pozdravila s přihlouplým úsměvem. Nebo jsem na ně s rozpačitým výrazem chvíli civěla a přemýšlala co říct.
Taya a Kyuu jsou na plenéru- na jejich škole je povinný. Kdo tam nejeda a nemá nějaký pádný důvod má neklásko a pak sbohem. Takže další příležitost vidět je, přišla v niveč.
Za celé to odpoledne se ale našlo pár skvělých momentů- třeba to, jak jsme šly do kabinetu pozdravit naší třídní- nejlepší učitelku na světě. Právě ona je pravděpodobně jedním z lidé co mi z nich všech nejvíc chybí. Je učitelkou výtvarné výchovy (a češtiny) a tak jsem za ní byli ve výtvarném kabinetě.
Bylo to jako vrátit se po dlouhé době do svého pokojíčku... ten bordel a ta dobře známá vůňe... Krása.
Skříne s barvymi, krabice s látkami, plechovky se spreji, barevné izolepy... A desky na kreslení.
Na jedné z nich bylo napsáno vekým písmem UZUMAKI NARUTO- což přilákalo mojí pozornost na první pohled. To napsala Kyuu! Zaplavila mě vlna nostalgie...
Pod tímto nápisem bylo ještě víc nápisů menším písmem jako třeba:
Nejimu smrdí Byakugan a Ino-Prasečino.
Tehdy jsem byli hrozní Narutofilové... Teď už jsem neviděla ani díl Naruta asi rok.
Kačenka mě kvůli Narutovi několikrát málem zabila. (ale mohla jsem si za to sama. Provokovala jsem... (No jo... uznávám. Asi není úplně příjemné zarazit někomu ruku do břicha a co nejvíc zařvat: "Jukeeeeeeeeen!!!!")
Kačena a Andreika se za tu dobu, co jsem je neviděla ani trochu nezměnili, za což jsem byla ráda.
A Klára, nejinteligentnější bytost jakou znám, je pořád stejně *nenapadá mě správné slovo pro to jaká je* Ale Myslím, že na světě asi nemůže existovat někdo, kdo by ji neměl rád.
Jeli jsme s ní zpátky. A zpáteční cesta byla z celé té akce nejlepší. :D
(ne že by ta Zahradka byla špatná...)
Celé to hrozně uteklo. Byli jsme tam asi tři a půl hodiny... ale mě přišlo, jakobychom tam přišly a hned zase šly.

Zas se fláká....

27. května 2010 v 12:26 | Yone Yeanling |  Tabletové
Víte co, víte? Víte?
Zase se flákám... XD Achjooo... já jsem fakt hrozný případ. Když já už tu práci co mám udělat dokončila, ale zadavatel není k nalezení. (už jsem ho hleda. Třikrát.) Takže musím počkat. Což mi nedělá žádný problém, zvlášť, když mi leží vedle ruky tak úžasná věc, jako tablet. :3
(haha.. měla bych se pokusit nakreslit něco úžasného, co by otci vyrazalo dech a pak by mi to zařízrní koupil... XDDDD)
bla
blabla
No jo... tak to vidíte. XDDD Jdu dál čekat. :3
Tak zatím...


Yone

Nevinně si píská

26. května 2010 v 13:06 | Yone Yeanling |  Tabletové
Lálaláááá....
No jo... jsem v práci. XD A asi bych měla dělat něco jiného, než si hrát s tabletem... XDDD No nic... ani tady se nemůžu zdržet dlouho...

ALE:
lááá

kreslila jsem to asi pět minut. XD mám dělat totiž něco úúúúplně jiného.

EDIT: (14:43)
Tak... už jsem doma. Odtamtud se mi nechtělo moc psát... nechci, aby to vypadalo, že se flákám. Achjooo... já chci vlastní tablet. Chci mít čas nakreslit něco pořádného. Tam nic pořádného nakreslit nemůžu, protože na to nemám čas.
A potřebuju být sama... potřebuju, aby mě při práci nikdo nerušil a aby mě neznervózňoval pocit, že dělám něco co bych neměla.

Ta bytost na obrázku má nosík dost nahoru. Vůbec jsem nepoužívala gumu... noooo.... XDDDD

Prastarý úryvek z povídky

24. května 2010 v 18:22 | Yone Yeanling |  Píšu
Našla jsem úryvek ze svojí staré povídky!
Z jedné z povídek, které jsem si psala jen tak pro sebe a nikdy jsem je nechtěl zveřejnit. Je to strašná tragédie. No... už jsem slyšela, že moje příběhy jsou jaksi "emoušský". XD
Možná to s těmi emocionálními prvky fakt trochu přeháním. Ale tohle jsem já. A jinak moc psát neumím- i když doufám, že teď píšu o něco lépe, než tehdy před víc jako rokem a půl, co jsem psala tenhle příběh. (vlastně to budou v září dva roky.)
Po pár měsících jsem to ztratila... a teď jsem to zase vyhrabala... a uvědomila si, že jsou tu použité něktré prvky, které se objevují v poslení psané formě "Jednoho nejmenovaného příběhu." (víme, víme...)
Třeba věta: "Jsi takový ubožák, víš to?" To říká Valo Rennymu. (Spoileeeeer!) A je tam ještě víc podobností. No jo.. to bude tím mím stylem psaní. Něco se mi zalíbí a pak to používám. Achjoooo.... Chtěla bych umět psát. >_<


Ještě pořád si pamatuju, o čem to zhruba mělo bejt. (tahle část je někde z prostředka... XD Měla jsem to na volných papírech a nemělo to žádný ucelený celek. Prostě jen jednotlivé scény a osnovy). No... a je to kratičké."Říkal jsi, že budeš můj přítel. Slíbils mi to!" Vyvřískl Zaraki. "Slíbils, že vždycky zůstaneš se mnou!"
"Drž hubu." okřikl ho jeden z jeho strážců. "Kdo má to tvoje ječení poslouchat?"
"Přítel... co to je přítel?" Iso se na něho ani nepodíval. Zíral kamsi do prázdna. "A kdo by se přátelil s tebou?"
"Ise..!" V Zarakiho očích se zračilo čiré zoufalství. "Myslel jsem... myslel jsem, žes mě chtěl zachránit."
"Mlč už!" Osopil se na něj Iso. "Zachránil jsem tě, ne? Byli by tě zabili. Pamatuješ?"
"Iseeeee...!" Po vychrtlé tváři mu sklouzlo několik slz tmavě rudé barvy. Vypadali skoro jako krev. Na okažik se mu podařilo vytrhnout se svým strážím. Vrhl se k Isovi a objal ho kolem pasu. "Nenechávej mě tu s nimi..." Zalykal se.
Is na něj ale jen vrhl pohrdavý pohled. "Jsi ubožká, Zaraki. Víš to? Nikdy jsem neviděl žádného takového zoufalce."
"Ise..." Zaraki se třásl po celém těle. Měl pocit, jako by ho něco zevnitř drásalo. Zatmnělo se mu před očima a najednou vůbec nemohl dýchat.
Ubožák.. takový ubožák... Ano. Jsem ubožák. Ale jen hloupé cosi- ani ne člověk, ani ne zvíře. Nic. Kdo by se o mě zajímal? Kdo by se chtěl přátelit s někým, jako jsem já?
Něčí ruce ho hrubě odtrhly od člověka, o kterém jsi myslel, že je jeho přítel. Nebránil se jim... nemělo to smysl. Nebyl tu nikdo, kdo by se ho zastal, kdo by ho zachránil... neměl ani kam utéct.
"Spoutejte ho." Zavelel nějaký drsný hlas.

A to bylo poslední, co si Zaraki pamaoval.

Dostala jsem absolutně úžasný dárek!

24. května 2010 v 8:32 | Yone Yeanling |  Deníček
Jaaaj!!!
Já se asi zblázním. XD
Ne... fakt... :3 Dostala jsem něco úžasného. A dneska z tohu budu celý den vedle.
Mystel
Vlastně tomu skoro ani nevěřím. Ale na to, abych tomu opravdu nevěřila, to až moc je pravda. :3
(*achjo... chovám se jak šílená fanynka*) Když já strašně miluju, když někdo něco nakreslí pro mě... A když je to ještě někdo tak úžasný jako Hisora! O_O
(kdy se na to klikne, zobrazí se obrázek v originále)


Ale že by to bylo díky tomu, že by si Hisora-san řekla, že jsem tak úžasná, aby pro mě nakreslila jeden ze svých úžasných obrázků... tak to ne.

Jsem jsem se jí u jednoho z komentářů zeptala, jestli chce kreslit všechny z Beybladu... a ona, že se pokusí, ale neví, kdo by měl být příští...
Takže jsem jí navrhla, jestli by náááhodou nechtěla kreslit Mystela.


A ona k tomu napsala, že je to pro mně... :3 Jéééééééééééééééééééé

(dneska z toho budu mít celý den vánoce. XDDD)


Yone


Edit: (15:40)
A pak jsem ještě před chvílí dostala tohle: Link
Děkuju. :D

Strana 22

23. května 2010 v 18:00 | Yone Yeanling |  Děti času
[Kdyby někdo chtěl reagovat na nějaký komentář co jsem zanechala u něho na blogu, nebo se chtěl náhodou na něco zeptat... prosím tady.]


Haha... slibovala jsem v neděli, že? XDDD Ale asi to mělo být už tu minulou...

Achjooo... ten scaner mi to vzal děsně divně. D8
Báj d véj: víte, že tohle je možná předposlední strana? XDDDD Pak už budu jen psát povídku. :3 Bude to docela odproštění. (včera a dnes jsem třeba nad touhe stranou strávila celkem asi pět hodin... a vy na ní pravděpodobně budete koukat jen pár vteřin. XDDD Psát povídku je o něco vděčnější. I když já píšu taky děsně pomalu. (nad jednou větou sedím třeba půl hodiny... a ani mi to nepřijde).

Ke straně: První dva panely se mi jakž takž povedly. Poslední tři panely jsou na tom podstatně hůře. Ale nehodlám se tím trápit. :3
No nic.. konec řečí.

Fruit ID

22. května 2010 v 14:17 | Yone Yeanling |  Pastelky
[Kdyby někdo chtěl reagovat na nějaký komentář co jsem zanechala u něho na blogu, nebo se chtěl náhodou na něco zeptat... prosím tady.]

Miluju Ovoce. :D Tohle je moje nové ID na Deviantě. :D

Cestou do školy chodíme kolem Vietnamců kteří tam mají stánek... vždycky tam mají ta strašně dobrá jablka... Jaaaaaj. (ta červená, co mají v Death Note. *mňam*)
A taky strašně miluju rajčata. (ano, vím, že Rajče není ovoce XD) A Melouny! (to vlastně taky není ovoce...)

(okay... nebudu vykládat o tom, jaké všecko ovoce (popřípadě zleninu) mám ráda. XD To by bylo na dlouho. :meow: )

Ty Uši co jsem si nakreslila jsou ovčí. Miluju Ovečky... A mám s nimi hodně společného. ^^;

Yone
Uf... já mám hlad. XD Asi půjdu dolů něco sníst. :D