"Beyblade není jen o vyhrávání. Jde o to, jak vyhraješ. A to je právě to."

16. dubna 2010 v 19:27 | Yone Yeanling |  Deníček
Aneb... tohle větou jsem dnes obtěžovala celé své okolí. XD
Tohle řekne Hitoshi v asi v pátém díle (nebo nějak tak) Takaovi a Kyoujyovi. Je to hrozné draaaama.

To jsem takhle o přestávce přišla za Štěpou a s absolutní vážností (nasazenou s velkým úsilím) jsem řekla: "Štěpo... mám pro tebe něco, nad čím by ses měla zamyslet.)
(Pak jsem se začala smát, protože to prostě nešlo.)
A pak jsem řekla onu větu.

(Štěpa se tomu taky smála... Ona se směje všemu co já řeknu.  ASi proto, že se chovám jako malé dítě. Už tím, že se dívám na anime s určením dětem 10+ (přehnáním.. asi 12+))


Ale o to není oč tu běží.

Dnešek byl úplně obyčejný den.
Až na to, že jsem udělala jednu revoluční věc!
Nedala jsem opsat Filípkovi a Báře úkol z chemie. XD Bylo to docela vtipný. Zrovna jsem si to o výtvarce dokončovala (vždycky dělám úkoly o výtvarkách) a Filípek se mě už po X-té zeptal, jestli mu to dám opsat. XD Měli jste vidět jak překvapeně se tvářil, když jsem mu řekla ne. (já jsem byla taky překvapená). Ale prostě už mě to štvalo. On pro mě nikdy nic neudělal, krom toho že mi zničil dvě gumy+ ztratil jednu plastickou, zničil mi kružítko a pravítko a ztratil spoustu tužek. To ani nejsme kamarádi. Je to jen nějaký můj věčně zhulený spolužák.
Bára si k tomu samozřejmě taky řekla své. V podstatě na ní bylo vidět, jak jí přijde moje reakce směšná. (i když ona pohrdá snad úplně všemi kromě sebe. Filípkovi bych to ještě možná opsat dala, protože je v rejži a propadá skoro ze všeho. Ale jí fakt... ne)
Pak si to opsali od někoho jiného.
XD Nevím jak moc mě za to nesnáší, ale zas až tak asi ne... protože když jsem si o chemii říkali džouky tak se mě Filípek zeptal, jestli taky neznám nějaký džouk. (Neznala jsem.)

Štěpánka a Tadík si hrajou na to, že mají japonská jména. Štěpa se jmenuje Zakashi Cokoli a Tadík Tukashi. ("Za kaši cokoli" a "tu kaši")


Se ségrou jsme přišly na to, že náš bratr se chová jako Daichi.
(jí jako vepř... chává se jako raději no comment.)


Jo... a chcete řícst Džouk?
Víte, že Chuck Noris napočítal včera do nekonečna? ....dvakrát.


Achjo... napsané to vůbec není vtipné. Ale já se takovým vtipům prostě hrozně směju.
A víte co? Chudák Takao... má hroznou smůlu.


(Spoilery!!!! (ne že by se někdo díval na Beyblade a byl teprv v desátém díle))

Všichni na něj kašlou. Ray a Max se na něj vykašlali už v druhým díle. (Ray se přidal k Teamu Bílých Tygrů a Max k nějakému hloupému Teamu svojí máti) a teď se na něj vykašla ještě Kai a přidal se k Talovi. (No jo.. Tala je prostě borec!)
Příště se na něj vykašle Hitoshi. To vím jako Spoiler. (haha... já tady taky spoileruju...)


Mějte se...

Yone

(jdu kreslit, ať sem příště můžu dát nějaký článek s vyžší úrovní. XD)

PS: Mám pro vás takou otázku: Vyhovuje vám, že píšu takhle často, nebo to mám snížit o nesmyslné deníčky
(ktreré baví psát a číst asi jen mě) a dávat sem jen věci na úrovni- jako obrázky a podobně. (pokud se tomu dá říct úroveň.)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 VERizaw VERizaw | Web | 16. dubna 2010 v 19:51 | Reagovat

Dobře jsi udělala s tím ne. To oni všichni rádi, když si od někoho můžou opsat dú, či tak podobně, jen je pak vždykcy štve, když musí být tomu dotyčnýmu alespoň chvilku vděční, alespoň to tak chodí u nás ve třídě a tak tě najednou někdo po opsání úkolu (u nás etda spíš splašenejch otázkách na písemku) neeeeejvíc miluje a jsi jeho "BFF" :-D a za dva dny, už si zase ta pí*a, co má jedničku z př a je to šprtka na kterou máš vlastně absolutní alergii (to byl příklad :-D).
U toho Chucka N. jsem se tak na chvilku zarazila a přemýšlela, že já ještě do nekonečně nikdy nenapočítala a pak, když už jsem zase byla při smyslech jsem se začla smát i sama sobě a své tuposti. :-D Já dneska totiž skoro vůbec nevnímám, nejdřív pošlu opět e-mail sama sobě a divím se, proč mi přišel mail ode mně, pak mi to došlo. Nebo se mě "kamarádka" zeptá, jestli jí dám kousek tý sušenky a tak jí rovnou ulomím půlku, aniž bych nad tím přemýšelala a ona se zarazí a říká, že jsem nemusela tolik a mě to až pak došlo a zarazila jsem se, že budu mít hlad...:-D
Jo a dostává se na žižk hodně úkolů? :-D
Já už asi třičtvrtě roku dú nedostala :-D

2 Tenny Tenny | Web | 16. dubna 2010 v 19:51 | Reagovat

Musím říct, že zrovna Beyblade mě nějak moc nebral. Pár dílu jsme tehdá viděla, na české televizi, ale to jenom proto, že s tim kluci ve škole házeli. Přišlo mi to jako Pokémon, seriál, co vznikl díky existenci hračky. (ačkoli u Beyblade nevím, byl nejdřív seriál, nebo hračka? Vím, že u Pokémonů byla nejdříve hra na ty malý kovový vecičky s tlačítky, jejichž jména si nepamatuju... xD )

Ale řekla bych, že tohle prohlášení je pravdivé. Navíc to zní dobře... xD
Já zase jeden čas častovala kámoše hláškami z Yu Yu Hakusho se strašlivě moudrým výrazem... A nebo ta hláška z krále šamanů - "Je to vtipný, jako moje brejle!" - asi jsem to zkomolila, už je to doba, co jsem to viděla... xD

Jen nevím, jestli bych zrovna Shaman King řadila na úroveň těch ostatních tří seriálů, přinejmenším dechberoucín manga předloha si to nezaslouží. Kromě faktu, že to dávali s českým dabingem, totiž s těmi třemi nemá nic moc společného... No, ještě to, že jsi na ty seriály koukáš ty, samozřejmě. XD

Jo "Vyžší" úroveň, jo? Upřímně doufám, že je to recese. xD

3 Neet Neet | Web | 16. dubna 2010 v 19:59 | Reagovat

He... Jsi vážně vtipná osoba :)Nepsat deníky? Ale kdepak.Je to zajímavé,přečíst si vnímání někoho jiného,zvlášť když někdo příjde den co den s novou,bezvadnou historkou.
Já se ještě teď směju tři měsíce starému vtípku (tomu o kafi,který vůbec není vtipný),takže se neboj,že jsi jediná.
Když jsem u těch vtipů,nejlepší joke s Chuckem Norrisem je: Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi :D
Chuck Norris rozbrečí cibuli... Atd.
Každopádně piš deníky dál,včetně postřehů z Bayblade.

4 kinixuki kinixuki | Web | 16. dubna 2010 v 20:03 | Reagovat

Já to tu čtu ráda ^^
Ty děláš úkoly sama? :3 a o výtvarce? *je jediná ze třídy kdo si nedělá úkol o výtvarce/hudebce a nechápe lidi kteří to dělají*

5 Yone Yone | 16. dubna 2010 v 20:43 | Reagovat

[1]: Vtipy s Chuckem Norrisem jsou nejlepší. XD Ještě mě dostává ten: "Děti se před spaním dívají pod postel, jestli tam není bubák. Bubák se dívá, jestli tam není Chuck Norris)
Na žižkárně se dostávají úkoly jen z chemie, fyziky a ekologie- na to je ta samá učetelka. Pak se dostávají úkoly z malby- ale to jenom malíři. XD

[2]: Etooo....
Já Shaman King na úroveň Beyblade neřadím. X3 V té anketě je to jenom kvůli tomu, že tahle čtyři anime zná každý, tak jsem chtěla vědět jak to s nimi je. Shaman King je nejlepší anime a hlavně manga světa. Hiroyuki-sama je můj největší vzor a Shaman King byla je anime, které absolutně miluju už dlouho. Ještě stálse drží na mém žebříčku anime vrcholu. Beyblade je jen chviková záležitost. Začala jsem se na to koukat kvůli ségře co o tom pořád básnila a začlo mě to bavit. První série Beyblade se mi taky nenlíbila. Především je ohyzdně nakreslená. XD (jo.. a první fakt byli ty hračky a pak až to anime) Všichni v první sérii beyblade vypadali, jakoby jim někdo šlápl na hlavu. viz: Takao v první sérii: http://farm4.static.flickr.com/3042/2720986332_c83ac0f3d0.jpg  A Takao v druhé sérii: http://img214.imageshack.us/i/takao207hr5.jpg/ )
Je to něco úplně jiného. No.. nejsem si jistá jestli Druhou sérii dávali tehdy na nově nebo ne. Když  jsem byla malá viděla jsem jeden díl. Ale tehdy jsme to taky žrali... Měla jsem dokonce svůj Beyblade který už vzal za své.

Každopádně se Shaman King se to srovnávat nedá...
Přezto že asi vypadá, že ta anime stavým na stejnou úroveň, není to tak.
Shaman King má příběh co má co říct světu...
No.. Beyblade... težko říct s tím mím desátým dílem... ale řekla bych, že to pravděpodobně nic světoborného nebude. To ale nic nemění na tom, že mě to baví. :D

[3]: Jo... nebo "víš co se stane, když Chuck Norris skočí do vody? Voda se začne topit."

[4]: Já jsem ve všech výtvarkách napřed. XD A navíc je máme většinou... tak mi nic jinýho nezbývá. Jedině že bych si úkoly dělala doma. fuj. XD

6 neechee-nka neechee-nka | E-mail | Web | 16. dubna 2010 v 20:52 | Reagovat

Presne! Jen tvrde do nich..tohle me vzdycky taky uplne vytoci...
Chuck me dostal :D Taky u nas tenhle tyden beha jeden džouk, ale ponekud nevhodny, ani ho sem nemuzu napsat :D
Jako ale v denikach klidne pokracuj, libi se mi (i kdyz teda klidne muzes aji kreslit, ze...:) ^^

7 Tenny Tenny | Web | 16. dubna 2010 v 21:00 | Reagovat

[5]: Sakryš, proč já vždycky vyzním, jako když tě komanduju, i když to vůbec nemyslim zle? Ach jo... xD

Jasně, to s tebou souhlasím, zválště manga S.K. mi úplně vzala dech... Jen mě naštvali, že v anime to skončilo úplně jinak. Ale i konec v anime měl něco do sebe, zvlášť ta poslední scéna... Ta dala člověku záblesk naděje. :)

Tyhle ty seriály typu Beyblade jsou podle mého názoru skvělé na odreagování, možná to zní, jako když je nemám v lásce, ale nic proto nim nemám, prostě spíš sleduju nenáročné shoujo záležitosti. :)

8 kinixuki kinixuki | Web | 16. dubna 2010 v 21:12 | Reagovat

[5]: Já jsem většinou spíš ke konci...oni na to totiž skoro všichni kašlou :( no jo, polovina lidí je tam kvuli tomu že výtvarka se jim zdá lehčí než hudebka (ať žije špv, ale alespoň díky tomu budu mít výtvarku celý dva roky a ne nejdřív výtvarku a hudebku ^^)
Lidi co si dělají úkoly doma jsou ještě mnohem divnější než lidi co si dělají úkoly o výtvárkách. Vždyť pak nemají na nic čas D: i když ho většina využije tak že jde na facebook a tak stráví celý zbytek dne xP

9 Yone Yone | 17. dubna 2010 v 9:23 | Reagovat

[7]: Možná jsem moc vztahovačná. :3
Když já se prostě vždycky bojím, že někdo to co napíšu špatně pochopí....

Já zase moc nesluduju Shoujo. Vlastně... ani jsem jich moc neviděla. Z toho co jsem viděla tak Vampire Knight a Ouran by se tak asi taky dal označit.

[8]: No jo... já jsem první, protože mě školní věci moc nebyví. XD Ale stejně z toho mám nejlepší známky. (huh... říct že jsem nejlepší by bylo namyšlené... XD Ale rzhodně nejsem z těch horších u nás ve třídě, protože celkově kreslení beru daleko vážněji než oni.)

10 Terka Terka | Web | 17. dubna 2010 v 10:59 | Reagovat

já jsem o nich taky nevěděla, dokud jedna z kamarádek mojí kamarádky do toho nespadla. Nějaká holka jí to poradila a ona od tý doby bere projímadla, zvrací, nejí a tak podobně. Njehorší na tom je, že ty holky si myslí že takhle budou krásný :-(

11 Terka Terka | Web | 17. dubna 2010 v 12:31 | Reagovat

děkuju:)

12 Ran Ran | Web | 17. dubna 2010 v 12:32 | Reagovat

uhm.. bayblade mě vážně nebere. ale ty jsi správný magor. XD

13 Neela-hime Neela-hime | Web | 17. dubna 2010 v 12:52 | Reagovat

Úkoly si dělám většinou doma, ale poslední dobou se stává, že na ně zapomenu a tak je čas od času taky od někoho opíšu *přiznává se* ^^
Ten vtip s Chuckem je dobrej xD Líbí se mi takovýhle vtipy a posledních dobou je jich až až ^^
A s deníčkovýma zápisama určitě nepřestávej ^^ Každej se rád podívá do života někoho jiného ^^

14 Yone Yone | Web | 17. dubna 2010 v 13:35 | Reagovat

[12]: No jo... mě taky nebral... ještě před dvouma tejdnama. (nebo nějak tak.... XD Vlastně jsem se na to začala dívat tohle pondělí. (nebo nějak tak)

[13]: No jo.. já si na prvním stupni taky opisovala úkoly. Ale ono nejde jen o to, že to opíšeš... jde o to od koho. Když ti dá opsat úkol nějaký tvůj kamarád, je to něco úplně jiného než když to pravidelně požaduješ od někoho s kým se jinak nebavíš. :3

15 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 17. dubna 2010 v 13:45 | Reagovat

No, víš, my to máme ve výtvarce tak, že nemáme pevně danou techniku. To málokdy. A navíc, jsou tam na výběr prakticky všechny techniky, na který si vzpomeneš. A navíc, tohle jsem malovala ve chvíli, kdy jsme sledovali film, takže to ani nebylo nic zadanýho, ten fénix.

16 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 17. dubna 2010 v 14:00 | Reagovat

Tak to bych se měla zmínit, že jsem na střední a ne na základce. :) Ve druháku na gymplu.

17 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 17. dubna 2010 v 16:04 | Reagovat

No takhle, my jsme si mohli vybrat mezi výtvarkou a hudebkou. A jelikož do hudebky chodím mimo školu, tak jsem si vybrala výtvarku. Mno, ale máme ji povinnou jenom první dva ročníky. Což mě mrzí, protože ten ateliér, který ve škole máme, je strašně útulnej.

18 Neela-hime Neela-hime | Web | 18. dubna 2010 v 18:55 | Reagovat

[14]: No, tak s tím musím souhlasit. Asi bych nechtěla úkol od někoho, s kým se sotva pozdravím xD nevim, mě by to připadalo strašně.. no, divný ^^

19 Yone Yone | Web | 18. dubna 2010 v 18:59 | Reagovat

[18]: Je to dost hlopý. XD Ale to oni nevědí... asi jim to tak nějak nedochází. Jsou to ty typy, co jen potřebujou vytáhnout z rejže.

20 lukas lukas | E-mail | 10. května 2011 v 11:38 | Reagovat

jeto dobry

21 Yone Yone | 10. května 2011 v 13:20 | Reagovat

[20]: Jakože... se z toho uzdravím? X"D Tím si nejsem jista.
Ale jo, myslím, že je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama