Březen 2010

Dream Master

31. března 2010 v 17:47 | Yone Yeanling |  Deníček
Faj... Fakt mě to štve.
Dream Master...
4 Nightmare on Elm Street....
Došel mi limit na Megavideo, takže jsem se zasekla někde u té scény, jak zlomí ruce tý holce. Ale zatím.. no... nic moc. Všichni tam zemřely hned napoprvé. Řekla bych, že tenhle film, je na rozdíl od trojky která měla nějaký příběh a nebyla jenom o "efektech" jako zatím štverka. Ty jsou samozřejmně krapet lepší, než v předchozích dílech, ale i tak... je to přece jen hodně starý film. Ze začátku jsem si říkala, fajn, tak zabije ty z té trojky a pak už se tam bude dít i něco jiného. Ale ne... ono se tam celou dobu jenom umírá. Ani to není děsivý... můj oblíbenec navíc zemřel mezi prvníma. Achjo.
Ne, že by ten film byl úplně nemožný, dokoukám to, ale čekala jsem od toho víc. (vzhledem k tomu, že trojka byla o hodně lepší než jednička). U tohohle se vůbec nedá bát. Perekele.
Hlavně že jsem tady psala, jak je to úpa súpa.

Snad se to ještě zlepší... :3
A Pětka zase možná bude dobrá. :D

Edit: Ha! Už mi to neběhlo! Konečně se tam začíná něco dít...! Huráááá.... (I když škoda, že nějaký pokus o zásah proti Croogerovi nastal až deset minut před koncem filmu. :D)

Králem Vánoc je Sakon!

30. března 2010 v 20:45 | Yone Yeanling |  Blbosti&Soukromý humor
Omluvte mě a tento ujetý článek... Ale když už je thle hlopé téma týdne, můžu si udělat Vánoce a napsat si tenhle článek. XD

(Doporučuju vám, pořádně se rozmyslet jestli to chcete číst)

Strach z Fredieho?

29. března 2010 v 21:10 | Yone Yeanling |  Deníček
Zamysella jsem se nad tím, z čeho mám strach, cose horrorvého světa týče. Yone se ráda bojí, takovým tím hezkým způsobem jako je u ní strach z horrorů. No, ale většinou se moc nebojí... Když jsem se asi před rokem dívala na kruh, byla už tma a já byla sama doma. Nebála jsem se... Když jsem se dívala okolo půlnoci na Sillent Hill, tak jsem se nebála. (a tehdy byla doma jenom ségra)... a když jsme se s Tyou a Kyuu dívali na lyžáku na Blair Witch (Dvoujku... jedničku jsem neviděla, ale říká se, že je milionkrát děsivější (už si na ní brousím zuby. XD) tak jsem se taky nebála (při sledování filmu... jít potom sama v noci na záchod už taková sranda nebyla, ale dala jsem to.

Tak proč mám doháje ještě po půl skoro roce nahnáno z Fredieho Croogera, když si na něj v noci vzpomanu? Noční můra z Elm Street je starý horror a ještě k tomu dost velké béčko. U prvního dílu jsem se docela smála, kdyaž jsem se na to koukala... některý scény byli dost komický. (třeba to, jak na začátku zabije tu holku- jak tam lítá v rohu u stropu, objevují se na ní řezance a ten kluk na ní čumí. XD) Dvojku jsem neviděla... nějak jsem jí nemohla sehnat, tak jsem jí přeskočila a vrhla se rovnou na trojku. Ta byla úpa sůpa. XD (někde jsem četla tohle spojení a hrozně me dostalo). Byla taky dost brutal... některé scény byli fakt nechutný- třeby to, jak tomu klukovi z loutkami rozřízl ruce, vytáhl mu žíly a pak ho tam vodil jak loutku. ARGH!

Ale při sledování filmu jsem se taky nebála. (já se totiž vlastně nikdy nebojím přímo u filmu, ale až potom, když o tom přemýšlím)

Na tomhle filmu je děsivého tohle: Fredie Crooger zabíjí své objeti ve snech. Nebudu vysvětlovat jak, koukněte se na to sami. Když pomineme to, jak je to nechutné, je to dost velké psycho. (Ale u jedičky se asi taky budete smát.) Ale když se člověk uprostřed noci vzbudí ze snu o Frediem, není to moc velká sranda. XDO prázdinách jsme si s Kyuu vymysleli takový příběh o tom jaký byl Fredie když byl malý. Vy to nikdo nevíte, ale ve skutečnosti to byl malý hodný bishík. Za všecko může EDA!! (ale žádné podrobnosti vyzrazovat nebudu. Je to tájo)

Yone
Na závěr jedno malé soukromé leknutí:Baf!

*Yone, ty seš vážně blbka*

Shoujo slečna na scéně

28. března 2010 v 20:49 | Yone Yeanling |  Čmárání (Sketching!)
Poprvé jsemse pokusila nakreslit jednu slečnu, kterou jsem vymyslela už před docela dlouhou dobou. Je to jedna z postav do mého příběhu. (zaseee?) Když jsem jí vymyslela, měla jsem pro ní i jméno, jenže jsem ho zapomněla. (mám ho někde napsané.. ale navím kde. (v hlavě to není))
Říkala jsem si, že se v mém příběhu objevuje podezřele málo dívek. (Theona nepočítaje... ten se tak jenom chová (a vypadá))..
Vzhledem měla připomínat typické Shoujo děvče (pokud víte co tím myslím...) .Nad jejím účesem jsem dost váhala- a nakonec z toho vzniklo tohle. XD  No, ale dokud se neobjeví v psané (nebo kreslené) formě příběhu není její vzhled stálý (=mám dost času vytunit všecky detaily).
Chováním se podobá těm jednodužším typům dívek  (je to trošičku dylča. XD) Ale stejně jí mám ráda...


Yone♥

Jarní ráno- nějaká ilustrace. :3

28. března 2010 v 12:08 | Yone Yeanling |  Čmárání (Sketching!)
Tak jsem se pustila do kreslení. Včera jsem měla špatnou náladu, že nic nestíhám... a dneska jsem si řeklě, že na to kašlu a hodím se do klidu. Někde psali, že čím víc času člověk stráví na internetu, tím větší má depresi. Je to pravda... Pořád se stresuju z toho, že sem nic nedávám. XD (a to sem chodím každý den) a z toho že nekreslím strany komixu tak rychle ani tak dobře jako bych chtěla- to byl ústřední důvod proč kreslení dalších kapitol odkládám.
Nechci se stresovat- chci víc času trávit se svojí sestrou a přáteli. A chci si konečně ušít nějaký cosplay!
Ale to je z cesty...
Tenhle obrázek není přímou ilustrací k příběhu. Na to je to až moc velká idylka. XD
Ale potřebovala jsem nakreslet nějaký jednodužší skupinový obrázek, než se pustím do těch složitějších. :meow:

Yone Yeanling ♥

S mojí drahou sestřičkou...

27. března 2010 v 18:48 | Yone Yeanling |  Deníček
Možná se mi podaří přesvětčit ségruš, aby se ke mě přidala- tedy, aby se přidala k mému blogu. :3
Ještě mi neřekla definitivní jo, ale má smůlu. XD (Vlastní blog jí nikdy dlouho nevydržel... a sem asi taky nebude chodit často. Ale slespoň že někdy. :D
Chci aby sem dala především svoje obrázky- protože kreslí líp než já v jejím věku.

Yone

...Se zmrzlinkou...

27. března 2010 v 16:58 | Yone Yeanling |  Čmárání (Sketching!)
Dneska vůbec nic nestíhám....
Tohle je jediné, co jsem dnes nakreslila, což mě štve, protože jsem chtěla stihnout celou další stranu. Chjo!

Přemýšlím nad zdokonalením mého stylu kreslení- nehledě na to, že mi nejdou profily... Neumím kreslit pohyby a skupinové obrázky a místo toho si zcela klidně kreslím takovéhle věci. XD To je fakt směšné.... Dokonce mi to zabralo jen něco kolem hodiny a půl (plus mínus)

Mám hroznej hlad na zmrzlinu.
:3Yone

PS: možná jste si všimly (kupodivu asi jo... XD) že jsem si začala podepisovat obrázky. (dřív jsem na to pořád zapomínala) má to pár důvodů- ke mě na blog začlo chodit víc lidí (zhruba o 300 lidí týdně víc než dřív).
Nemyslím si, že jsem tak skvělá, ale někteří lidé jsou schopni zkopírovat i horší obrázky než jsou ty moje..)

No nic... mějte se.

Some News

26. března 2010 v 16:48 | Yone Yeanling |  Děti času
(Tak nějak... ještě to není definitivní... Možná je to jen můj dnešní úlet....)

...ale řekla sjem si, že seknu z komixem. Ne hned teď- dokončím alespoň první kapitolu (skončit s tím teď by bylo až moc hlopé. ) Takže teď nakreslím těch šest nebo sedum stran co mi zbývá a dál...

...Jednoho dne bych chtěla nakreslit mangu (nebo komix.. je to to samé). A na to se musím pořádně připravit. Ne jako minule a předminule... Takže se budu víc věnovat studiu kreslení mangy. Budu kreslit víc interiérů a exteriérů a taky se budu snažit vylepšit tu anatomii.
Co se týče studia rozvržení stran- budu kreslit nějaké kratší dějové scény z jiných příběhů a tak.

To ale neznamená, že zahazuju svůj příběh! To opravdu ne. 
Hodlám se opět vrátit k povídkám. Příběh musí být především dobře napsaný a musí dávat smysl. A chyby v psaném textu se opravují snáze než chyby v panelech komixu- to je asi jasné.

Budu psát hezky od začátku, ale první kapitola příběhu bude mít s nějvětší pravděpodobností jiný děj než první kapitola komixu.
A až bdu mít příběh dopsaný dost daleko a až budu kreslit dost dobře... pak začnu znova kreslit komix.


ZAtím to tu bude jen o obrázcích.

(z dalších stran mám zatím dvě, ale pracuju na dalších, abych je sem pak přidala pokudmožno najednou)

Pondělí... a pondělní tělák. A taky jsme byli venku s Aiko.

22. března 2010 v 22:10 | Yone Yeanling |  Pastelky
huh.... stihla jsem to... XD
Jsem si říkala, že to nestihnu. (duchaplný začátek článku)

Nesnáším pondělí. Opravdu. Ještě tak milionkrát víc než Garfield. X3
Ale dnešní pondělí kupodivu z části nebylo tak hrozné- přesněji řečeno z téhle části:
(Co se týče toho slunce- To je pro Kyuu. Myslela jsem na tebe. XD Pamatuješ? :3)
To byla volná pátá hodina. Objevili jsme s Aiko takový parčík, nebo jak to nazvat... hřišťátko kde bylo spooouusta barevných laviček a jedno malilinkaté pískovišťátko.
V Parku před naší školou už se zase začínájí scházet kuřáci a naši spolužáci, tak jsme si museli najít jiné útočiště. Na tomhle místě byli jedny obří schody, na ty jsme se rozvalily a nad sebe jsme si dali deštník co patří Aiko místo slunečníku. Byla to fakt paráda! Všichni lidé (přesněji řečeno tři) co se dívali z okna neo z balkónu na nás zírali- i ta paní se psem na nás zírala. Bezdomovec na nás nezíral, ten spal na lavičce opodál. (*mluví z cesty*) No nic... já vím že vás to nezajímá.
Poslouchali jsme hudbu. Třeba:
to je druhej opening z Shaman King. ♥

Uvažovali jsme, že zatáhneme tělák... Ale pak jsme se rozhodli být hodné holčičky a jít tam. Což byla chyba. Protože:
Nesnáším pondělní tělocviky! Naše učitelka je úplně ujetá. Nenávidím Aerobic... Ale to co nás tam nutí provozovat je něco daleko horšího. Některé ty její cviky skoro hraničí z perverzností. (to pak nikdo necvičí- jen tam na ní všichni čumíme s výrazem "COŽEEEEEE??"
Myslím, že na střední by se měl tělák zakázat.

Jinak se Dnes nic zajímavého nedělo. Vrátila jsem se domů v půl sedmý jako obvykle.

Jo! Vlastně jo... Dopálil mě jeden spolužák.
Nějak jsme se bavili a já že se budu v budoucnisti živit kreslením mangy.
A On: "viděla jsi včera ten dokument o manze?" (v televizi)
Já:" Ne... Boužel nemám televizi. Jak se to jmenovalo?"
On: "Už nevím... Ale bylo to fakt zajímavý. Třeba že první manga je z něco kolem roku 80."
Já:" Jo.. vím, že je manga hodně stará... Ale tehdy určitě nevypadala tak jako teď. Manga je prostě japonsky komix. Tehdy vypadala úplně jinak."
No... už si přesně napamatuju co jsme řekli dál. Ale nějak z toho vyplynulo to, že on řekl, že manga není japonsky komix, ale že komix je japonsky manga, protože manga byla dřív než komix. Jako bych to nevěděla! Vždyť to je jedno a to samé....Perkele... připadal jsem si jako taková trapka. XD Jsem daleko daleko větší otaku než on!
No.... tak by mě zajímalo co si o mě teˇmyslí. Asi že o Manze nevím vůbec nic. :3
No... to je jedno...

Mějte se.

Yone

VÍTE CO?

21. března 2010 v 16:16 | Baka no Yone |  Pastelky
Nemyslím si, že jsem vtipná.. taky že nejsem.
Jen si občas potřebuji odpočinout od vážných věcí jako je ten komix.
A moje Egocentrické já se jednho dne dostat ke slovu muselo.
už nějakou dobu jsem chtěla začít s kreslením různých přitráplých stripů. XD A je to to takový odpočinek.. moct zase jednou nakreslit něco co nemusím brát vážně. ♥_♥
Nevím kdy nakreslím něco dalšího tohohle rázu- ale asi do toho zatáhnu lidi z mého okolí. XD (vy co mě znáte osobně těšte se! XD)
Tohle není žádný pokus o vtip. Je to jen znázornění mojí demence- tohle se mi stává několikrát denně.

BTW: čte se to z leva doprava. XD
Nijak zvlášť jsem nepřemýšlela nad tím, jak se vyobrazím. Původně jsem měla mít oči- ale vypadalo to moc roztomile, a jelikož já roztomilá nejsem, tak jsem si oči nenakreslila. Zato s výběrem oblečení jsem neměla problém. Můj šatník je značně chudý. XD