Zase nějaký žvásty o tom, jak si to Yone žije.

12. ledna 2010 v 20:41 | Yone |  Deníček
Warning: tenhle článek píšu spíš pro sebe, protože se nudím. XD A je to poznat. Není to nic záživného..... chtěla jsem to sem nedat (když jsem to přečetla podruhý...) ale pak jsem si řekla, že když už jsem to napsala.... jo a není to dokončený. Pak mě to přestalo bavit.
(jen to dokazuje, jak je škola nudná.)

X3
(aneb úplně normální úterý na naší "skvělé" škole)
10 hodin vyučovacích (volnou hodinu nepočítaje) není žádná příliš velká zábava. Za celou tu dobu nastalo jenom pár méně nezajímavých momentů pro "človka" jako jsem já.
První z nich byl když mi Markéta nabídla, jestli si nechcu kousnout z jejího chleba. Vzhledem k tomu, že jsem ten den ještě nic nejadla a předchozí den jsem vlastně pořádně jen večeřela jsem neodolala. No... nevím co přesně jsem udělala špatně, ale zase potom hrozně dlouho řešily mojí roztomilost a dokonce mi nakonci přestávky dala i zbatek svého skvělého chleba. (byl fakt dobrej. XD)...
O volné hodině jsem jela s Anežkou jako doprovod protože si jela koupit kupón do mhd. když jsme stály ve frontě potloukalo se kolem nás několik holubů, kteří byli hlady a zimou tak mimo, že se ani trochu nebáli a motaly se těsně kolem nohou procházejících lidí.
O vypkách byla nuda a já se skoro celou dobu flákala a poslouchala jak vedle mě rozebírají Filipa, který opět zatáhl. (asi šel hulit nebo fetovat (i když možná jen kouřit)... docela mám obavy o jeho zdraví. Myslím, že Marihuana nebude poslední věcí, na kterou šáhne.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tyta Tyta | 12. ledna 2010 v 21:04 | Reagovat

Ach :D dalo by se to nazvat jako pohled na Žižkárnu z druhé strany :D

2 Yone Yone | 13. ledna 2010 v 13:48 | Reagovat

[1]: Hehe... jo. XD Tahle škola je fakt zdraví nebezpečná. Dívím se, že se tam pořád hlásí tolik lidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama