Jak a co se okolo mě stalo minulý rok 2009

2. ledna 2010 v 15:52 | Yone |  Deníček
Yone usoudila za vhodné napsat zase jednou článek o sobě.
Rok 2009... uteklo to rychleji než ostatní roky. První pololetí jsem ještě chodila na základku. (školní) Půl rok v s naší skvělou 9.A. Co se školy týče, dalo by se říct, že jsem byla šťastná. Chodila jsem do třídy se svými nejlapšími přátely, se kterými jsme založily cosplay team. Poznala jsem nové přátele: Joyu a Kami, které se k našemu vzniklému teamu přidaly. Tady všecko bylo krásné.
Horš to však bylo u nás doma. Vztahy s otcem jsou čím dál tím víc vypjaté a stěna, kterou jsem vytvořila kolem svého já je čím dál tím tenčí. Ještě stále je pro mě těžké získat svolení abych mohla jít s přátely ven.
Prázdniny: byla jsem u moře a byla s námi Kyuu... bylo to celkem fajn. I když jsme se spíš válely než cokoliv jiného. A pak ještě dva sryzy s Tayou, když otec nebyl doma. Ty byli taky fajn. Míň fajn byl ten "traumatický záchvat", jak to nazval otec. Asi hodina kdy jsem se cítila skoro jako v pekle a brečela jsem tak, že jsem si myslela, že umřu.
Po prázdninách jsem nastoupila na novou školu a to střední. (střední umělecko průmyslová škola) Takže jsem dva měsíce byla úplně vedle z toho, jak je všecko jiné. Naštěstí jsem tam měla jako psychickou podporu Aiko, se kterou jsem mohla trávit volné hodiny a přestávky. Nikdo ze třídy se nedíval na anime, ani nečetl komixy a řekla bych, že si o mě ještě stále myslí, že jsem trochu divná. XD Na zařátku listopadu k nám na obor přibyl nový spolužák Sergiy.(první alespoň částečný otaku.) a v prosinci další spolužačka Verča. (ta otaku není, ale co není, může být. XD)
Vánoce nebyli nic moc.

Co se internetu týče, jsem tu doma. :D Poznala jsem spoustu skvělých internetových přátel, zejména Jane (kterou se stále snažím přesvědčit, aby začla s tou Ligou Nemrtvých, neboť její OC vypadají prostě skvěle), Kewreu (která též kreslí vlastní komix (a Yone očekává každou novou stranu)) And (která svůj komix ještě nezačala, ale má hrozně Kawaii styl kreslení) Anetien (která je mou velkou podporou a na jejíž blog se ráda vracím) a Ranyu (která už dlouho nepřidala nový díl JP, ale já stále čekám. :D)
(Pak je tu pár lidí, kteří taky stojí za zmínění, i když je znám už déle a to: Unknown Lady, Suave Angel a Somnu)
A Začala jsem chodit na deviant, kde jsem momentálně skoro pořád.

Už mě to nebaví psát... XD Stalo se toho jetě mnohem víc... ale což.

Ještě stále žiju a doufám, že budu žít ještě dlouho. Takže krásné další roky.
Yone♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Květinka Květinka | Web | 2. ledna 2010 v 20:15 | Reagovat

Všechno zlé, je k něčemu dobré ;-)

2 Kewrea Kewrea | 4. ledna 2010 v 16:08 | Reagovat

♥ ja sem taky rada ze sem te poznala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama