Děti času- spoilery :3

22. ledna 2010 v 17:12 | Yone |  Děti času
Většina lidí, co sem chodí už tohle četlo. Je to to, co bylo původně u prvního coveru... ale rozhodla jsem se to odtamtud smazat a dát sem článek s tím obsahem. X3

Máte rádi záporáky? Hehe..... XD Protože můj nový komix (podle skvělého příběhu od mé sestry co jsem od ní dostala minulý rok k vánocům) je jich plný. Vlastně tam asi nebude nikdo čistokrevně kladný. Na tomto prvním coveru jsou dva hlavní hrdinové, Renny (z prava) a Ranya (z leva). (Omlouvám se Ranye- Za to, že jedním z hlavních hrdinů je její jmenovec. Kdyby ti to vadilo (což bych chápala) stačí, když to řekneš a já to změním. Vůbec bych ho tak nepojmenovávala, ale jak jsem psala, ten příběh jsem původně nepsala a je starší už rok- což je déle než tě znám. To jméno mu dala ségra…. No a mě se to jméno líbí. XD Ale opravdu jsem ochotná to změnit.)
Další z hlavních postav se jmenuje Valo. (Ano… jméno bylo převzáno od Villeho Vala. Taky ho tak pojmenovala ségra, protože jí žádné jméno nenapadalo (a hrozně mě přemlouvala ať ho přejmenuju… ale už jsem si zvykla mu tak říkat, takže Ville Valo má smůlu. I kdyby mu to vadilo, tak to jméno nezměním. XD (Hahaha…. To fakt nebylo vtipný. XD)) Křestním jménem se jmenuje Alexi, ale nikdo mu tak neříká. (skoro nikdo). Valo má krásný sen
že jednoho dne se mu podaří zastavit čas. (alespoň to tak říká. X3). Rozhodně se ale nedá říct, že by to byl nějaký klaďák. Vlastně jede tak trochu po zločinecké dráze a životy ostatních ho moc nezajímají. (Další informace o jeho osobnosti si nechám pro sebe. X3 Nechte se překvapit)
Renny- hlavní hrdina…. I když to zas až takový hrdina není. Nenávidí Vala. (a má k tomu docela pádné důvody). Naneštěstí patří mezi vybraný okruh osob (přesněji dvanácti osob) o které se Valo zajímá.
Ranya-druhý hlavní hrdina… Bezmezně obdivuje Vala. (A to i přesto, že Valo byl ten, kdo zabil jeho rodinu). Je dalším z těch dvanácti.
Hmmm…. Asi by nebylo od věci napsat, o jakých dvanáct osob jde.
A totiž, je to jistých dvanáct osob z nadpřirozenými schopnostmi. (tý jo, to zní jako takové klišé. XD). Tyto osoby se rozpoznají především díky svým očím. Každý z nich má jiné oči, a jejich schopnosti jsou taky odlišné.

Yone♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama