Leden 2010

Cute cosi Psycho

30. ledna 2010 v 19:57 | Yone |  Čmárání (Sketching!)
No... Tak jsem včera v noci zase vzala do ruky tužku a bezcílně čmárala cosi. Popravdě jediný účel byl, aby to bylo psycho, ale zároveň kawaii. No... Psycho to tedy moc není. XD Chtěla jsem to přidat do skupiny "Psycho Boys" na Deviantu. (A taky jsem to tam přidala a dokonce mi to i schválili což jsem skoro nečekala.)
Pravděpodobně to bude nová postava do Komixu. :D (Ale jestli jo, tak bude zhruba tak někdo okolo čtyřicáté kapitoly (to je jen typ).

Sedmá Strana

30. ledna 2010 v 11:43 | Yone |  Děti času
Bez komentáře... XD
Ten druhý Panel je Soukromý Humor. :D Asi bych tam takové věci neměla dávat.... Ale na to jsem asi moc soběstředná. XD Chápu, že vám to nepřijde vtipné. Ale mě to vtipné docela přijde... :D A (Krom toho v příběhu kterým byl inspirován tento komix Renny opravdu čte tuto knihu)
Jestli někdy vyjde knížka "Slavnější než Sherlok Holmes" tak si to určitě kupte. Bude to best seler. XD (Je to knížka co píše jeden takový kluk co chodí se ségruš na Dramatický Kroužek. Píše to o sobě...)

Další Strana bude zítra.... :3

29. ledna 2010 v 17:56 | Yone
Jo... vím, že bych si to upozorňování mohla odpustit... Ale mám pocit, že si mě nikdo nevšímá. XD Prostě se musím nějak zvýraznit.

Takže opět....

Další strana bude zítra..... :D


Blabla... (haha-demence nesmyslných názvů článků už zasáhla aj Yone)

28. ledna 2010 v 16:24 | Yone |  Deníček
Tak jsem se pustila do kreslení nové strany... (tzn... možná bude za dva dny. (nejdřív... Yone je pomalá))
Ovšem vyskytli se tu menší potíže s tím, že nevím, jak se má Renny jmenovat klanem (nebo příjmením... říkejme si tomu jak chceme... :3) Není to nijak akutně důležité... I když by bylo dobré to vědět. Mělo se to totiž na příští strně vyskytnout, ale když to tam nebude, tak to taky nebude vyloveně tragic. Vymýšlení jmen mi nejde... ani těch křestních, natož těch druhých. *fňuk*
Rennyho bratr se ale pravděpodobně bude jmenovat Yuki... Jelikož je to hodně časté jméno (znám nejmíň pět různých Yuki)


No... a docela by se hodilo napsat něco o dnešku, když už je to vysvědčení. XD


Happy Pets

28. ledna 2010 v 14:02 | Yone |  Deníček
Tímhle Yone ztrácí spooooouuustu času, co by jinak mohla využít.

Nějaké další Sketche...

27. ledna 2010 v 18:52 | Yone |  Čmárání (Sketching!)
Hehe... jsem se poslední dobou nějak rozšoupla.... XD (nebo spíš... začala jsem sem dávat každou kravinu, kterou jsem si dříve nechávala jen pro sebe... (*doufá, že vám to nevadí...*(a že neutrpíte nějakou újmu))
Tohle jsou dva moji OC do komixu....
Tenhle Pán se jmenuje Theon Lee, je mu devatenáct (zatím, ale možná ho postarším... X3) a měl by to být zpěvák nějaké skupiny. (to se možná taky změní) Inspiraci pro něj jsem získala od jednoho pána jménem Jonne Aaron Liiminatainen (From Negative). Teoreticky by mu měl být podobný.
Jinak... Theon je tak torchu Tranzvestita a trochu víc Gay. :3 (Jo... tyhle obrázky jsou stré už víc jak měsíc...)
No... a tahle mladá slečna.... o té nic moc vymyšleno ještě nemám. I když že tam někdo takový bude mám vymyšleno už dlouho. Jenom to, že jí bude něco kolem sedmi osmi let... :3
(jo... a kreslila jsem ji ve škole, a to je pěkná Nightmare. Hrozně nerada kreslím ve škole.... *fňuk* Když škola je taková ztráta času....)

No nic... jdu si barvit vlasy.... úplně jsem na to zapoměla.


Yone♥

Amy- Sketchs....

26. ledna 2010 v 17:58 | Yone |  Čmárání (Sketching!)
Tak...(tohle mi zabralo taky asi jen hodinu... poslední dobou jsem nějaká podezřele rychlá...)
Tahle slečna se jmenuje Amy. Je jí něco lehce pod třicet. (28, 27 nebo nějak tak...) Jako postava v komixu je docela dost vedlejší... a poprvé bude ve druhé kapitole, i když tam nebude dělat nic důležitého. Tohle oblečení bude nosit skoro pořád... aj tu masku. (patří to k ní už od nepaměti... Amy byla jednou z prvních vymyšlených postav a vůbec první vymyšlená ženská postava pro komix.)
Vlasy by měla mít ještě daleko vlnitější, ale neumím to kreslit. (detail...)
Její role je... eh.... něco jako Valova hospodyně. (Nesmějte se...) (Valo je totiž přesně ten typ chlapa, co si nedokáže sám ani namazat chleba. XD)
Noo... a takhle z profilu se mi vůbec nepovedla... (to jsem kreslila poslední... někdy o půlnoci... a už jsem byla úplně mrtvá....)
Yone♥

Perkele.... Elää Helvetti....! Fisnko....

25. ledna 2010 v 19:33 | Yone |  Deníček

Perkele.... štve mě to!

i když víc mě to asi mrzí...
ale radši od začátku.


Naše škola pořádá nebo se účastní takového projektu. Jmenuje se to Leonardo a spočívá to v tom, že vyšlou šest děcek, které vyberou z druháků a třeťáků- těch šest pojede do anglie. To se týká oborů Propagační grafika (to studuje má maličkost) a Užitá Malba. A čtyři lidi (ze stejných ročníků) z oborů Výstavnictví a Scenografie- Ti pojedou DO FINSKA DO SAVONLINNY. Proč....? Dnes nám o tom vyprávěli celou angličtinu a suplovanou češtinu.
http://www.planetware.com/i/photo/olavinlinna-castle-olofsborg-castle-savonlinna-sf169.jpg
A samozřejmě se jim znovu podařilo vzbudit toho Finofil pohřbeného hluboko ve mně. Finsko... moje vysněná zem. (Ještě Japonsko je moje vysněná zem... ale to jejiná kapitola)
Samozřejmě není ani procentová šance ano 0,00000001 procentová šance, že bych tam mohla jet. Není žádná šance. Ani kdybch uměla skvěle anglicky. To bych pak možná mohle jet příští rok do Anglie. Avšak Anglie je země, ke které nemám žádný citový vztah...
Ah! Představa, že bych mohle tři týdny trávit s Finy, popřípadě si najít nějaké Finské kamarády.... vždyť já jsem se ještě nedávno chtěla do Finska nastěhovat!!! AAAAHHHH!! Elää¨Helvetti!
Perkele.... tohle je fakt na vittu! Tama Helvetti!
Moji Finouškové....
http://www.villasolsaimaa.net/kuvat/kuutamo.jpg
A pak se ještě A.Z. Co chodí na výstavnictví zeptala té učitelky, jestli by mohla říct něco víc o tom Finsku.... Myslela jsem, že milou A.Z. Uškrtím... ne že bych proti ní do té doby něco měla, ale představa, že by si ona jela do Finska a já trčela tady AAARRRGGGHHHH.....

(Jo, jsem sobecká a vím to)

Šestá strana

24. ledna 2010 v 11:39 | Yone |  Děti času
Nehledě na to, jak se momentálně cítím, slíbila jsem, že další strana bude dnes.... taqk jí sem dávám.
*fňuk*
vždycky jsem se bála, že to bude nepochopitelné, a ono to nepochopitelné je.... Můžu jen doufat, že to časem pochopitelné být začne a že to nepůsobí příliš hloupým dojmem. Kdyby to někdo chtěl trochu více pochopit už teď, je tu článek s úvodními spoilery: Děti času- spoilery :3

*fňuk*

24. ledna 2010 v 10:37 | Yone |  Deníček
Chjooo... najednou mám pocit, že jsem úplná kráva....
v takovou chvíli se mi vždyky vybaví všeckya věci, co jsem kdy udělala špatně.... všecko, co jsem zkazila... všecko co jsem kdy špatného řekla...
všecko, čím bych někomu mohla ublížit....

Všecko

celkově... Proč není možné, být tak dobrý, aby tě měli všichni rádi? Být tak strašně hodný... být hodný ale zároveň být upřímný. Nikdy nikom nelhat.... Yone nelže... nelže... a ani moc nepřehání. Myslím, že jsem ten typ, co se vždykcy až moc nadchne... Ale to s tím nesouvisí.
vím to už strašně dlouho.... to, že se nemám moc ráda...
jo. Zní to hloupě.... zní to, jakobych potřebovala, aby mě ostatní litovali...

Když mě je to tak strašně líto....

to... že jsem takové blbka....
to... že nic pořádně neumím...Ale v tomhle svetě neexistuje nikdo, kdo by se mohl líbit všem.