Prosinec 2009

Nikdy....

29. prosince 2009 v 10:29 | Yone |  Deníček
Přemýšlela jsem… tak všeobecně o věcech, co se kolem mě událi za poslední měsíc. Nechci psát co, proč a jak se to stalo... ale stalo se několik věcí, které se nikdy neměli stát. Poslední dobu se mi v noci zdají krásné sny. Ale sny se asi skutečností nestávají.

Nikdy neztratit své přátele? Nikdy se nezměnit? Nikdy neudělat chybu? A vždycky vědět, kdo je ten kdo jí udělal… Nikdy neustoupit.
Lidi nejsou jako hrdinové z anime. Ani já nejsem Ichiho ani Naruto ani Yoh ani Edward ani Soul.

Klauzury..

16. prosince 2009 v 15:10 | Yone |  Deníček
Klauzury. Je to taková pohoda chodi domů místo půl šestý ve dvanáct. Na to by si člověk hned zvykl. Kreslit zátiší a rýsovat kopozici z geometrických tvarů do trojúhelníku je sice otrava, ale lepší než se učit. Dnes mi to nešlo. *fňuk* až to uvidí ta komise co přijde kdoví odkud nám dát známky, tak to s nimi šlehne. XD
Včera to byla větší sranda… On je totiž skutečně otaku. Věděla jsem, že vidět DN a FMA, ale že viděl skoro celej Bleach, Naruto, Devil May Cry (Dokonce se díval i na věci, které jsem já neviděla, jako Yu Yu Hakusho a Dragons Ball. XD No.. ale věci jako OHSHC a Grávko asi zase neviděl on) Nemá rád Gina Ichimru. (Nechápu jak někdo může mít nerad někoho tak skvělého) zato má rád Zarakiho Kenpachiho.
Hele… nechcete někdo zajít na naši skvělou výstavu Klauzurních prací? Já tam budu v úterý od 15 do 18. (budu tam muset být).

http://www.sups.cz/

Yone má VLASY!

9. prosince 2009 v 18:01 | Yone |  Deníček
Mám vlasy! Yeah…. XD
Konečně, konečně, konečně jsem si koupila tu paruku na cosplay Ichimaru… je docela dobrá, i když je trochu nažloutlá (no… ale jen trochu, tak snad to přežiju….) Docela se jí bojím stříhat. Takové krásné dlouhé vlasy… (uvažuju, že v tom zejtra půjdu do školy- zajímá mě jejich reakce. XD)

Teď deníček… XD To vás asi moc nebere…
Do školy jsem přišla brzo, byli tam jen tři lidi z malby, se kterými jsem ještě nikdy nemluvila (oni jsou takový nemluvní)… tak jsem si tam sedla na zem a pustila si All That I've got. Chvíli na to přišel jeden kluk od nás z grafiky a protože tam byli jen nemluvní malíři a já, tak si přisednul ke mně s zeptal se co poslouchám. Tak jsem mu dala sluchátka se slovy, že se mu to asi nebude líbit a on, že je to náhodou dobrý, že tohle by si klidně aj někdy pustil. Pak se mě zeptal, jestli se může kouknout, co tam ještě mám. (já jsem pochopitelně řekla že jo…). Tak jsem se dozvěděla, že poslouchá hromadu stejných věcí co já a to, že se díval na Death Note a Full Metal Alchemist.
Pak už byla všechnu průměrná nuda. Škola mě nebaví….

Yone♥

Cover 2

5. prosince 2009 v 16:39 | Yone |  Děti času
Tak to sem dávám. Lidi z deviantu už to sice viděli.... X3 Ale aj tak....
Takk.... tohle je Valo. Seznamte se. S ním a jeho úšklebkem. XD Měl mít trošku širší ramena a vypadat starší. (má vypadat na minimálně 25 a vypadá.... no, tak nanejvíš na 19.... a to mám ještě dojem, že mu přidávám. XD) a taky má malou ruku. XD (Jo jo... Yone by na tom byla schopná najít ještě miliony dalších chyb. XD) No, ale zabralo mi to hodně času... :3

Evropsky nebo Japonsky? Toť otázka....

3. prosince 2009 v 20:40 | Yone |  Deníček
Kyyyyyyaaaaaa! Hej lidi!
Řeším jednu podstatnou otázku a to: Mám ten komix kreslit Evropsky nebo Japonsky? (jako zleva doprava nebo zprava do leva)? Nějak se nemůžu rozhodnout…. Nechci totiž vykrádat mangu. A v případě, že někdy budu chtít něco vydat, budu asi kreslit Evropsky. Jenže se trochu bojím, že by mě to mátlo. Hodně čtu mangu a jsem zvyklá číst zprava do leva (a jak jsem se dozvěděla v hodinách PCV, kreslení zprava doleva má svůj důvod… (ne že by tam podporovali mangu, ale prý to co je nahoře v pravém rohu upoutává pozornost jako první. To mě docela zaujalo. XD)) Trochu se bojím, že kdybych to kreslila Evropsky, časem by mě to zmátlo a nakreslila bych na nějakou strana obrázek na špatném místě. (A minule jsem kreslila Japonsky). Na druhou stranu bych to ale měla brát jako přípravu do budoucnosti….
Nechcete mi poradit?
Vaše předem vděčná Yone. :D
Kyyyaaaaa

První cover

2. prosince 2009 v 19:24 | Yone |  Děti času


Dozvěděla jsem se, že jsem roztomilá

1. prosince 2009 v 20:42 | Yone |  Deníček
Tak jsem se dneska dozvěděla, že jsem strašně roztomilá. XD Zase…
To si takhle normálně sedím ve třídě a kreslím zátiší. (což je pěkná otrava). Najednou na mě jde zívnutí a tak zívnu. Nejednou slyším, že se Markéta a ta druhá Ester smějí.
Já:"Co je?" *tázavý pohled*
Markéta:"To bylo strašně roztomilý!"
Já:"Nebylooo…."
A to je pořád….
Já něco řeknu, nebo se nějak zatvářím a oni se mi smějí. X3 Asi jsem trochu divná……. XD Ale to je v pořádku… můj hlas zní vtipně (aspoň když je nahraný) a moje obličeje…. (no coment). Někteří lidé se prostě narodili s výraznou mimikou. XD Trochu mě tím uvádějí do rozpaků (a pak vypadám ještě vtipněji)…. Ale myslím, že to nemyslí zle….
Ale roztomilá si rozhodně nepřijdu. To zas ne…. Možná spíš vtipná.


btw: Dokončila jsem první dva covery ke svému novému komixu. Ještě si ale nejsem jistá názvem. Původní název příběhu je "Neexistující čas" tak to pojmenovala ségruš… ale není to moc výstižné. Uvažuji nad "Nepřátelé času" (i když skutečný nepřítel času je jen jeden)…. Ale nevím. Chtěla bych nějaký neutrální název co nic moc neřekne a zní to dobře. (třeba Bleach-můžete mi říct, co má jméno jako "Vybýlený" společného s Bleachem?) Proč nemám na názvy mozek?