Listopad 2009

Středa na SUPŠce.

25. listopadu 2009 v 16:05 | Yone |  Deníček
Yone má náladu napsat o dnešku.
Dnes byla úplně normální středa a vlastně byl celkem v pohodě den. X3
Malíři si koupili laboratorní myšku. Těžko říct, jestli je pro ní lepší být ve společnosti tolika lidí nebo být sežrána hadem. Vymysleli to asi Štěpánka s Tadeášem a jeli jí koupit pravděpodobně místo hodiny angličtiny. Výstavníci si pravděpodobně taky koupí zvíře, my ale ne. (Ta druhá Ester se bojí myší).
O velké přestávce jsem se zase sešla s Aiko (jako vždy. :D) Náhodou jsme na chodbě potkali Štěpánku, co zrovna šla od Hamšíka (náš "skvělý" třídní) a dali jsme se s ní do řeči o starých dobrých časech na Petřinách. Mimo jiné jsme se dozvěděla, že o mě bylo řečeno, že jsem červenovlasá umělkyně se sluchátky (řekl to jeden můj spolužák z Grafiky… asi někdy když se bavil se Štěpou a padlo moje jméno, zeptal se takto, jestli myslí mě, nebo mojí stejnojmennou spolužačku (ta byla pro změnu nazvána dylinou(já o ní ale zas až tak zle nesmýšlím. XD)).
Konečně jsem si koupila nové dámské perko, takže se zas budu moct věnovat kreslení komixu. :3
Děla so toho víc…. Ale moje paměť je krátká. Nějak se mi to už stihlo vykouřit.


Mějte se krásně.
Yone♥

Nový začátek?

21. listopadu 2009 v 19:46 | Yone |  Sním
Tak lidiii......možná začnu něco úplně nového (mluví o komixu). To co mám začnuté někdy snad ještě dokončím, jen si potřebuju chvíli odpočinout a nějaké věci si ujasnit. Jenže jsem teď dlouho nedělala vůbec nic a to je tak trochu ztráta času. Asi si trochu půjčím námět z příběhu mojí ségruš "neexistující čas". Byl to příběh co napsala přímo pro mě a dala mi to minulý rok k Vánocům. Byl to jeden z nejlepších, ne... asi ten nejlepší dárek co jsem dostala. Ten komix pak věnuji jí.

Taky se hodlám pořádně opřít do toho cosplaye.


Yone

Stýská se mi!

14. listopadu 2009 v 21:18 | Yone
Poslední dobou se cítím mizerně. Stýská se mi. Stýská se mi!!! Jediné co mi pomáhá v poslední době držet se nad hladibnou je Aiko a My Chemical Romance. Poslouchám je pořád. Dlouho jsem je neposlouchala a ani jsem si neuvědomovala jak mi jejich hudba chybí....
Ale ve srovnání s tím, jak mi chybí Taya a Kyuu nejsou nic.....


*Yone má poslední dobu pořád na krajíčku.... asi budu plakat.*


Yone

Yone sebou zase šlehla na veřejném místě.

6. listopadu 2009 v 16:16 | Yone |  Deníček
Sekla jsem sebou v metru. Chjoo.... nevěděla jsem, že jsem na tom se svým zdravím tak zle. Pravděpodobně to bylo ale jen tím, že jsem dneska skoro nic nepila.
Ještě chvíli před tím, než se mi zatmělo před očima, jsem věděla, že se to stane. No a pak se mi zatmělo před očima...
...a pak si pamatuju jen vyděšené výrazy těch starších paní, co se jim podařilo mě vzkřísit. Uvolnily mi místo, takže jsem si mohla sednout... to bylo fajn. Neomdlela jsem v metru poprvé (no... naštěstí jen po druhé a dokonce i na stejné zastávce!). Hned na další stanici jsem vystupovala. Když jsem vstala, tak se mi zase udělalo zle. Tak jsem si šla koupit nějakou vodu do trafiky co je naproti. Když se mi podařilo za sebe dostat, že bych si ráda koupila vodu, tak se mi zase začalo tmít před očima a když mi ten pán vracel peníze, tak jsem u ž nic neviděla. Pak jsem sebou zase šlehla musel na mě být fakt vtipný pohled). Ani nevím, jak se mi poadřilo dostat na autobusouvou zastávku. huh... No, ale už jsem v pořádku.

Dnešek

5. listopadu 2009 v 16:10 | Yone |  Deníček
Ahoj…. Nějak mi není dobře. Mám strašný kašel. Dnes ráno jsem si myslela, že si vykašlu plíce. Byli mi skoro do pláče. Ale to je v pohodě… Červová mě za něco děsně zkérovala a pak jsem se fakt musela přemáhat, abych se nerozbrečela. Nevím, co to se mnou je… takovýhle věci bych normálně přešla úplně v pohodě. Pozitivní na tom je, že si toho nikdo nevšiml. Mám nového spolužáka. Nastoupil v úterý-to jsem nebyla ve škole… vlastně jsem si ním zatím ještě nebyla na žádných oborových předmětech (dnes mi bylo zle, tak jsem zatáhla odpoledku-budu to muset kreslit doma, ale to je v pořádku… s tím se dokážu vyrovnat.) O matice a češtině jsem se bavila s Luckou. Chodí na výstavnictví, takže spolu máme společných jen velmi málo předmětů. (a bude jich ještě míň). Lucka je v pohodě… myslím, že se mi brzo povede udělat z ní otaku. Řekla jsem jí, na co by se asi měla kouknout (takové ty základy jako Naruto, Bleach, Death Note a Full Metal Alchemist).