Říjen 2009

Skládali jsme ponožky...

31. října 2009 v 11:24 | Yone |  Sním
Před chvílí jsme se ségruš skládaly ponožky... no, není to moc velká sranda, skládat ponožky pro sedmičlenou rodinu. A moje ségruš najednou "mňaaaau" a já: "ségruš, nehraj si na Ichigo z Mew Mew Power." A ona: "já si nehraju na Mew Mew Power. Já se jen snažím vydávat zvuky, jako ty věci co jsou na obrázku na těch ponožkách." *ponožka s kočičkou*.

=extrémní záchvat demence=

No... s mojí sestrou se člověk nikdy nenudí.... XD
Asi si říkátě, proč sem píšu takovéhle kraviny.... Odpověď sama nevím... buď za to může frekvence Kishinova šílenství,těžko říct....

Asi jsem jen chtěla napsat nějakou momentku ze života.


Yone Yeanling

*Uvažuji o kompletním přepracování komixu*

29. října 2009 v 14:05 | Yone |  Sním
Cítím se teď velmi prázdně… a nic se mi nechce…
Ale tohle potřebuji napsat.
Poslední dobou (docela dlouhou poslední dobou) dost uvažuji o tom, že bych přepracovala TEN komix. Některé věci tam poměrně dost nesedí a často jsem se vyhýbala některým věcem jen proto, že jsem to nedokázala nakreslit. Uvažuji, že s tím prostě začnu zase hezky od začátku, až na to, že ten začátek bude úplně jiný. Mám toho vymyšleného hodně dopředu a potřebuji, aby to dávalo smysl. Když jsem s tím začínala, tak jsem vysloveně "vařila z vody". U první strany jsme vlastně ještě vůbec nevěděla, o co půjde. Charaktery a jména postav se nezmění a taky mám v úmyslu použít některé novější strany (pravděpodobně skoro celé vzpomínky asi od té strany ve školní jídelně).
Znamenalo by to ale asi že první strany budou až v nedohlednu. Potřebovala bych napsat scénář alespoň na kapitolu dopředu abych si byla jistá, což zabere hromadu času. Jenže dívat se na současné první strany mě znechucuje.


Prosím…. Vyjádřete se k tomu nějak. Potřebuju poradit.
Přijde mi škoda ten příběh zahodit tím, že ho zkazím. Proto chci začít znova… ale jsem líná. A torchu se bojím, že když začnu znova, nikdy se nedoberu ani konce první kapitoly.

Jak můžou být takový? Aneb moji spolužáci z První B-Propagační grafika

24. října 2009 v 19:50 | Yone |  Deníček
Perkele prekele perkele perkele perkele!!! Nesnáším 1BP!! Ano, dnešní ročník Propagační grafiky se očividně moc nevyvedl…. Chjoooo…..
Jak můžou? Jak můžou někoho neustále pomlouvat? Jak můžou být schopní pořád si dělat srandu z pohybů, gest a způsobu řeči druhých? Jak se můžou řídit pravidlem: "když něco nechápu, tak to alespoň pořádně zesměšním." Jak můžou být tak nehorázně sebevědomí? Vždyť jsme (perkele) všichni
stejní lidé! Ale to asi nemyslí… chjoooo… nikdy by mě nenapadlo.
O mně si myslí, že jsem přinejmenším divná: a kdo by si nemyslel? Já přeci jsem divná! Taková ta holka, co se s nikým moc nebaví…. Taková ta holka, co pořád nosí tu jednu stejnou mikinu a jedny stejný kalhoty...Ta holka co nemá televizi…. Ta holka, co neviděla skoro žádné filmy…. Ta holka, co poslouchá divnou, neznámou hudbu….Taková ta holka, co je z křesťanské rodiny…. Taková ta holka, co skoro nemluvý sprostě…. Taková ta holka, co chodí pozdě spát, protože tráví noci před obrazovkou počítače…. Taková ta holka, co čte mangu a dívá se na anime…. Důvodů, proč jsem divná je asi spoustu. Divný způsob řeči, divné pohyby…. Nikdy by mě nenapadlo, že toho je tolik….
Nikdy jsem je neslyšela, říct o mě něco zlého… jen mě v jednom kuse svými otázkami uvádí do nepříjemných rozpaků… ale spoustu krát jsem je slyšela pomlouvat druhé. A to mi stačilo. Nechápu to! Pomluvy jsou jedna z nejhorších věcí, co se jich normální lidé dopouští. Je to horší než lhaní. Daleko víc to dokáže ublížit. Pomlouvání a ponižování druhých. Nikdy bych se nedokázala bavit s nikým, kdo se takhle chová. I kdyby ne ke mně… je to hnusné! Nenávidím to!!!
A výstavníci jsou přitom takový fajn lidé…. Bavím se s jednou holkou od tamtud…. Ale máme společných jen velmi málo hodin. A i na malbě jsou docela sympatičtí. Ale my grafici jsme to zrovna musely pěkně chytnout….

No… snad to ještě bude lepší….. ještě mě vysloveně nenenávidí. Jen si myslí, že jsem divná…. Ale pomluvy jsou nejrychlejší cestou k nenávisti.


Yone

Zase další strany (po nějaké té době) 33-40

24. října 2009 v 11:05 | Yone |  První komix
Další stranyyyy!!!
Omlouvám se, že jsem vás nechala čekat….. tohle mám už dokreslené víc jak týden, ale pořád jsem se nemohla dokapat k tomu to sem přidat…. Dělat ty bubliny je prostě hrozně těžké…. A tyhle strany pro sebe mají několik (dvě) plus, které vidím i já: za prvé: máme scanner, což se rovná- větší kvalita a za druhé: konečně mám rýsovací pero, takže obrázky jsou orámované rovně.
ke straně: Kyuu-kun: vypůjčila jsem si to co říkal tvůj otec.... však víc. XD
Hudba: Eluvitie- poslední dobou to pořád sjíždim. XD

Sraz Japonských, čínských a Anime stylů....

18. října 2009 v 13:47 | Yone |  Deníček
Včera jsem tedy byla na srazu Dreaming Ninjas Japonských, čínských a anime stylů. Bylo to skvělé, hlavně ta část v tělocvičně. DN tam předváděli nějaké japonské a čínské tradiční tance, nejvíc se mi líbila Anniel a Wolfi, ale všichni byli skvělí. Byla tam Jůlinka Oplatalová, ale myslím, že nepoznala ani mě, ani Kyuu- tak jsme se od té doby, co jsme se s ní neviděli, hodně změnily. Byla jsem tam jako fotograf a fotografové seděli úplně ve předu (což je docela logické X3), takže jsem měla skvělý výhled na celé dění. Byla soutěž o nejlepší cosplay, kterou vyhrál Shinigami-sama (já jsem pro něho hlasovala taky, protože byl fakt skvělej…. Nejlepší bylo, jak si pak nesl tu odměnu na těch papírových rukou jako na podnose….. XD Byla tam spousta slavných lidí jako třeba Myra, Alfréd, Všichni slavní členové DN a dokonce jako zvláštní host Prasátko (to je ten člověk co titulkuje česky Naruta). Taky tam byli všichni členové Heroes Come Back, kromě Andy (HCB je náš team. :D). Nejdřív se šlo do Japa-shopu a pak až do té tělocvičny… Dreaming ninjas nám daly nějaké pití v kelímku. (A já jsem dostala od Anniel a samozřejmě jsem z toho měla druhé vánoce. X3 škoda, že jsem ztratila ten kelímek, protože byl posvátný.) Jestli má někdo z vás zájem vidět fotky ze srazu, jsou zde… dala jsem si je na facebook a nahrávání fotek mi dalo dost zabrat, takže je sem dávat nebudu, protože jsem na to moc líná. A psát o srazu už se mi taky nechce……

Chtěla jsem napsat ale hlavně tohle…. Kyuu-kun…. Víš, jak jsme se bavili o tom cosplayi Kiry Izuru… nechci se s tebou hádat, kdo by byl lepší a ty se se mnou myslím taky nechceš hádat… jen se tím všecko zhoršuje. Řekla jsem o tom sestřičce a byla z toho docela zdrcená… a asi ještě je, i když to na sobě nedává znát. Moje sestřička má totiž Izuru dost ráda, myslím, že je to její nejoblíbenější postava z Bleache. A já byla taky ráda, že ho má cosplayovat ona. Já totiž cosplayuji Ichimaru a popravdě, nevyhlášenější Yaoi pár s Kirou je KiraXGin. A já za sebe bych tedy byla radši ze ségrou……. XD Jo… a to že tvůj bratr má žirafu? Vždyť to, že je Wabisuke žirafa vymyslela moje sestřička.... Doufám, že se nezlobíš, že to sem píšu…. Jestli se zlobíš, tak je mi to líto a klidně to hned smažu… (prosím ať se k tomu nevyjadřuje nikdo jiný než Kyuu nebo lidi, co nás znají osobně, ale tohle je opravdu jen vzkaz... nevím totiž, za jak dlouho se nejdřív uvidíme….)

YONE…..

YO! Víte jak jsem skvělá??? (ne... jen jsem spáchala test na facebooku.)

14. října 2009 v 17:38 | Yone |  Sním
Hehe.... ten titulek zní ale Egoisticky.... Skoro jako by to napsala Taxová Janča. XD
Ne.... nemyslím to tak....
Jen jsem právě dodělala test na facebooku- teď si ho všichni musíte udělat. XD
Nebo ne..... radší si ho nedělejte.... je to vražedný!
A krom toho.... nikdo kdo neviděl, nebo nečetl Shaman King z toho nebude nic mít. Jo... a lidi co k vám chodím na blog.... pokud máte facebook, vůbec mi nebude vadit, když si mě dáte do přátel, budu naopak poctěna. Ale nemusít. XD
Na facebooku jsem jako Yone Yeanling....

Yone

Yone se válí doma...... (oddech od školy.....♥)

14. října 2009 v 9:02 | Yone |  Deníček
Lidi.... víte jaký je to vodvaz.... válet se v postaly, číst si Garfielda a smát se u každého obrázku? Byla by to větší zábava, kdybych neměla ty divný sračky v krku. Mám podezření, že je to začátek angíny. (to je taková nemoc, kterou má moje maličkost tak min. dvakrát do roka) Ale dneska je BOUžel jediný den, kdy si můžu dovolit nejít do školy. A to mi to rodiče dovolily jen kvůli tomu, že mám díru v podrážkách mích jediných bot. (v obou botách!) a že jsem se včera vrátila úplně zmrzlá a z úplně mokrými ponožkami.
Je to taková pohoda, moct si kreslit co chci a nikdo se mi nekouká přez rameno a nekomentuje to.... (i když ve škole ty komentáře taky nebývají vysloveně negativní. X3)
Dnes se budu dívat na Naruta.... jen tak, z nostalgie..... bylo to přesně před rokem, co jsem to úplně sjížděla.... v říjnu jsem byla asi u Chuuninské zkoušky............ AAAAHHHH....
A taky si dnes konečně nabarvím vlasy.
Otec mi nechce koupit glády. říkal, ať si je koupim za vlastí. (protože ví, že žádný vlastí peníze nemám.....) a řekl, že jsou to hoperský boty. (ale nemyslel to vážně, zas aý´ž tak hlopý není..... XD) Tak jsem se s ním o tom radši nehádala. (kdybych řekla, že to nosej metalisti a punkáči, tak by mi nedovolil ani si je koupit za vlastní.....) No, ale dneska mi koupí nové boty. (a říkal, že nějaké pořádné.... (prej není vhodné nosit v tomto počasý takový křusny.) (moje krásné kecky z Globusu za 150 korun!!! *pláč*)
Včera jsme v počítačové grafice dělali rozvrh hodin (jen v programu jako Open Office. XD) Ale byla to první dvouhodinovka PGR co mě bavila..... udělala jsem si krásný rozvrh... fialovo-černo-bílí... A ten učitel řekl, že to mám nějaké psychodelické... X3 A Markéta řekla, že to mám takové EMO.... (to mě dopálilo, ale naštěstí to neřekla ani nemyslela zle... (Markéta je docela hodná, mám jí z mých spolužíku docela ráda....).....(ALE NEBYLO TO ŽÁDNÉ EMO!) X3

No.... tak já si jdu zase číst Garfielda... XD

Yone♥

Sraz s Anniel!!! Ou jéééé! Uvidím se s tou slavnou ANNIEL!

12. října 2009 v 19:48 | Yone
V sobotu jdu na sraz Japonských, čínských a anime stylů, co ho pořádají Dreamin Ninjas (a hlavně Anniel♥!) Asi ani nemusím psát, jak moc se těším…. Jdu tam jen jako fotograf (takže sem pak hodim nějaký fotky. XD) protože ještě nemám žádný kompletní cosplay. Ale stejně se hodlám obléct jako co největší baka. =3 Jde tam spousta lidí co je znám… pár lidí od nás z teamu (Taya, Aiko, Kami, Joya....) a ještě větší spousta lidí, co je neznám. Taky hodně lidí co je znám, protože jsou slavní- to jsou členové Dreaming Ninjas (pokud se nějak blíže neorientujete v českém cosplay tak je neznáte) jako Anniel♥ (už se hrozně těším až jí poznám, ou jéééééé!! (jsem její největší fanoušek! Ale vážně! (ale kdyby si to přečetla, tak si bude myslet, že to myslím ironicky(ona totiž určitě vůbec neví, jak moc je skvělá.) Ale já to ironicky nemyslím. Myslím to vážně. Taky bych chtěla být taková jako Anniel, až budu velká.♥) a taky Jůlinka Opletalová- ta se mnou a Kyuu chodila na výtvarku když jsme byli malý. Když jsem zjistila, že je v cosplayteamu, nemohla jsem tomu uvěřit. Říká si Itusa Kotetsu… a Pak tam bude Máma…. To je takovej hroznej borec. Cosplayuje Chiyo a prostě je to hroznej borec. (taky jsem jeho fanoušek) a prostě tam bude spoooouuusta skvělejch lidíííí. Týýý joooo…… já se tak těším, že se z toho úplně zbláznííím.♥


Yone


(a taky jsem zapoměla na Taywu! To je taky moje oblíbenkyně
A Shinobi.... taky jí bezmezně obdivuju... a je hrozně sympatická, jak se pořád tak hezky usmívá... a má nejlepší cosplay Sakury co znam vůbec.....)

Jeden starý zaprášený příběh.....

10. října 2009 v 12:21 | Yone |  Sním
Tak..... tohle je příběh co jsem začala psát hodně hodně hodně dávno. Bylo to tehdy, kdyyž jsem byla na začátku osmé třídy se školou malovat.... byl to krásnej čas. Nejlepší plenér- říkali jsme mu plenér s Nightwish, protože jsme tam často poslouchali NW.

Dávám to sem, protože nechci, aby čas který jsem tomu věnovala upadl v zapomění.... a krom toho je to jediný příběh, který jsem kdy skoro dokončila. I když je to jen asi dvanáct kapitol... a jedna z nich mi stále chybí, dalo by se říct, že je to dokončené....
takže kdyby někdo projevil zájem si to přečíst budu postupně přidávat další části.

Je to o upírech. X3
A ještě jsem to nepojmenovala.
PS: budte ne mě hodní.... vemte v úvahu, že jsem to psala ve čtrnácti letech. *_* (dva roky zpátky....)

Věnování:
Celé to bylo psané pro mou drahou Kyuu.... ale i pro vás všechny, co si to přečtete.

For Kyuu: Pamatuješ?

Byl chladný letní večer....stál jsem u otevřeného okna a bezmyšlenkovitě jsem sledoval jak venku houstne mlha....měl jsem zvláštní pocit že na něco čekám...na něco nebo ...na někoho....ale za celý svět jsem si nemohl vzpomenout na co...nebo na koho?

Tak se mi chtělo udělat Anketu. *_*

3. října 2009 v 14:23 | Yone |  Sním
Máte rádi upíry?
Já je miluju! Už od úplně malička. Byla jsem asi tak.... no, ještě jsem ani nechodila do školy když jsem se dozvěděla o upírech. Vždycky mě hrozně braly takové "temné" věci. (asi proto, že to pro mě vždycky bylo takové..... zakázané. XD).
Pamatuju si, jak jsem vždycky kreslila upíry a vymýšlela o nich příběhy. Prostě jsem je absolutně milovala-a ještě stále miluji. Jediný důvod proč o nich teď nepíši je, že to popravdě řečeno dělá skoro každý. Když jsem byla malá, nikdo je rád neměl. (krom ještě Tayi a Kyuu jsem nikoho takového neznala) ale teď? X3 Tak mě docela zajímá, jak na tom je svět teď…. ♥