Září 2009

♥Kam Yone ráda chodí♥

30. září 2009 v 14:35 | Yone
REN OVERSOUL!
WARNING: Nespřáteluju!!!! Nesnáším takový ty věci, co se jim říká "SB" Chodim jen tam, kde se mi to líbí. A také jsem ráda, když se ti lidé rádi vracejí ke mě. Nechci žádné bezcená komentáře jako "obíhám SB, jak se máš?" Ne. Ale děkuji všem, za jejich krásná slova, které pro mě nacházejí. Děkuji♥ I jáse budu snažit psát vždy jen smyslné věci.

Sem Yone ráda chodí....

Strany 29 až 33

28. září 2009 v 19:48 | Yone |  První komix
Tak jsem dokončila dalších pět stran. A docela se divím….. jediný důvod, proč v tom vlastně ještě pokračuji jste vy, kdo to čtete, protože bez vás bych s tím sekla už dávno.
Hehe…. Zde se projeví pravá osobnost Hikaru- aneb, měla jsem trochu ujetou náladu, když jsem kreslila ty druhý dvě a musela jsem z něj udělat ještě o trošku většího idiota.
Jináč jsem to taky kreslila tenčím perkem, takže nevím.... možná je to horší, možná lepší. Rozhodně to ale není stejný.
Kdy budou další strany fakt nevím. Nevím. Ale asi spíš za dlouho. Jsem z toho dost unavená. A přijde mi to málo- i když se stále jen učím. Nechci začínat nic nového, protože nechci zkazit žádný další nápad.

Prázdnota na konci-Yone zas fňuká nad nesmyslností života.

28. září 2009 v 14:01 | Yone |  Deníček

Dnas v noci jsem se dodívala na Shaman King. Je to divné….. jako vždycky, když se dodívám na nějaké dobré anime, cítím absolutní prázdno. Něco skončilo. Jsem na konci. Knížka se zavírá a Sbohem! Nic mě nenaplňuje. Všecko je moc malé na to, aby se dlouho udrželo v té díře v mé duši. Nemám na nic náladu….. cítím se strašně. Přemýšlím, jestli je to fakt tím…. Jestli je to opravdu tím. Ten konec byl strašný…. Vůbec mi nevyhovuje jak to skončilo, i když spíš jakoby to nezkončilo.
Ale tu náladu nemám jen z toho. Uvědomuju si, že je všecko úplně na nic. Všecko je pomíjivé. Nic nevydrží. Ztratila jsem veškerou motivaci k čemukoliv. Nebaví mě kreslit ten komix a říkám si, že je to uplně na nic. Přijde mi to jako krozná kravina. Jen jsem zkazila další věc. Je to čím dál tím větší kravina. Ani si to nemůže říkat komix- natož manga. Je to ubohost. Ale přitom jsem se tak snažila!
Škola je na nic. Jen hromada učení a stresu. A znechucuje mi kreslení. Koho by byvilo tři hodiny rýsovat ananas?
Prostě se cejtim mizerně. Snad to přejde…… dodívám se na nové díly Bleache a Shlídnu zbytek Shippuudenu. Život utíká tak rychle! A já se zlepšuji tak pomalu. Chtěla bych umět kreslit…. A chtěla bych opravdu umět psát. Chtěla bych psát komixy u kterých by lidé brečeli nebo by se smáli….. chtěla bych to umět. Chtěla bych, aby se zamilovávali do mých charakterů….

Len Tao - pro mojí drahou ségruš.

24. září 2009 v 18:51 | Yone |  Čmárání (Sketching!)
Taaaak.........
Tohle je obrázek pro mojí ségruš-největšího Lenofila co znam. XD I když Lenny je fakt skvělej...... X3
Není to kdovíjaký veledílo. Kreslila jsem to asi jen dva a půl hodiny.......

Ren

len126bu3zw8.jpg
Yone

Hao má pravdu!!!

21. září 2009 v 20:39 | Yone |  Sním
WARNING: Tenhle článek je vysoce nebezpečný pro vaše duševní zdraví. Obsohuje extrémní výlevy extrémně unaveného, sentimentálního šílence, jako je třeba YONE!

Joo... Yone se vrací, Infantilnější než kdy dřív. A víte co? HAO MÁ PRAVDU! Ale Pravda stejně nikdy nevítězí, takže to má špatné, chlapec. (hahah.... je dobré, říkat chlapec někomu, komu je přez 1000 let? XD)
http://www.myfconline.com/character_avatars/7447_86249.jpg

No není to sympaťák? XD (haha.... Záporákofil znovu promluvil!)

A pak ještě Lyserg. Lyserg sice nemá pravdu, ale je roztomilý, takže se mu jeho omyl promíjí. XD (ale to že chce zabít HAA je trestuhodné. Když má HAO pravdu.....)
http://www.shaman-kingdom.narod.ru/screenshots/lyserg10.jpg


Takže tak. Yone má už tý reality fakt plný zuby. Nevšímejte si toho. Ale musím jít spinkat. XD Včera jsem spala celých hodinu a půl, tak si to musím nějak vynahradit. XD

Jinak bych toho řekla víc....... mám spoustu věcí. (třeba dlouhosáhlou úvahu o tom, proč Faust VIII musel klesnout k tomu, že dělá kliky a sklapovačky, když mu to Anna nařídí. XP)


Dobrou noc.

YONE


Sasuke v Mixeru. Aneb Mé staré veledílo, na téma Sasuke. XD

21. září 2009 v 2:35 | Yone |  Sním
Tak.... ať si to Sasuke nebere moc osobně. nemám ho sice ráda, ale že bych ho nenáviděla jako členové jednoho antifanklubu na konoha.cz (jedno fórum na téma Naruto. Nemám to tam příliš v lásce.)
Je to staré už asi půl roku, né-li víc. XD Ten nápad pramení ze snu mé milované mladší sestry. Už si nepamatuju o co tam přesně šlo, krom toho, že Sasuke byl v mixeru.
Sasuke v Mixeru

Yone

Jak Yone žije/přežívá.....

20. září 2009 v 16:53 | Yone |  Deníček
Nemá smysl se nad tím zamýšlet. Lepší je ralitu nevnímat-je to únosnější. Jsem z toho už tak unavená.... Ze života ve vězení. Z deptání mého otce. Ze strachu. Ze školy.....
Jo.... jsem ufňukaná. A vím to....
Poslední dobou se ze školy vracím tak pozdě, že sotva napíšu úkly tak jdu spát. A třídní kolektiv? Všichni kromě mě se zjedvně skvělě baví. Jim to asi takhle vyhovuje..... žádný hlubší vztahy. Žádnej zájem. Jen věčný plkání o sračkách. Ne že by byli zlý.... nejsou to ani dyliny.... jen to nejsou moje typy. Když se řekne anime? Nikdo neví.... nebo možná hodně mlhavě. Obzvlášť u nás na Grafice. To na Malbě... tam jsou celkem sympatický lidi. Jedna taková hrozně roztomilá punkerka. Je sympatická.... ale u nás? Udělám souhrn o naší třídě....

◘ Markéta: Docela sympatická holka. Je jí sedumnáct a kouří. Potěšila mě, když řekla, že docela aj vypadám jako ten komixovej typ. Že by mě na to aj typla. Ale o mangu se nezajímá a nějaký její příbuzný je známý umělec. Je to docela normální holka.
○ Martina: Je fajn. Ale zase úplně normální holka. Nekouří, což je na téhle škole obdivuhodné. Byla jsem s ní za její babičkou. XD Ale nic duchaplnýho jsme neřešily.
♦ Anežka: Moje spolužačka z minulé školy. Nikdy jsme se spolu moc nebavily. Prostě jen proto, že jsme každá uplně jiná. Nekouří
• Bára: Moc toho o ní nevím. Poslouchá klasic Rock. Byla dvakrát na Ozzyho a nosí triko s AC/DC. Nevím co si o ní mám myslet, ale zatím si nymyslím nic.
◘ Ester: (boužel se jmenuje stejně jako já.... a že to jméno nenávidim!) Na rvní pohled jsem si myslela, že to bude dylinka. Ale teď fakt nevím. Baví se s Markétou. Kouří. Ale mám takovej pocit, že je trošku hloupá.
♦ Prokop: Kluk co se z naší třídy nejvíc projevuje. V podstatě je fajn. Hraje v nějaký skoupině ze strašně dlouhym názvem na bicí. Kreslí uplně úžasně- určitě je nejlepší z naší třídy, takže mu MB dala přezdívku Mistr.nevím jestli kouří. (už vím. Nekouří!)
○Filip: Kouří. A moc se neprojevuje. Má takovou hrozně barevnou mikinu. A je jedinej, koho si od zkoušek pamatuju.
♦ David: Tak o tom vim teprv nejmíň. Ani nevim jestli kouří! XD
♦Yone: (Ano já...) Nezajímavá. Nekouří. Zajímá se o mangu! (proč někdo takovej leze na žižkárnu? XP) Je hrozně infantilní. Chová se jako totální cvok-nebo se naopak vůbec neprojevuje. Podle nálady. Je náladová. Jedna učitelka na grafiku se jí jednou zeptala, jestli je se životem spokojená, že se furt tváří tak smutně, ať se taky někdy usměju. (a to jsem si myslela, že se směju celkem dost)Prostě jsem asi DIVNÁ.

Souhrn o učitélých udělám později. :P

Heheh... doufám, že si to moje třída nepřečte. A vlastně ani nemá šanci. Ale nic zlýho jsem o nich nenapsala, ne?

Yone

Faust VIII.

14. září 2009 v 19:32 | Yone |  Čmárání (Sketching!)
Hihi.....


Faust VIII.

Tak jo..... zase nevím co napsat. No, po hodně dlouhé době je to první Fan Art co jsem spáchala.

Předevčírem jsem se (asi) moc dívala na Krále Shamanů..... a narazila jsem tam na tuto dokonalou osobu. XD Ne, fakt.....

Faust VIII je potomkem jakéhosi Fausta, co se zabýval černou magií (hehe.... jakoby mi to něco připomínalo. XD(Staré české báje a pověsti? XD). K boji používá kostru svojí zamřelé manželky Elissy (proč mě napadá, že je škoda že to není kostra jeho manžela?) a jeho jediným snem je ji znovu návrátit k životu. (a je mu jedno kolik jiných lidí přitom zabije). Je to tak trošku psychouš..... A má skvělé hlášky.
No.... to je jedno. Tyhle kecy stejně nikoho nebaví. XD A stejně nikdo neví o co jde, protože se na to nikdo z vás nedívá. XD Whahahahahahahaha. PIYON!
(Tak jsem se dozvěděla, že je mu 30? Noo.... rozhodně na to nevypadá. XD)
Jo... vím že jsem čím dál tím víc sentimentální.

Yone
http://images1.wikia.nocookie.net/shamanking/en/images/thumb/d/d3/Faust_VIII_3.JPEG/320px-Faust_VIII_3.JPEG

Strany 24 až 28

14. září 2009 v 19:20 | Yone |  První komix
TTTTTTTTaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkk!
A je to tu! Slavný okamžik, na který jste všichni čekaly! XD *hej lidi, tohle je ironie :3*

No tak ne..... ale dokreslila jsem dalších pět stran. Vlastně už před tejdnem. No, o školním roce to jde těžko. X3
A teď tu budou zase dlouho jen Vzpomínky od Hikaru. X3


Pár žvástů.... Yone mluví do prázdna. XD

13. září 2009 v 15:09 | Yone
No... tak jsem včera byla na srazu s naším cospaly teamem. Tož.... bylo to dobré. Až na to, že jsem sse celou dobu bála, že potkám někoho, koho bych neměla. Jo... jsem paranoidní a vím to. Ale doma jsem řekla, že jdu do Národní Gallerie...... (taky jsem tam šla, ale ne včera, ale předevčírem. X3). Na sraz by mě jinak nepustily...... *_*

Teď jsem doma a dívám se na Krále Shamanů.
REN OVERSOUL!

XD Hehhe...... *jo... je mi jedno co si o tom kdo myslí.... já to totiž absolutně sjíždim!!!! X3 *"Trey se bojí jen toho, že přijde o večeři." "já si myslím, že se bojí spíš toho, že bude mít zácpu". XD.*
Není nad únik z reality.... v dny, kdy mám věcí až nad hlavu a rodiče se chovají, jakobych byla malé dítě..... přez to, že na mě kladou nároky jako to, že mi nic neseženou a všecko si musím zařizovat sama- takobá škola života. Málem mě nepustily na sraz.... to je pro ně takovej problé mě jednou za měsíc pustit z přátely ven? to mi až tolik neveří? Vždyt tam ani nekouříme.... natož nechlastáme, nebo nehulíme trávu! Myslí si, že nepoznám, kdo jsou moji opravdový přátelé?...... no.... nebudu to tu omýlat pořád dokola. Když já se někde vyřvat musím!!! T_T


No.... je to trochu z cesty.......
Hehehe..... *_*

Yone

BTW:
http://www.freewebs.com/spiritofdarkness/Faust.JPG
X3 Bez komentáře....... *_*