Srpen 2009

Yone se Bojí.... strašně se bojí......

31. srpna 2009 v 13:45 | Yone |  Deníček

Mám strach. Ano…. Přiznámvám, Yone se teď opravdu bojí. Nástupu do školy. První den- zítřek může znamenat cokoliv pro příští čtyři roky….. děsivá představa. Já a dalších devět nebo deset lidí, které jsem viděla možná tak u zkoušek. (už tehdy se mi zdáli děsivý).

Strany 19-23

29. srpna 2009 v 15:22 | Yone |  První komix
Tak jsme zase pokročily.....

Uvažuju, že si dám nějakej limit, kolik stran nakreslit za tejden, abych to někam dostala. Fakt bych si přála skener, protože takhle se to už fakt nedá! Je to v mizerný kvalitě a další úprava toho mě přijde na hromadu času, což mě fakt moc nebere!

No................ ty první sou už asi dva tejdny starý, ta poslední je včerejší...........


Máme žehličku na vlasy

26. srpna 2009 v 14:20 | Yone |  Deníček
Tak jsme dostli žehličku na vlasy. Jen tak za nic... přála jsem si jí už dlouho, ale i tak sem to nečekala. Obvykle nedostávám takhle drahé věci jen tak....
Když mi ji otec koupil, vůbec jsem nevěděla co říct...... byla jsem úplně totálně na rozpacích a nevěděla jsem co říct. Taky mě pěkně začalo žrát svědomí, protože jsem hrozná svině. (ale to už je jiný příběh a to si budeme vyprávět jindy). U nás doma je to "trochu složité".... ne, že bysme byli vysloveně nějaký sociální případy, ale popravdě řečeno mám hodně sourozenců (pět). A vím, že svoje rodiče stojím nejvíc peněz. (Není to úplně příjemné to vědět).
Ale jsem ráda že tu žehličku mám...... fakt jsem ráda. (hlavně kvůli tomu prvnímu dnu ve škole... já se do tý třídy tak bojíííím!).


Yone

Obrázek od Kewrei

26. srpna 2009 v 12:51 | Yone |  Sním
Tak........... *zase nenachází slova*....
Dostala jsem obrázek. *děkuje*
Od Kewrei *neví jak se to skloňuje*

Tož.............. je to Akio.......... (i když nikdy nepřišla ta věc co jí kreslím tak úžasná na to, abych dostávala takovéto obrázky. X3 *uvedena do rozpaků* )

Děkujem.

Yone má nové vlasy.....

25. srpna 2009 v 10:01 | Yone |  Deníček
Tak jsem se v sobotu vrátila od babičky. Když jsem tam odjížděla, měla jsem ještě svou starou dobrou vybledlou půl roku nebarvenou odrostlou světle červenou hlavu.
Teď je to fialovo červená. Docela se mi to líbí..... i když mi to trochu komplikuje cosplay. (což je torchu problém, vzhledem k tomu, že 12tého budem mít sraz a měli bychom už přijít kompletní.)

Takhle to vypadalo před tím..... (jo jo... z mích vlasů tam moc vidět není, ale tohle je nejlepší fotka co mám.)


Tahle věc! Prvních 18 stran......

24. srpna 2009 v 14:41 | Yone |  První komix
Tak jo..... kopíruju sem i toto.... budu v tom nadále pokračovat. Není to nic moc. Obzvlášť ty první strany nejsou nic moc. Ale člověk se na něčem musí učit. A taky mě to baví. čte se to tedy z prava do leva, protože jsem baka co vykrádá mangu.
Nevím jak dlouho mi to vydrží. Už to ostatně kreslím čtvt roku. Nejsem člověk, co by uměl věci dotahovat do konce a je mi to líto.- no, snad se to změní. Je to pro mě další z úniků z reality a dává mi to další naději, že bych přece jenom mohla něco nakreslit opravdu. Dokonce..... a snad to i opravdu vydat. Na tomhle se jen učím.
Ale i tak doufám, že se to bude líbit. Bez vás, bych nenakreslila ani prvních pět stran. (mluví k lidem co chodili na její předchozí blog a četli to......) Snažím se, aby ten příběh byl pochopitelný a dával smysl. (zatím ho moc nedává.....) časem se to snad někam dostane.

Edit: máme zprovozněný scaner. takže teď to budu postupně upravovat a převádět do lepčí kvality. Doufám, že se vám bude hezky číst. :DŘetězák pro vymyšlené postavy....

24. srpna 2009 v 13:46 | Yone |  Sním
Tak jo, tohle jsem vzala na blogu dead-art.blog.cz od mé milé Jane.
Jak už stojí v názvu, je to prostě řetězák pro vymyšlené postavy. (takže se tu dozvíte pár věcí napřed z mojí pseudo-mangy). Zatím jen o Akiovi.
Pokud máte vlastní postavy, tak vám to doporučuju. (a pak dejte odkazy. Baví mě to číst. X3)
Pravidla..... hm..... to je asi jasné. Psát se mi to nechce.


Probdělé noci tvorům ze tmy a léčivý déšť

24. srpna 2009 v 13:31 | Yone |  Píšu
Psala jsem to už asi před třemi měsíci.... zkopírovala jsem to ze svého starého blogu, odkud se stěhuji. Myslím, že to je jediná takováhle věc, co sem kopíruji. Ty ostatní se mi moc nelíbí......

Pár kapek černého deště

do skleničky od léku ukryji,
mé dvě tiché múzy neusly ještě,
do srdce si křížek vyryji.

Nechci slyšet o světě,
je jako jed pro duši.
Můj svět podobný je kometě
-jen kus ledu, o citu nic netuší....
Žiju na malé temné planetě.

Lidé co jsou kolem nás,
snad jenom jed pijí,
ta trocha deště- jedna z krás,
co v nitru mých múz žijí.

Probdělé noci tvorům ze tmy,
spát ve dne svým múzám dám.
A nám prázdným čas před tím, než se setmí
a léčivou vodu když se cítí sám.

Nesmyslné blouznění,
prázdná slova nic nespojí,
trochou léku celý svět nezměním,
tak zamknu se v duši jak v pokoji.
Yone

Yo

24. srpna 2009 v 12:30 | Yone |  Deníček

Tak, přestěhovaná! I když ještě pochopitelně ne úplně. Jak jsem říkala..... už mě fakt pořádnou dobu štval ten název. (my-deep-loneliness.blog.cz) Tak jo....
Chtěla bych to mít hezké. Ke každému článku obrázek nebo písničku... Ale je to pořád jen o mě. Jsem sebestředná. Ale baví mě to. Takže konec tomuhle nesmyslnýmu proslovu, co mě ani nebaví psát. čeká na mě novej díl digimonů. X3
Yone